Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ayyyyy yaza düğün var ayyyyyy çok mıutlu oldum kuzum hadi yaza evlenin okullar kapansın hemen evleninnn maşallah size hakettiniz allahım nazarlardan korusun foto bekleriz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Gizcim sag ol tatlım insallah nasipse yaza dügünümüz vaaaaaarr :) Bence de hemen evlenelim :) :)
oooooooooo kim gelmiiiiş:KK16::KK16:

nihanıım çok çok sevindim kuzumm.. çokk huzurlu olun inşallah:nazar::KK16:
nişanla düğünün arasını çok uztmayın hee:KK20::KK1: inşallah en hayırlı zamanda düğününüz olur ve hayırlısıyla çoook güzel çok huzurlu bir yuvanız olur inşallah kuzum benim:nazar::KK54:

babanla nasıl aranız:44:
Tutkucum Coooookkk tesekkür ederim fıstıgım, insallah bu güzel dualar kabul olur, hepimiz mutlu olalım insallah.Az mı dualar ettiniz bize unutamam bunları.Babam ilkgünler cok soguktu..Surat astı biraz ama simdi daha iyi gibiyiz cok sükür

canımsın ya ohh dügünde yakın =)

Edacım tesekkür ederim kuzum sana da.Önceki mesajlarınızı okudum da telefondan geri dönüp bulmak zor oluyo alıntılayamadım kusura bakmayın olur mu? İnsallah yakın kuzum. Tayin icin nikahı da kıymamız lazım önceden

Edacım tesekkür ederim kuzum sana da.Önceki mesajlarınızı okudum da telefondan geri dönüp bulmak zor oluyo alıntılayamadım kusura bakmayın olur mu? İnsallah yakın kuzum. Tayin icin nikahı da kıymamız lazım önceden

canım benim ya masallah masalah size nasıl gecti güzelce bir anlat ama telde olmasa bile eve gecince anlatt :KK43:

Bu arada takip edemedim son durumları ama envymenin mesajını gördüm.Asık mı oldun seeeeeenn..Cok sevindim canım dilerim cok mutlu olursun :KK16: :16

canım benim ya masallah masalah size nasıl gecti güzelce bir anlat ama telde olmasa bile eve gecince anlatt :KK43:

Edam ne desem ki...Sanki rüya gibiydi...Bi kere sevdicegimi bir hafta boyunca her gün görebilmek bile cok özeldi, ilkti bizim icin.Sevdicegim salı sabahı geldi.Kahvaltı yaptık ve ablam, ben, sevdicek alısverise cıktık.Önce aska pier cardinden bohcalik kıyafetleri, kol dügmelerini filan aldik.Sonra bana bohca icin iki elbise, ayakkabi, canta,kozmetk filan aldik.Yüzüklerimizi sectik cok eglenceliydi :) Sevdicek bana bileklik almak istedi pahalıydı almak istemedim ama bi baktim aldı hemen.İki günümüz alisverisle gecti. Allah razı olsun her sey gönlümüze göre oldu.
Ablamlarla bohcamızı süsledik, kapılarımızı tülledik :) Bordo elbisemi giydim ve iyi ki onu giymisim dedim.Herkes cok yakıstirdı ve ben icinde cok mutluydum

Hazırlandim ve kapi caldi...Cok heyecanli ama ayni zamanda rahattim.Kuzenim sag olsun her animizi fotografladi.Yeniden isteme oldu brn aska bu kez bool tuzlu kahve yaptim.Digeri azmis :) sonra el öptük yüzüklerimizi neseli ve güzel bir konusma yaparak dayim kesti.Sonra yine el öptük :) Pastamizi kestik biraz oturuldu sonra göbek attik oynadik.Cok eglenceli ve güzeldi.Asktan gözlerimi alamadim...

