Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Eki Görüntüle 957086 Eki Görüntüle 957087

bunu ayrı alıyım taksidi bitsin. yemek takımı şimdi alamıcam çünkü. bari bu aradan cıksın

Güzel modelleri canım içine hangisi siniyorsa o olsun bence
Denk Gelemedik Canım evet :)
Geçen geldik ama benimde çıkmam gerekiyordu, mesaj alıntına günaydın yazmıştım :)
Bende iyiyim canım, tatil başladı ama koşuşturma biter mi, bitmiyor. :)
Bitmez canım hayatımız koşuşturma bitmiyor

Erken olur tutmak için ama evleri görürsünüz aklınızda fikir oluşur zaten siz kiralayana kadar beğendiğiniz yerlerde hemen kiralanmaz bence
int. sitesinden baktım ama pek canım istemedi. güllü güllü şeyler var. klasik bide. ben renkli daha değişik çiçekli-desenli şeyleri seviyorum

Bernardonunda var çiçekli desenleri kuzum bak benimde bunlar favorimama kahvaltı takımı almıycam ben

Eki Görüntüle 957113

Amacım kafanı karıştırmak değil kuzum çiçekli modeller seviyorum diye fikir olması açısından ekledim

İnşallah canım hayırlısıyla üzerine olur muhteşem bir gelin olacaksın

çok haklısın ama ben para biriktiremiyorum. sürekli bi yerlere gidiyo.

kardeşim istiyo,babam istiyo, sürekli bi ihtiyaç çıkıyo..

en azından bi yere tutsak kalayım diye uğraşıyorum

inşalah canım hele bir poz vardı onu merak eidyorum nasıl yapacaklar diye :) dış mekan gibiydi aynı zaten fotoların cogu öyle aslında dıs mekanda gibi..
canım ya bizede o kadar indirim yapsalar keske biz onları nakit almaya karar verdik sitede 1900 küsür yazıyor ya nakit ancak o dedi onların evinin oradaki adam bizim burada 1800 falan dese bari bide indirim yaptırdık ettik diyelim bide çamaşır makinesi alıcaz sence mikser hediye istiyorum desem yuhh mu derler abartımı olur yoksa verme sansları olurmu

işte yukarıdaki modelden canım eger hic kahve fincanın yoksa al canım benim 1 takım var ,1 takımda yemek takımının içindeki sonra bide 2 li var bide hediye olarak bunlar gelir diyolar ya alamıyorum o yüzden diyorum madem alacaksınız hediye bundan alın hatta gerekirse 5 kişi birleşinde alın işe yarar hediye olsun

Son düzenleme:
aa öyle mi hangi modell?

www.krcshop.com/asp/product/4064/42-Prc-Kahvalti-Takimi-Elegance-09-22
Bu canım.
Neredeyse 4 yıl olacak alalı
İlk çıktığında görmüştüm, beğenmiştim çok.
Ama gerçekten o zamanlar bu kadar çok model yoktu, son 2 yıldır fazlalaştığını düşünüyorum.
Benim gibi mor delisi isende takımımı beğeniyorum

Canım ama iç hacimlerine göre sanki bosch un daha geniş, Bekonun 465L diyor, daha küçük.
Bence birebir gör hangisi içinize sinecekse ona bakarsın

Bitmez canım hayatımız koşuşturma bitmiyor

Haklsın canım bitmiyor gerçekten

çok haklısın ama ben para biriktiremiyorum. sürekli bi yerlere gidiyo.

kardeşim istiyo,babam istiyo, sürekli bi ihtiyaç çıkıyo..

en azından bi yere tutsak kalayım diye uğraşıyorum

Haklısın canım, bende de biriktirememe gibi bir huy var,
Harcayacağıma taksitlere bağlarım kendimi diyip taksit ödüyorum :)
Neredeyse hiçbirşey harcamıyorum artk kendim için, çeyize o kadar çok odaklandım ki :)

inşallah canım öyle olurum
ya ama evi begenirsek ve tutulursa cok üzülmezmiyiz düşünsene eve göre hayaller falan kurucaz..tabi bide şu var ya ev bulamazsak mart ayında hemen :S

sen neden almıcaksın?

