eski erkek arkadaşım yaşadıklarımızı anlatmakla tehdit etti.!

nete ve arkadaslarina hayatindaki kisi hakkinda bilgi verme sevgilinde yapmasin.o unutana kadar gizle derim.belki hirs yapar..yine de tedbirli ol.

sevmekle bunun ne alakası var.. sapıklık bunun adını, sevgi falan değil... "temiz kız" ile ilgili yazdıklarınız da çok yanlış.. :umursamaz: :umursamaz: lmaz: lmaz:

her insan hata yapabilir..yada biseyler yasayabilir bu onun kirlendigi anlamina gelmez.psikopat birinin yaptiklarinin kesinlikle sevgiyle alakasi yok..seven insan sevdigine kiyamaz,zarar gelsin istemez..gerekirse ayaklarina kapanip af diler ama asla tehdit etmez.bu benim sevgi anlayisima asla sigmiyor.ayrica yasananlar iki kisi arasinda kalir.benimsen seni aklarim degilsen namusuna laf atarim var mi boyle bisey..turk toplumu nasilsa kadini 2.sinif sayiyor,erkekleri gokyuzune cikariyor daha cok olur bunlar..

hic bi halt yiyemez
hem soylese sana bişey olmazki sen inkar edersin abinde onun icabına bakaralsanaalsanasmile

cok yanlis yaklasmissin bence meseleye, neden temiz sayilmasin ki kiz, sirf öpüstü ve beraber oldugu insanla telefonda bi takim fantazilerini paylasti diye kirlendi mi simdi bu kiz?
Aman Tanrim bu nasil bir zihniyet???

Ayrica bu adamin ki sevgi degil, asiri sahiplenme duygusu ve ya saplanti???

bende çok kötü bişey yaptım diyince yada erkek arkadaşım tehdit etti diyince yattın falan sandım kız allah seni kaydirigubbakcemile3

hiçbişey diyemez korkma canım babanın karşısına geçip biz öpüştük diyemez heralde

hiçç kafana bile takma canım düşünme bile bişey olmaz ver cevabını otuttur ateş olsan düştüğün yeri yakarsın de kapat alla alla korkma be

çok uzun yazmıssınız bıraz daha kısa olsaydı sonra soran oldukca detaylarınızı anlatırdınız bence ... ama bır kısmını okudum nette bu uyelıkler arkdaslıklar herkesın gordugu bır yere yazılan detaylar hıc bana gore degıl sevmem sızde yazmayın gormesıın derım korkmayın ama tedbırlı olun sız ıstemıyorsanız zorla degıl ıyı dusunun ıyı olsun

Korktugunu bildigi surece ustune gelmeye devam edecektir.
Hic umursama yapacağı bir şey yok,
Arkadaşlarında dediği gibi havlayan köpek ısırmaz.
Belirli bir süre sonra vazgececektir.

temiz kirli tartisması baslar yakında :))))))))
kirliler banyo yapın beaaa temiz olursunuz o zaman mis miiss puhahaha

öfff bir konu da gerilmesin yahu. ne oluyor yine allah aşkına. ne kiri ne temizi pfff

Evet bende güldüm, bu ne ya... ailesine kızınızla/kardeşinizle telefondan seviştik mi? diyecek sırnaşık şey
sanal seksi duymuştum da telefonda olanını hiç duymamıştım :jeyyar:

:teselli:
canım sen en iyisi de twitterı da faceide kapat gitsin telini biliyorsa onu da değiştir hatta sana soğuk davranan arkadaşlarını bile çıkar hayatından zaten gercek arkadaş olsalardı her daim yanında olurlardı.bu söylediklerimi yaparsan hiçbir şey kaybetmiş olmazsın aksine daha huzurlu olursun o da sana hiçbir yolla ulaşamaz ohhh ne güzel olur senin için.kendini kirlenmiş hissetme kendinden nefret etme kendine en büyük kötülüğü yapmış olursun sonucta bir şeyler yaşamıssın geçmiş zamanı geri getirmek mümkün mü?hayır tabi ki.bu yaşadıklarından ders çıkartırsan bir artı katarsın hayatına.o dangalak herifte hiçbir şey yapamaz sana.arkadaşların da dediği gibi inkar edersin çok basit bir şey bu.madem o aranızda geçenler özel şeyleri başkalarına anlatacak kadar adi o zaman sen de hiç gocunmadan inkar et.ispatlayabilir mi?imkansız.abinde sonucta senin ayrılmak istediğinde sana destek olmuş bence sana inanacaktır hatta gidip onun ağzının payını bile verir belki.sen ne kadar korkarsan o o kadar üstüne gelir canım ve unutma havlayan köpek ısırmaz

