Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

ikisine de gelmyolar işteee

biz düğünde davetiye için hiç para vermedik. erkek tarafı bastırdı. bize 350-400 davetiye vermişlerdi. biz çok açılmadık öyle.
dıdısının dıdısına vermemiştik zaten dediğin gibi amcaya veriliyo. eşinin tarafına o dağıtıyo. ulaştırırsa ulaştır. aslında davetiyeye cok önem vermemek lazım.

ayy bronz bi göndremdim ileti çeyizine

hayırlı ugurlu olsun topiğin

en kısa sürede sevdiceğinle kullanmak nasip olur inşALLAH
çeyiz topiklerin dezavantajı, eksiklerini sürekli gördüğün için masrafa giriyosun
avantajıda eksiklerini görüp kusurszu bir çeyiz yapabiliyosun

bunu yazmızmıştım

Nihancım çok değişik bir duygu Kendimi aynada ilk gördüğümde gelinliğin içinde çok duygulandım. Hakkaten evleniyorum ya dedim.
Ama gerçekten ağır, benim sırtım hala ağrıyor, bi dükkanda kadın gelinliğin iplerini çok çekiştirdi, nefes alamadımi sırtım da ağrıdı. Kesinlikle ince askılı falan düşünmeyin kızlar, ince askılar teninize geçiverir. Ya askısız, ya da straplez bakın bence.

Edoşum İstanbul'da bulabilirsin bence 1500'e falan. Ben burdaki tavsiyeler üzerinden gittim dün. Sen de gelinlik topiklerine bir bak derim. Kadınlar kulübünden tavsiye alarak geldim diyince de indirim yapıyorlar.

Beğendiğin modele baktım ama fazla kilom var diyorsan o seni daha kilolu gösterebilir edoşum. Uzun beden olursa yanlardaki fazlalıkları falan kapatıyor. Eteği tül olup üzerinde yer yer dantel olacaksa dantel kısımlarına yakından bak. uçları kalkık kalkık duruyorsa uzak dur. Dikim olduğu zaman en ucundan dikiyorlar, kalkmıyor, ama yapıştırma olunca kenarları kalkıyor.

Ben beğendiğim modelleri telefonuma kaydetmiştim. İki modelden tek gelinlik çıkardı mesela ikinci gittiğim yer.
Dediğim gibi panik olmana gerek yok, ama iki hafta sonraya kalsın falan da deme bence. Şu fuara gitme şansın varsa oraya bak derim.

Kızlar benim öksürügüm hiç durmuyor salgına yakalandım geçmiyor cigerlerim acıyor artık öksürmekten

Nehiriiiimm, çok geçmiş olsun tatlım. Evde yatarken ayağının altına viks sürüp kalın çorap giy, ne alaka diyeceksin ama öksürüğe iyi geliyor. Bir de ballı zencefil ye bir kaşık.

Nehiriiiimm, çok geçmiş olsun tatlım. Evde yatarken ayağının altına viks sürüp kalın çorap giy, ne alaka diyeceksin ama öksürüğe iyi geliyor. Bir de ballı zencefil ye bir kaşık.

Sağol ebisim Zencefil dün alıcaktım çıktı aklımdan bugün alacagım balla yiycem dün karabiber bal yedim ama ılık süt içine bal karıştırarakta içtim biraz yumuşadı gibi:2:bu viks olayını deneyeyim ben yarın öglen gibi evdeyim terlememde gerek çok sağol bilgiler için sanırım iyi olucam ben bunlarla hissettim

inşallah bende uygun bi gelinlik bulurum
canım baktım buyraya uygun güzel davetiyeler var gercektenn
canım benim haklısın azıcık kaldı meyvelerini ye hem inşallah haftasonuna gecer gelinlik içinde kadıköy uzak kalıyor canım ya bu taraflar olsa daha iyi :44:
aynı şey kız ha ben ha sevdigim demek normal hee sizinde aynı dagıtılmıs

ebisimmmm evett şimdi anladım dikim mi yapıstırmamı oldugunu nasıl anlayacagımı
hadi ya öylemi oluyor ama ben yinede kabarık istiyorum yani prenses kadar olmasa bile yinede kabarık

az önce o kadarr yazdım gitti

canım benim haklısın azıcık kaldı meyvelerini ye hem inşallah haftasonuna gecer gelinlik içinde kadıköy uzak kalıyor canım ya bu taraflar olsa daha iyi :44:

