Eski eşin kuzenleri

Bitti gitti diyip eski hakkında konuşmayın yeni sayfa açtım diyin. Kime ne

Eşimle boşansam değil kuzenleri, mahallelisi ile hatta toprağı ile bile muhatap olmam.
Evliyken samimi olduğum kuzenleriydi evlerinde yemek yediğim beni de çok severler ailecek hatta cümlelere hep seni çok seviyoruz biz çok üzüldük bitmesine seninle konuşmak istedik ama konuşamadık mevzuyu yeni ögrendik vs ile girdi hem övüyor hem dövüyor yani.

Aşko sana bizim günah gecelerini anlatsam küçük dilin g*tüne kaçar deyip kahkahayı patlatamadın mı

Seveni böyle severler işte. Görüşmeyecen bitti gitti. Sülaleyi komple haritadan silmen lazım.
Yüz bulmuş senden bir sonraki karşılaşmanın antrenmanını yapıyor şimdi evde.

Birdaha bu hadsizlerle konuşmayın. Cilveli değilmişmiş libidosu yüksekmiş. Hayırdır sen nereden biliyorsun kuzeninin libidolu olduğunu?
Niye müsade ettiniz bu şekilde konuşulmasına?
Ben böyle bir mevzuya gireceğini bilemedim ki olmuş bitmiş gitmiş dedikçe ağzımdan laf almaya çalıştı bana diyor ki çok daha iyilerine layıksın çok iyi insanlarla olacaksın merak etme orada tek bir cümle söylesem olay büyüyecek biliyorum. Bence mevzular kapansın konuşmanın bir manası yok çünkü dedim. Anlamadım bu aileyi herkes dedikodu peşinde.

Seveni böyle severler işte. Görüşmeyecen bitti gitti. Sülaleyi komple haritadan silmen lazım.
Yüz bulmuş senden bir sonraki karşılaşmanın antrenmanını yapıyor şimdi evde.
Eski eş arar birazdan beni ne konuştunuz diye senin libidon herkesin dilinde nereden biliniyorsa dememek için kendimi zor tutuyorum. Tabiki de açmayacağım telefonunu çok sinirlendim bu kadına işleri gücleri benim boşanmam. Şuanda bütün çevrenin tek konustuğu mevzu bu başka hiçbir şey değil

Niye arıyor ki eski eşiniz sizi?

Ben olsam "Hayırdır koçlar, yamuk malınızı kaktırcak yer bulamadınız, boşta kalıp kıymetlilerinize mi uzandı, ne demeye hep bir ağızdan beni darlıyonuz ne ayak?" derdim g.t gibi kalırlardı. Eskiden ağzımı tutabiliyodum, baktım çok azı buna değiyor saldım gitti. Tavsiye ederim. Doğruculuğun hakkını verin. Salın gitsin onlar düşünsün.

Evli olsanız '' Sen benim bibimin arkasından neler çeviriyon sinsiiii!" diye sizin saçınızı başınızı yolacak tipler, şimdi mal ellerinde kalınca "Yaaa sen de siyaset yapsaydın." diyo.

Niye arıyor ki eski eşiniz sizi?
Bizi orada otururken çok samimi olduğu farklı erkek kuzeni gördü. Hatta selam vermeye geldi yanımıza bana da nasılsın dedi bende iyiyim siz nasılsınız dedim siz mi yabancı mi olduk ya falan dedi. Bu kuzenini evimde ağırladım 7 çesit tatlı yaptım eşiyle de çok samimiydim. Direkt yetistirmiştir o şimdi eski eş de birazdan hesap sormaya arar o oturduğum kuzenleri de yalan yanlış bir şey dersen gör sen kıyameti. Yaşadığım yer gerçekten çok kücük ve herkes tanıdık. Şuanda herkesin dilinde bizim boşanmamız. Beni haksız bulanların içinde yaşamak çok zor. Ailedeyken herkesin gözde geliniydim şimdi bosandım diye herkes bir şeyler söylüyor. Ve ben inanın çok iyi toparladım maşallah diyeyim isim gücüm var şuanda bir anda acayip yükselise geçti hayatım meğer beni alçaltan ex hayatımdan gidince cennete döndü hayatım. Tam toparlandım unuttum her şeyi derken Cat karsıma cıkıyorlar moralimi modumu tamamen bitiriyorlar.

Ben şoyle imali imali belden asagisina bakarak hayrola askim sen nerden biliyooooon libidosunu derdim ben onun dedigini takacagima o taksin onun kani benimkinden dahami kirmizi yallah de herkese yaa bosver

İftira olur mevzu o kadar çirkin ki bu kuzen evli bir de 2. Evliliği bende ilk evliliğimde senin yaptığın hataları yaptım bana gelip anlatsaydın mevzuları ben bu evliliği kurtarırım eski eşine de öneri verirdim kıza öyle davranma ananın eşi olmayı bırak artık derdim seni korurdum diyor. Bende 2. Evliliğinde verin önerilerini bu saatten sonra benim ihtiyacım yok o kişiyle farklı yollara girdik dedim.

Ne münasebet ya. O kim ki ondan tavsiye alınsın vasfı ne niteliğini ne uzmanlığı ne?

Eşin libidosunu herkese anlatan karaktersizmis demek ki yatakodasini elaleme anlatan adamdan olmaz zaten. Sen boşver herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…