Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

ceyiz bitiyo beyaz eşya desen ne zaman bitiyo taksitleri ?

Geç gördüm kuzum kusura bakma.
Taksitleri seneye martta bitecek canım. Zaten yüksek miktarda ödemiyoruz canım.

Oyy oyy İnşallah gönlümüze göre olur canım,
Sen naptın canım diğer ay falan mı bakacaksınz? Aklında model var mı?

Geç gördüm kuzum kusura bakma.
Taksitleri seneye martta bitecek canım. Zaten yüksek miktarda ödemiyoruz canım.

Oyy oyy İnşallah gönlümüze göre olur canım,
Sen naptın canım diğer ay falan mı bakacaksınz? Aklında model var mı?

olsun canım yine baya yol almıs olacaksınız..bbeyaz eşya konusundamı canım cok kararsızım ama bosch markanın modelini begendim aslında samsungdan sonra ama pahalıda geliyo gerci beko ile hemen hemen aynı pazar günü alalım artık diye düşünüyorum aslında :44:

olsun canım yine baya yol almıs olacaksınız..bbeyaz eşya konusundamı canım cok kararsızım ama bosch markanın modelini begendim aslında samsungdan sonra ama pahalıda geliyo gerci beko ile hemen hemen aynı pazar günü alalım artık diye düşünüyorum aslında :44:

Sağol canım, kuzenimde bugün bosch marka buzdolabı almaya gidiyorlarmış :)
Ama modeli nedir değildir bilmiyorum.
Gönlünüze göre olsun İnşallah :KK16:
Atlatalım şu günleri Sağlıklı mutlu olalım, gerisi gelir...

Sağol canım, kuzenimde bugün bosch marka buzdolabı almaya gidiyorlarmış :)
Ama modeli nedir değildir bilmiyorum.
Gönlünüze göre olsun İnşallah :KK16:
Atlatalım şu günleri Sağlıklı mutlu olalım, gerisi gelir...

hadi ya odamı evleniyor :KK16:amin canım inşallah camasır ve buzdolabına nakit 2900 dedi adam zamlancak eski fiyattan veriyorum size demişti ama inşallah pazar gittigmzde gec kaldın demez bu pazra halledelim diye düşünüyorum zaten bizim buraya gelmek zorunda fotocu için bizim burada bakınalım eger daha uygun bulamazsak onların oraya gidelim artık

hadi ya odamı evleniyor :KK16:amin canım inşallah camasır ve buzdolabına nakit 2900 dedi adam zamlancak eski fiyattan veriyorum size demişti ama inşallah pazar gittigmzde gec kaldın demez bu pazra halledelim diye düşünüyorum zaten bizim buraya gelmek zorunda fotocu için bizim burada bakınalım eger daha uygun bulamazsak onların oraya gidelim artık

Bulaşık kesin düşünmüyorsun demi canım? Bir ara istiyor gibiydin sanki...
Aslında uygun modellerden baksan, tabi bütçene göre.
Evet canım her bayi ayno fiyatı vermiyor, hangisi uygunsa ona göre davranacağız.

Bulaşık kesin düşünmüyorsun demi canım? Bir ara istiyor gibiydin sanki...
Aslında uygun modellerden baksan, tabi bütçene göre.
Evet canım her bayi ayno fiyatı vermiyor, hangisi uygunsa ona göre davranacağız.

canım ben hic istemiyorum biliyosun annemler alalım falan diyince iyi tamam demiştim yan çizdiler 2 kişi için gerek yok bence :44:ileride ihtiyac duyarsak alırız belki onuda..misafir desen cok sık gelecegini düşünmüyorum calırsam hele daha seyrek nişanlım öyle cok bi yerlere gitmeyi sevmiyor gitmeyincede cok gelen olmaz diye düşünüyorum tabi bilemiyorum :KK53:

canım ben hic istemiyorum biliyosun annemler alalım falan diyince iyi tamam demiştim yan çizdiler 2 kişi için gerek yok bence :44:ileride ihtiyac duyarsak alırız belki onuda..misafir desen cok sık gelecegini düşünmüyorum calırsam hele daha seyrek nişanlım öyle cok bi yerlere gitmeyi sevmiyor gitmeyincede cok gelen olmaz diye düşünüyorum tabi bilemiyorum :KK53:

Canım ilerde almak daha sıkıntıl olabilir, çoluk çocuk olunca...
Sende haklısın.
Amannn sanki eskiden var mıymış demi

Canım ilerde almak daha sıkıntıl olabilir, çoluk çocuk olunca...
Sende haklısın.
Amannn sanki eskiden var mıymış demi

tabak aldıgım yerde günlük takımı karacadan dedim bulaısk makinesinde yaldızları cıkarmı adam dediki cıkmaz ama acıkcası ben önermiyorum makineyi bardakları falan cok çiziyor kullansanız bile sıvı detarjan ile kullanın o bi derece yine dedi :KK1:dedim abi benim gibi düşünüyo :KK1: canım hep dedigim gibi istedigim bişey olsa hic sorun degil alayım ama istemiyorumda :KK16:

tabak aldıgım yerde günlük takımı karacadan dedim bulaısk makinesinde yaldızları cıkarmı adam dediki cıkmaz ama acıkcası ben önermiyorum makineyi bardakları falan cok çiziyor kullansanız bile sıvı detarjan ile kullanın o bi derece yine dedi :KK1:dedim abi benim gibi düşünüyo :KK1: canım hep dedigim gibi istedigim bişey olsa hic sorun degil alayım ama istemiyorumda :KK16:

Gönlünce olsun canım :KK16:
Ah Edamm Bizdee bugün ne yemeği yapacağız derdiyle uğraşacağız demi :KK31: :KK9:

evetttttt bizde konusucazzz :KK52: ben evli olsam bugünn arpa şehriye çorbası yapardım ımmm yanına ne yapsamki :KK53:

Yemeğe gitti kuzum bizim aklımız iyice :KK9:
Bende acıktım mı ne :KK9:

Canımm sen evlenince telefona internet paketi yap ve beni/bizi yanlız bırakma :KK20:
:KK19:
:KK9:

Yemeğe gitti kuzum bizim aklımız iyice :KK9:
Bende acıktım mı ne :KK9:

Canımm sen evlenince telefona internet paketi yap ve beni/bizi yanlız bırakma :KK20:
:KK19:
:KK9:
c
anım benim tel çok yenilerden degil internete baglanırken sorun yasıyo :KK9:bırakmak istemiyorumkii :KK31:valla şuan inanılmaz acıp simit yemiştim bugün sadece direniyorum markede gidip birseyler almamak için :KK31:

c
anım benim tel çok yenilerden degil internete baglanırken sorun yasıyo :KK9:bırakmak istemiyorumkii :KK31:valla şuan inanılmaz acıp simit yemiştim bugün sadece direniyorum markede gidip birseyler almamak için :KK31:

Olsun kuzum olur olur :KK9:
Canım çok açta olunca akşama yüklenirsin bence al birşeyler atıştır

X