Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Canımmmm, kuzucum geçecek o kalp ağrıları. Böylesi ilerisi için daha iyi. Onu özlediğin zamanlarda olumsuzlukları düşünürsen daha kolay olur senin için.

canım görünce hiçte giyilmiş demezsin zaten ben sıfır sandım. ki çok güzel ve değişik model olduğu için vitrinde duruyordu ona rağmen sıfır gibiydi. bir kaç gelinlikçi denemiştim bundan önce. ve gerçekten tarif edilemez bir duygu. üzerime giyince anladım ki gerçekten evleniyorum...Allah isteyen her kıza yaşatsın bu duyguyu. annemler falan sadece fotoğraftan görüp çok beğendiler zaten ertesi gün hep beraber gidip aldık. onların gözündeki mutluluk gözyaşı, nişanlımmın resmi görünce yaptığı o hayranlık dolu yorum...hepsi öyle güzelkii. hem düğünüm bir an önce olsun istiyorum hemde bu tatlı heyecanlar bitmesin istiyorum.
bu arada birçok model her bedene uyacak cinsten. o yüzden kilonu dert etme. benim gelinliğim 38 bedendi ama 40-42 bedenede olabilirdi tahminimce. git bak hem fikrin olur. çünkü üzerine giyince fikir değişiyor. benim gelinliğim hayalimdekinden çok çok farklı bir model
canım ne yaşadın neden böyle oldu bilmiyorum ama öylesine hissettim ki acını...gözlerim doldu... Allah'ım bir an önce ikinizinde yüreğine ferahlık versin. çabuk atlatırsınız inşallah. bundan sonrası çok daha güzel olacak sizin için çünkü her büyük acı beraberinde büyük mutluluklar getirir ben hep buna inanırım

cumartesi gecesi hiç üşenmeden geçmişe gittim okudum tek tek yazdıkların yaşadıklaırn süreç zorluklar senin dik duruşuna çok şaşırdım herşeye rağmen sırf ailesine laf gitmesin diye dik durmuşsun yaa bravo karşındaki ise büyük bir dengesizlik örneiği göstermiş ki sen affedecekkken senden af dilediği halde nişan boyunca sana çektirmiş inan kültür farkı önemsiz diyoruz gönüller bir olsun diyoruz ama çok önemliymiş kız kardeşlerinin oturması bile gözlerine batıyorsa ben daha bişi diyemiorum mesela yetiştirme tarzı bende otururum işimide yaparım ama kimse benden ekstra iş beklemez alışmamışım bizde kızlar el üstünde tutulmuş şimdi iş yapmayan el üstünde tutulmuyor çıkmasın ama bu aman kızımı yormayayım mantığı ben o mantıkla büyüdüm bazı insnalar benim içinde söylediler bu lafı ben hiç umursamadım

sen napsan ne etsen haklısın ama yazdıklaırn içime işlediyse hala aşıksın aşkınıza sahip çıkın yaşanılanları unutacak gücün varsa birdaha açmayacaksınız bence sahip çıkın bu dönüp gitme çok acıklı olmuş ve birşeyler bitmemiş gibi canım

merhaba kızlarrr
*
envymecim ne için bu duruma geldiniz bilmiyorum ama
içini ferah tut canımm
hakkınızda hayırlısı olur inşallah
umarım en kısa zamanda geçer içinin yangını :26:

Günaydın kızlar Nasılsınız?? Ben 1 haftadır hastayım yeni iyileştim sayılır sizleri de çok özledim. Geçmişi okuyamadım kusura bakmayın ama okuyacağım inşallah:) Ben gelinlik baktım kızlar 4'ü arasında kararsız kaldım fikirlerinize ihtiyacım var..
Eki Görüntüle 930481 Eki Görüntüle 930482 Eki Görüntüle 930483

Yardım edin bana Aslında en çok birisini beğendim ama fiyatı pahalı geldi biraz

Merhaba canım tünaydın Sanırım ben olsan 4. gelinliği seçerdim çok hoşuma gitti

geçmiş olsun bu aradaa

Merhaba canım tünaydın Sanırım ben olsan 4. gelinliği seçerdim çok hoşuma gitti

Tünaydın balım Ben en çok ikinciyi beğendim aklımda hep o var ama 2850 tl Diktirmeye kalksam aynısını dikebilirler mi bilmiyorum Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim canım:)

Son düzenleme:
ay alıntı yapınca mesaj gidiyo yaa rahatsız etmiim
*
bugün sendrom hisseetmiyorum iyiyimm ben dee
umarım tüm hafta böyle geçerr

Tünaydın balım Ben en çok ikinciyi beğendim aklımda hep o var ama 2850 tl Diktirmeye kalksam aynısını dikebilirler mi bilmiyorum Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim canım:)

Ya ikincisi de güzel ama sanki bele oturmayınca kilolu gösterir olduğundan o yüzden dedim tatlım.:26:

ay alıntı yapınca mesaj gidiyo yaa rahatsız etmiim
*
bugün sendrom hisseetmiyorum iyiyimm ben dee
umarım tüm hafta böyle geçerr

Yok canım ne rahatsızlığı Ohh ne güzel inş güzel bi hafta olsunn. Yarın nikah işlemleri için tahilleri filan yaptırcaz onun heycanıyla çabucak geçer bu hafta

Ya ikincisi de güzel ama sanki bele oturmayınca kilolu gösterir olduğundan o yüzden dedim tatlım.:26:

Bilemiyorum işte canım ya Ben hep çok kabarık istemiyorum Rahat edeyim rahat rahat oynayım diyorum:):) Bakalım biraz düşüneyim düğüne kadar fikrim değişir belki Teşekkür ederim canım benim

Tünaydın canım nasılsınn

Kötüyüm canım hastayım öksürügüm geçmiyor sen nasılsın

Geçmiş olsun canım bende hastayım geçmedi :2:Hepsinin farklı bir güzelligi var ama straplez sevmedigim halde 4.model çok hoş geldi gözüme daha farklı güzel duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…