Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

bu arada diloş atladım sanırım ayakkabı konusunu ben babet giyicem orası kesin ondada cok secenek yok sanırım dantelli gibi olan babetlerden alıcam bakıcam yine sorarım gelinlikciyede

bu arada diloş atladım sanırım ayakkabı konusunu ben babet giyicem orası kesin ondada cok secenek yok sanırım dantelli gibi olan babetlerden alıcam bakıcam yine sorarım gelinlikciyede

beyaz mı tercih etceksin yanıı canım
*
ayrıca huzursuz da olma
senlik bi durum diil neticedee :KK31:

Haklsın canım bitmiyor gerçekten :KK1:
:KK54: :KK54:
inşallah canım öyle olurum :KK17:
ya ama evi begenirsek ve tutulursa cok üzülmezmiyiz düşünsene eve göre hayaller falan kurucaz..tabi bide şu var ya ev bulamazsak mart ayında hemen :S
O zaman tutacağınız zaman araştırmak daha mantıklı ya da alıcı gözle bakmıycaksınız fiyatlarına ev şekillerine bakıcaksınız tutcağınız bölgenin şeklini çıkarmış olursunuz:KK16:
sen neden almıcaksın?

bernardonun bazı modellerini beğeniyorum ama bana pahalı geliyo:26:

mesela ben kah.tak. 260-70 den fazla vermem:26:
Çalışan insanlarız ikimizde bir pazarımız olacak rahat kahvaltı için kuzum misafirde kahvaltıya zor ağırlarım arada olacaktır büyük renkli tabaklardan porlandda var çiceklii desenliler o yuvarlak ya da karelerden alacağım birde jumboda kahvaltılık begendim 5 li kapaklı onuda her zaman kullanırım onu o küçükler bir işime yaramıycakmış gibi geliyor kahvaltıdan sonra tabakları yine kapaklı bir şeye boşaltmam gerekicek falan o yüzden o kadar praya kıyamıyorum alırsam bernardonun o sondaki çicekliyi begeniyorum çünkü ama süs olarak kalacak biliyorum o yüzden böylesi benim için daha iyi ona vericegim parayla ütü falan alırım kendime napayım:KK31::KK9:

ya kızlar kalbim güm güm atıyo offf bunca şey yetmiyo sanki elekterrk idaresinde geleceklermiş burası ev olarak gözüüyormus beli etmeyecekmşim ev diyecekmişim..ayagımda ayakkı ile evdeyim ! kapı tam acıldıgında karsımda kocaman firmanın aynalı şekilde ismi yazıyo nasıl saklarım onu bide sakın skaın beli etme diyolar adamlar salak degilse anlarlar ve birazdan yaygarada kopar ne diyim ne yapayım şimdi titriyorum yalandan nefret ediyorum şu hale bakımn

nefret ediyorum yalan söylemekten nefret hele hic bir mecburlugum yokken Alah'ım nolur sen beni affet nolur Allah'ım titriyorum şuan kızlar bunun günahı bana mı olur şimdi :KK43::KK43: adamı kandırdım resmen ama bence anladı adam sesim titriyodu hatta kendimde titriyorum ben nişanlıyım yeni tuttuk evi dedim kapıyı tam acmadım ama adam anladı da bence ugrasmak falanmı istemedi evragı aldı birazdan getiricem dedi :KK31: ben mi abartıyorum ama ben yalan söylemk istemiyorum :KK50:

yalan söyledigim çok ortada :KK43: bide bana verdikleri belgenin en arkasında vergi levhasının fotokopisi var şaka gibi adam diyo burası iş yerimi yok diyorum ben hala geldim baktım ki acıkca ortada ama mesken yazıyo bu nasıl şey ya :KK31:

Edam senin patronun beni deli ediyor deli:KK47:hiç şaşırmadım gerçekten o adamdan herşeyi bekliyorum:KK53:

Bu arada buzdolabında boschu daha çok begendim ben kuzum yakından görmediysen gör derim içine hangisi siniyorsa o olsun tabi:KK16:

Son düzenleme:
beyaz mı tercih etceksin yanıı canım
*
ayrıca huzursuz da olma
senlik bi durum diil neticedee :KK31:

evet canım :KK16:sen renklimi istiyorsun ? ben cicekte bile kararsızım sanırım pazar gelinlikciye gittigimde konusuruz yine ama düz beyaz daha sogrusu krem mi alsam çicegi yoksa içine pmbelerde karısık mı bilemiyorum cicekci denersin bakarsın gelinlikle hnagisini begenirsen dedia ama ne zaman baktırır gerci tam bilmiyorum :44:
off valla basımı bile döndürdü bu olay :KK9:bende kalkmıs adamdan yapmadıgı ssk mı istesem sonra yol parası istesem bide maasımın asgari ücrete cıkmasını istesem yaparmı acaba diyorum :KK31:şimdi cevap veriyorum hayır yapmaz :KK31:

yalan söyledigim çok ortada :KK43: bide bana verdikleri belgenin en arkasında vergi levhasının fotokopisi var şaka gibi adam diyo burası iş yerimi yok diyorum ben hala geldim baktım ki acıkca ortada ama mesken yazıyo bu nasıl şey ya :KK31:

bari destekli yalan söylesin söyliceksede,hiç inandrıcı değil. vergi levh. ne işi var.

