Eski esimle barismak icin ne yapabilirim

Tecavüzü anlatmasam evlenip bosandigimi anlatmak zorundayım, kaldı ki bizim gittiğimiz her yere geçmiş bizimle geliyor
Onu anlat geç üstünde durma ben geçmişi atlatma ve gün yüzüne çıkarmayı kendimde sevmem herşey geçmişte kalmış. Çıkınca attık söylersin yada şöyle bu çok önemli değil ama eşinden pek bir medet bekleme

Ben olayı çok iyi anladım ama siz aşırı ataerkil bir kafa yapınız olduğu için evli değil sevgili olduğu üstünden laf vurmaya calismissiniz. Ona bakarsanız siz sevgili bile değilsiniz şu an adamla ayrilmissiniz ve sizi görmek, sizden haber almak istemeyen birini sadece rahatsız ediyorsunuz. Çok barışmak istiyorsanız bir kere gidip oturup ciddi ciddi konuşun ama kapıya bir şeyler bırakmak ısrarla cevap almadığınız halde yapmak taciz oluyor.
Acaba bosandigimiz için görüşmek istemiyor olabilir mi yuvamız yıkıldı sonuçta, hanimefendi birine birseu yapmadan önce kendinize bir bakın, kaldı ki taciz tamam peki ben bu insanın gönlünü nasıl alicam affetmese bile ahını nasıl unuturucam Allaha hesap vericem ys

Acaba bosandigimiz için görüşmek istemiyor olabilir mi yuvamız yıkıldı sonuçta, hanimefendi birine birseu yapmadan önce kendinize bir bakın, kaldı ki taciz tamam peki ben bu insanın gönlünü nasıl alicam affetmese bile ahını nasıl unuturucam Allaha hesap vericem ys
Ya ben kendimin neyine bakayım yordunuz yani. Gidin soğan koyun kapısına devam edin böyle bir de uzaklaştırma aldırsın. Gidip konuşun diyoruz hala saçma saçma şeyler yazıyorsunuz.

Ya ben kendimin neyine bakayım yordunuz yani. Gidin soğan koyun kapısına devam edin böyle bir de uzaklaştırma aldırsın. Gidip konuşun diyoruz hala saçma saçma şeyler yazıyorsunuz.
Hanimefendi benim konuma yazmayın o zaman ne dersiniz ? Savunduğunuz insan önce kendine bakıp sonra yazsin kimi savunduğunuza bakın o zaman Allah Allah

Evet doğru ben en azından soyadını taşıdığım çocuk düşündüğüm adamın kapısına gittim sevgiliyken değil
Boşandığın adamdan ne çocuğu? :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Senin ilişkin bile yok ki. Sen kim oluyorsun da benim ilişkimi sevgililiğimi aşağı görüp kendi rezilliğini yüce görüyorsun?

Sana bu hakkı vermedim hadsiz!

Alıyorum 5. Şansımı gördüm aslında hatam olduğunu en çok orda farkettim çünkü pskilogum onun isteklerine kulak verdin mi dedi evet diyemedim
Olmazsada çok yıpratmayın kendinizi. Zor bir hayat gecirmişsiniz, önünüze bakıp yeni hayat kurarsınız kendinize.
Kimse vazgeçilmez değil, sizde bu dünyaya bi kere geleceksiniz kendinizin kıymetini bilin olur mu

Senin ilişkin bile yok ki. Sen kim oluyorsun da benim ilişkimi sevgililiğimi aşağı görüp kendi rezilliğini yüce görüyorsun?

