Eski esimle barismak icin ne yapabilirim

Boşandığımız insanlar artık hiçbirşeyimizdir, önce burda bi anlaşalım.
Ben de boşandım, eski eşim artık benim için bir yabancı.
Evet ortak bir geçmişimiz var, ama adı üstünde geçmiş.

Özlemenizi çok iyi anlıyorum. Hele hele de patates olayında içim buruldu. Millete komik gelmiş olabilir ama zamanında hunharca güldüğümüz bazı anılar ayrılık sonrası insanın göğsüne öküz oturtur. Öyle ağır gelir ki.
Sanıyorum ki sizin de durumunuz aslında bu. Siz eskiyi özlüyorsunuz. Güzel, tatlı anıları özlüyorsunuz.
Mümkün mü ki biten bir evliliğin her günü kavga dövüş, hır gürle geçsin. Elbette çok güzel, yeri dolmayacak anılar yaşanmıştır. Ve insan özler, bundan doğal hiçbir şey olamaz. Ama bu özlemle yaşamayı öğrenmek zorundayız. Çünkü olur tarafı olsaydı bitmezdi. Demek bitmiş, tükenmiş, yüz yüze bakılmayacak duruma gelinmiş. Öylece bırakıp, yasını tutup yaşama devam etmek gerek.

Ha ben elimden geleni yapayım içim rahat etsin derseniz de yetişkin gibi karşısına çıkıp çok net bi şekilde konuşun. Şu şu hatalarımı fark ettim, bize bi şans istiyorum diyin. Yoksa kapıya bişeyler bırakmakla dua etmekle olmaz, sadece yaranızı kanatıp durursunuz asla iyileşemezsiniz. Gidin konuşun, çıkın karşısına. Reddetsin varsın, kaybedecek ne var? O zaman içiniz rahatlar, yolunuza daha kolay gidebilirsiniz.
Ya size sarılabilir miyim ? Gerçekten. Tüm samimiyetimle . Bazı şeyleri görmüş geçirmiş insanlar ne kadar da sakın anlayışlı olabiliyor nasıl harika akıl verebiliyor yaralı olduğu yeri nasıl sarıyor. Iyiki varsınız. Bende konuşmak istiyorum ama aniden karşısına çıkmam gerekiyor bunun için

Ya size sarılabilir miyim ? Gerçekten. Tüm samimiyetimle . Bazı şeyleri görmüş geçirmiş insanlar ne kadar da sakın anlayışlı olabiliyor nasıl harika akıl verebiliyor yaralı olduğu yeri nasıl sarıyor. Iyiki varsınız. Bende konuşmak istiyorum ama aniden karşısına çıkmam gerekiyor bunun için

Çıkın o zaman. Hiç eğilip bükülmeden, gayet net konuşun gözlerinin içine baka baka. Belki size güveni kırıldı, güven vereceğim diyin. Tanımıyoruz sonuçta eşinizi. Belki o da içten içe istiyor ama kırgınlıkları var. Bilemeyiz. Siz "ben elimden geleni yaptım" dersiniz olumlu sonuç alamasanız da. Gurur yapacak bir şey yok. Ha baktınız istemiyor, sizi kalbinden aklından çıkarmış, siz de zamanla unutursunuz. Kendinizi iyileştirir daha sağlıklı ilişkiler yaşarsınız. Eski evliliğinizden dersler çıkarır yeni ilişkinizde yeni bir insan olursunuz.

Aslında hayır kavga etmedik anlasmali şekilde küfür hakaret aldatma yok hatta bosandiktan sonra her zaman arkandayım gibi konuşmalar yaptık. Lakin kesinlesme serhini imzaladıktan sonra kardeşimi gördü (birbirlerinden hoslanmiyorlar) beni engelledi ve sinirlendi sanırım. Kardeşimin yuvayı bozduğunu düşünüyor
Neden öyle düşünüyor? İlgisi var mı kardeşinizin?
Bence biraz zaman verin hiç üstüne gitmeyin.
Daha sonra dediğim gibi açıkça buluşup konuşmak istediğinizi söylersiniz. Ona göre şekillenir her şey.
Ama lütfen bu kadar üstüne düşmeyin.

Barışıp buraya seni etiketleyerek paylasmazsamda bana ismimi söylemesinler
E sen böyle. Hırsla barışırsan demekki senin psikolojik sorunların var benim için değil kendin için doğru olanları yap kardeşim belliki sorunun var psikolojik destek al bunda utanacak birşey yok benimde psikolojik desteğe ihtiyacım var sorunumu çözemiyorum sende git tedavini ol senin durum vahim

Acaba bosandigimiz için görüşmek istemiyor olabilir mi yuvamız yıkıldı sonuçta, hanimefendi birine birseu yapmadan önce kendinize bir bakın, kaldı ki taciz tamam peki ben bu insanın gönlünü nasıl alicam affetmese bile ahını nasıl unuturucam Allaha hesap vericem ys
Ne ahı aldınız, ne yapmış olabilirsiniz bu kadar eski eşinize?
Adam gönlü alınmak istemiyor belki.
Boşanan çiftler yeniden barışanilir ama iki tarafında istemesi lazım. Eski eşiniz her yerden engellemiş sizi belliki istemiyor. Siz takıntı yapmış gibi duruyorsunuz kendisini.

