Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Beylikdüzü kuzum bende bu taraflardayım zaten Gel hiç fena olmaz sürekli iş yapmaktan sıkılıyorum buraya bakıyorum sonra böyle uzuyor uzuyor bitmiyor iş

canım varya aslında o taraflarda kiralar uygun ya daha dogrusu esenyurtta aslında orayamı gitsek diyoruz ama sevdigimin işe ucak kalıyo komsu olurduk ne güzel

canım varya aslında o taraflarda kiralar uygun ya daha dogrusu esenyurtta aslında orayamı gitsek diyoruz ama sevdigimin işe ucak kalıyo komsu olurduk ne güzel

Esenyurt tarafında oturmuyorum ama kuzum biraz daha ilerideyim ben büyükçekmeceye doğru valla çok güzel sakin yerler mevcut özellikle beylikdüzünde yakın olurduk olurdu çok güzel valla bende nasipse evlendiğimde bu taraflardan istiyorum

işte sevdigimin işi yakın olsa olurdu isterdim ama uzak kalıyor yakupluyu begeniyordum ben bi ara ses seda yoktu ne güzel

O kısımları begenmiyorum kuzum beykent tarafları varya adakent tarafları ya da tek geçerim sessiz ve elit yerler biraz pahalılar işte

elit insan seni ben cok elit yerleri sevmiyorum elit olmadıgımdan sanırım diger yerler daha sıcak daha samimi off kuzum ya zaman yaklastıkca korku sardı biz nereden ev tutucaz napıcaz şubat bitince ev aramaya baslamalıyız artık :18:

Günaydın Kızlar Nasılsınız
Benim bugün biraz işlerim var, birkaç konuya çalışmam gerekiyor,
Arada da olsa uğramaya çalışacağm bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…