Eski eşimi arayıp ağladım pişmanım :(

Umurlarında olduğunuzu sanmıyorum.
Hahah evladım aynı bana benziyor baktıkça beni hatırlasınlar. Ben çocuğumun iyiliğini istiyorum iyiliğini düşünüyorum her zaman merak etmeyin
Başta size üzüldüm ettim ama yok ya. Çok saplantılı ve sapkın düşünceleriniz var.

İnsanların gazıyla değil ki ben de öyle düşünüyordum. Boşanma süreçlerinde psikologa gitmiştim o da narsist eşin demişti
Size de kesin sen çok güzel seviyorsun demiştir. Bazıları müşteri memnuniyeti için yapabiliyor böyle şeyler. Eşinin samimi olduğu kadın için git ona haddini bildir diyeni de görmüştüm, bu uzaktan uzağa teşhisleri ciddiye alamıyorum o yüzden.

Size de kesin sen çok güzel seviyorsun demiştir. Bazıları müşteri memnuniyeti için yapabiliyor böyle şeyler. Eşinin samimi olduğu kadın için git ona haddini bildir diyeni de görmüştüm, bu uzaktan uzağa teşhisleri ciddiye alamıyorum o yüzden.
Diploma sorgulamakta yetmiyor bu devirde. Her meslek grubunda, diplomalarının iptal edilmesi gereken insanlar mevcut.

Diploma sorgulamakta yetmiyor bu devirde. Her meslek grubunda, diplomalarının iptal edilmesi gereken insanlar mevcut.
Terapi işleri popülerleşmeye başladığından beri ortalık böyle şeylerle doldu. İnsanlar şifa için gidip paralarını kaptırıyorlar artık. Hani birinin toksik ilişkisi için sen çok güzel seviyosun demiş bi tanesi, sorsan o da ülkedeki en iyi psikologtu. Nesli tükenen kelaynak kuşu gibi iyi uzman arıyoruz.

Yeniden merhaba herkese. Biliyorum bana çok kızacaksınız ama dayanamıyorum ne yaparsam yapayım alışamıyorum. Bilmeyenler için çekişmeli olarak 1.5 yıl önce resmi olarak boşandık. Kısa bir süre sonra sevgilisi oldu ve ben bu durumu kaldıramadım. Küçük çocuğum var velayeti bende. Ben çocuk bakarken onun beni ortada bırakıp gitmesini hala affedemiyorum ve bu beni çok yoruyor sürekli ağlıyorum. Çocuğuyla ilgileniyor alıyor sürekli 1 hafta bakıyor, bendeyken görüntülü konuşuyor falan o konuda bir problem yok ama çocuk dışında tek kelime etmiyor. Geçenlerde işlerim olduğu için bu 2 hafta onda kalmasını rica ettim kibarca ama başta söylemedin benim planım vardı biletlerim var değiştiremem dedi ben de çocuğundan önemli o zaman dedim sinirlendim kapattım. Sonra bu nereye gittiyse gitti profil fotoğrafını falan değiştirmiş, onu görünce içime oturdu. Benimle öyle yerlere gitmedi hiç. Dün ben biraz duygusal olarak bitik durumdaydım, iş stresi de vardı yoğun bir dönem geçiriyorum zaten işyerinde, dayanamadım dün gece aradım birkaç defa sonra açtı ne oldu çocuğa mı bir şey oldu diye. Ben de hayır dedim o zaman niye arıyorsun gece gece diye bağırdı. İçimde ne varsa döktüm. Duygusal olarak çok yıpranmış hissediyorum kendimi son günlerde. Pişman olmasını görmeyi çok istedim ama bir kere bile pişman olmadı. Kendime bakıyorum kıyafetlerimi özenli seçiyorum gittikçe güzelleştim insanlar hep iltifat ediyor ama o bana çok afedersiniz b.ka bakar gibi bakıyor. Neyse telefonda neden bu hallere geldiğimizi sordum kimle gittin, benle niye gitmedin dedim seni ilgilendirmez dedi ısrarla yine dayanamadım ağladım. Ağlamamı engelleyemiyorum asla. Çok kötü yaptım biliyorum belki sevgilisi vardı yanında ya da başkası bilmiyorum kendimi rezil ettim. Hala sevgilisi var mı onu da bilmiyorum ama dayanamıyorum bu düşünceye. Birlikte fotoğraf görmeyince cesarete geldim yok galiba diye düşündüm ben açıkcası. Boşandık bitti gitti evet ama lütfen beni de anlayın her şeyimdi o benim. Hayatımın baş köşesine onu koymuştum, kimseyle yakın değildim bu kadar o yüzdn insan silip atamıyor öylece. Ne yapsa ne söylese içim acıyor. Pişman olduğunu görene kadar içim soğumayacak galiba ama kendime engel olamıyorum. Bu ağlama ve arama krizlerine engel olmam lazım ne yapacağımı nasıl olacağını bilmiyorum. Başından böyle süreçler geçenler nasıl atlattı bunu çok merak ediyorum lütfen destek bekliyorum.
niye kendinizi bu duruma düşürüyorsunuz? ne gerek var öyle bir insanın totosunu kaldırıyorsunuz? neyi hazmecemiyorsunuz sevgilisi var ve muhtemelen yanındaydı illa paylaşması gerekmiyor birşey instagramdan. ayrıca siz neden hala takip ediyorsunuz bu adamı? neden bir sınır koymuyorsunuz? siz böyle davrandığınız için b.ka bakar gibi bakıyor size. bırakın ne hali varsa görsün siz de hayatınıza bakın.

