Eski eşimi arayıp ağladım pişmanım :(

Narsist bagimlisi bir konu sahibi dedigim gibi...tamamen aklindan cikarmasi icin no contact yapmasi lazim
Konu sahibi hayatından çıkarmak istemiyor. Hayatından çıkaracak kadın üstünü başını adamın istediği şekilde düzeltip karşısına geçmez, arayıp ağlamaz. İlk aklına gelen de nedense kılığını değiştirmek olmuş, tek sorun o olsaydı keşke. Hala güzelliğin her şeye yeteceğini sanması çok acayip.

Kucağınızda bebek ile bosandiginiza göre haklı ve sağlam sebepleriniz olmalı bu sebeplere tutunun üzüntü geldikçe . Hiçbir kadın kolay kolay cocukluyken bosanmaz . Sizi hiç psikolojik olarak iyi hissettirmemis birisi bu adam hayatınıza size kıymet veren biri girdiğinde adini dahi hatirlamayacaksiniz

Ya benim fikrim bu ben boyle dusunuyorum..ex esi narsist..bi narsistin anotomisine kadar iyice bildigimden, cigerine kadar bildigimden bikac davranista sezebiliyorum artik...benim fikrim bu evet hala oyle diyorum. Siz katilmayabilirsiniz
Benim fikrim, bence, ben yaşadım diyerek kimseye narsist diyemezsiniz çünkü tıp doktoru değilsiniz.
O zaman bende sizin şizofren olduğunuzu düşünüyorum diyim. Hoş olur mu? Olmaz.
Sizinki de aynı hesap

herkese narsist etiketi yapıştırma modasından konu sahibinin eski kocası da nasibini almış işte
zamanında benden hoşlanan ancak sırf ben hoşlantı hissetmedim diye kibarca reddettiğim kişi de sağda solda benim narsist olduğumu söylemişti
birini "istemiyor" olmanın narsistlik olduğunu (!) öğrendiğimde epey ufkum genişlemişti o dönem

Narsistlerin cesitleri var emin ol...

Benim fikrim, bence, ben yaşadım diyerek kimseye narsist diyemezsiniz çünkü tıp doktoru değilsiniz.
O zaman bende sizin şizofren olduğunuzu düşünüyorum diyim. Hoş olur mu? Olmaz.
Sizinki de aynı hesap

Sevgili patates, kk daki narsist diyemezsiniz dr degilsiniz polemigi hep olur...polemige girmeyelim bence :) fikrim oydu

Bu sevgi veya aşk değil tamamen takıntı. Sen onu takıntı haline getirmişsin. Böyle yıpranıp gidersin yapma diyoruz sana ama yine yapacaksın

Kendinizi daha fazla düşürmeyin bence. Adamı daha fazla soğutup çocuktan uzaklaştırmayın her yerden engelleyin numarasını vs silin ki sürekli aklınıza gelmesin. Hayatınıza bakın, farklı hobiler edinmeye çalışın, yeni arkadaşlıklar edinin.

Kadın henüz üniversitede öğrenciyken nişanlanmışlar. Aralarında fiziksel bir yakınlaşma olduysa bu nedenle de hızlı bir evlilik süreci yaşanmış olabilir gibi duruyor. Adam sonrasında sürekli konu sahibini ve ailesini evlilik sürecini hızlandırmakla suçlamış çünkü.

Sana aşık değilmiş istersen kleopatra ol estetikle değiş adriana lima ol adam sana aşık olmamış.. o kadına aşık ve yaptığınız taciz.. çocuk dışında zaten konuşmamaniz lazım olması gereken bu ama kızıyorsunuz.. pişman olmak zorunda degil kimse zaten pişman olmayacağı için boşanmış .. evlilik sitesine falan üye olun da adama sarmayın ya çocukla ilgilenen adamı da kaybetmeyin hirsinizla

Konu sahibi narsist olsa uzulmez boyle asla uzulmez aci cekmez onlar...
Hayır üzülürler. Hele elinden oyuncağını al, egosunun üzerinde bi tepin. Onu o yapan bütün etiketleri herkesin gözü önünde bi sök teker teker. Bu zamana kadar marifet saydığı şeyleri hiç yerine koy, sende bir karşılığı olmadığını görsün. Bak nasıl acı çekiyorlar.

Kendinizi gerçekten küçük düşürmüşsünüz. Öncelikle bu durumunuz sizle ilgili onla değil bunu bir kavrayın. Yani adam mükemmel olduğu için değil sizin içinizde duygusal boşluklarınız olduğu için böyle hissediyorsunuz. Eski eşimle ayrılalı 8 sene falan oluyor, bir kere bile aramadım mesaj atmadım. Bana kendimi değersiz hissettiren insanlarla işim olmaz. Kendini değerinizin farkına varın lütfenz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…