ayrıca kendi niye muhatap olmuyo:44:

O zaman tutacağınız zaman araştırmak daha mantıklı ya da alıcı gözle bakmıycaksınız fiyatlarına ev şekillerine bakıcaksınız tutcağınız bölgenin şeklini çıkarmış olursunuz:KK16:

Çalışan insanlarız ikimizde bir pazarımız olacak rahat kahvaltı için kuzum misafirde kahvaltıya zor ağırlarım arada olacaktır büyük renkli tabaklardan porlandda var çiceklii desenliler o yuvarlak ya da karelerden alacağım birde jumboda kahvaltılık begendim 5 li kapaklı onuda her zaman kullanırım onu kahvaltılıkların o küçükler bir işime yaramıycakmış gibi geliyor kahvaltıdan sonra tabakları yine kapaklı bir şeye boşaltmam gerekicek falan o yüzden o kadar praya kıyamıyorum alırsam bernardonun o sondaki çicekliyi begeniyorum çünkü ama süs olarak kalacak biliyorum o yüzden böylesi benim için daha iyi ona vericegim parayla ütü falan alırım kendime napayım:KK31::KK9:

Edam senin patronun beni deli ediyor deli:KK47:hiç şaşırmadım gerçekten o adamdan herşeyi bekliyorum:KK53:

Bu arada buzdolabında boschu daha çok begendim ben kuzum yakından görmediysen gör derim içine hangisi siniyorsa o olsun tabi:KK16:

aslında bi yandan senin gibide diyorum kiralar vs kendini beli eder en azından hnagi ilcede olacagımıza karar veririz..elimizde
ki şıklar bagcılar,güngören,gazi mahallesi :KK37: ilk ikisini sevdigim istiyo içinden öyle geciyo 3. ise kiralar daha uygun diye :KK37:

valla haklısın kuzum =) hergünde bişey cıkıyo şaşırmadın he :)))
acıkcası benimde içime bosch siniyo ama 200 tl 200 dür uygunmu olsa diye dediydim :KK70:

Son düzenleme:
evet canım :KK16:sen renklimi istiyorsun ? ben cicekte bile kararsızım sanırım pazar gelinlikciye gittigimde konusuruz yine ama düz beyaz daha sogrusu krem mi alsam çicegi yoksa içine pmbelerde karısık mı bilemiyorum cicekci denersin bakarsın gelinlikle hnagisini begenirsen dedia ama ne zaman baktırır gerci tam bilmiyorum :44:
off valla basımı bile döndürdü bu olay :KK9:bende kalkmıs adamdan yapmadıgı ssk mı istesem sonra yol parası istesem bide maasımın asgari ücrete cıkmasını istesem yaparmı acaba diyorum :KK31:şimdi cevap veriyorum hayır yapmaz :KK31:

renkli istiyorum canım
kır düğünü olcak gelinliğimde uçuş uçuş olduğu için öyle düşündüm
toz pembe yada somon rengi istiyorumm bakalımm:21::21:
*
ayrıca sen tezelden başka iş aramaya başla canım
illaki bi yerde kısmetin vardır
burda saçma sapan insanlarda uğraşacağına :KK19::KK19::KK19:

bari destekli yalan söylesin söyliceksede,hiç inandrıcı değil. vergi levh. ne işi var.

ayrıca kendi niye muhatap olmuyo:44:

kendi alt katta bide ben nişanlımın amcasının evi zaten onun üzerine benim bilgim yok dedim kimlik istedi çantamı getirmedim cüzdanım var sadece dedim sonra durdum içimden diyorum edaaaa zaten cüzdanın içinde olur baska yerde ne işi var diye :KK9:sonra sesim kısıldı ve titredim kimlgigim yok ben bilmiyorum dedim :18:demiştir ahh zavallı kız diye :KK1: hatta dalga gecerlermi benle bi kız vardı yalanda söyleyemedi diye :KK9:

ben 175 e aldımm baya uyguna geldi bana :KK34::KK34::KK34:
ama ben alalı 1 yıl oldu sanırım canımm :KK8::KK8:
*
edaa bu arada acaip şaşkınım olanaa :KK53::KK53::KK53:
175 mi:KK30: çoooook iyiymişş.

mağazasına gitmeliyim:KK1:

