eski erkek arkadaşım yaşadıklarımızı anlatmakla tehdit etti.!

Canım ne demek kendimi kirli hissediyorum?
Sevgilisini öpünce,bazı şeyleri yaşayınca kirleniyo mu insan lmaz:

Bak bu herif varya benim bi zamanlarki psikopat sevgilime benziyor. Bunun gibi şeyler yapmıştı. Neler neler dedi ama hiçbişey yapamadı.Yapacak olan insan söylemez direkt yapar...

Takma kafanaa :1hug:

1-Havlayan Köpek ısırmaz
2-Söylediklerine kimse inanmaz zaten oda kimseye böyle birşey söyleyemez
3-Kuzenimin bir lafı vardır *İNKAR* sonuna kadar inkar

hftada 3 4 kez ilşkiye giriyodunuz demek :)) ilginç...
düzenli bi cinsel hayatınız varmış anlaşılan :ecrin_bebek:
tamam sustum :))
daha neler duycaz acebaa :))

yorumları okumadım;
ilkin diye illa sevmek zorunda deglsin..denedin olmadı..kaldı ki hala küçüksün bence!!

hiç bir halt yiyemez şerefsiz.ilk başta kendi adına korkar. ama inanamıyorum ya erkekler ne kadar adileşmiş.şantaj için tel mesajlarını saklayan mı ararsın,internete resim video atanmı ,yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi ele güne anlatan mı? ay ne mide bulandırıcılar biraz insan olsunlar yaa.ben bekarken çıkmadığım bir çocuğun benim arkamdan konuştuklarını duymuştum da şok olmuştum.ya çıkmamışım bile adamla düşünün hiç bir şey yaşamamışım ki bakireydim.ama millete benim bakire olmadığımı ama vajinamın çok dar olduğunu ona çok zevk verdiğimi anlatmış.oha dedim ya oha reddettiğim pislik arkamdan hayal ürünlerini sallamış da sallamış.aman arkadaşlar biraz olsun tanımadan kimseyle çıkmayın:.etraftan az buçuk sorun.sonra bu tiplere denk gelirsiniz.öyle herkesle arkadaşlık kurmayın.çok iğrenç iftiracı erkekler var.:dilcikar:

Konu içerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…