Eski eşim yuvamızı yıkan kadınla evlendi.

Ne güzel dediniz. İyi ki yazmışım buraya. İçime su serpildi resmen. Şükür namazı kılıp karşıma doğru kişi çıkması için dua edeceğim.

Dedim ilk öğrendiğimde. O zaman bile senden ayrılarak çok iyi bir karar vermişim dedi pişkin pişkin.

Ay hem suçlu hem güçlü karakter yoksunu
Valla kurtuldugunuza sevinmelisiniz boyle bir adam sizi haketmiyor.
O adamı o kadın gibiler paklar tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
Hepimiz biliriz yuva yıkanın yuvası olmaz.
Siz kendi hayatiniza bakın çocuğunuzla ilgilenin o da o hakettiği iğrenç hayatı yaşasın.

Bir de yepyeni eşyalarla yeni bir daireye geçmişler. Eski evde oturmak etik olmazmış, kadın kabul etmemiş. Neyin kafası bu? Aldatması, yuvayı yıkması etik de bu mu değil? Bir zamanlar sevip evlendiğim adamdan bunları duymak çok garip. Hiç böyle biri değildi.

Ay kalasa bak haspama bak ya etik değilmiş.
Sizin onlar için kendinizi uzmenizde etik değil bence.
Valla bosverin ya siz cekmissiniz o herifi senelerce şimdide siz hayatınızın tadını çıkartırken o kadın çeksin

Zaten hep böyle biri değildi dediklerimiz yanıltmaz mı bizi
Bu hayatta kimse için o asla bunu yapmaz demeyeceksin herkes herşeyi yapıyor
Bize düşen güçlü kadınlar olup kendimizi ezdirmemek

Çok değil 1 2 yıla kadar kapınızı aşındırmaya başlar. Ama sizde de yaprak kımıldamaz umarım. Bu arada kurtulmuş olmanıza sevinin.

Çok değil 1 2 yıla kadar kapınızı aşındırmaya başlar. Ama sizde de yaprak kımıldamaz umarım. Bu arada kurtulmuş olmanıza sevinin
İnşallah dediğiniz gibi olur. Bazen özlesem de tabii ki o sevdiğim adam olmayacak artık bildiğim için barışmayı düşünemiyorum ama helallik almak için bile olsa kapıma gelmesini çok istiyorum

Her zaman derler Yuva Yikanin Yuvasi Olmaz.
Kendiniz ve oglunuz icin Mutlu olabilirsiniz mesela, yada olmayi deneyebilirsiniz.
Siz merak etmeyin Hayat sizin intikaminizi onlardan alir.

Çok kırıcı bir dönemden gecmissiniz. Zor evet ama Allah ölüm acısı vermesin. Herşey atlatılır. Zaman herşeyin ilacı.. zamanla daha az uzuleceksiniz. Belki de sizi gerçekten hak eden kişi ile karşılaşacaksınız. Ya da kimseye ihtiyacıniz yoktur belki de tek başınıza mükemmel bir hayat yasayacaksiniz :) Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar. Önemli olan diğer kapıdan geçerken güçlü durmak. hayat bu, belli mi olur... Allah size sabır ve kolaylık versin.

Bu arada içimde kalacak ama :) emin olun size yasattiklarinin on katını yaşayacaklar :) bir insan kanında varsa birşeyi hep yapar. Kadının da kanında varmış eski eşinizin de. İkisi birbirini tuketecektir. O zamana kadar siz daha güzel hayata yelken açmış olacaksınız :) sevmemiş mi demissiniz. Öyle bir insan sizi sevse ne sevmese ne. Allah'ın sevdiği kuluymussunuz. Ya aldatilip bundan haberi olmayan kadınlardan olsaydınız?

İnşallah bunca mutsuzluk üzerinde mutlu olamazlar. Tabii ki şimdi anlamazlar, zafer kazandık sanatlar ama eminim zamanla benden daha çok üzecekler birbirlerini.

İnşallah bunca mutsuzluk üzerinde mutlu olamazlar. Tabii ki şimdi anlamazlar, zafer kazandık sanatlar ama eminim zamanla benden daha çok üzecekler birbirlerini.
Ah almamak için çok dikkat ettim hayatımda.Çünkü biliyorum ki alacağım her ah gelecekteki mutluluklarımın boğazına sarılıp boğan bir katil olacak.Bir insan nasıl kendi mutluluğunu riske atabilir ki? Allah korkusu olan hiçbir mümin yapmaz bunu.Yapanlar da Alla’ın tokadını tadar.Ama erken ama geç.

Ben niye bunları yaşıyorum diyorum kendime. Evliyken biri yakınlaşmaya çalışsa cevabını çok net verirdim. Hatta aldatıldığımı düşündüğüm, emin olduğum zaman bile böyle davrandım ben. Ailesine saygıda hizmette kusur etmedim. Çok zor şartlarda onun için yaşadım ben. Bunu neden hak ettim ki?

İnan hak etmediği şeyleri yaşayan nice insan var.Ben de dahil.Ama bu da bizim sınavımız demek ki.Bencil olmak gerekiyormuş tecrübe sonucu öğreniyor insan.

Allah var. Yasatilan misli ile yaşanır emin olun. Onlar yıkıldığında siz saglamlasmis olacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…