Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Aynen canım uğraşılcak gibi deil yaa

Aynen canım ya benim nişanlığım o tarz kabarıktı. Tek omzunda ince askı vardı gece sonu omzum yara olmuştu elbisenin ağarlığını taşımaktan. Şimdi kınada o askıyı çıkartıcam.

Günaydınlar. hayırlı cumalar

günaydın kuzum hayırlı cumalar

yok kuzum ben bakmadım gelinlige henüz evet kınada kabarık giymek istiyorum ben bindallı almıcam cok sevmiyorum bindalıyı bide elbise degiştirmeyi hic sevmiyorum :44:ama gelinlik gibi kabarık olmasada yinede kendinden kabarık bi elbise olabilir bilemiyorum :44:nişanda ben kısa sade bir elbise alacaktım aptal gibi Br0nZZ sagolsun aklıma girdi uzun hatta etek kısmı hafif kabarık olan elbise aldım balık model ve iyiki almısım diyorum evde isteme-nişan bir olmasına ragmen tüm arkadaslarım kuzenlerim şıklık konusunda yarısıyıorlardı resmen ben eger kısa alsaydım inanılmaz sönük ve basit kalacaktım ama çok şükür öyle olmadı gelin oldugum inanılmaz belliydi kendini belli eden diger elbiselerden farklı bir elbise istiyorum :44:her yeri tas dolu şeyleri sevmem zaten sade ama gösterişli olmalı bakalım nasıl alıcam
en iyisini yapıyosun canım kesinlikle biriktir hatta varya ceyizini tamamlamaya devam et inan nişandan sonra daha cok telas oluyor keske benim tüm ceyizim bitseydi şimdi bide onları düşünmeseydim :44:
ahh canım aileme ne diyim bilmiyorum arttık herseyin hayırlısı

baktım kuzum sagolasın ama gitmeyiz sanırım ya :44:

gelinlikçiler falanda olacakmış sanırım. bana yakın olsaydı gitmeyi düşünürdüm nişanlın napıyor. nedense aklıma geldi:44: bir ara iş problemi olmuştuya

yaaa gelinliği aldım ama ben yani yapılıyor bilmiyorum napsak diye düşünüyorum haftasonları çok yoruluyoruz çünkü

canım şükür iyi durumda o çok önceydi kuzum ordan çıktı başka yerde çalışıyor mutlu şükür :)) oda çalışıyor kpss ye beraber bakıyoruz

ocağı sayma.mayısıda sayma. 3 ayın kalmış sevdiğinle evlenmek için.

lütfen moralini bozma hiç bişey için, kendini durup durup sıkıntı stresede sokma. öyle ya da böyle çeyizini tamamladın (ailen hiç bişey almamış daha iyi en azından bişey olduğu zaman onlara söz hakkı doğmaz)

sen eksiklerine ve gelinliğine odaklan. mutluluğunu , 3 ay sonrasını düşün. çokkkk mutlu olacağına o kadar inanıyorum ki

Tamam tatlım.

İyiym bende çok şükür, iş-stres devam..

Ben orfl.demn rimel almadım hiç. avon'dan alıyorum supershock. tavsiye ederim

ben çok makyaj yapan biri değilim. kalem ve rimel..
avon un rimelleri çabuk kuruyor diye düşünüyorum
benim kullandığım rimelde bu,

baya memnunum

kuzum fotografcıyı oraya cagırma ihtimalin olmazmı ? ne zormus bu işler ya

gizemin bahsettiği bindalli çok iyi mesela. googleden bak. hatice sultanın düğün kıyafeti falan filan diye. bende onu çok beğenmiştim mesela. başına taş falanda olursa çok şık olur bence.
çeyizime gelincede belli başlı şeyleri aldım eda çok büyük.
hani şuan büyük olarak
elektirik süpürgesi beyaz eşyalarım geldi. ben çok ıvız zıvırdan hoşlanmıyorum o yüzden şuan almayı durdurdum. çünkü bu saatten sonra alacaklarım biraz ıvır zıvır olur bide hani bi kısmınıda eşyalarıma göre almak istiyorum

hakkımızda hayırlı düğünmüş nişanmış şu bu geçer.. önemli olan huzur. senle nişanlındada bu fazlasıyla var. maşALLAH diyelim

evet sen aldın biliyorum. kızlara fikir olsun diye söyledim
maşALLAH rabbim tadınızı bozmasın

kuzum fotografcıyı oraya cagırma ihtimalin olmazmı ? ne zormus bu işler ya

Doğuda olduğu için gelirler mi pek sanmıyorum canım. Ama dış çekim için harika manzaralar var aslında. Göl var miss gibi kocaman, gölden saymıyoruz onu zaten deniz o deniz Keşke gelse

