Eski eşin kuzenleri

Kesin birde bekârdır. E buyur sen yap bakalım cilveni çok biliyorsun ya ,saldım ipini aha orda aşkım deseydin.
Kadın evli küçücük de bebeği var. 2. Evliliği. Eski eşimle küçükken çok samimilermiş. Simdi evlendiği kocası kuzenleriyle konuşmasını istemediğinden o kadar sıkı fıkı konuşamıyorlarmış. Ama kuzenin bir erkek gibi değil de kız gibi görüyormuş. Kardeşi gibiymiş. Beraber büyümüşler.

Ay g.tüm diyemedin mi? Kesin herkes peşindedir.Ama ne hikmetse şanslı kişi sensindir sana kalır bu bulunmaz hint kumaşı 😏

Buna manipülede uçan maymunluk yapmak denir.

Normalde gözünüzde çok olmayan birini size kakalamak isteyen kişi(uçan maymun) herkes onun peşinde’ diye söyle. Sizin de gözünüzde o kişi büyür.

Bi daha kanmayın böyle şeylere.
Bende öyle hissediyordum sürekli. Hatayı kendimde buluyordum herkes bu insanı seviyor sen gecinemiyorsun diye suclanıp duruyordum. Allah'ıma binlerce şükür ki sadece 2 ay ayrı kalmam mantıkla düsünmeme vesile oldu suanlık yapılanların nasıl yanlış olduğunu hatanın bende olmadığını net bir şekilde fark ediyorum.

Sizi sevdiklerini düşünüyorsunuz ama bence siz iyi olduğunuzdan öyle görüyorsunuz.Sizi üzücek konularla ilgili düşüncesizce konuşmaları sizi o kadar da düşünmediklerini gösteriyor.Bence bu kişilerle asla görüşmeyin.

Bizi orada otururken çok samimi olduğu farklı erkek kuzeni gördü. Hatta selam vermeye geldi yanımıza bana da nasılsın dedi bende iyiyim siz nasılsınız dedim siz mi yabancı mi olduk ya falan dedi. Bu kuzenini evimde ağırladım 7 çesit tatlı yaptım eşiyle de çok samimiydim. Direkt yetistirmiştir o şimdi eski eş de birazdan hesap sormaya arar o oturduğum kuzenleri de yalan yanlış bir şey dersen gör sen kıyameti. Yaşadığım yer gerçekten çok kücük ve herkes tanıdık. Şuanda herkesin dilinde bizim boşanmamız. Beni haksız bulanların içinde yaşamak çok zor. Ailedeyken herkesin gözde geliniydim şimdi bosandım diye herkes bir şeyler söylüyor. Ve ben inanın çok iyi toparladım maşallah diyeyim isim gücüm var şuanda bir anda acayip yükselise geçti hayatım meğer beni alçaltan ex hayatımdan gidince cennete döndü hayatım. Tam toparlandım unuttum her şeyi derken Cat karsıma cıkıyorlar moralimi modumu tamamen bitiriyorlar.
Aranmayı bekliyorsunuz gibi geldi bana. Şu anlattıklarınız da aranızdaki iletişim kopmamış hatta siz de koparmaya hazır değilmişsiniz gibi bir izlenim verdi. Ararsa açmayın, engelleyin. Akrabaları ile de konuşmayın bu şekilde. Biraz kendi kendinizi kaosun ortasından çekmeniz lazım bence.

Hanımlar merhabalar. Bugün arkadaşımla yemek yiyelim demiştik. Eski eşimin kuzenleriyle karşılaştık. Nasılsın iyi misin derken mevzu boşanmaya geldi. Bende oldu bitti konuşmaya gerek yok dedim. Annenle bir olay yasamıslar o yüzden bosanılmış dedi. Olayı anlattım bittiğinde sende hiç cilve yok o da libidosu yüksek biri demesin mi ? Bende sen nerden biliyorsun bende cilve olmadığına onun da libidosuna nereden karar veriyorsun dedim ya işte erkeklerin hepsi öyle biz kadınlığımızı kullanacağız vs dedi sonrasında. Kaynanama canımlı cicimli mesaj atıp arayıp evliliğimden uzak durun diyecekmişim eşime de bir şey derlerse bak ben onlara iyi davranıyorum onlar niye bana böyle yapıyor diyip politik davranıp aglayacakmışım Ben çok doğrucu olduğumdan kaybetmişim.Baya bir konuştu ama benim modum konuşma bitene kadar düstü de düştü. Bu arada ben baya bir kendimi savundum her kendimi savunmaya haklısın aşkım ben sana hak veriyorum diyor. Çok sinirliyim libidosu yüksek demesine yani bunu nereden biliyor da patadanak söylüyor. Mevzuyu fazla uzatmamak adına hayırlı akşamlar dedik onlar da kalktık masadan. Moralim çok bozuldu.Ki ben herkesin her dediğini takan biriyim. Olmuş bitmiş gitmiş bir mevzu ne yapabilirim bu saatten sonra. Libido olayına da takıldım. Nasıl insanların ne dediğinden etkilenmemeliyim gerçekten çok yoruldum artık.
E madem herkesin dediklerine takılıyorsun niye konuya giriyorsun ki kapat konuyu. Olan olmuş biten bitmiş niye takılıyorsun libidosuna ,konusuna

X