Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

biz de bu alma aşkı varken son güne kadar devam etcek gibii :KK35::KK35::KK35::KK35:

ay etmesin artık sıkıldım bitsin eksiklerr :KK9: hayal ediyorum ev yerleşmiş son eksikler alınmıs oturuyoruz ve yine hayal kuruyoruz tam bir hafta sonra evimizde olucaz diye :KK17:hayali hayal etmesi bile güzel şuanda sanırım bunu yapmak için 3 ay var :KK1:

ay etmesin artık sıkıldım bitsin eksiklerr :KK9: hayal ediyorum ev yerleşmiş son eksikler alınmıs oturuyoruz ve yine hayal kuruyoruz tam bir hafta sonra evimizde olucaz diye :KK17:hayali hayal etmesi bile güzel şuanda sanırım bunu yapmak için 3 ay var :KK1:

göz açıp kapamaya geçecekk vallahi edaaa :18::18:
ocak sonu geldi baksanaaa :KK52::KK52::KK52:

göz açıp kapamaya geçecekk vallahi edaaa :18::18:
ocak sonu geldi baksanaaa :KK52::KK52::KK52:

ayyyy ciddi ciddi ocak bitti :KK52::KK52::18:eek:ff eksiklerrr yine yetişemicem korkusu sardı beni maasımı alınca hemen elektrikli ev aletlerimi tamamlamam lazım artık indirim peşinden kosacak durumda degilim :18:

ayyyy ciddi ciddi ocak bitti :KK52::KK52::18:eek:ff eksiklerrr yine yetişemicem korkusu sardı beni maasımı alınca hemen elektrikli ev aletlerimi tamamlamam lazım artık indirim peşinden kosacak durumda degilim :18:

:18::18::18: şimdiden ne alacağına karar ver mademm :KK30:

:18::18::18: şimdiden ne alacağına karar ver mademm :KK30:

verdim aslında ama gecen ayki maası zor dayandı bu aya oda destek alarak 150 tl param kaldı ay basını beklemem lazım ay bası herseyi almalıyımm..sadece şarjlı süpürgede kararsızım sen aldın mı ? dikey süpürge olarak fakir darty iyi diyorlar ama oda kablolu onu acana kadar süpürgeyi acarım zaten benim süpürgem kücücük..ama bir şarjlı olsa aksam hemen mutfagı bi güzel cektiririm :KK31:fakirin var bizim evde memnunduk ama annem hepsi aynıymıs bi zaman sonra ömürleri bitiyor bunların dedi şimdi çok kararsızım :KK31:zaten mikser,tost makinesi,bide alırsam şarjlı süpürge kaldı :KK31:

verdim aslında ama gecen ayki maası zor dayandı bu aya oda destek alarak 150 tl param kaldı ay basını beklemem lazım ay bası herseyi almalıyımm..sadece şarjlı süpürgede kararsızım sen aldın mı ? dikey süpürge olarak fakir darty iyi diyorlar ama oda kablolu onu acana kadar süpürgeyi acarım zaten benim süpürgem kücücük..ama bir şarjlı olsa aksam hemen mutfagı bi güzel cektiririm :KK31:fakirin var bizim evde memnunduk ama annem hepsi aynıymıs bi zaman sonra ömürleri bitiyor bunların dedi şimdi çok kararsızım :KK31:zaten mikser,tost makinesi,bide alırsam şarjlı süpürge kaldı :KK31:

ben almadım dikey süpürge
normal süpürge yeterli bencee :KK34::KK34:
eskisi gibi kocaman diil süpürgeler ha onu açmışım ha dikeyii :KK31:

kuzularım, bebeklerim, canlarım, şekerlerimmm.......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sizi çok ama çok şaşırtacak ve de çok mutlu edecek bir haberim var...
nasıl ama nasıllll mutlu olduğumu anlatamam... rüya gibi, masal gibi, mucize gibi bir şey yaşıyorum... Aşık oldum ben yaaaaa... sırılsıklam aşık oldumm... seviliyorum, seviyorummm, ve inanılmaz mutluyum.. şimdiye kadar dualarımdaki, hayallerimdeki adam çıktı geldi karşıma... hani geçenlerde bir liste yapmıştım ya size, şöyle şöyle olsun diye... o istediğimden bile fazlası resmen... Rabbime ne kadar şükretsem az... rüyada gibiyim... aşk diye bir şey varmış ve ben daha önce bunu yaşamamışım, öncesi yok yani... bu sabah ofise gelen çiçekleri ve üzerindeki notu da görünce bir kez daha hatta milyon kez daha mutlu oldum... şimdiye kadar hayatımda bana böyle bir sürpriz yapan, ya da yapmaya çalışsa da sürpriz olarak kalmasını becerebilen kimse olmamıştı... bilmiyorum yaa, çok değişik bir şey yaşıyorum tarif etmek zor.. umarım doğru insandır, umarım hakkımızda hayırlısıdır.. 2014 gelini olabilirim her an :KK66:)):KK16::KK16::KK16::KK16:

Canımmm Ne kadar sevindimmm, kelimelerle tarif edileemez.
İnşallah her zaman çok mutlu olursun İnşallah.
Canımsın yaa :KK5:
İnşallah Hakkınızda hayırlısı olur :KK16:

Selamlar Kızlar Nasılsınız :KK16:

canım benim hosgeldinnn kızımızı veriyoruz baksana :KK16:

İnşallah Canım Mutlu Olsun Hep :KK16:
Hepimiz Mutlu Olalım İnşallah :KK16:

Edam ya ben inanıyorum valla, uzun bir ilişkiden çıkınca karşına çıkan ilk insanla daha mutlu oluyor insan.
Hep şahit oldum :KK31:

İnşallah Canım Mutlu Olsun Hep :KK16:
Hepimiz Mutlu Olalım İnşallah :KK16:

Edam ya ben inanıyorum valla, uzun bir ilişkiden çıkınca karşına çıkan ilk insanla daha mutlu oluyor insan.
Hep şahit oldum :KK31:

cidden bende cok şahit oldum he :KK1: hatta genelde evleniyor tabi hayırlısıyla olsunda :KK16:

Son düzenleme:
X