Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

ayyy babamda aynı öyledir ..alır ama çok begendigini degil onun dedigi yerden almak zorundasın..
Çok şükür sevdigime haksızlık etmiyim benim içime sinsin diye söylense bile hadi gel içinde kalmasın birde diger tarafa bakalım der :KK16::nazar: tabi öyle canım inşallah :KK31:

inşallah canım benim :KK16:ayyy gece rüyamda kına gecesi için sac yaptırıyordum saat 8 e geliyodu ve gec kalmıstım sacım daha yapılmamıstı makyajım desen igrencti diyorum ki ya ne yaptın sevda nişanda harikaydı neden pembe yaptın bişey olmaz nişandaki gibi yap bırak aynı renkler olsun saat aksam 8 oldu diyorum :KK31: gerci bu rüyayı gördgümde gece diyorum ama sabah olmus olabilir birkac defa saate baktım uyanıp 8 e geliyodu gercekle rüya birbirine girmişte olabilir ama her neyse kınaya yetişemedim :KK50:

babalar sıkıntılı ama aşk'tan yana şanslıyız:KK69:

inşallah canım benim :KK16:ayyy gece rüyamda kına gecesi için sac yaptırıyordum saat 8 e geliyodu ve gec kalmıstım sacım daha yapılmamıstı makyajım desen igrencti diyorum ki ya ne yaptın sevda nişanda harikaydı neden pembe yaptın bişey olmaz nişandaki gibi yap bırak aynı renkler olsun saat aksam 8 oldu diyorum :KK31: gerci bu rüyayı gördgümde gece diyorum ama sabah olmus olabilir birkac defa saate baktım uyanıp 8 e geliyodu gercekle rüya birbirine girmişte olabilir ama her neyse kınaya yetişemedim :KK50:

Psikolojin tam böyle rüyalar görmeye elverişli kuzum yapacak bir şey yok bilinç altın sana oyunlar oynuyor :KK60: yetişeceksin hepsi güzel olacak düşündüğün için rüyalarına giriyor artık düğün yaklaştıkça dahada çok göreceksindir eminim maalesef katlanacaksın canım:106:

canım klasik olarak misfir yemek takımı var 12 kişilik,dedigim gibi düz beyaz günlük var,birde pasta setim var kırmızı renk paşabahcenin bi ara modaydı :KK53: bide alırsam işte cıvıl cıvıl içim acılsın diyorum ama yok bunu begeniyorum sence 350 ye degermi :KK31:gerci degsede şu an nasıl alrıım ben yarım maasımdan daha fazla :KK9:

hayır bu kadar varken alma 350 lirayaa :KK20::KK20:
daha uyguna daha farklı modeller bulabilirsinn :KK34:

babalar sıkıntılı ama aşk'tan yana şanslıyız:KK69:

evet canım çok şükür :KK16:
Psikolojin tam böyle rüyalar görmeye elverişli kuzum yapacak bir şey yok bilinç altın sana oyunlar oynuyor :KK60: yetişeceksin hepsi güzel olacak düşündüğün için rüyalarına giriyor artık düğün yaklaştıkça dahada çok göreceksindir eminim maalesef katlanacaksın canım:106:

hemde nasıl oyunlar sorarım ben o bilinc altına :KK9:sürekli uyandım bu rüyalar yüzünden ya :KK31:

hayır bu kadar varken alma 350 lirayaa :KK20::KK20:
daha uyguna daha farklı modeller bulabilirsinn :KK34:

uff :KK31: senin varmı tavsiye edecegin renkli cıvıl cıvıl bir takım :KK31:

kuzum aynı hayal kırıklığını farklı sebeple bende yaşadım. bizim düğünümüz ve nikahımız aynı gün olacaktı hemde yıldönümümüzde.o tarih için aylar öncesinden salonumuzu tutmuştuk. fakat tuttuktan 3 ay sonra salon müdürünün bizi dolandırdığını aynı tarihe iki düğün yazdığını öğrendik. nasıl yıkıldım anlatamam. öyle sorunlar yaşadıkki... ama şükür yine halimize kaderimiz buymuş diyorum. nikahımız yine yıldönümümüzde olacak düğünümüz 1 hafta sonra. ben nikahımda hep beyaz uçuş uçuş bir elbise ve saçımda papatya tacı hayal etmiştim Allah'ın izniyle öyle yapıcam. nişanlımda spor bir takım giyecek. çılgın gelin ve damat olucaz:KK19: sende o günü tatlı hayallerle dahada güzel kılabilirsin.