Hafta sonu iyi olmam gerek edam 2 gündür mutabakatlarımı yapamıyorum ayın 20sine bitirmem gerek devirler için konuştukça sesim kısılıyor ara verdim pazartesi başlıycam önce sağlık napayımFatih taraflarına gitsen kuzum uygunmu çeşitmi çok bilemesemde kimi evlenirken görsem Fatihte dolaşıyor o yüzden bir ugramak gerek bence o taraflara

Herkese merhaba kızlar
Henüz tarihimiz koyulmamış olsa bile bende 2014 gelini olmayı umuyorum. Çeyiz, hazırlık işine ne kadar meraklı olsamda pek bilgim olduğunu söyleyemem Umarım burda bana da fikir verirsiniz

tabikide önce saglıkk aslında evet gitmek gerek kuzum ama önce nereden baslasam ki ama orası pahalıdır gibi geliyo adı var bi kere :44:

Herkese merhaba kızlar
Henüz tarihimiz koyulmamış olsa bile bende 2014 gelini olmayı umuyorum. Çeyiz, hazırlık işine ne kadar meraklı olsamda pek bilgim olduğunu söyleyemem Umarım burda bana da fikir verirsiniz
hosgeldin tabiki her zaman
söz nişan varmı birseyler

tabikide önce saglıkk aslında evet gitmek gerek kuzum ama önce nereden baslasam ki ama orası pahalıdır gibi geliyo adı var bi kere :44:

hosgeldin tabiki her zaman
söz nişan varmı birseyler

Seni hatırladım Bronzun topiğine geliyodun değil mi? Nasılsın Edacım
Evet canım 4 aydır nişanlıyız. Bu yaz sonu yada önümüzdeki yaz düğün yapmayı planlıyoruz. İş durumuna bağlı herşey

canımmm nerede oturuyordun sen ? istanbul avrupa yakası de hadi gelinlikci tavsiyesine ihtiyacım var işini güzel yapan ve kazıklamayan

canım anadolu yakasındayım ben. benim gelinliğimin fiyatı normalde 2750 (kiralık) ama bir kez giyilmiş daha önce (bursa'da) o yüzden bana peşine 1500 e kiraladı. benim düğünüme kadar sadece bana rezervli direkt kaldırdılar depoya. hatta eve götür istersen dediler.
gelinlikler ağır evet ama inanılmaz bir duygu onu giymek...ben prova yaptım hatta rahat oynayabilir miyim diye prenses model kabarık ama hiçte zorlamadı beni umduğum kadar. sadece kuyruğum var baya uzun o korkutuyor..
başka yerde denediklerim çok canımı acıtmıştı ama bu aldığım moda evindekiler çok rahattı.

gizcim ben zümrüt fotoğraf stüdyosuyla anlaştım. üç mekanda çekim yapılacak.
geçen sene nişanım salonda oolursa diye bi elbise beğenmiştim kınamda da bulabilirsem o tarz istiyorum. altı kabarık ama tarlatan değil orjinal bişeydi. haber veririm sanada canım

Uygun diye duymuştum ama görmedigim için kesin birşey söyleyemem kuzum Bakırköydede birkaç yer var cadde üzerinde falan öncelikle bence Fatihe bak sonra ara sokaklara Bakırköye falan derim ben öyle yapardım Kadıköye gidemiyorsam eger o büyük yerleri görürdüm bayagı fikir sahibi olurdum sonra küçük yerlerle devam ederdim karar senin tabi
Herkese merhaba kızlar
Hoşgeldin canım inşallah gönlünüze göre olur herşey tabiki her konuda bilgim oldugu kadar yardımcı olmaya hazırım
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nasılsınızzzzz

