Eski eşimi arayıp ağladım pişmanım :(

Bir insan kendini anca bu kadar küçük düşürebilir. Biraz gururlu olun lütfen. Adam niye sizinle tatile gitsin boşanmışsınız hayatına birileri girmiş.takıntı haline getirmişsiniz.1,5 sene olmuş terapi alın yolunuza bakın. Siz böyle yaptıkça olan değeriniz de yok sayılacak.

Kucağınızda bebek ile bosandiginiza göre haklı ve sağlam sebepleriniz olmalı bu sebeplere tutunun üzüntü geldikçe . Hiçbir kadın kolay kolay cocukluyken bosanmaz .
Bu çok klişe bir cümle aslinda. KK'dan görüyoruz ki çoğu kadın blöf olsun diye ağzına boşanma lafı alıyor eşi de hemen atlıyor, bu teklifi kaçırmıyor.
Konu sahibine de bundan olmus. Zaten kötü bir evlilikleri varmış, hep kavga gürültü. Bebek olursa düzelir demiş, hamile kalmis. Bakmış değişen bir şey yok, "hamileyken nasılsa beni terketmez" demiş, "bosanalim" diye blöf yapmış. Adam da 'ay senin canini yerim, ne iyi dedin onu' demiş, evden ayrılmış. Sonra bebek olmuş falan kadın vazgeçmiş. Adamın telefonlarini karıştırmış vs bunu da tutmuş adama söylemiş. Adam da herşeyi dosyaya ekleyip çekişmeli dava açmış. İki sene dava sürmüş - o zaman zaten ayrilarnis. Bir buçuk yıldır da resmi olarak ayrilar

Evet klişe bir cümle tabikide bir boşanma esnasında tek suç birine ait olamaz ama çocuklu boşanma çok ciddi bir karar . Boşanma travması bir iken üç oluyor çünkü adamı sonsuza dek göreceksin , tetikleyici bir durum . En azından kendi kendini mutlu değildim bana şunları bunları diye telkin ederse bir nebze gönlü soğur. Konu sahibesi belli ki hiçbir zaman dengeli bir ruh halinde değilmiş

Konu sahibi sizi anlıyorum. Üzülsün perişan olsun istediniz, ama olmadı, böyle mutlu. Kabul edin... Terapi alabilirsiniz. Çocuğunuza yazık. Ona odaklanın artık. Bırakın adamı. Önünüze bakın.

Güzelim vs de diyorsunuz neden ömrünüzü onun için heba ediyorsunuz. İlişki bitmiş.

Benim de eşimle ilgili problemlerim var. Ama boşanmak istemiyorum, o raddeye gelmedim. Halen seviyorum.

İleriki ilişkilerinizde yaşadıklarınızı göz önünde bulundurursunuz. Bu adamla ayrılırsam yanında biri olunca üzülür müyüm. Sorusunu sorarsınız. Bitmiş ilişki için artık çok geç...

İşte sorun da tam bu onu "HERSEYİN" yapmak.

neden ayrılmıştınız ki çevremde boşandıktan sonra tekrar evlenen insanlar var şuan çok daha mutlular

neden ayrılmıştınız ki çevremde boşandıktan sonra tekrar evlenen insanlar var şuan çok daha mutlular
Ay konu sahibine böyle akıllar vermeyin lütfen tam bir takıntılı şimdi sizin bu yazdığınızdan dolayı hiç vazgeçmeyecek

Herkese tek tek cevap yazamadım ama beni anlayanlara çok teşekkür ederim. İnsan başına gelmeden anlamıyor ama çok zor bir şey hayallerinin yıkılması, hayal kırıklıkları. Boşandık ama toparlayabilirdik ben buna inanmıştım çok denedim çok çabaladım ama olmadı istemedi. Şimdi ise bir nasılsını bile çok görüyor. Çocuğumun velayetini vermem şu an tek dayanağım o benim. Ev almak istiyorum onun geleceği için çünkü şu an ailemin yanındayım ama maddi olarak yetemiyorum buna. Çalışıyorum mesai yapıyorum bazen sosyalleşiyorum, çocuğumun masrafları oluyor bütün param gidiyor ev alamıyorum. Bunların hepsi stres yaratıyor bende, duygusal boşluğa da düşünce mahvoluyorum