Sen kimsin kendi yaptığın yapmak için sorduğun şey için beni yargılıyorsun sen yapma öyle yargıla beni

Olmazsada çok yıpratmayın kendinizi. Zor bir hayat gecirmişsiniz, önünüze bakıp yeni hayat kurarsınız kendinize.
Kimse vazgeçilmez değil, sizde bu dünyaya bi kere geleceksiniz kendinizin kıymetini bilin olur mu
Çok teşekkür ederim , Allaha yalvarıyorum sadece bana bir şans daha versin diye , insanların belirtisi gibi hergun kapısına da gitmiyorum 2 haftada 1 kere gittim sevdiği çikolata vardı onu bıraktım birde 3 hafta 0onra patates bıraktım . Bir insanın gönlü nasıl alınır bilmiyorum ki . Bu dünyadan bana küskün ayrılsın istemiyorum ya da ben ayrılalım istemiyorum olum var

Eski esimle barismak istiyorum arada kapısına çikolata bırakıyorum notlu . Onu sıkmadan kaçırmadan nasıl tekrar kalbini kazanırım. (Tamam esimin yerinde olsaydınız siz donmezdiniz )
Gerçekten kapısına çikolata bırakıyor musunuz?
Yaa bana çok komik geldi çocuksu geldi.
Barışmak istiyorsanız yemeğe, kahveye davet edin. Eğer kabul ederse konuşur söylersiniz birlikte olmak istediğinizi. Zaten o istemiyorsa belli eder. Sizde ona göre hareket edesiniz.

Benim konumda kendi yaptığı şeyi ben yaptığım için kınarken hadsiz mi oluyorum , benim konumdan ben cikamayacagim için senin çıkıp yazmamana ne dersin . Bosandigim adam evet ama benimle evlenen önümde diz çöken beni karisi yapan adamdı da öyle gece gezip evlere dagilmiyorduk yani evliydim ya çocukta düşündük tabiki çorabını da donunu da ben yıkadım öyle eski sevgilisi değil eski karisiyim şimdi hayatına biri girse bile ben onun gecmisindeyim beni hayatında olmasamda hayatının bir yerinde yerim var

Gerçekten kapısına çikolata bırakıyor musunuz?
Yaa bana çok komik geldi çocuksu geldi.
Barışmak istiyorsanız yemeğe, kahveye davet edin. Eğer kabul ederse konuşur söylersiniz birlikte olmak istediğinizi. Zaten o istemiyorsa belli eder. Sizde ona göre hareket edesiniz.
O çok gururdan yelektir, inattırda siniri geç geçer

Benim konumda kendi yaptığı şeyi ben yaptığım için kınarken hadsiz mi oluyorum , benim konumdan ben cikamayacagim için senin çıkıp yazmamana ne dersin . Bosandigim adam evet ama benimle evlenen önümde diz çöken beni karisi yapan adamdı da öyle gece gezip evlere dagilmiyorduk yani evliydim ya çocukta düşündük tabiki çorabını da donunu da ben yıkadım öyle eski sevgilisi değil eski karisiyim şimdi hayatına biri girse bile ben onun gecmisindeyim beni hayatında olmasamda hayatının bir yerinde yerim var

Boşandığımız insanlar artık hiçbirşeyimizdir, önce burda bi anlaşalım.
Ben de boşandım, eski eşim artık benim için bir yabancı.
Evet ortak bir geçmişimiz var, ama adı üstünde geçmiş.

Özlemenizi çok iyi anlıyorum. Hele hele de patates olayında içim buruldu. Millete komik gelmiş olabilir ama zamanında hunharca güldüğümüz bazı anılar ayrılık sonrası insanın göğsüne öküz oturtur. Öyle ağır gelir ki.
Sanıyorum ki sizin de durumunuz aslında bu. Siz eskiyi özlüyorsunuz. Güzel, tatlı anıları özlüyorsunuz.
Mümkün mü ki biten bir evliliğin her günü kavga dövüş, hır gürle geçsin. Elbette çok güzel, yeri dolmayacak anılar yaşanmıştır. Ve insan özler, bundan doğal hiçbir şey olamaz. Ama bu özlemle yaşamayı öğrenmek zorundayız. Çünkü olur tarafı olsaydı bitmezdi. Demek bitmiş, tükenmiş, yüz yüze bakılmayacak duruma gelinmiş. Öylece bırakıp, yasını tutup yaşama devam etmek gerek.

