Eski eşim yuvamızı yıkan kadınla evlendi.

O gemi limanla birlikte yanmış.
Külleri dahi kalmamış. Adam sıfatına layık göremediğim süpürge sapı kılıklı mahlukat şuanda kadının kulaklarına indim derelerine bilmem nerelerine diye fısıldıyor. Sen burada teselli arıyorsun. En büyük tesellin karakterden yoksun bir mahlukattan kurtulmak olsun.
Kusura bakma acımasız yorum yaptım ama buna ihtiyacın var teselliye değil. Dost acı söyler malum..

Haklısınız. Zaten ömrümün sonuna kadar yalnız mı yaşayacaktım diye kendini savunmaya çalışan biri.

Cok digru soylediniz herkes layigiyla

Resmen ömür müs ya cok üzüldüm ne kadar acı verici bisey neden bosanmislar ki 27 sene beklemek ne benim yaşım kadar

Bunu nasıl normal karşılayabileceğimi sanıyor acaba. Bir de aldattığı kadın olmadığını, yeni biri olduğunu söylemeye çalıştı ama ben kendimce emin oldum. Sonra kabul etti. Hem de zamanında ikisi de öyle bir şey yok diye inkar edip beni aptal yerine koymuşlardı. Bu da çok zoruma gidiyor.

Offf sinirlerim bozuldu ya bu nasi piskin gerzek bir adam böyle.
Cocuguyla arasi nasil peki? Ariyor soruyormu
Bide siz kendinize yeni duzen nasil kurdunuz ailenizlemisiniz
Biraz kafa dagitmaniz lazim bu adami düşündükçe onu büyütürsünüz böyle bir karaktersizden kurtuldugunuz icin sadaka verin.

Gün gelecek sen kahkahalar atarken bazı şeyler de onların zoruna gidecek.Tevekkül sadece

Uzun yıllar beraber olmuşsunuz.
Adam gitmiş,evlilik bitmiş.
Teselli mi?
Yahu sizde o kadar yıldan sonra az bi kafanızı kaldırıp etrafınıza bakın.
Gezin eğlenin çalışın yolunuza bakın.
Yeni insanlarla tanışın.
Bu kadar acı verici biten evlilikten sonra,
Bende biraz keyfime bakardım herhalde.

Resmen ömür müs ya cok üzüldüm ne kadar acı verici bisey neden bosanmislar ki 27 sene beklemek ne benim yaşım kadar
Kayinvalide maduru 5 ay evli kalmis ve hamile kucuk yasta evlilik bide akraba bu adam cenazr dugunde hep gorutor yeni unyttu tabi 30 sene oldu simdi ama yine de gorunce gozleri parlar yok boyle bi sevgi

Çocukla arası çok iyi ama kadın onu da bozar diye korkuyorum açıkçası. Hsonları alıyor, onunla vakit geçiriyor hep. Son 1 aydır kadın da onlarla tabii. Ben ailemin yanına geldim ama işimyok hala. Pek düzen de kuramadım açıkçası. Kafam çok karışık

Insallah en kısa zamanda is bulursunuz. Nafaka cocuga veriyor sadece degilmi? Ya sinir bozucu bi durum

Peki bu pişkinlikteki insan icin gecenin şu vakti Allah'ımızın verdiği nefesi tüketmeye değer mi bacım?
Değmez. Sonuna kadar haklısınız. Ben de bunu kabullenicem zamanla inşallah. Evliliğin bitişinde hep beni suçlayan ailesine de gördünüz mü benim oğlum yapmaz diyordunuz diyesim var

Şu kandil gecesinde tek teselli sözüm kalk şükür namazı kıl yada duası et demek olur. Niye kendini yiyorsun ki. Herkes layığıni bulmuş. Sen zannediyormusun ki yanlarına kalacak. İlahi adalet diye bir şey var.

Evliliğin boyunca cektiklerini düşün ya hala devam ediyor bir yandan da aldatılıyor olsaydın. Hiç mi sevmemis diyorsun, belli ki sevmemis nefsine de yenik düşmüş.

Kalk toparlan bundan sonra ki hayatina bak. Allah'in elbet senin için yazdığı güzel şeyler var ki, sana zarar verenleri ayiklamiş hayatindan. Şer gördüğün senin için hayırdır ne biliyorsun.

Aldatılıp boşanmışsınız. Bundan sonrası umrunuzda olmamalı. Sevdi sevmedi kimle evlendi boşverin. Siz de mutlu olun, geçmişi arkada bırakın önğnüze bakın artık. Yazık değil mi geçen ömre. İçinizi rahatlatacaksa o kadını da aldatacak bi gün büyük ihtimal. Çünkü karaktersiz. Kadın da başka evli birine kancayı takar sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…