hiç bişey yapamaz gönlünü ferah tut.
onu bırakmaman için yapıyor....
sakın korktuğunuda belli etme...
söylersen söyle de,söylersede inkar et...
yalan söylüyor de...
sakın boyun eğme ona,boyun eğersen bir daha geri dönüşün olmaz..
hiç korkma hiçbişey kanıtlayamaz yapamazda..........
a.s

hıç uzme kendını canım ..kaç yasındasın bılmıyorum ama öpüştün dıye kendını kırlımı sayıyorsun. yapma kendıne bu haksızlığı.
ayrıca telefonda cınsellık konuşdun dıye kırlendınmı sen sımdı.?? ağbıne bunu mu dıyecek allahaşkına. soylerse ınkar et .olsun bıtsın.bunlar için kendını mutsuz hıssetme lutfen.face ını falan kapat bır sure olsun bıtsın.
ben de okurken çocuğun elınde kayıt resım vb var sandım...ayrıldım dıye bana iftıtra atıyor desın ağbıne.
bu gece rahat rahat uyu sen ..korkma muattap olma....

amaan konuşsun dursun boşver korkma..hiç bşieycik olmaz.insanlar neler neler yaşıyorlar cinsel anlamda sonra da evleniyorlar hiçbirşey olmamış gibi..korkulacak hiçbirşey yok bence...

bence büşracım madem abin ilişkinizi biliyormuş sen ondan önce davran abine böyle böyle biz bununla hiçbirşey yaşamadık ama şimdi ondan ayrılmamı gururuna yediremedi etrafta böyle şeyler söylüyormuş, napabiliriz de. o senden korksun asıl birşey yaşamamışsınız ki hiç birşeyi kanıtlayamaz nasıl olsa. kendini de kirli fşlan hissetme bundan sonra karşılaştığın kişilere dikkat et sadece...

Hiç kokrkma.. Beni şmdiye kadr 5 kişi böle tehdit etmştr ama tabi bi gerçekllik göremedm .kmse gelp aileme bişe anlatamadı.dert etme

canım sen niye bu kadar üzüyorsun ki kendini... bir ilişkide yaşanabilecek şeyler yaşamışsın... olmuş ve bitmiş... kendini kötü hissetmene hiç gerek yok...

evet pişmanlıklarımız olabilir hayatta ama hayat böyle öğreniliyor... yeter ki ders almayı bil...
zamanla insanları da ; erkekleri de tanıyacaksın... kime ne sınırlar çizmen gerektiğini bileceksin... o yüzden neden oldu ; nasıl yaptımlarla yorma kendini..

o saplantılı çocuğa da gelince hiç umursama... hiçbir şey yapamaz... ama istersen abine şimdiden ufaktan bahset ; beni çok rahatsız ediyor... keşke o zaman sizi dinleseydim ama bilemedim ; yapmadığım şeylerle suçluyor beni... çok üzülüyorum diye anlat...selvanın dediği gibi sen bir adım önde ol...

facebook ; twitter filan bana da saçma geliyor... herkes herşeyini bilmesin... kapat... inan kaybettiğin birşey olmayacak... bu onun için hayatını sınırlamak değil ; kendi özelini sadece istediğin kişilerle paylaşabilmek özgürlüğünü vermek demek...

Tavsiyelerim..

1. Hiç bir şekilde muhattap olma! Telefonunu değiştir. internetteki hesaplarını değiştir. maillerini kapa yenisini aç ve en önemlisi ortak arkadaşlarınla bile görüşme hepsini sil hayatından. Kısaca irtibatı kes!

2. Abine söyler diye neden korkuyorsunki? Kendi abinle seni korkutan o, oysaki abi senin abinn senin bu kozunu kullanarak onu korkutman lazımsempatiksalakcinni Bu çocuk peşimi bırakmaıyo reddedildiği için iftiralar atıyo desen yeterrsempatiksalakcinni

3. Yaşadıklarınızı unut kirlenmişin gibi hissetmeni gerektirecek bişey yokyerimseniben Haa ama bunlardan da ders al! Daha çok gençsin lmaz:

bu kadarr canım bol şans boshayallersmile

kadınlar kulubü üyeleri, bu başlığa yazı yazan üyeler sizi seviyorum ya...
iyi ki burdayım.

her yazılanı okudum. inanın, kimseye anlatamıyordum, üzerimden büyük bir yükü aldınız.

tavsiyelerinize uyucam. bu çocuğun bana ulaşmasını engelliycem. zaten büyük oranda engelledim. söyledikleri de umrum da olmayacak. zaten gerçekten beni bilen biliyor.

tekrar çoooook teşekkürler binlerce kez :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…