Eski eşim yuvamızı yıkan kadınla evlendi.

Valla aldatılmış ve boşanmış biri olarak söyülüyorum acını çek kardeşim ağla zırlaa öfkelenn kendini sıkarsan daha kötü çok uzuyo acın o yüzden canın ne zaman isterse ağlaa öyle öyle azalacak bak ben aralıkta boşandım çok şükür daha iyiyim onun ne yaptı umrumda diil bir dükkanda yatıyorum diyor bir ev tuttum arkadaşımla diyo çocuklar için mecbur konuşuyorum anlatma bana kendini dedikçe anlatıyor ama benim içimde ona karşı herşey bitti seninki de bitecektir çok yakında

Öncelikle bunu bana nasıl yapar kısmını sil aklından. Sana bir şey yapmadı. Kendine yaptı. Kendi günaha girdi. Ayrıca yuva yıkanın yuvası olmaz. Yeniden aşık ol, önüne bak. Onun yaptığı pislik yüzünden hayata küsme.

Aslında dediğiniz gibi düşünüyorum düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor bazen. Bu kadar erken olması çok zoruma gitti. Bir de hep inkar ederdi, ailesine de hep beni suçlu gösterdi ama her şey ortada. Yine de 14 yılı unutamıyorum. Özlüyorum bile ama onu değil de sanki o duyguları hissetmeyi.
yeniden asik olucagin bir adam cikar karsina degmez sadece kendine haksizlik ettiginle kalirsin boswer onlarin sonu iyi deil yuva yikanin yuvasi olmaz cocuguna iyi bir anne ol ve ayaga kalk ki karsi taraf utansin varsa utanmasi

Desteğiniz için çok teşekkür ederim. O kadar vakit ayırıp yazdınız bana. Allah razı olsun sizden. Dilerim ki yaptığı hainlik yüzünden helallik istemeden ölemez. Daha ne diyeyim. Bu arada sizce her hsonu görüyor çocuğumuzu ama mahkeme kararı 2 haftada 1. 2 haftada bir görmesi daha mı iyi olur?

çocuğunuz kaç yaşında bırakın alsın çocuğu ne kadar alabiliyosa çocuk yokken sizde keyfinize bakın o hatayı ben yaptım
benim 2 tane çocuğum var yollamdım hiç ama kendime ettim kuaföre bile gidecek vaktim yoktu ama şimdi gerekirse her hafta gönderiyorum babane de kalıyo çocuklar ohh bende kendime arkadaşlarıma vakit ayırıyorum sadece kendinizi düşünün :KK66:

Doğru söylüyorsunuz. En azından haftasonumu kendime ayırırım. Zaten kendime çok iyi bakmaya başladım. Daha da güzelleştim ve o kadınla kendimi kıyaslamıyorum bile. Karakter olarak zaten öyle aşağı biri değilim ama görüntü olarak da kesinlikle çok güzel ve alımlıyım.

Bir uzmana gidin. Yardım alın. Uzun bir süre. Yaşadıklarınızdan arının.
Kendinize uğraşlar bulun evladınıza daha çok zaman geçirin. Çalışmıyorsanız çalışın daha çok gezin ve öğrenin.
Yaşadığınız şey kolay değil. Ama hiçbşr zaman evladınızı Babasına karsı doldurmayın.
Allah yardımcınız olsun.

Valla ben çalışıyorum eski eşimde tam olarak nafaka yollamıyo 3-5 bişiler yolluyo bende onun yolladığı parayı sadece kendime harcıyorum çatır çatır yiyorum o parayı yanii :)
o yüzden nafakanı al yani almamazlık yapma

Ben seni degil de o kadinin kendini nasil teselli ettigini merak ediyorum. Seni Allah kurtarmis da yani... ne bileyim 6 yillik karisina bunu yasatan bir adama nasil guvendi acaba? O kendini neyle teselli ediyor ki? Hele bir de cocugu olan bir adam.. karisina cocuguna bunu yapmis sana neler eder yani. Ay bu kadinlarda hic akil yok mu ya?
Sen de sukur namazi kil yoluna bak bence. Allah kurtarmis seni o adamdan. Gecmisler olsun.

Olur mu canım adam neler demiştir ötekine de.
Evliliğim çok kötü, karım çok geçimsiz, huysuz, psikolojisi bozuk, ayrı yatıyoruz, mutlu değilim, sadece çocuk için bla bla bla..
Öteki kadın da ağzı açık dinlemiş ve inanmıştır.

Konu sahibi dışarıdan görünene aldanma. O hanzonun ne kadar cibiliyetsiz olduğunu sen biliyorsun işte.
Yat kalk şükret kurtulduğuna. Yakında çıkmaya başlar kokuları.
Çocuğunun daha huzurlu ortamda büyüyeceğini düşün ve mutlu ol..

Onca yıl verince kabullenmek, bu kadar karaktersiz olduğunu görmek zor geliyor ama tabii ki bu düşünceyi ve olanları da kabullendim sayılır.

Zaten bu ilk değildi. Bunca yıldır savaştım ama artık yıldım bıraktım. 40 yıldır yapan adam şimdi değişecek değil ya. Hatta ortak bir arkadaşla bu lafı da gönderdim o kadına. İlk değilsin onun için, başına gelince anlarsın beni dedim. Öyle bir durumda o kadın onu ne kadar çeker merak ediyorum.

Yuvanızı o kadın değil, eşiniz yıktı. Faturayı elin kadınına kesmemelisiniz. Hala eşinizi istiyorsunuz sanırım.
Esini sevebilir isteyedebilir..esiydi sonucta sevmis! ama elin kadinida kocasi kadar suclu...! Baska erkek mi yok !! Eşi kadar elin kadinida pislik.. ikiside bulsun belasini

X