Eski eşin kuzenleri

Boş atıp dolu tutturmaya çalışmışlar. Eee yeterince açıkladın kendini inşallah eski kuzenlere (!)

Cok tuhaf bir durum ama şöyle de bir durum olabilir mi acaba? Eski kayinvalideniz o kişilere böyle şeyler anlatmış olabilir mi ? Yani sizi kötü için uydurulmuş bir şeyler olabilir sonuçta bitmiş bir evlilik aralarında bir şey olabileceğinden mi şüphe ettiniz

Eski Kayınvalidem zamanında eşimin peşinden koşanların çok olduğunu herkesin eski eşimi elde etmek için cabaladığını bütün kızların ona sulandığını peşinde kostuğunu sôylemisti. Ama kendisi baba tarafını sevmediğinden buna hep engel olmuş. Ex kaynana böyle anlatmıştı. Bu kuzeni de böyle diyince aralarında bir şeyler mi oldu geçmiste acaba diye düşündüm. Benim bu kız yemeğimi yedi hazırladığım sofraya oturdu eğer gerçekten böyle bir mevzu varsa mide bulandırıcı. Olay çok çirkin ya ne olursa olsun eski bile olsa birinin o kişinin libidosundan bahsetmesi çok iğrenc. Ben seviyeyi koruyayım dedikçe mevzu başka yerlere gidiyor.

Sen benim eski eşimin libidosunu nereden biliyorsun ay dostlar aldatılmışım hem de kuzeniyle diye büyük yaygara kopartırdım. Ayıklasın pirincin taşını sonra kendisi.

Ve kendimi çok iyi toparlamıştım. Gayet güzel ve güclü ilerliyordum. Çat bir olay oldu yeniden başa sardık.

Açıkçası ortak çocuk yoksa bu kişilerle merhaba merhaba olup başka bir şey konuşmadan uzaklaşırsınız. Bana biraz kaynana etkisi var gibi geldi. Yalnız size şunu söylemek istiyorum siz suan kendi hayatınıza odaklanmış eski eşiniz olmadan bir yaşam sürüyorsunuz bu tarz mevzularda ben ce enerjinizi harcamayin

valla iftira mı olur meçhul.
benim iki taraftanda bir sürü erkek kuzenim var hiçbirinin libidosu hakkında fikir sahibi değilim.

Ya ben maddi manevi aldatıldığım için bile değil çocuklarıma babalık yapmadığı için boşandım elaleme kadınlık yapmıyordu boşadım demiş iblisaldattığı ortaya çıkınca yine kadınlık yapmadığından demiş yani kendimi bilmesem takarım ama oturup buna takılacağınıza şükredip yolunuza devam edin bence belliki sülale genetik çekimden dolayı epey seviyesiz muhatap aldığınız için takıntı yapın yine bence.

Eski eşin kuzenine de kibar olmazsın ya
Yemeğimi yemiş doğrama oturmuş insanlar. Sözde beni çok severler. Bende bir kötülüklerini görmedim bu mevzuya kadar. İnanılmaz irite oldum soğumustum adamdan daha da soğudum. Ben herkese iyi davranmaya özen gösteren biriyim. Bu dünyanın ahireti var çünkü. Kimsenin kalbini kırarak kul hakkına girmek istemiyorum. Ama yaratılmamış bu saatten sonra kötü olma modunu açtım.

Birinin benim yatak odam hakkında konuşması için benim ona koz vermiş olmam lazım. Veyahut birinin benim kadınlığıma laf etmesi için aklını peynir ekmekle yemiş olması lazım.

Benim amcamın karısı da anneme eniştem kilolu bayan seviyor demiş. Kendisi aşırı kilolu. Nerden biliyorsun yattın mı diye sormak geliyor insanın içine de işte susuyorsun. Her çevrede var böyle saçma konuşan patavatsız insanlar. Takma diyoruz ama kafaya takılıyor bir kere haklısınız. Çok bunaltmayın kendinizi. Siz de detay vermişsiniz muhabbet uzamış. Karşılaşınca cok samimi olmayıverin. Eski eş akrabalarıyla falan mesafeli olmak lazım. Çünkü bizim insanımız aşırı meraklı. Kurcalamak istiyor hele boşanma söz konusu olunca. Millete anlatacak laf arıyor işte. Boş verin.

Kötü olma modu bambaşka bir şey sadece mesafeli olun. Laf sokuyorsa siz de sokun madem en azından ağzının payını almış olur. Bu kim olursa olsun. Böyle dengesiz insanlar hak ediyor çünkü.

Ben olsam "ay bilmiyor musun senin kuzen aseksüel ayol, ilaçlarla zor ayakta duruyor" deyip çekilirdim sjsjssj

Kesin birde bekârdır. E buyur sen yap bakalım cilveni çok biliyorsun ya ,saldım ipini aha orda aşkım deseydin.

Ne münasebet ya. O kim ki ondan tavsiye alınsın vasfı ne niteliğini ne uzmanlığı ne?
İki kere evlenmiş olması sanırım.
madem seviye düştü ben olsaydim "ne libidosu? yataga zorla geliyordu isi iki dakikada bitiyordu diye bosadim" derdim
Evet yüksek ama sadece kadınlardan hoşlanmıyor ki diye ağzımdan da kaçırabilirdim ben olsam.

Valla konu sahibi ortam çok varoş anlattığına göre, oturup kendini savunmaya aktın hiç. Oldu bitti daha iyisine layığım deyip geçecektin.

Ay g.tüm diyemedin mi? Kesin herkes peşindedir.Ama ne hikmetse şanslı kişi sensindir sana kalır bu bulunmaz hint kumaşı

Buna manipülede uçan maymunluk yapmak denir.

Normalde gözünüzde çok olmayan birini size kakalamak isteyen kişi(uçan maymun) herkes onun peşinde’ diye söyle. Sizin de gözünüzde o kişi büyür.

Bi daha kanmayın böyle şeylere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…