İyim olmaya çalışıyorum canım hastalıkla boguşuyorum dogrususen nasılsın

İyim olmaya çalışıyorum canım hastalıkla boguşuyorum dogrususen nasılsın

geçmiş olsun canımm benimm :26::26:
ben de iyiyimm vallahii
bu arada biz de fotocumuzu az önce ayarlamış bulunmaktayızz
3-5 arası uygunmudur yaa sizce foto çekilmek içinn :44::44:
*
bide izmirli kızlar bana güvendikleri bir kuaför önerebilirler mii

Hoşbulduk tatlm. Amiiin inşallah hepimiz istediğimiz gibi mutlu huzurlu yuvalar kurarız Şimdiden çok teşekkür ederim
Bu arada direk yardım istemişim kendimi de tanıtayım
23 yaşındayım 3 yıllık sevgili, 4 aylık nişanlıyım
Sigorta acentesinde çalışıyroum ve Edirne'de yaşıyorum
Çok geçmiş olsun mühim bişey yoktur inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol canımcım Dikkat et kendine salgın var sizin az zamanınız kaldı çok iyi olmanız gerekHayırlı olsun fotografcınız gönlünüze göre çekimler olur inşallah iş fotocuda bitiyor dügün günü acayip rahatlatıyorlar insanı yakın arkadaşlarımızınkine şahit olmuştukta çok güzel bir duyguuygun bence zaten tam 3de başlamaz hiçbir gelinin kuaförden tam zamanında çıktıgı görülmemiştir gelin çıksa damat almaya geç kalıren geç 5 buçuk 6 da biter işiniz zaten canım dügün günü yapılacak çekim degilmi

Amin canım inşallahYakınsın bende İstanbuldayım sizin yine 2014 benim 2015e kadar yolum var

Evet yakınmışız aslında bizimde 2015e kadar yolumuz var ne zmn iş o zmn koca
Sen kaç yaşındasın ne iş yapıyosun söz nişan bişey var mı

Evet yakınmışız aslında bizimde 2015e kadar yolumuz var ne zmn iş o zmn koca
Sen kaç yaşındasın ne iş yapıyosun söz nişan bişey var mı

24 yaşındayım canım:122: Muhasebe işindeyim :126:Henüz hiçbiri yok inşallah nasipse 2014 sonbahar gibi söz-nişan bir arada olacak belkide daha yakın zaman belli degil nasipsede 2015 dügün inşallah siz gidin ayagınızı sürtün bana sıra gelsin

İnşallah hepimiz tez zmnda mutlu yuvalarımızı kurarız canım benim. Bizim nişanımız bi anda oldu birden bire bi bakmışım nişanlıyım Bakarsın sizinkide öyle hiç beklemediğin bi zmnda birden bire oluverir

Bende bir süpriz beklemiyor degilim aslında Nisanda düşünüyorduk dügünle arası çok uzun sorunlar çıkar diye daha az olsun araları dedik sonbahara erteledik ama bu sıralar sanki süpriz çıkacakmış hissi var bence gerçekten süpriz olur hazırlık yok ortada Böyle şeyler bir anda olurmuş nişanlı olmakta güzeldir inşallah onun tadınıda doyasıya yaşarım

Bizimde düğünle arası uzun olacak ama 3 senedir sevgiliydik ve küçük bi yerde yaşıyroum göze batmaya başlamıştı tatlım. Olsun nişanlılığın tadını çıkarıyoruz ben halimden memnunum
Hazırlıkları kafana takma belki inanmazsın ama bizim herşey 2 günde olup bitti. O akşam karar verdik ertesi gün bohça alışverişine çıkıldı kıyafetlerimizi aldık bi ertesi gün nişanımız oldu şaka gibi ben bişey anlamadan nişanda buldum kendimi Evde 60-70 kişilik aile arasında isteme söz nişan birarada yaptık. Çokta güzel oldu vakit olunca insan daha kararsız oluyo heyecanlanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…