Hahah evladım aynı bana benziyor baktıkça beni hatırlasınlar. Ben çocuğumun iyiliğini istiyorum iyiliğini düşünüyorum her zaman merak etmeyin
3,5 yıldır ayrısınız ve geçen zaman için ilerde pişman olacaksınız. Yakın arkadaşım iki çocukla boşandı. Boşanma gerçekleştikten 9 gün sonra eşi aldattığı kadınla evlendi. Arkadaşım toparlandı boşandıktan 3 yıl sonra da kendi evlendi

Adamın size ait olmadığını kabul etmezseniz daha çok acı çekersiniz.
Kocam narsist deyip duruyorsunuz ama siz bu kadar takıntılı davranarak normal psikolojiye sahip bir insan mı olmuş oluyorsunuz.
Hanımefendi siz kabul etmeseniz de adam sizi istemiyor belli maalesef. Hiç pişman da olmaz emin olun. Noktayı koyup hayatına devam etmiş, sizin gibi sayfada takılı kalmamış.
Çocuğunuza yazık, onun için çok daha zor bir süreç oluyor gibi.
Adam evlenip çocuk yapsa ne yapacaksınız acaba?
Çünkü bunlar olağan süreçler, bir gün evlenebilir, bir çocuğu daha olabilir.

Ayrılınca acı çekmeyince narsist mi olunuyormuş? Hangi doktor söyledi bunu?
Herkes illa ki ayrıldığı insanın peşinden perişan olup kendini yerlere mi atmalı?

Ayrilinca aci cekmezse narsist oluyor demedim ne bicim anliyorsunuz...neyse tamam narsist degil kocasi oldu mu? Polemik ve banlatmak icin firsat ariyorsunuz

3,5 yıldır ayrısınız ve geçen zaman için ilerde pişman olacaksınız. Yakın arkadaşım iki çocukla boşandı. Boşanma gerçekleştikten 9 gün sonra eşi aldattığı kadınla evlendi. Arkadaşım toparlandı boşandıktan 3 yıl sonra da kendi evlendi
9 gün ne demek ya? Boşanmadan nikah günü mü aldılar utanmadan. Arkadaşınıza çok üzüldüm ama toparlanmış ne güzel sevindim mutluluğu bulmasına

Adamın size ait olmadığını kabul etmezseniz daha çok acı çekersiniz.
Kocam narsist deyip duruyorsunuz ama siz bu kadar takıntılı davranarak normal psikolojiye sahip bir insan mı olmuş oluyorsunuz.
Hanımefendi siz kabul etmeseniz de adam sizi istemiyor belli maalesef. Hiç pişman da olmaz emin olun. Noktayı koyup hayatına devam etmiş, sizin gibi sayfada takılı kalmamış.
Çocuğunuza yazık, onun için çok daha zor bir süreç oluyor gibi.
Adam evlenip çocuk yapsa ne yapacaksınız acaba?
Çünkü bunlar olağan süreçler, bir gün evlenebilir, bir çocuğu daha olabilir.
Bir çocuğu daha olsa benim çocuğum ne yapar bilmiyorum. Her şeyi bölünecek, onlar ailece tatile gidecek benim çocuğum eksik hissedecek. Onlarla gitse yine annesi yok yanında yarım hissedecek belki gitmek istemeyecek. Biz bir kere bile ailecek tatile gidememiş olacağız hiç böyle bir anısı olmayacak mesela.

