Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Eki Görüntüle 957086 Eki Görüntüle 957087

bunu ayrı alıyım taksidi bitsin. yemek takımı şimdi alamıcam çünkü. bari bu aradan cıksın

Güzel modelleri canım içine hangisi siniyorsa o olsun bence :KK16:
Denk Gelemedik Canım evet :)
Geçen geldik ama benimde çıkmam gerekiyordu, mesaj alıntına günaydın yazmıştım :)
Bende iyiyim canım, tatil başladı ama koşuşturma biter mi, bitmiyor. :)
Bitmez canım hayatımız koşuşturma bitmiyor :KK9:
canım ya şubat cok erken olmazmı ya hemen bulursak şubat-mart-nisan cok kira ödemiş olmaazmıyız tabi ya bide bulamazsak off off kapora nasıl oluyo tuttugun evin hemen kirasını istemezlermi :KK31:Amin canım inşallah öyle bir ev olsunki inşallah fiyat konusundada bizzi zorlamaz içine girdigimiz an bize bir sıcaklık versin işte bu ev diyelim :KK17:tıpkı sevdigimi gördügümde o işte dedigim gibi :KK52:ayy bu arada aklıma geldi bak sevdigim telefonda O işte :) aynen böyle kayıtlı herkes dalga geciyo yengem gördü kızım bu ne insan askım bebegim falan yazar diyo :KK53: ama o işte onu ilk gördügüm an dedim Allah'ım o işte diye :KK17::nazar: sahi sizde ne diye kayıtlı :21:

Erken olur tutmak için ama evleri görürsünüz aklınızda fikir oluşur zaten siz kiralayana kadar beğendiğiniz yerlerde hemen kiralanmaz bence :KK16:
int. sitesinden baktım ama pek canım istemedi. güllü güllü şeyler var. klasik bide. ben renkli daha değişik çiçekli-desenli şeyleri seviyorum :KK1:

Bernardonunda var çiçekli desenleri kuzum bak benimde bunlar favorim:KK12:ama kahvaltı takımı almıycam ben:KK17:
$634660527954843750.jpg $634738851752610938.jpg
Eki Görüntüle 957113 $634938673287985469.jpg
$634987002007406953.jpg

Amacım kafanı karıştırmak değil kuzum çiçekli modeller seviyorum diye fikir olması açısından ekledim:KK17:
Öyle olacak dimi ayyy :KK17:kadına helal olsun dedim inşalah bittiginde utandırmaz beni :KK9:ben nisan sonunda hazır olsun yeter dedim kadın hayır olmaz mart gibi bitmeli belki begenmedigin içine sinmeyen şeyler olur rahat rahat zaman kalsın dedi bende size bıraktım dedim erken bitirecek gibi hemde kadın yurtdısına fuara gidicem demişti :44:bakalım şimdi diger gelinlikte kadın kendi tutmustu arkadan bunu direk giymiş olucam yaglarım falan cıkacakmı onu görmüş olucam cıkarsa eger model degişikligi falan olur sanırım gerci sanmıyorum cıkacagını kadın arkadan bir karıs kalan yeri sıktı :KK53:

İnşallah canım hayırlısıyla üzerine olur muhteşem bir gelin olacaksın :KK12::nazar:

Canım bu arada benden küçücük bir tavsiye :KK16:
Benim sürekli alışveriş yaptığım bir mağaza var, kuzenim set almak istedi, bekle diyordum onada nakit alırsın.
Set falan almayı düşünüyorsan nakit alabilirsen nakit almaya çalış canım. İnanılmaz fark ediyor.
Diyorlar ya paraya bakıyor herşey, gerçekten öyle, keşke çalışıyor olsaydım, sevdiğimle yeni tanışsaydım,
Paramı biriktirip biriktirip gider nakit alırdım...

çok haklısın ama ben para biriktiremiyorum. sürekli bi yerlere gidiyo.

kardeşim istiyo,babam istiyo, sürekli bi ihtiyaç çıkıyo..

en azından bi yere tutsak kalayım diye uğraşıyorum:KK5:

Değer canım değer neden değmesin, içinde siz olacaksınız bak ne kadar güzel çıkacak hepsi :KK16:
Evet canım bosch almışlar buzdolabını sadece :)
Dış Yüzeyi siyah olandan istemişler canım, 2400 den 2240 a indirmişler kredi kartlı taksitle.

inşalah canım hele bir poz vardı onu merak eidyorum nasıl yapacaklar diye :) dış mekan gibiydi aynı zaten fotoların cogu öyle aslında dıs mekanda gibi..
canım ya bizede o kadar indirim yapsalar keske biz onları nakit almaya karar verdik sitede 1900 küsür yazıyor ya nakit ancak o dedi onların evinin oradaki adam bizim burada 1800 falan dese bari bide indirim yaptırdık ettik diyelim bide çamaşır makinesi alıcaz sence mikser hediye istiyorum desem yuhh mu derler abartımı olur yoksa verme sansları olurmu :KK70:

aa öyle mi hangi modell?