Doğuda olduğu için gelirler mi pek sanmıyorum canım. Ama dış çekim için harika manzaralar var aslında. Göl var miss gibi kocaman, gölden saymıyoruz onu zaten deniz o deniz Keşke gelse

nihan canım sen vandamısın yani sevgilin nerede sen nerdesin ailen nerede çokmu uzaksınız canım

nihaan sorunlar halloldu ve evleniyor musun yoksa

Canıım Allah nasip ederse şubatta nişanım olacak, yani henüz kesin değil bi mani çıkmaz, bizimkiler kararlarını değiştirmezlerse diyelim
Bu yaza yetişebiliriz diye umut ediyoruz. Dualarını eksik etme noluurr

merhaba nihan nasılsın .. senin ailendemi doğuda farklı bir şehirdemi:44: senni görev yerinde doğuda dımı

merhaba nihan nasılsın .. senin ailendemi doğuda farklı bir şehirdemi:44: senni görev yerinde doğuda dımı

Yok kuzum sevdiceklerle hemşeriyiz ama ailem doğuda değil artık taşındık çok önceden. Ben de doğuda, bizim memlekete yakın bi ilçede çalışıyorum. Sevdiceğin ailesine yakın olmuş oluyoruz yani. İyiyim kuzum sen nasılsın? Sabah dersim yok ondan sizlerleyim ama öğleden sonra dersim var

evet bende görünce nihan bu saatlerde buralarda olmazdı dedim
evlendiğinizde sen kıdem olarak yüksek olduğun için o senin yanına gelecek ozaman:44: meb yönetmeliği değiştiya

hakkınızda hayırlısı kuzum

gizz canım gelinligin nasıl bi model

oyyy 3 ay mııııııııı dur kızzz kalbime inecek ayy varya bide dün sevdigime bi ev buldum sizin eve minibüsle yakın dedim merkezi bi yerde yine dedim sevdigim uctu birden acaba nikah tarihini nisandamı alsak diye dur dedim mayısa yetilşemem diyorum ben nisana haytta yetişemem sonuc olarak daha cok zaman var evi tutmuyoruz
haklısın canım hemde cok haklı hersey güzel olacak ki inşallah yani
gelinlik için 2 hafta sonra baksam gec mi kalırım nedense kendimi bu hafta ve haftaya hazır hissetmiyorum canımmm benim yaaa bende inanmalıyımmm bu arada bana baska tavsiyelerin varmı
kızlarr bunun sadece alt kısmı yani etek kısmı istedigim gibi kınada tamda böyle kabarık böyle etegi olan bişey istiyorum o kadarmı pahalıya
Mor prenses etek abiye | Gelinlik Çeşitleri 2013-2014 Gelinlik Modası

bide gelinlik konusunda ben fakir kol dantelli falan diyodum ama birden aklım buna gitti tabi pembe kusagı olmadan malum kırmızı takıcaz evden cıkarken ( ama nikah dairesinde belimden cıkarıcam kırmızıyı ) :44:bide yarın eminönüne gidicez inşallah kına malzemeleri için kusakta alayım kurdele ama düm düz kırmızı mı alsam yoksa bu hazır olanlardan mı :44:gelinlikte buuu
Pembe kuşaklı prenses gelinlikler | Gelinlik Çeşitleri 2013-2014 Gelinlik Modası

gelinlikle fakir kol dantel düşünmeye devam et bence ben bunu pek beğenmedim

evi biraz daha sona bırakmanız iyi olmuş. 3 ay önceden kira vermeye ne gerek var.

gelinliğini mümkün mertebe sona bırakma derim, bide kızıyolar niye bu kadar geçe bıraktınız diye sonuçta senin üzerine göre dikilecek ve düğün sezonu açılcak nisan mayıs da. çok fazla erteleme.e bide defalarca provaya gidiceksin.

aklıma geldikçe yazıyorum canım, ay sanki evlenmişim gibi konuşuyorum ama tecrübelendiğim için yazıyorum
sana söylediklerimin hepsini kendimde uygularım inşallah

bu arada kına için bence çok uygun. gelinlikte benim sevdiğim bi model. prenses model

şimdi şaşıranlar olabilir ama ben kına da gelinlik giyicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…