Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım bende şans yok tam calısmıyım dedigim zaman cıkarsa iş karsıma sonra giremedim diye üzülürdümde :18:
bu arada fiyatlar internetteki gibi degilmidir magazada aslında bende günlük y.takımında almak istiyorum senin modelin yemek takımını..ama aşırı pahalı keske eskiden alsaydım bide bi kere yakından bakmıstım desenleri çok soluktu vazgecmiştim sonra baska zaman baktıgımda baktım canlıydı bu sefer desenler nedne öyleyki acaba..şimdide dedigim gibi alamayacagım kadar pahalı tamam çkb bardagı falanda varmıs ama

yeni bi seri çıkarmışlar onun rengi baya baskın canım benimki soft :KK34:
kahvaltı tk bernardo ama yemek takımlarım karacanın
kampanyalı almıştık onları da ama hatırlamıyorum ne kadar:KK50:

aslında bi yandan senin gibide diyorum kiralar vs kendini beli eder en azından hnagi ilcede olacagımıza karar veririz..elimizde
ki şıklar bagcılar,güngören,gazi mahallesi :KK37: ilk ikisini sevdigim istiyo içinden öyle geciyo 3. ise kiralar daha uygun diye :KK37:

valla haklısın kuzum =) hergünde bişey cıkıyo şaşırmadın he :)))
acıkcası benimde içime bosch siniyo ama 200 tl 200 dür uygunmu olsa diye dediydim :KK70:

Bir göz atın derim kuzum alıcı gözüyle değilde aklımızda bulunsun tarzında bakarsanız az çok anlamış olursunuz çok zor eve karar vermek acayip zaman alıyor o yüzden önceden en azından yer olarak fikir edinmek gerek :KK12: satın almadığınız için semte takmıycam kuzum ama rahat edermisiniz orasınıda düşünmek gerek işte satın alınsa şahsen sakin huzurlu olacağım bir yer olsun 200-300 fazla olsun napalım diye bakarım olaya:KK51:
herkesin kendine göre düşüncesi var işte bak sende haklısın:KK19:

boşuna yer kaplayacak ve cebine yazık.

Bakalım canımcım belki hediye falan gelir kendimi öyle oyalıyorum :KK60:

yeni bi seri çıkarmışlar onun rengi baya baskın canım benimki soft :KK34:
kahvaltı tk bernardo ama yemek takımlarım karacanın
kampanyalı almıştık onları da ama hatırlamıyorum ne kadar:KK50:

ama pahalı bir seri olmus :KK53:keske zamanında alsaymısım
ya canım gecen gördün mü bilmiyorum bende günlük yemek takımı karaca aldım beyaz renk düz birde renkli almak istiyorum ama iki takım fazlamı olur acaba cok kararsızım bide begendiklerim hep pahalı bunu daha uygun alayım diyorum :KK31:

puhahah:KK53:

tamam. bence biz günümüzden bahsedelim.

sen beyaz eşya bakıyodun

:KK9: evet canım bu hafta sonu aklımda almak var ama bakalım alabilecekmiyiz gelinlikci fotografcı beyaz eşya falan sevdigimi baya yoracak :KK9: daha şimdiden neee 11 e mi randevü aldın 8 mi kalkıcaz kacta uyanıcaz şimdi diyo :KK53:

ya canım gecen gördün mü bilmiyorum bende günlük yemek takımı karaca aldım beyaz renk düz birde renkli almak istiyorum ama iki takım fazlamı olur acaba cok kararsızım bide begendiklerim hep pahalı bunu daha uygun alayım diyorum :KK31:

:KK9: evet canım bu hafta sonu aklımda almak var ama bakalım alabilecekmiyiz gelinlikci fotografcı beyaz eşya falan sevdigimi baya yoracak :KK9: daha şimdiden neee 11 e mi randevü aldın 8 mi kalkıcaz kacta uyanıcaz şimdi diyo :KK53:

tabak olayını yanlış kişiye sordun canım ben abartmış durumdayım çünküü :KK9::KK9::KK9:
2 karaca setim var
bi kahvaltı tk
sadece nişanlım ve bana 2 kişilik tk
6 kişilik ayrı bi tk
ben yanlış bi tercihim bu konudaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Bir göz atın derim kuzum alıcı gözüyle değilde aklımızda bulunsun tarzında bakarsanız az çok anlamış olursunuz çok zor eve karar vermek acayip zaman alıyor o yüzden önceden en azından yer olarak fikir edinmek gerek :KK12: satın almadığınız için semte takmıycam kuzum ama rahat edermisiniz orasınıda düşünmek gerek işte satın alınsa şahsen sakin huzurlu olacağım bir yer olsun 200-300 fazla olsun napalım diye bakarım olaya:KK51:

canım biz satın alırkende bakamayız cünkü bu kadar paramız olamaz :KK9:biz alırsak 150 yi asla gecemez o bile cok bu yüzdende olacak semtler belirli :KK31: bu arada ben 4 yasıma kadar bagcılarda büyümüşüm :KK53:

tabak olayını yanlış kişiye sordun canım ben abartmış durumdayım çünküü :KK9::KK9::KK9:
2 karaca setim var
bi kahvaltı tk
sadece nişanlım ve bana 2 kişilik tk
6 kişilik ayrı bi tk
ben yanlış bi tercihim bu konudaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

tamam evet yanlıs olmus biraz 3 tane yemek takımın var günlük yani masallahh o zaman bende bir takım daha alayım ama nasıl alayım :KK53:ya gecen sene nasıldı fiyatlar indirimle 200 oluyordu bide şimdiki fiyatlara bark bernardonun nasılda fırladı

:KK53: hadi inşallaaah

tek pazarınız var bide. :18:

valla evlenene kadar böyle deseydinn :KK1:

tamam evet yanlıs olmus biraz 3 tane yemek takımın var günlük yani masallahh o zaman bende bir takım daha alayım ama nasıl alayım :KK53:ya gecen sene nasıldı fiyatlar indirimle 200 oluyordu bide şimdiki fiyatlara bark bernardonun nasılda fırladı

daha klasik al günlüğün varsa bence :KK34:
mağazalara baksan bi gezsen uygun olan bi takım mutlaka bulursun gibime geliyoo :nazar:

canım biz satın alırkende bakamayız cünkü bu kadar paramız olamaz :KK9:biz alırsak 150 yi asla gecemez o bile cok bu yüzdende olacak semtler belirli :KK31: bu arada ben 4 yasıma kadar bagcılarda büyümüşüm :KK53:
Bağcılar öncelik olabilir o zaman çocuklugunun semti:KK23:Edam hakkımızda hayırlısı olsun gerçekten zor işler ama halledicez inşallah:nazar:

:KK53: hadi inşallaaah

tek pazarınız var bide. :18:

valla evlenene kadar böyle deseydinn :KK1:

diyorum ama kabullenmek istemiyo cyeiz bakmak daha kolaydı öyle düşünüyo :KK53: hele bohcadan sonraaa gercekten cok yorulduk bohcada :KK1:

daha klasik al günlüğün varsa bence :KK34:
mağazalara baksan bi gezsen uygun olan bi takım mutlaka bulursun gibime geliyoo :nazar:

canım klasik olarak misfir yemek takımı var 12 kişilik,dedigim gibi düz beyaz günlük var,birde pasta setim var kırmızı renk paşabahcenin bi ara modaydı :KK53: bide alırsam işte cıvıl cıvıl içim acılsın diyorum ama yok bunu begeniyorum sence 350 ye degermi :KK31:gerci degsede şu an nasıl alrıım ben yarım maasımdan daha fazla :KK9:

Bağcılar öncelik olabilir o zaman çocuklugunun semti:KK23:Edam hakkımızda hayırlısı olsun gerçekten zor işler ama halledicez inşallah:nazar:

tabi yaaa :KK9:Amin canım inşallah ev tutmak dedgim gibi korkutuyo gözümü ama hadi hayırlısı :KK31:

diyorum ama kabullenmek istemiyo cyeiz bakmak daha kolaydı öyle düşünüyo :KK53: hele bohcadan sonraaa gercekten cok yorulduk bohcada :KK1:

canım klasik olarak misfir yemek takımı var 12 kişilik,dedigim gibi düz beyaz günlük var,birde pasta setim var kırmızı renk paşabahcenin bi ara modaydı :KK53: bide alırsam işte cıvıl cıvıl içim acılsın diyorum ama yok bunu begeniyorum sence 350 ye degermi :KK31:gerci degsede şu an nasıl alrıım ben yarım maasımdan daha fazla :KK9:

tabi yaaa :KK9:Amin canım inşallah ev tutmak dedgim gibi korkutuyo gözümü ama hadi hayırlısı :KK31:

erkekler biz kadar önemsemez , cabucak bitsin evimize gidelim ister. benim ki şimdi diyo ki 'aşşşkım herşeyi beraber alalım' ama bi mağazaya gidince cabucak sıkılıyo hadi al alıcağını diyo :KK1: onlar sıkılıp ve yoruluyolar hemen.