Ha ben elimden geleni yapayım içim rahat etsin derseniz de yetişkin gibi karşısına çıkıp çok net bi şekilde konuşun. Şu şu hatalarımı fark ettim, bize bi şans istiyorum diyin. Yoksa kapıya bişeyler bırakmakla dua etmekle olmaz, sadece yaranızı kanatıp durursunuz asla iyileşemezsiniz. Gidin konuşun, çıkın karşısına. Reddetsin varsın, kaybedecek ne var? O zaman içiniz rahatlar, yolunuza daha kolay gidebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim , Allaha yalvarıyorum sadece bana bir şans daha versin diye , insanların belirtisi gibi hergun kapısına da gitmiyorum 2 haftada 1 kere gittim sevdiği çikolata vardı onu bıraktım birde 3 hafta 0onra patates bıraktım . Bir insanın gönlü nasıl alınır bilmiyorum ki . Bu dünyadan bana küskün ayrılsın istemiyorum ya da ben ayrılalım istemiyorum olum var
Yaaa benim kocam da gönül almayı bilmez, kavga edince sevdiğim şeyleri alır😀 ona göre bu gönül alma yöntemi.
Bence yüzyüze söylemelisiniz hislerinizi, bütün samimiyetinizle söylerseniz kabul edeceği varsa eder, yoksa sizde boşuna umutlanmamış olursunuz.
Olmazsa hiç üzülmeyin ama siz denemiş olursunız en azından.

Ayrılalı ne kadar oldu? Hayatında başka biri var mı? Belki hayatında olmasa bile hoşlandığı ilgilendiği biri olabilir mi?
Neden sinirli ayrıca? Kötü mü ayrıldınız?
Aslında hayır kavga etmedik anlasmali şekilde küfür hakaret aldatma yok hatta bosandiktan sonra her zaman arkandayım gibi konuşmalar yaptık. Lakin kesinlesme serhini imzaladıktan sonra kardeşimi gördü (birbirlerinden hoslanmiyorlar) beni engelledi ve sinirlendi sanırım. Kardeşimin yuvayı bozduğunu düşünüyor

Açık olarak konuşmak en güzeli, varsa bir hatanız hatanızı kabul etmeniz, sorunlarınızı güzel bir dil ile çözüm yollarıyla tekrar masaya yatırmak istemenizi söylemeniz yeterli.

Bence totosunu bu kadar kaldirma. Sanki erkek kadin yerdegistirmisiniz.Erkeklerin yapmasi gerekeni kadinlar mi yapiyor artik? Boyle davranmaya devam edersen gozunde hic bir degerin kalmaz. Azicik kadinlik gururun olsun. One oyle kapisina cikolata birakmak? Birde zile bas kaç bari..
Totosunu kaldırmadan gönül nasıl alicam bende onu düşünüyorum o yüzden hergun gidip birseyler bırakmıyorum kapısına 2 Aydın ayrılsaysak 3 defa birsey birakmisimdir

Açık olarak konuşmak en güzeli, varsa bir hatanız hatanızı kabul etmeniz, sorunlarınızı güzel bir dil ile çözüm yollarıyla tekrar masaya yatırmak istemenizi söylemeniz yeterli.
Ama o bana çok kızgın dediğim gibi inatçı benim ailemin yaptığını düşünüyor. Bende kapısını calamiyorum ama bir kez konuşsak düzelecek o da bende biliyoruz

Onu anlat geç üstünde durma ben geçmişi atlatma ve gün yüzüne çıkarmayı kendimde sevmem herşey geçmişte kalmış. Çıkınca attık söylersin yada şöyle bu çok önemli değil ama eşinden pek bir medet bekleme
Barışıp buraya seni etiketleyerek paylasmazsamda bana ismimi söylemesinler

X