Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Beylikdüzü kuzum bende bu taraflardayım zaten :KK9:Gel hiç fena olmaz sürekli iş yapmaktan sıkılıyorum buraya bakıyorum sonra böyle uzuyor uzuyor bitmiyor iş :KK60:

canım varya aslında o taraflarda kiralar uygun ya daha dogrusu esenyurtta aslında orayamı gitsek diyoruz ama sevdigimin işe ucak kalıyo :KK1:komsu olurduk ne güzel

canım varya aslında o taraflarda kiralar uygun ya daha dogrusu esenyurtta aslında orayamı gitsek diyoruz ama sevdigimin işe ucak kalıyo :KK1:komsu olurduk ne güzel

Esenyurt tarafında oturmuyorum ama kuzum biraz daha ilerideyim ben büyükçekmeceye doğru valla çok güzel sakin yerler mevcut özellikle beylikdüzünde :KK52:yakın olurduk olurdu çok güzel valla bende nasipse evlendiğimde bu taraflardan istiyorum:KK16:

Esenyurt tarafında oturmuyorum ama kuzum biraz daha ilerideyim ben büyükçekmeceye doğru valla çok güzel sakin yerler mevcut özellikle beylikdüzünde :KK52:yakın olurduk olurdu çok güzel valla bende nasipse evlendiğimde bu taraflardan istiyorum:KK16:

işte sevdigimin işi yakın olsa olurdu isterdim ama uzak kalıyor :KK31:yakupluyu begeniyordum ben bi ara ses seda yoktu ne güzel :KK53:

O kısımları begenmiyorum kuzum beykent tarafları varya adakent tarafları ya da tek geçerim sessiz ve elit yerler biraz pahalılar işte:KK5:

elit insan seni :KK9:ben cok elit yerleri sevmiyorum elit olmadıgımdan sanırım :KK60: diger yerler daha sıcak daha samimi :KK1:off kuzum ya zaman yaklastıkca korku sardı biz nereden ev tutucaz napıcaz şubat bitince ev aramaya baslamalıyız artık :18:

Günaydın Kızlar Nasılsınız :KK16:
Benim bugün biraz işlerim var, birkaç konuya çalışmam gerekiyor,
Arada da olsa uğramaya çalışacağm bugün.

X