Ayrilinca aci cekmezse narsist oluyor demedim ne bicim anliyorsunuz...neyse tamam narsist degil kocasi oldu mu? Polemik ve banlatmak icin firsat ariyorsunuz
Ben sizi tanımıyorum ki niye banlatma çabasına gireyim? Herkese narsist demek yanlış, narsistler acı çekmez demek de yanlış. Ben de ayrılık acısı çekmem umrumda da olmaz, narsist değilim, ama ayrılınca narsistler acı çekmez minvalinde konuşunca sanki acı çekmeyen herkes narsist oluyormuş gibi bir izlenim uyandırıyor insanda.
Hiç polemikle işim olmaz benim.

Bir çocuğu daha olsa benim çocuğum ne yapar bilmiyorum. Her şeyi bölünecek, onlar ailece tatile gidecek benim çocuğum eksik hissedecek. Onlarla gitse yine annesi yok yanında yarım hissedecek belki gitmek istemeyecek. Biz bir kere bile ailecek tatile gidememiş olacağız hiç böyle bir anısı olmayacak mesela.
Bunları hesap edip sizi sevmeyen adamla çocuk yapmayacaktınız bağlansın diye çocuk yaparsanız olacağı bu.

Ama böyle düşünerek sadece kendinizi yıpratırsınız olacak olana engel olamazsınız ki.
Beni yanlış anlamayın lütfen ama ben çocuğunuzdan daha çok kendi kişisel hırslarınızdan böyle hissettiğinizi düşünüyorum.
Kendiniz ayrılık sonrası bir ilişki yaşamasını hazmedemediğiniz için bunları hissediyorsunuz.
Sizin de gönlünüze göre biri girse hayatınıza bence eski eşiniz umrunuzda olmaz.
Sonuçta adam evlenirse yeni bir karısı olacak, ilk ben evlendim diye bir hak iddia edemezsiniz.
Kendinizi bazı şeylere hazırlayın bence.

Musakanın muhteşem dönüşü mu bu

Bunları hesap edip sizi sevmeyen adamla çocuk yapmayacaktınız bağlansın diye çocuk yaparsanız olacağı bu.
Çocuğu tek başıma yapmadım ama ben de
Ama böyle düşünerek sadece kendinizi yıpratırsınız olacak olana engel olamazsınız ki.
Beni yanlış anlamayın lütfen ama ben çocuğunuzdan daha çok kendi kişisel hırslarınızdan böyle hissettiğinizi düşünüyorum.
Kendiniz ayrılık sonrası bir ilişki yaşamasını hazmedemediğiniz için bunları hissediyorsunuz.
Sizin de gönlünüze göre biri girse hayatınıza bence eski eşiniz umrunuzda olmaz.
Sonuçta adam evlenirse yeni bir karısı olacak, ilk ben evlendim diye bir hak iddia edemezsiniz.
Kendinizi bazı şeylere hazırlayın bence.
O kadar emek,heyecan boşa gitmiş, cefasını ben çekmişim sefasını başkası sürüyormuş gibi bir his oluyor itiraf etmem gerekirse. Neden bizden olmadı olabilirdi çabalamadı, dışladı hor gördü. Her şeyi benden sonra daha istekli yaşıyor gibi geliyor bu çok canımı acıtıyor aslında
Musakanın muhteşem dönüşü mu bu
Anlamadım dediğinizi

Çocuğu tek başıma yapmadım ama ben de

O kadar emek,heyecan boşa gitmiş, cefasını ben çekmişim sefasını başkası sürüyormuş gibi bir his oluyor itiraf etmem gerekirse. Neden bizden olmadı olabilirdi çabalamadı, dışladı hor gördü. Her şeyi benden sonra daha istekli yaşıyor gibi geliyor bu çok canımı acıtıyor aslında

Anlamadım dediğinizi
Konuyu anlatım şekliniz sebebiyle soruyorum; lütfen yanlış anlaşılmasın. Eşiniz beraberlik yaşadığınız ilk kişi olup; bu nedenle biraz da zoraki - vicdani bir evlilik olarak mı başladı evliliğiniz ?

X