Yahu adam neden sana nasılsın desin ki? Çok görüyor değil gerek görmüyor. Ben de boşandım ilk eşim bana neden nasılsın desin? Ne alaka?
Bu bakış açınızı değiştirmezseniz daha fena tepkiler verecek adam. Sonunuz savcılık olabilir yapmayın gencecik insansınız sağlığınız yerinde bakın hayatınıza çocuğunuza zarar böyle yapmanız

Sizi yargılamayacagım. Kalbinizide kırıcak cümleler kurmayacağım. Ama acilen bir pskolojik destek alın. Eski eşinizin kendini toparlayıp hayata dönmesini kaldıramamak ile kendi önünüze bakıp yeni bir sayfa açamamak eskiye takılı kalmak arasında kalmışsınız. Boşanmalardan sonra duygusal boşluk elbettr oluhornyaşadıgınız süreç çok normal, ama bunu kontrol altında tutamayıp larşı tarafı aramak ne yaptı nereye gitti kimle gitti diye takıntı haline gitirmek normal değil. Psikolojik destek terapi alın lütfen.

İşin gücün yerinde adamı arayıpta kıçını daha fazla kaldırma. Psikolojik destek al. Tatile çik. Farklı insanlar tanımaya çalış kendine bunu yapma. Bırak şu gereksizi.

Çok teşekkür ederim sözleriniz için. Dediğiniz gibi destek aldım ama fayda etmedi. Başka yerlerle yeniden görüşeceğim
İşin gücün yerinde adamı arayıpta kıçını daha fazla kaldırma. Psikolojik destek al. Tatile çik. Farklı insanlar tanımaya çalış kendine bunu yapma. Bırak şu gereksizi.
Evet fazla kıçını kaldırmışım bugüne kadar. Tatile çıkıyorum, sosyalleşiyorum ama çevremde de adam akıllı konu konuşacağım, bir şeyler yapacağım insanlar yok herkes çok vasat geliyor
Adam bir şekilde çok çok daha iyi kazaniyormus ve ailesinin durumu daha iyiymiş . Konu sahibi üniversitedeyken o is sahibiymis sanırım
Evet ben öğrenciydim, o ilk girdiği yıl kazanıp mezun olmuş hemen işe başlamıştı. Ben geç mezun oldum. Çalışmaya başladıktan kısa süre sonra saçma sapan sebeplerle işten çıkarıldım sonra buna da laf etmişti. O hep işini yürütür bir şekilde o yüzden hep iyi kazandı, yükseldi. Yoksa çok zengin bir adam da değildi biz sevgiliyken, ben zaten öğrenciydim o zaman

Ama hemen olmak zorunda degilki bı gün bı bakmışsın biri çıkmış karşına kalbin kipirdiyo ummadığın anda çıkar karşına . Bence sen onu hırs yaptın. Kendin demişsin ya zaten pişman olduğunu görmek istiyorum pişman olacak adam o şekil konusmaz. Bence sende onu umursama takma.

Biriyle görüştüm kısa bir süre, çocukluğumdan tanıdığım biriydi ama olmadı sonra içim ısınmadı. Onunla geçirdiğim gibi vakit geçiremedim, herkes boş gelmeye başladı. Umarım gerçekten unutturacak bir aşkı bulurum

Pişmanım dese saniyesinde nikahı basarsınız siz

Lütfen destek alın, belli ki kendiniz aşamiyorsunuz. Karşı taraf bitirmiş, hayatına bakıyor, sizin için üzücü ama gerçek olan bu görünüyor. İnanın ağlamak, bağırmak çağırmak çözüm değil. Biten şey bitiyor, önünüze bakın, kendi hayatınızı kurun..Bunu da destek alarak ve sabrederek başarabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…