Sosyal medyada takipleşiyor musunuz? Bu iş kapıya sadece çikolata bırakmayla olur mu bilemedim ama biraz kendinizde değişiklikler yapsanız yani bakımlı olun güzel tarz kıyafetler alın çekici bir kadın haline dönüşün adam yeniden aşık olsun daha önceki konunuzu okumuştum kendinize hiç bakmadığınızı yazmıştınız yaşadığınız kötü olaylar nedeniyle bakmak istememiş olabilirsiniz ama gayret etmelisiniz bakın sonuç olarak evliliğiniz bitmiş adamın size yeniden evet demesi için değişmiş olmanız gerekir.

Sosyal medyada takipleşiyor musunuz? Bu iş kapıya sadece çikolata bırakmayla olur mu bilemedim ama biraz kendinizde değişiklikler yapsanız yani bakımlı olun güzel tarz kıyafetler alın çekici bir kadın haline dönüşün adam yeniden aşık olsun daha önceki konunuzu okumuştum kendinize hiç bakmadığınızı yazmıştınız yaşadığınız kötü olaylar nedeniyle bakmak istememiş olabilirsiniz ama gayret etmelisiniz bakın sonuç olarak evliliğiniz bitmiş adamın size yeniden evet demesi için değişmiş olmanız gerekir.
Ya gerçekten harikasınız bakın yemin ederim sadece yorum yapmayıp tavsiye verdiğiniz yargılamadan okuduğunuz çok teşekkür ederim . Aslında doğru olan bu bunun için çalışıyorum kendimi değiştirmeye çabalıyorum bu süreçte de beni unutsun istemiyorum

Benim konumda kendi yaptığı şeyi ben yaptığım için
kınarken hadsiz mi oluyorum , benim konumdan ben cikamayacagim için senin çıkıp yazmamana ne dersin . Bosandigim adam evet ama benimle evlenen önümde diz çöken beni karisi yapan adamdı da öyle gece gezip evlere dagilmiyorduk yani evliydim ya çocukta düşündük tabiki çorabını da donunu da ben yıkadım öyle eski sevgilisi değil eski karisiyim şimdi hayatına biri girse bile ben onun gecmisindeyim beni hayatında olmasamda hayatının bir yerinde yerim var
Eski karısı olmanla mı övünüyorsun? :KK70: :KK70:
Seni sevmiyor bile adam. Geçmişte ne yaptiysa o geçti. Vaktiyle sevip sahip çiksaydin aşkına. Şimdi hiçbir şeyisin. Ne ile övünüyorsun?:KK70::KK70:

Ne ahı aldınız, ne yapmış olabilirsiniz bu kadar eski eşinize?
Adam gönlü alınmak istemiyor belki.
Boşanan çiftler yeniden barışanilir ama iki tarafında istemesi lazım. Eski eşiniz her yerden engellemiş sizi belliki istemiyor. Siz takıntı yapmış gibi duruyorsunuz kendisini.
Görünen kısmı buysa birsey diyemem burda yaptığım haksızlıkları da anlatırım yaşadıklarımı da . Bende öyle sanıyordum psikolojik destek gördüm görmeye de devam ediyorum . Takıntı sığınma başka herseyi söyleyebilirsiniz ama degil

Bende konuşmak istiyorum ama aniden karşısına çıkmam gerekiyor bunun için
Ayh aniden çıkmayın Allah aşkına biraz kendinize degisikik yapın ne bileyim saç renginizle oynayın yeni yeni kıyafetler alın olduğunuz tarzınızı değiştirin sosyal medyada bakın nasıl daha alımlı olabilirsiniz diye göz atın makyaj yapın özgüveninizi geliştirici kitaplar okuyun o sizin değiştiğinizin farkına varsın öyle onu bı kahve içmeye davet edin şak diye karşısına çıkmayın yani

Ya gerçekten harikasınız bakın yemin ederim sadece yorum yapmayıp tavsiye verdiğiniz yargılamadan okuduğunuz çok teşekkür ederim . Aslında doğru olan bu bunun için çalışıyorum kendimi değiştirmeye çabalıyorum bu süreçte de beni unutsun istemiyorum
Yaşadığınız şey zor atlatamadan evlenmiş olmanız da ayrı bir travma imkanınız varsa terapi alın ama kendinizle ilgilenin gerek sosyal gerek kişisel olarak ayrıca da bakımlarınızı aksatmayin hoş kokular sıkın önce siz kendinizi beğenin ayy hadi başarın sizin adınıza ben heyecanlandım