yorulcaz bi süre ama değecek , en güzel, en tatlı telaşlar diye düşünüyorum :KK16:

erkekler biz kadar önemsemez , cabucak bitsin evimize gidelim ister. benim ki şimdi diyo ki 'aşşşkım herşeyi beraber alalım' ama bi mağazaya gidince cabucak sıkılıyo hadi al alıcağını diyo :KK1: onlar sıkılıp ve yoruluyolar hemen.

yorulcaz bi süre ama değecek , en güzel, en tatlı telaşlar diye düşünüyorum :KK16:

ben işsizken sürekli beni çeyiz magazalarına sokuyordu isteyemem gönlüm kalmasın diye şimdi ise aman zaten var ondan modunda gerci gecen yemek takımı için illa alalım diye tutturdu :KK9:
ama dedigin çok dogru sanki biz abartı geziyomusuz gibi düşünüyo :KK31:yada sürekli ertelemek istiyo hep ben diyrum bugün bunlara bunlara bakıcaz şunları almalıyız şunu yapalım diye :KK31:

ben işsizken sürekli beni çeyiz magazalarına sokuyordu isteyemem gönlüm kalmasın diye şimdi ise aman zaten var ondan modunda gerci gecen yemek takımı için illa alalım diye tutturdu :KK9:
ama dedigin çok dogru sanki biz abartı geziyomusuz gibi düşünüyo :KK31:yada sürekli ertelemek istiyo hep ben diyrum bugün bunlara bunlara bakıcaz şunları almalıyız şunu yapalım diye :KK31:

sanki keyfimize geziyoruz:KK19:
ertelse nolcak gene beraber bakılcak :KK1:

amaann , hiç takma.
:21::21::21:

sanki keyfimize geziyoruz:KK19:
ertelse nolcak gene beraber bakılcak :KK1:

amaann , hiç takma.
:21::21::21:

zaten sonradan hak veriyo hatırla diyorum hatırla bohcadada böyle demiştin sana uyduk sonra nasıl kosturduk hatırladın mı şimdi zamanamı yayalım yoksa bekleyelim son aylarda daha cok mu kosturalım diyince hak veriyo sagolsun canım sevdigim :KK16: onada hak vermiyo degilim mesela bu aksam sabahlamaya kalabilir yine sabaha kadar calısıyolar öyle oluncada hal kalmıyo pazar günü gezmeye tozmaya anlayabiliyorum aslında ama mecburuz :KK31:

zaten sonradan hak veriyo hatırla diyorum hatırla bohcadada böyle demiştin sana uyduk sonra nasıl kosturduk hatırladın mı şimdi zamanamı yayalım yoksa bekleyelim son aylarda daha cok mu kosturalım diyince hak veriyo sagolsun canım sevdigim :KK16: onada hak vermiyo degilim mesela bu aksam sabahlamaya kalabilir yine sabaha kadar calısıyolar öyle oluncada hal kalmıyo pazar günü gezmeye tozmaya anlayabiliyorum aslında ama mecburuz :KK31:

çoğu böyledir işte. fazla gezmek istemiyolar. babam da öyle mesela. cocukken bizi bi yere götürür. ikinci şansı vermezdi illa ordan alırdık :KK31:

bi kaç ay sıkcaksınız dişinizi,evinize girince hepsi geçer:KK16:

çoğu böyledir işte. fazla gezmek istemiyolar. babam da öyle mesela. cocukken bizi bi yere götürür. ikinci şansı vermezdi illa ordan alırdık :KK31:

bi kaç ay sıkcaksınız dişinizi,evinize girince hepsi geçer:KK16:
ayyy babamda aynı öyledir ..alır ama çok begendigini degil onun dedigi yerden almak zorundasın..
Çok şükür sevdigime haksızlık etmiyim benim içime sinsin diye söylense bile hadi gel içinde kalmasın birde diger tarafa bakalım der :KK16::nazar: tabi öyle canım inşallah :KK31:

Korkmasın gözüm kuzum halledilecek elbet hepsi :KK12:

inşallah canım benim :KK16:ayyy gece rüyamda kına gecesi için sac yaptırıyordum saat 8 e geliyodu ve gec kalmıstım sacım daha yapılmamıstı makyajım desen igrencti diyorum ki ya ne yaptın sevda nişanda harikaydı neden pembe yaptın bişey olmaz nişandaki gibi yap bırak aynı renkler olsun saat aksam 8 oldu diyorum :KK31: gerci bu rüyayı gördgümde gece diyorum ama sabah olmus olabilir birkac defa saate baktım uyanıp 8 e geliyodu gercekle rüya birbirine girmişte olabilir ama her neyse kınaya yetişemedim :KK50:

X