Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

günaydınn kızlarrrr

günaydın canımmm
Günaydın Kızlar Nasılsınız
Benim bugün biraz işlerim var, birkaç konuya çalışmam gerekiyor,
Arada da olsa uğramaya çalışacağm bugün.

Yaaaaaa bugün azmı konusucaz yani

Aaaa kızlarrr dün aksam gelinlikcim aradı pazar günü ilk provaya cagırıyo gelinlik kalıp olarak geldi ayarlamaları yapıcaz nereye dantel koyucaz onlara falan bakıcaz dedi büyük cogunlugu bitmiş oluyormus gelinligin inşallah güzeldir

Sıcak olmalı tabi insanın içinin ısınması gerek Şubat gibi bakmalısınız kuzum nerede oturacağınıza karar verdiyseniz kapora falanda bırakılmalı ki beğendiğiniz ev satılmasın kiralanmasın sıkıntılı işler inşallah gönlünüze göre içinize sınan bir ev bulursunuz
günaydınn kızlarrrr
Günaydın canım
Günaydın Kızlar Nasılsınız
Benim bugün biraz işlerim var, birkaç konuya çalışmam gerekiyor,
Arada da olsa uğramaya çalışacağm bugün.

Günaydın canım iyim çok şükür sen nasılsınuzun zamandır yoğunsun denk gelemedik hiç ya da banamı denk gelmiyorsun

Günaydınlarrrrr, hayırlı , bereketli cumalar nasılsınız kuzular
günaydınn kızlarrrr
Nasılsınız kızlar hayırlı cumalar

Canım gelmeye çalışacağım söz :)
Biraz kalayım başlarım, birkaç konu çalışmam gerekiyor.
Oyy ilk gelinlik provasna mı gideceksin
Mutlulukla giy inşallah canım
Gelinlikte tamamlanıyor, damatlığı ne zamaan alıyorsunuz Edam, eniştemede bak olmaz ama

Günaydınlarrrrr, hayırlı , bereketli cumalar nasılsınız kuzular
Günaydın canım hayırlı cumalariyi gibiyim sen nasılsın

Oo hayırlı olsun kuzum ortaya tamamen çıkmış olacak detaylar halledilir bitti gitti
İyiym canımcım. kahvaltı takımını almayı düşünüyorum . Karaca alcam sanırsam :26: iki model arasında kaldım

Kuzum bernardonun modellerine baktınmı çok cici modelleri mevcut alsaydım kahvaltı takımı kesin ordan alırdım

Günaydın canım iyim çok şükür sen nasılsınuzun zamandır yoğunsun denk gelemedik hiç ya da banamı denk gelmiyorsun

Denk Gelemedik Canım evet :)
Geçen geldik ama benimde çıkmam gerekiyordu, mesaj alıntına günaydın yazmıştım :)
Bende iyiyim canım, tatil başladı ama koşuşturma biter mi, bitmiyor. :)

canım ya şubat cok erken olmazmı ya hemen bulursak şubat-mart-nisan cok kira ödemiş olmaazmıyız tabi ya bide bulamazsak off off kapora nasıl oluyo tuttugun evin hemen kirasını istemezlermi Amin canım inşallah öyle bir ev olsunki inşallah fiyat konusundada bizzi zorlamaz içine girdigimiz an bize bir sıcaklık versin işte bu ev diyelim tıpkı sevdigimi gördügümde o işte dedigim gibi ayy bu arada aklıma geldi bak sevdigim telefonda O işte :) aynen böyle kayıtlı herkes dalga geciyo yengem gördü kızım bu ne insan askım bebegim falan yazar diyo ama o işte onu ilk gördügüm an dedim Allah'ım o işte diye sahi sizde ne diye kayıtlı

Gel gel
Evettt ilkten cumartesiye anlastık kadınla sonra enişten bende gelicem diyince pazara altık saat 11 de randevümüz var saat 2 dede fotografcıda var nişan fotolarının son halini görücez daha sonrasında basıma gececek daha inşallah bu kadar bekledigimize deger güzelikte olurlar :44:
damatlıgı aslında ben alalım diyorum hemen canım hatta nişanda aldıgımız takımı bizim buradan avmden almıstık ve yine oradan almak istiyomus bizimle ilgilenen kişi baya bilgiliydi o yüzden aslında vakit kalırsa gelmişken onada bakabiliriz ama daha beyaz eşyada bakıcaz üfff almısmı kuzenin bosch u :44:

Nasılsınız kızlar hayırlı cumalar
İyilik sağlık pericim, seni sormalı

int. sitesinden baktım ama pek canım istemedi. güllü güllü şeyler var. klasik bide. ben renkli daha değişik çiçekli-desenli şeyleri seviyorum

kızlarrrr gelin ayakkabılarınıza karar verdiniz mi??
bizim topikte onu konuşuyoduk bide size sorayıım dedimm

günaydınlaarr
sevdicekle kahvaltıdaydık mesaimiz ancak başladı
nasılsınız güzel gelinler? kaç gündür gelemedim. daha doğrusu geldimde forumda yada netimde sıkıntı vardı yazamadım.