Sonra gittiler ertesi sabah kahvaltiya geldiler.Bayanlar gece bizde kaldi.Söylediklerine göre beni cok sevmisler, begenmisler...Ertesi gün gittler, sevdicek de bi gün daha kalip gitti... Böyle iste :) :KK16: :KK16:

Edam ne desem ki...Sanki rüya gibiydi...Bi kere sevdicegimi bir hafta boyunca her gün görebilmek bile cok özeldi, ilkti bizim icin.Sevdicegim salı sabahı geldi.Kahvaltı yaptık ve ablam, ben, sevdicek alısverise cıktık.Önce aska pier cardinden bohcalik kıyafetleri, kol dügmelerini filan aldik.Sonra bana bohca icin iki elbise, ayakkabi, canta,kozmetk filan aldik.Yüzüklerimizi sectik cok eglenceliydi :) Sevdicek bana bileklik almak istedi pahalıydı almak istemedim ama bi baktim aldı hemen.İki günümüz alisverisle gecti. Allah razı olsun her sey gönlümüze göre oldu.
Ablamlarla bohcamızı süsledik, kapılarımızı tülledik :) Bordo elbisemi giydim ve iyi ki onu giymisim dedim.Herkes cok yakıstirdı ve ben icinde cok mutluydum

Hazırlandim ve kapi caldi...Cok heyecanli ama ayni zamanda rahattim.Kuzenim sag olsun her animizi fotografladi.Yeniden isteme oldu brn aska bu kez bool tuzlu kahve yaptim.Digeri azmis :) sonra el öptük yüzüklerimizi neseli ve güzel bir konusma yaparak dayim kesti.Sonra yine el öptük :) Pastamizi kestik biraz oturuldu sonra göbek attik oynadik.Cok eglenceli ve güzeldi.Asktan gözlerimi alamadim...

Sonra gittiler ertesi sabah kahvaltiya geldiler.Bayanlar gece bizde kaldi.Söylediklerine göre beni cok sevmisler, begenmisler...Ertesi gün gittler, sevdicek de bi gün daha kalip gitti... Böyle iste :) :KK16: :KK16:

canım benim ya ne kadarda güzel gecmiş içinede sinmiş veeee bordo elbiseyi giymen beni cidden mutlu etti heh ya bak o kadar aradıgına degdimi ne güzel elbisen vardı :21:ahh o fotograflarrr her baktıgında o günü yasatıyorlar :KK16:

canım benim ya ne kadarda güzel gecmiş içinede sinmiş veeee bordo elbiseyi giymen beni cidden mutlu etti heh ya bak o kadar aradıgına degdimi ne güzel elbisen vardı :21:ahh o fotograflarrr her baktıgında o günü yasatıyorlar :KK16:

Evet kuzum ya bosu bosuna aramısım gercekten.İcime cook sindi.Elbisemin kıymetini anladim arayarak diyorum :) :) Bir sürü fotografimiz var bazilarinda o gözünü kapatmis konusmus bazilarında ben :)ama cok güzelleri de var. Güzelce atlattık cok sükür

Evet kuzum ya bosu bosuna aramısım gercekten.İcime cook sindi.Elbisemin kıymetini anladim arayarak diyorum :) :) Bir sürü fotografimiz var bazilarinda o gözünü kapatmis konusmus bazilarında ben :)ama cok güzelleri de var. Bakınca nasıl mutlu oluyorum...Güzelce atlattık cok sükür

Evet kuzum ya bosu bosuna aramısım gercekten.İcime cook sindi.Elbisemin kıymetini anladim arayarak diyorum :) :) Bir sürü fotografimiz var bazilarinda o gözünü kapatmis konusmus bazilarında ben :)ama cok güzelleri de var. Güzelce atlattık cok sükür

eee dogal cekilen fotolar onlar olacak öyle :KK16: sırada dügün varrr :KK76::21:

canlarım selamm:KK3:
iyimisinizzz:KK16:

Gizcim sag ol tatlım insallah nasipse yaza dügünümüz vaaaaaarr :) Bence de hemen evlenelim :) :)