Çalışıp para biriktirmişsiniz eşiniz sizden tasarruf yapmanızı veya yatırım yapmanızı istememiş ki erkekler her şeyden önce kendine bakan kadın ister

Çıkın o zaman. Hiç eğilip bükülmeden, gayet net konuşun gözlerinin içine baka baka. Belki size güveni kırıldı, güven vereceğim diyin. Tanımıyoruz sonuçta eşinizi. Belki o da içten içe istiyor ama kırgınlıkları var. Bilemeyiz. Siz "ben elimden geleni yaptım" dersiniz olumlu sonuç alamasanız da. Gurur yapacak bir şey yok. Ha baktınız istemiyor, sizi kalbinden aklından çıkarmış, siz de zamanla unutursunuz. Kendinizi iyileştirir daha sağlıklı ilişkiler yaşarsınız. Eski evliliğinizden dersler çıkarır yeni ilişkinizde yeni bir insan olursunuz.
Kesinlikle her harfine katılıyorum o affetmeyebilir belki ama ben af diledim diyeceğim, kader diyeceğim. Elimden geleni yaptıktan sonra olanlarla yetinecegim, yattığım yerden beni affetmesini beklemek bencillik olur

Yok

Yok biz evliyken 1 çuval patates almıştık caldiklarinda aşkım patatesimizi çalmışlar diyip ağlamıştım arada dalga geçerdik kapısına 1 tane patates koyup aşkım patatesimizi çalmışlar diye not biraktim
Çok gereksiz hareketler bunlar, eşinizin yerinde olsam beni daha çok soğuturdu bu tip şeyler

Tecavüzü anlatmasam evlenip bosandigimi anlatmak zorundayım, kaldı ki bizim gittiğimiz her yere geçmiş bizimle geliyor
Boşandığınızı anlatsaniz ne olur? Bu bir kusur mu? Ne tecavüze uğramış olmak ne de boşanmış olmak bir eksiklik, kusur değildir, zihniyetinizi değiştirmezseniz daha çooook hatalar yaparsınız

Çalışıp para biriktirmişsiniz eşiniz sizden tasarruf yapmanızı veya yatırım yapmanızı istememiş ki erkekler her şeyden önce kendine bakan kadın ister
Evet yani kötü birsey istemedi ben çok abarttım yırtık ayakkabıyla gezdim kolumda altin bilezik varken

Ayh aniden çıkmayın Allah aşkına biraz kendinize degisikik yapın ne bileyim saç renginizle oynayın yeni yeni kıyafetler alın olduğunuz tarzınızı değiştirin sosyal medyada bakın nasıl daha alımlı olabilirsiniz diye göz atın makyaj yapın özgüveninizi geliştirici kitaplar okuyun o sizin değiştiğinizin farkına varsın öyle onu bı kahve içmeye davet edin şak diye karşısına çıkmayın yani
Psikolojim destek alıyorum inanmayacaksınız belki victoria secretten cucud losyonlari vucud spreyle aldım bu ayki maaşımdan ayakkabi kıyafet almak istiyorum asgari ücretle olabildiği kadar tabiki

Eski karısı olmanla mı övünüyorsun? :KK70: :KK70:
Seni sevmiyor bile adam. Geçmişte ne yaptiysa o geçti. Vaktiyle sevip sahip çiksaydin aşkına. Şimdi hiçbir şeyisin. Ne ile övünüyorsun?:KK70::KK70:
Yarın senin benden daha hiç olmayacağının garantisini sana veren kim ?

Yok

Yok biz evliyken 1 çuval patates almıştık caldiklarinda aşkım patatesimizi çalmışlar diyip ağlamıştım arada dalga geçerdik kapısına 1 tane patates koyup aşkım patatesimizi çalmışlar diye not biraktim
Herkes çok cringe bulmuş ama benim gözüm doldu şunu okuyunca. Herkes hata yapar bu hayatta. Bir tek ölüme çare yok. Açıkça konuşmak istediğini söyle bütün içtenliğinle anlat herşeyi. En kötü ne olabilir ki. Hayatında biri yoksa o da ister bence. Sen de kıymet bil artık.

Psikolojim destek alıyorum inanmayacaksınız belki victoria secretten cucud losyonlari vucud spreyle aldım bu ayki maaşımdan ayakkabi kıyafet almak istiyorum asgari ücretle olabildiği kadar tabiki
Siz önce kendiniz için değişimler yapın arkası gelir kendinizi beğendikçe özgüveniniz artar yırtık ayakkabı ile de gezilmez adamın soğuyacağı kadar var

X