canım çok sevindim. inşallah çok çok güzel olacak herşey. jet hızıyla 2014 gelini yapalım senide
kuzum aynı hayal kırıklığını farklı sebeple bende yaşadım. bizim düğünümüz ve nikahımız aynı gün olacaktı hemde yıldönümümüzde.o tarih için aylar öncesinden salonumuzu tutmuştuk. fakat tuttuktan 3 ay sonra salon müdürünün bizi dolandırdığını aynı tarihe iki düğün yazdığını öğrendik. nasıl yıkıldım anlatamam. öyle sorunlar yaşadıkki... ama şükür yine halimize kaderimiz buymuş diyorum. nikahımız yine yıldönümümüzde olacak düğünümüz 1 hafta sonra. ben nikahımda hep beyaz uçuş uçuş bir elbise ve saçımda papatya tacı hayal etmiştim Allah'ın izniyle öyle yapıcam. nişanlımda spor bir takım giyecek. çılgın gelin ve damat olucaz sende o günü tatlı hayallerle dahada güzel kılabilirsin.
nihanımm canımm çok çok mutlu olunn. çok şükür bugünlerede. seninle birlikte bizde paylaştık bu sıkıntıyı inan kendim rahatladım çoktan hakettiniz bu mutluluğu. inşallah nişanınız çok güzel geçmiştir. Babanı dert etme benimkide aynısını yapmıştı ama geçiyor sonra

Öyle olacak dimi ayyy kadına helal olsun dedim inşalah bittiginde utandırmaz beni ben nisan sonunda hazır olsun yeter dedim kadın hayır olmaz mart gibi bitmeli belki begenmedigin içine sinmeyen şeyler olur rahat rahat zaman kalsın dedi bende size bıraktım dedim erken bitirecek gibi hemde kadın yurtdısına fuara gidicem demişti :44:bakalım şimdi diger gelinlikte kadın kendi tutmustu arkadan bunu direk giymiş olucam yaglarım falan cıkacakmı onu görmüş olucam cıkarsa eger model degişikligi falan olur sanırım gerci sanmıyorum cıkacagını kadın arkadan bir karıs kalan yeri sıktı

Eki Görüntüle 957086 Eki Görüntüle 957087

bunu ayrı alıyım taksidi bitsin. yemek takımı şimdi alamıcam çünkü. bari bu aradan cıksın

canım 2. mi daha güzel ne :26:aslında ikiside güzel nihanımda 2. yi almıstı sanırım veee karacanın yeni modeli cıktı neden bakmıyosun yesili pembeli puantilyeler cicekler? ben kahvaltı takımını sevmem hatta cicek böcegi hic sevmem ama bunu sevdim :26:

http://www.krcshop.com/asp/product/5142/Premium-Paket bu takım hatta bunun kahve fincanıda var 50 tl ahh ahh keske biri hedaye etse bize bunun kahve fincanı takımını pembe renk olandan
http://www.cookplus.com/urun/karaca-turk-kahve-fincan-takimi-50367-2-6s sag alttaki pembeli yada aynısının yeşilide olur

Son düzenleme:

Değer canım değer neden değmesin, içinde siz olacaksınız bak ne kadar güzel çıkacak hepsi
Evet canım bosch almışlar buzdolabını sadece :)
Dış Yüzeyi siyah olandan istemişler canım, 2400 den 2240 a indirmişler kredi kartlı taksitle.

Son düzenleme:
İyilik canım benden de
Bu arada benimde Kahvaltı Takımım Karaca
aa öyle mi hangi modell?

yeni modeli dediğin şu yonca şeklindeki mi, ablam aldı ondan. bende aynısını almak istemiyorum benimki farklı olsun sıkılmayalım aynı şeylerden

fincanlara bayıldıııımmmm bendeee

kızlarrrr gelin ayakkabılarınıza karar verdiniz mi??
bizim topikte onu konuşuyoduk bide size sorayıım dedimm

kızlar bu dolap nasıl sizce :44:
http://www.bosch-home.com/tr/ürünle...rucular/nofrost/KDN56AW35N.html?source=browse
off cok aklım karısık aslında

birde beko buydu sanırım baktıgım

http://www.beko.com.tr/no-frost-buzdolabi-B-9460-NM-Buzdolabi.html

boshun buz koyulan kısmın kapagında olması buzlgu dahamı kücük yapar ? hani bekonun kapagında raf varya dahamı cok malzeme alır beko :44:

Eki Görüntüle 957086 Eki Görüntüle 957087

bunu ayrı alıyım taksidi bitsin. yemek takımı şimdi alamıcam çünkü. bari bu aradan cıksın

Canım bu arada benden küçücük bir tavsiye
Benim sürekli alışveriş yaptığım bir mağaza var, kuzenim set almak istedi, bekle diyordum onada nakit alırsın.
Set falan almayı düşünüyorsan nakit alabilirsen nakit almaya çalış canım. İnanılmaz fark ediyor.
Diyorlar ya paraya bakıyor herşey, gerçekten öyle, keşke çalışıyor olsaydım, sevdiğimle yeni tanışsaydım,
Paramı biriktirip biriktirip gider nakit alırdım...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…