yeni modeli dediğin şu yonca şeklindeki mi, ablam aldı ondan. bende aynısını almak istemiyorum benimki farklı olsun sıkılmayalım aynı şeylerden :KK1:

fincanlara bayıldıııımmmm bendeee:KK25:
işte yukarıdaki modelden canım :KK16: eger hic kahve fincanın yoksa al canım :KK31: benim 1 takım var ,1 takımda yemek takımının içindeki sonra bide 2 li var bide hediye olarak bunlar gelir diyolar ya alamıyorum o yüzden diyorum madem alacaksınız hediye bundan alın hatta gerekirse 5 kişi birleşinde alın işe yarar hediye olsun :KK53:

Son düzenleme:
aa öyle mi hangi modell?

www.krcshop.com/asp/product/4064/42-Prc-Kahvalti-Takimi-Elegance-09-22
Bu canım.
Neredeyse 4 yıl olacak alalı :KK1:
İlk çıktığında görmüştüm, beğenmiştim çok.
Ama gerçekten o zamanlar bu kadar çok model yoktu, son 2 yıldır fazlalaştığını düşünüyorum.
Benim gibi mor delisi isende takımımı beğeniyorum :nazar: :KK9:

kızlar bu dolap nasıl sizce :44:
http://www.bosch-home.com/tr/ürünle...rucular/nofrost/KDN56AW35N.html?source=browse
off cok aklım karısık aslında

birde beko buydu sanırım baktıgım

http://www.beko.com.tr/no-frost-buzdolabi-B-9460-NM-Buzdolabi.html

boshun buz koyulan kısmın kapagında olması buzlgu dahamı kücük yapar ? hani bekonun kapagında raf varya dahamı cok malzeme alır beko :44:

Canım ama iç hacimlerine göre sanki bosch un daha geniş, Bekonun 465L diyor, daha küçük.
Bence birebir gör hangisi içinize sinecekse ona bakarsın:KK16:

Haklsın canım bitmiyor gerçekten :KK1:

çok haklısın ama ben para biriktiremiyorum. sürekli bi yerlere gidiyo.

kardeşim istiyo,babam istiyo, sürekli bi ihtiyaç çıkıyo..

en azından bi yere tutsak kalayım diye uğraşıyorum:KK5:

Haklısın canım, bende de biriktirememe gibi bir huy var,
Harcayacağıma taksitlere bağlarım kendimi diyip taksit ödüyorum :)
Neredeyse hiçbirşey harcamıyorum artk kendim için, çeyize o kadar çok odaklandım ki :)

Erken olur tutmak için ama evleri görürsünüz aklınızda fikir oluşur zaten siz kiralayana kadar beğendiğiniz yerlerde hemen kiralanmaz bence :KK16:

Bernardonunda var çiçekli desenleri kuzum bak benimde bunlar favorim:KK12:ama kahvaltı takımı almıycam ben:KK17:
Eki Görüntüle 957111 Eki Görüntüle 957112
Eki Görüntüle 957113 Eki Görüntüle 957114
Eki Görüntüle 957115

Amacım kafanı karıştırmak değil kuzum çiçekli modeller seviyorum diye fikir olması açısından ekledim:KK17:

İnşallah canım hayırlısıyla üzerine olur muhteşem bir gelin olacaksın :KK12::nazar:
inşallah canım öyle olurum :KK17:
ya ama evi begenirsek ve tutulursa cok üzülmezmiyiz düşünsene eve göre hayaller falan kurucaz..tabi bide şu var ya ev bulamazsak mart ayında hemen :S

Eki Görüntüle 957111 Eki Görüntüle 957112
Eki Görüntüle 957113 Eki Görüntüle 957114
Eki Görüntüle 957115

sen neden almıcaksın?

bernardonun bazı modellerini beğeniyorum ama bana pahalı geliyo:26:

mesela ben kah.tak. 260-70 den fazla vermem:26:

işte yukarıdaki modelden canım :KK16: eger hic kahve fincanın yoksa al canım :KK31: benim 1 takım var ,1 takımda yemek takımının içindeki sonra bide 2 li var bide hediye olarak bunlar gelir diyolar ya alamıyorum o yüzden diyorum madem alacaksınız hediye bundan alın hatta gerekirse 5 kişi birleşinde alın işe yarar hediye olsun :KK53:
2 takım fincanım var. yemek takımındada olcak, e hediyede gelir:111:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

www.krcshop.com/asp/product/4064/42-Prc-Kahvalti-Takimi-Elegance-09-22
Bu canım.
Neredeyse 4 yıl olacak alalı :KK1:
İlk çıktığında görmüştüm, beğenmiştim çok.
Ama gerçekten o zamanlar bu kadar çok model yoktu, son 2 yıldır fazlalaştığını düşünüyorum.
Benim gibi mor delisi isende takımımı beğeniyorum :nazar: :KK9:

buda güzel.

güle güle kullanın:KK16:

ya kızlar kalbim güm güm atıyo offf bunca şey yetmiyo sanki elekterrk idaresinde geleceklermiş burası ev olarak gözüüyormus beli etmeyecekmşim ev diyecekmişim..ayagımda ayakkı ile evdeyim ! kapı tam acıldıgında karsımda kocaman firmanın aynalı şekilde ismi yazıyo nasıl saklarım onu bide sakın skaın beli etme diyolar adamlar salak degilse anlarlar ve birazdan yaygarada kopar ne diyim ne yapayım şimdi titriyorum yalandan nefret ediyorum şu hale bakımn