diimi canım insan ne hayaller kuruyor..iyi değil hayal kurmak ama elimizde değilki.. ilk evlilik,nasıl hayal kurmayız:KK31:

bende gelinliğimle istiyodum nikahı kıymayı ama haklısın sanırım,hayallerimi biraz daha süslemem lazım şimdi..
elbet vardır bir hayır .. belki o gün olsaydı aksilik olacaktı..
hayırlısı artık,takmamaya çalışıyorum:KK16:

maşallah sizede,fikrinde iyiymiş:KK76:

dolandırıldığınızada çok üzüldüm kuzum.. paraya doymayan o kadar çokki o güne istese 50 düğün bile ayarlar o derece:KK14:

Allah büyük:KK16:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr
Ben geldiiiiiiiiimmmk.... :KK17: Ben nisanlı bir hatunum artıııkk... :KK16: Cok sükür Mevlama hala inanamiyorum.Nisanımız cook güzel gecti cok sükür. Yüzügüme, resimlerimize bakmaya doyamıyorum.Allah'ım daim etsin.Bütün bekleyen kızcelerimize nasip etsin.Nisanlı olmak harika...

nihanımm canımm çok çok mutlu olunn. çok şükür bugünlerede. seninle birlikte bizde paylaştık bu sıkıntıyı inan kendim rahatladım:KK9: çoktan hakettiniz bu mutluluğu. inşallah nişanınız çok güzel geçmiştir. Babanı dert etme benimkide aynısını yapmıştı ama geçiyor sonra:KK1:

Ezgişim sag ol tatlım..Benimle birlikte yasadınız sıkıntılarımı cektiniz o kadar.Bugünleri görebilmek inanılmaz bir sey cok sükür Allah'a.

Ben geldiiiiiiiiimmmk.... :KK17: Ben nisanlı bir hatunum artıııkk... :KK16: Cok sükür Mevlama hala inanamiyorum.Nisanımız cook güzel gecti cok sükür. Yüzügüme, resimlerimize bakmaya doyamıyorum.Allah'ım daim etsin.Bütün bekleyen kızcelerimize nasip etsin.Nisanlı olmak harika...

oooooooooo kim gelmiiiiş:KK16::KK16:

nihanıım çok çok sevindim kuzumm.. çokk huzurlu olun inşallah:nazar::KK16:
nişanla düğünün arasını çok uztmayın hee:KK20::KK1: inşallah en hayırlı zamanda düğününüz olur ve hayırlısıyla çoook güzel çok huzurlu bir yuvanız olur inşallah kuzum benim:nazar::KK54:

babanla nasıl aranız:44:

Ezgişim sag ol tatlım..Benimle birlikte yasadınız sıkıntılarımı cektiniz o kadar.Bugünleri görebilmek inanılmaz bir sey cok sükür Allah'a.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ayyyyy yaza düğün var ayyyyyy çok mıutlu oldum kuzum hadi yaza evlenin okullar kapansın hemen evleninnn maşallah size hakettiniz allahım nazarlardan korusun foto bekleriz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmmmmmmmmm bende tam nihanım nerde yazmak için topigi actım ve yazını gördüm kocaman masallahh sizeeee :KK16::KK16::nazar:

bende seni arıyorum heryerde :KK69:

nihan okadar çok okadar çok sewindimki:nazar::nazar::nazar: hakettiniz siz bu mutlulugu:KK16::KK16: bence düğün agustos ve eylül olmalı :KK1::KK1: tayininiz çıksın:KK16::KK16::KK16: resim bekliyorum :) mail adresimde var sende :KK54:

Berfincim cooookk tesekkür ederim, üzüntümle üzülüp sevincimle seviniyosunuz ya bitanesiniz :KK16: Ben inanamiyorum hala.Sevdicegimi bizim evde görmek bile benim icin inanılmaz.Cok sükür Mevlama...Dügün konusulmadı henüz ama yaza düsüyoruz.Nasipse Agustosta yapalım diyoruz.Dua edelim de tayini cıksın yanıma. Telasımız bitmedi yine yoldan yazıyorum size abime kız istemeye gidiyoruz :)
Darısı sizin basınıza kuzum.Allah tüm bekleyen, isteyen kızcelerimize nasip etsin hayırlısıyla

Berfincim cooookk tesekkür ederim, üzüntümle üzülüp sevincimle seviniyosunuz ya bitanesiniz :KK16: Ben inanamiyorum hala.Sevdicegimi bizim evde görmek bile benim icin inanılmaz.Cok sükür Mevlama...Dügün konusulmadı henüz ama yaza düsüyoruz.Nasipse Agustosta yapalım diyoruz.Dua edelim de tayini cıksın yanıma. Telasımız bitmedi yine yoldan yazıyorum size abime kız istemeye gidiyoruz :)
Darısı sizin basınıza kuzum.Allah tüm bekleyen, isteyen kızcelerimize nasip etsin hayırlısıyla

canımsın ya ohh dügünde yakın =)

X