Çalışan insanlarız ikimizde bir pazarımız olacak rahat kahvaltı için kuzum misafirde kahvaltıya zor ağırlarım arada olacaktır büyük renkli tabaklardan porlandda var çiceklii desenliler o yuvarlak ya da karelerden alacağım birde jumboda kahvaltılık begendim 5 li kapaklı onuda her zaman kullanırım onu o küçükler bir işime yaramıycakmış gibi geliyor kahvaltıdan sonra tabakları yine kapaklı bir şeye boşaltmam gerekicek falan o yüzden o kadar praya kıyamıyorum alırsam bernardonun o sondaki çicekliyi begeniyorum çünkü ama süs olarak kalacak biliyorum o yüzden böylesi benim için daha iyi ona vericegim parayla ütü falan alırım kendime napayım:KK31::KK9:

herkesin kendine göre düşüncesi var işte bak sende haklısın:KK19:

boşuna yer kaplayacak ve cebine yazık.

Son düzenleme:
renkli istiyorum canım
kır düğünü olcak gelinliğimde uçuş uçuş olduğu için öyle düşündüm
toz pembe yada somon rengi istiyorumm bakalımm:21::21:
*
ayrıca sen tezelden başka iş aramaya başla canım
illaki bi yerde kısmetin vardır
burda saçma sapan insanlarda uğraşacağına :KK19::KK19::KK19:

canım pembede cok tatlı oluyor aslında ben bile arada gidip geliyorum ama :KK70:
dügünden önce cıkmayı düşünüyorum aslında birkac ay evde kalıp evlenince ramazandan sonrada iş aramak istiyorum ama korkuyorumda bulamazsam diye gerci dogru diyosun illa bi yerde kısmetimiz vardır :KK31:

kendi alt katta bide ben nişanlımın amcasının evi zaten onun üzerine benim bilgim yok dedim kimlik istedi çantamı getirmedim cüzdanım var sadece dedim sonra durdum içimden diyorum edaaaa zaten cüzdanın içinde olur baska yerde ne işi var diye :KK9:sonra sesim kısıldı ve titredim kimlgigim yok ben bilmiyorum dedim :18:demiştir ahh zavallı kız diye :KK1: hatta dalga gecerlermi benle bi kız vardı yalanda söyleyemedi diye :KK9:

:KK9::KK9:

amaaan boşver, bida nerde görcen :KK1:

175 mi:KK30: çoooook iyiymişş.

mağazasına gitmeliyim:KK1:

evett :KK9::KK9:
mutlaka git yeni modeller çıkarmışlar üstelikk :KK34::KK34:

canım pembede cok tatlı oluyor aslında ben bile arada gidip geliyorum ama :KK70:
dügünden önce cıkmayı düşünüyorum aslında birkac ay evde kalıp evlenince ramazandan sonrada iş aramak istiyorum ama korkuyorumda bulamazsam diye gerci dogru diyosun illa bi yerde kısmetimiz vardır :KK31:

şimdide yap başvurularını edacım
dağıt cv ni eşe dosta arar mutaka biri
zaten hop demeye iş bulunmuyo anca ararlarr :KK34:

adam hergün nerelere gidiyo kim bilir nerden tanıyacak onca insandan :KK53:

allahım düşünceside komiiik :KK53::KK53:

dogru :KK1: ayy dur hayal kurayım azıcık elimizde kovalar evimizi siliyoruzzz temizlik var sonraaa haftaya mobilyalar gelecek ahh ahh dügüne az kalmıs bak hayallere :KK9:

evett :KK9::KK9:
mutlaka git yeni modeller çıkarmışlar üstelikk :KK34::KK34:

şimdide yap başvurularını edacım
dağıt cv ni eşe dosta arar mutaka biri
zaten hop demeye iş bulunmuyo anca ararlarr :KK34:

canım bende şans yok tam calısmıyım dedigim zaman cıkarsa iş karsıma sonra giremedim diye üzülürdümde :18:
bu arada fiyatlar internetteki gibi degilmidir magazada aslında bende günlük y.takımında almak istiyorum senin modelin yemek takımını..ama aşırı pahalı keske eskiden alsaydım bide bi kere yakından bakmıstım desenleri çok soluktu vazgecmiştim sonra baska zaman baktıgımda baktım canlıydı bu sefer desenler nedne öyleyki acaba..şimdide dedigim gibi alamayacagım kadar pahalı tamam çkb bardagı falanda varmıs ama

dogru :KK1: ayy dur hayal kurayım azıcık elimizde kovalar evimizi siliyoruzzz temizlik var sonraaa haftaya mobilyalar gelecek ahh ahh dügüne az kalmıs bak hayallere :KK9:
sonra çeyizin gitmiş, yerleştirmişsin. haftaya kınan varr :KK52:

ben cok hızlı gittim galiba :KK9::KK9:

X