Haklsın canım bitmiyor gerçekten :KK1:

Haklısın canım, bende de biriktirememe gibi bir huy var,
Harcayacağıma taksitlere bağlarım kendimi diyip taksit ödüyorum :)
Neredeyse hiçbirşey harcamıyorum artk kendim için, çeyize o kadar çok odaklandım ki :)

aynen öyle:KK31:

bende öyleyim. aklım fikrim çeyizde:KK53:

bide param olsaaa:KK52:

sen neden almıcaksın?

bernardonun bazı modellerini beğeniyorum ama bana pahalı geliyo:26:

mesela ben kah.tak. 260-70 den fazla vermem:26:

2 takım fincanım var. yemek takımındada olcak, e hediyede gelir:111:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

buda güzel.

bronzz cum bernardo da şuanda indirim var aslında onu değerlendirebilrsin
ben de indiriminden almıştım kahvaltı tamını
hatta bu kahvaltı tak benim
$khvltý..jpg

buda güzel.

Sağolasın canım :KK16:

ya kızlar kalbim güm güm atıyo offf bunca şey yetmiyo sanki elekterrk idaresinde geleceklermiş burası ev olarak gözüüyormus beli etmeyecekmşim ev diyecekmişim..ayagımda ayakkı ile evdeyim ! kapı tam acıldıgında karsımda kocaman firmanın aynalı şekilde ismi yazıyo nasıl saklarım onu bide sakın skaın beli etme diyolar adamlar salak degilse anlarlar ve birazdan yaygarada kopar ne diyim ne yapayım şimdi titriyorum yalandan nefret ediyorum şu hale bakımn

Canım :KK53:
Şaka gibi gerçekten inanmıyorum, salak mı insanlar anlamayacaklar mı sanki.
Allah yardımcın olsun canım ya inşallah düzelir herşey. Yoluna girer, Bir sıkıntı çıkmadan.

nefret ediyorum yalan söylemekten nefret hele hic bir mecburlugum yokken Alah'ım nolur sen beni affet nolur Allah'ım titriyorum şuan kızlar bunun günahı bana mı olur şimdi :KK43::KK43: adamı kandırdım resmen ama bence anladı adam sesim titriyodu hatta kendimde titriyorum ben nişanlıyım yeni tuttuk evi dedim kapıyı tam acmadım ama adam anladı da bence ugrasmak falanmı istemedi evragı aldı birazdan getiricem dedi :KK31: ben mi abartıyorum ama ben yalan söylemk istemiyorum :KK50:

nefret ediyorum yalan söylemekten nefret hele hic bir mecburlugum yokken Alah'ım nolur sen beni affet nolur Allah'ım titriyorum şuan kızlar bunun günahı bana mı olur şimdi :KK43::KK43: adamı kandırdım resmen ama bence anladı adam sesim titriyodu hatta kendimde titriyorum ben nişanlıyım yeni tuttuk evi dedim kapıyı tam acmadım ama adam anladı da bence ugrasmak falanmı istemedi evragı aldı birazdan getiricem dedi :KK31: ben mi abartıyorum ama ben yalan söylemk istemiyorum :KK50:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:inanamıyorumm.

bazı iş yeri sahipleri üç kağıtçılığı o kadar cok seviyo kiiii.

sen kendini üzme,sonuçta çalışansın,orda çalışmaya devam etmek istysan bunu yapmk zrundaydın:KK31:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:inanamıyorumm.

bazı iş yeri sahipleri üç kağıtçılığı o kadar cok seviyo kiiii.

sen kendini üzme,sonuçta çalışansın,orda çalışmaya devam etmek istysan bunu yapmk zrundaydın:KK31:

yalan söyledigim çok ortada :KK43: bide bana verdikleri belgenin en arkasında vergi levhasının fotokopisi var şaka gibi adam diyo burası iş yerimi yok diyorum ben hala geldim baktım ki acıkca ortada ama mesken yazıyo bu nasıl şey ya :KK31:

ben 175 e aldımm baya uyguna geldi bana :KK34::KK34::KK34:
ama ben alalı 1 yıl oldu sanırım canımm :KK8::KK8:
*
edaa bu arada acaip şaşkınım olanaa :KK53::KK53::KK53:

yazdıktan sonra ben mi abarttım dedim ama hala titriyorum ve tetikte bekliyorum gelecekler sanırım tekrar sorunda varmıs uyusmuyormus saatle belge :KK50:

yazdıktan sonra ben mi abarttım dedim ama hala titriyorum ve tetikte bekliyorum gelecekler sanırım tekrar sorunda varmıs uyusmuyormus saatle belge :KK50:

senin suçun diilki ama işverenin hatası
usulune uygun yapsın işini hayret bişe
sen de mecbursun orda çalışmaya canım :26:
inşallah bi sıkıntı çıkmaz:26:

X