Tutkucum Coooookkk tesekkür ederim fıstıgım, insallah bu güzel dualar kabul olur, hepimiz mutlu olalım insallah.Az mı dualar ettiniz bize unutamam bunları.Babam ilkgünler cok soguktu..Surat astı biraz ama simdi daha iyi gibiyiz cok sükür

maşallah nihanım ne güzel geçmiş:nazar::KK16:
inşallah bu yaşadıklarımız ilk ve tek olur:nazar::KK16:
inşallah çooook huzurlu ömür geçiririz sevdiğimiz,aşık olduğumuz insanla beraber:nazar::KK16:

babanda elbet aşacak bu günleri kuzum,onlarada zor geliyor..kolaymı:KK31:

canlarım selamm:KK3:
iyimisinizzz:KK16:

maşallah nihanım ne güzel geçmiş:nazar::KK16:
inşallah bu yaşadıklarımız ilk ve tek olur:nazar::KK16:
inşallah çooook huzurlu ömür geçiririz sevdiğimiz,aşık olduğumuz insanla beraber:nazar::KK16:

babanda elbet aşacak bu günleri kuzum,onlarada zor geliyor..kolaymı:KK31:

iyi canım sen nasılsın bakıyım :KK16:

Ooo Nişan olmuş :KK16: Tebrik Ederim canım ,
İnşallah Bu heyecanınız mutluluğunuz daim olsun :KK16:

Canlarımm çok özledim sizi yaa:KK16: O kadar hasta oldum ki, bir de o halde iş yoğunluğu arttı. Günlerdir gelemedim hiç. Nasılsınız? Sohbetinizi çok özledim kızlar.

Nihanımmm hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin canımcım. İçine sinmesine çok sevindim, ne güzel geçmiş. Maşallah:nazar: Darısı düğünün başına diyelim artık :)

kızlar bişi sorsam.. koltuk takımı olarak sizce istikbal mi yoksa merinosumu önerirsiniz:44:
varmı kullanan aranızda:26:

iyiyim edam bende:KK16:
konuşamadık uzun zmndır,nevar ne yok :KK23:

canım istikbalın dolabından memnun kalmadık ama koltuk olarak akrabanın var 8-9 yıllık evliler hala koltuklar tas gibi..merinos hakkında bilgim yok :44:
Canlarımm çok özledim sizi yaa:KK16: O kadar hasta oldum ki, bir de o halde iş yoğunluğu arttı. Günlerdir gelemedim hiç. Nasılsınız? Sohbetinizi çok özledim kızlar.

Nihanımmm hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin canımcım. İçine sinmesine çok sevindim, ne güzel geçmiş. Maşallah:nazar: Darısı düğünün başına diyelim artık :)

bizde seni özlüyoruzzz evet gelmiyosunuz artık gecmiş olsun canım dikkat et kendine :KK54:

Berfincim cooookk tesekkür ederim, üzüntümle üzülüp sevincimle seviniyosunuz ya bitanesiniz :KK16: Ben inanamiyorum hala.Sevdicegimi bizim evde görmek bile benim icin inanılmaz.Cok sükür Mevlama...Dügün konusulmadı henüz ama yaza düsüyoruz.Nasipse Agustosta yapalım diyoruz.Dua edelim de tayini cıksın yanıma. Telasımız bitmedi yine yoldan yazıyorum size abime kız istemeye gidiyoruz :)
Darısı sizin basınıza kuzum.Allah tüm bekleyen, isteyen kızcelerimize nasip etsin hayırlısıyla

nihan okadar sevindimki adına.. sen okadar bekledinki.. rabbim herşeyi gönlüne göre verdi. darısı bekleyenlerin başına:KK16::KK16::KK16:
yeşil kıyafet alıcam diyodun onu aldın sandım.. merakla fotograflarını bekliyoruz.. çok şükür bir kızımız daha nişanlı bağyan oldu:KK9::KK9::KK9:

kızlar bişi sorsam.. koltuk takımı olarak sizce istikbal mi yoksa merinosumu önerirsiniz:44:
varmı kullanan aranızda:26:

canım merhaba nasılsın:KK16::KK16: bnm bir bilgim yok:KK50:

sa ebiss nasılsın kuzuum.. sık cık gel:KK16::KK16: iyi diyelim ii olalım.. :KK50:

günaydıın kızlaar:KK23:

çok sağolun buarada.. bakalım merinosunkileri çok çok beğendim ama inşallah uzun ömürlü olurlar:nazar::KK16:

X