Eski eşim yuvamızı yıkan kadınla evlendi.

Esini sevebilir isteyedebilir..esiydi sonucta sevmis! ama elin kadinida kocasi kadar suclu...! Baska erkek mi yok !! Eşi kadar elin kadinida pislik.. ikiside bulsun belasini

Evli olduğu, bağlı olduğu, sadakat sözü aldığı kişi elin karısı değil. Bizzat kendi eşi. Bu aciz duygulardan kurtulursanız, acınızı ve öfkenizi yönelteceğiniz kişiyi bilirseniz doğru kararlar alabilirsiniz. Gururdan, egodan kadın yıktı diyor sadece. Eşinin bunu yaptığını, kendisine bunu yaptığını kabul etmiyor. Hala içinde umut olması bundan. Bunu değiştirse hayatını da düzeltebilir.

Eski eşim suçsuz demiyorum. Tabii ki o samimiyeti o verdi ona ki böyle oldu ama kadın da evlisin, çocuğun var, yuvanı yıkamam diyebilirdi.

Onurlu gururlu bir kadın ne olursa olsun ben seninle evlenemem, başkasıyla evlen ama benimle olmaz diyebilirdi. Kısacası ikisi de şereften ve karakterden yoksun olmuş oluyor.

Onurlu gururlu bir kadın ne olursa olsun ben seninle evlenemem, başkasıyla evlen ama benimle olmaz diyebilirdi. Kısacası ikisi de şereften ve karakterden yoksun olmuş oluyor.

Bu tip adamlar genelde eşimle aramız kötü, boşanmak üzereyiz diyor zaten. Karımı çok seviyorum gel seni de 2.ye tutayım demiyorlar. Sizi sevdiğini söylese hangi kadın durur? Adam sizi öyle bir anlatıyor, hayatını öyle bir anlatıyor ki karşıdaki de bitmiş ilişki diye bakıyor. Siz de sanıyorsunuz ki yuvanızı o kadın yıktı. Kadın eşinizin aklını çeldi. Hepsi masal.

umarım en kısa zamanda kendine göre bir iş bulursun. maddi olarak rahatlayınca daha da iyi olduğunu anlayacaksın. nafakanı da al sakın bırakma kuruşu kuruşuna takip et. çocuğunun rızkı sonuçta. zaten iyileşme sürecine girmişsin çoktan. gez dolaş yeni arkadaşlıklar kur ama sakın gönderme yapıyım işte benim mutlu olduğumu anlasın ortak arkadaşla haber göndereyim bunlara girme. içinde kötü bir duygu beslemekte unutamamana neden olur. öldü say ikisinide. allah rahmet eylesin.

O tür adamlara denk gelmediğim için ne derler bilmiyorum ama öyle dese de demese de kimseyi aklamıyor bu durum. Sevgi saygı da bitebilir. O zaman karşı tarafı suçlayıp iftira atarak değil de sevgim bitti şeklinde bitirilebilir ilişki. Ben konunun bu kısmındayım yani ufacık da olsa dürüstlük ve insanlık.

Eski eşim suçsuz demiyorum. Tabii ki o samimiyeti o verdi ona ki böyle oldu ama kadın da evlisin, çocuğun var, yuvanı yıkamam diyebilirdi.

kadın yuvanı yıkmam diye adamdan ayrılsaydı, adam da geri dönseydi ne diye kabul edecektiniz? bi daha aldatsın diye mi? ortada yuva kalmamış ki ayrıca.
diyelim ki siz evli iken başka bi adamla birlikte oldunuz. kocanız napardı? affeder miyd?

Her şey bitmiş, bence fazla uzatmayın sizde. Tamam yaşanmışlıklar kolay unutulmaz fakat unutmayınki Allahta kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez...

Sadece teselli noktasında size birkaç kelime söylemek istiyorum. Merhum Şemsi Tebrizinin beğendiğim bir sözü var. "Hayatınız alt üst olacak diye endişe etmeyin, Nereden biliyorsunuz Hayatın Altının üstünden daha iyi olmadığını"

Kandiliniz mübarek olsun.

forumda da çoğu kişi bilir benim babam da annemi aldattığı kadınla evlendi 17 sene de evli kaldı ama kavga dövüş kısacası yediği halta çok pişman oldu ama belki de yaşı geçti, çocukları oldu diye ayrılmadı. geçen ay ayrıldı. annem de iki sene önce tekrar evlendi, çocuk yok, eşi çok iyi bir insan. dünyayı geziyor, sevdiği işi yapıyor. babam da o kadına nafaka ödüyor, kendimi geçtim 70 yaşında iki tane küçük çocuk babası olarak sorumluluk içinde boğuluyor nefes alamıyor resmen.

babamı çok severim ama bu konuda her şey karma diyorum, merak etmeyin eşiniz de sizden ve çocuğunuzdan çaldıklarının cezasını çeker.

Öncelikle sunu kabul et. Yuvanı o kadın değil eski eşin yıktı. Ve ne mutlu sana ki öyle bi adamdan kurtulmuşsun
Yeni hayatında bütün mutluluklar seni bulsun

O zamanki aklımla affederdim belki ama kötü bir tercih olurmuş. O ne yapardı hiç bilmiyorum çünkü tanımamışım

Merhaba, ne demek estağfurullah. Düğün seneye yaza olacak gibi görünüyor bir aksilik olmazsa. Hazırlıklarla uğraşıyoruz şu an. Teşekkür ederim ilginiz için, eksik olmayın. :)

İnşallah. Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Herkes hak ettiğini yaşıyor zamanla demek

Ortada yuva olsaydı yıkılmazdı. Ben baska kadın falan anlamam yuvayı yıkan eşiniz kimse onun alnına silah dayamadı sonucta adam olsa gitmezdi. Birakın layık oldukları gibi yaşasınlar nasıl olsa bir gün yaptıklarını çekecekler

Allah gönlünüze göre birini çıkarsın karşınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…