bernardonun bazı modellerini beğeniyorum ama bana pahalı geliyo:26:

mesela ben kah.tak. 260-70 den fazla vermem:26:

2 takım fincanım var. yemek takımındada olcak, e hediyede gelir:111:

buda güzel.

güle güle kullanın

ya kızlar kalbim güm güm atıyo offf bunca şey yetmiyo sanki elekterrk idaresinde geleceklermiş burası ev olarak gözüüyormus beli etmeyecekmşim ev diyecekmişim..ayagımda ayakkı ile evdeyim ! kapı tam acıldıgında karsımda kocaman firmanın aynalı şekilde ismi yazıyo nasıl saklarım onu bide sakın skaın beli etme diyolar adamlar salak degilse anlarlar ve birazdan yaygarada kopar ne diyim ne yapayım şimdi titriyorum yalandan nefret ediyorum şu hale bakımn

aynen öyle

bende öyleyim. aklım fikrim çeyizde

bide param olsaaa

bronzz cum bernardo da şuanda indirim var aslında onu değerlendirebilrsin
ben de indiriminden almıştım kahvaltı tamını
hatta bu kahvaltı tak benim

buda güzel.

güle güle kullanın

Sağolasın canım

Canım
Şaka gibi gerçekten inanmıyorum, salak mı insanlar anlamayacaklar mı sanki.
Allah yardımcın olsun canım ya inşallah düzelir herşey. Yoluna girer, Bir sıkıntı çıkmadan.

nefret ediyorum yalan söylemekten nefret hele hic bir mecburlugum yokken Alah'ım nolur sen beni affet nolur Allah'ım titriyorum şuan kızlar bunun günahı bana mı olur şimdi adamı kandırdım resmen ama bence anladı adam sesim titriyodu hatta kendimde titriyorum ben nişanlıyım yeni tuttuk evi dedim kapıyı tam acmadım ama adam anladı da bence ugrasmak falanmı istemedi evragı aldı birazdan getiricem dedi ben mi abartıyorum ama ben yalan söylemk istemiyorum

inanamıyorumm.

bazı iş yeri sahipleri üç kağıtçılığı o kadar cok seviyo kiiii.

sen kendini üzme,sonuçta çalışansın,orda çalışmaya devam etmek istysan bunu yapmk zrundaydın

inanamıyorumm.

bazı iş yeri sahipleri üç kağıtçılığı o kadar cok seviyo kiiii.

sen kendini üzme,sonuçta çalışansın,orda çalışmaya devam etmek istysan bunu yapmk zrundaydın

yalan söyledigim çok ortada bide bana verdikleri belgenin en arkasında vergi levhasının fotokopisi var şaka gibi adam diyo burası iş yerimi yok diyorum ben hala geldim baktım ki acıkca ortada ama mesken yazıyo bu nasıl şey ya

ben 175 e aldımm baya uyguna geldi bana
ama ben alalı 1 yıl oldu sanırım canımm
*
edaa bu arada acaip şaşkınım olanaa

yazdıktan sonra ben mi abarttım dedim ama hala titriyorum ve tetikte bekliyorum gelecekler sanırım tekrar sorunda varmıs uyusmuyormus saatle belge

yazdıktan sonra ben mi abarttım dedim ama hala titriyorum ve tetikte bekliyorum gelecekler sanırım tekrar sorunda varmıs uyusmuyormus saatle belge

senin suçun diilki ama işverenin hatası
usulune uygun yapsın işini hayret bişe
sen de mecbursun orda çalışmaya canım :26:
inşallah bi sıkıntı çıkmaz:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…