Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

eda canım benim kollar güpürlü alt kısmı ise tül olacak gelinliğim annemin gelinliği öyle idi hayalimde aynen öyle olmak

eğer vandaysan lawinde vanda.. o dış çekim yaptırmıştı mesela

Aaa vana yakınız, ben bunu düşünmemiştim bak, sorarım lavine o zaman.

Onun gelmesini istiyoruz zaten kuzum. O Ağrı'da ve çoook soğuk, sevmemiş de pek okulunu. Bizim burası daha iyi. İnşallah atanır, diğer ihtimali düşünmek istemiyorum.
Öğleden sonram da boş olsaydı keşke de konuşsaydık

Doğuda olduğu için gelirler mi pek sanmıyorum canım. Ama dış çekim için harika manzaralar var aslında. Göl var miss gibi kocaman, gölden saymıyoruz onu zaten deniz o deniz Keşke gelse

gelir kuzum bence ya yol masraflarını ister tabi ama gelir

evet canım o cok güzel ama bilmiyorum sevmiyorum ben hayalimde yok ben sadece elbise istiyorum etegimi tuta tuta oynıcam sünnet cocukları gibi
en iyi sen kendini tanırsın tabiki canım bide benim gibi kararsız degilsen sorun yok ayrıca ben ufacık bisey için saatlerce gezdigim için bakınız hhala günlk yemek tabaklarım yok
haklısın canım ve biliyomusun bak 26 gün olmus nişan olalı o kadar oynamalı oldu herkes evde sanki dügün yaptık dedi ve şimdi düşünüyorumda geriye baktıgımda oynadık yada oynamadık yani sadece düz yüzükte takılsaydı o günden tek hatırladıgım yine aynı olacaktı nişanlanmıs oldugumuz onca stres yaptım panik yaptım hepiniz şahit oldunuz bosuna yaptım hersey güzel bir şekilde oluyor şimdi daha fazla stres yapıyorum biliyorum sonunda yne aynı olacak ama elimde degil ve anladımki nasıl dügün yaparsak yapalım geriye döndügümde tek hatırladıgım resimlere bakıp gelinlik ve makyajım kalacak nasıl oynamısım neler yaasamısım kimler tatsızlık cıkarmıs hepsiii unutuluyormus çok şükür bunlarda gececek veee biz evli olucaz Allah razı olsun

Evet yol masraflarını da ister mutlaka bakalım nişandan sonra yoğunlaşayım bu konulara
Kuzum kınada gösterdiğin elbise modeli de hoş olur, etekleri kabarık seviyorsan olabilir. Ama hürrem tarzı da hoş bi bak derim
Gelinliğinin de incileri çok tatlıı... Ebis ağır diyince direkt bu da ağır oluur dedim Ben dantel kollu modelleri daha çok seviyorum ya da şöyle dantelden zarif askılar yapıyorlar ya öylelerini. Git bence her modeli dene bazen hiç ummadığımız modeller çok yakışıyor. Ama içine sinen neyse onu al

o kadar yazdım bosa gitti
gelinlikle fakir kol dantel düşünmeye devam et bence ben bunu pek beğenmedim
hadi ya ben bayıldım canım bakalım artık canım oraya gittigimde deneyip görmek lazım begendigim model belki yakısmaz begenmedigim yakısır :44:

tabi martta bakalım diyorum yinede cokda gec kalmayalım :44:
ablan ne kadar önce bakmaya baslamıstı boncugum ? 2 hafta sonra gec mi olur diyosun :18:
bende cok seviyorum kabarık etekleri fakir kol dantel yaptırsam bile üstünü altı bunun gibi coook kabarık olsun istiyorum
aslında güzel bikir ama dügünde sadece giymek daha güzel olmazmı heyecanlı olur
eda canım benim kollar güpürlü alt kısmı ise tül olacak gelinliğim annemin gelinliği öyle idi hayalimde aynen öyle olmak

Eki Görüntüle 926889
canım harijka bir model sanada cok yakısır eminim bende eger fakir kol yaptırırsam kollar aynı böyle sadece yaka kısmı önü ve arkası V şeklinde istiyorum :44:senin gelinligin altıda kabarıkmı sorması ayıp kiralıkmı satınmı aldın fiyat nedir gizcim :26:birde avrupa yakasında nerelere bakmak lazım gelinlik için hem güzel olsun hemde uygun olsun fatih iyi ama pahalı kacar sanırım dimi :44: şirinevlerde ne zaman önünden gecsem begendigim bi gelinlikci var nasıl model koysa begeniyorum bayadır gecmedim önünden ama acaba güvenilir olurmu nasıl güvenicez gelinlikciye sen tavsiye üzerinemi gittin aslında komsumuzda gelinlikci ama gitmek istemiyorum :44:

Edoşum Ankara'da Kızılay piyasası genelde 1800-2200 arası. Benim 2600 dediğim fiyat uçmuş bir yerdi. Ben ikinci gittiğim yerde provaları falan sordum. 4 prova oluyormuş genelde. Senin gelinlik işini erteleme şansın yok maalesef. Yarın başla derim bana kalırsa. Çünkü bir kaç yer geziyorsun ve ancak haftaya falan 1. prova olur. Ondan sonra da kaldı 4 ay. Düğüne en az 1 ay kala elinde olursa stres olmamış olursun.

kızlatr yarın evlilik fuarına gidecekler varmı cumartesi ve pazar fuar vamrış gitsem mi gitmesemmi diye düşünüyorum

Gizcim ben İstanbul'da olsam hiç kaçırmazdım, bence sen de kaçırma.

[

haziran'da modele karar verip diktirdi ama düğünden 1 hafta önce teslim aldı. baya sorunluylu modaevi. ablam ağlamıştı istediği gibi olmadı yetişmicek diye .

gelinlik dediğin kabarık olmalı bencede

hayalimiz olan şeyi sadece 1 gün giymek istemiyorum. 2 gün doya doya gycem. abiye her zaman giyilir. nişsandada yada akrabını düğünde vs. giyilebilir. ama gelinlik bi daha giyilmez

önce nişan
hürrem tarzı sevmiyorum kuzum ben hic yok aklımda o tarz seyler :44: bide gidip onu alır gelirmişim
evet ya baya agır olur nişanda bile o kadar şeye halay cekerken kızlar tuttu böyle birseyde artık herkes etegimin bir ucundan gerci dügün olmayacak halay cekmeyecegim ama merdiven vs cıkmak var ama olsun ya agırda olsa prenses gibi olayım offf dün neye nasıl yetişicem derken şimdide acaba bu pazar gelinlikcilerimi dolansam diyorum nereye gidicem napıcam ne diycem hic bisey bilmiyorum cok kolay kandırırlar beni :18: yanımda birini götürmek istemiyorum nişanlıgımı alırken kabinden cıkısım vee sevdigimin gözlerinin parlaması bana hayran hayran bakması bunları tekrar yasamak istiyorummm ama diger türlüde kandırılıruım diye korkuyorumda

bende düşünceye bakın 1500 diyodum nerdee o fiyata desene ciddimisin sennn o ebisim nelere dikkat edicem gelinlik bakarken ne konularda uyanık olmalıyım nolur fikir verin yapıstırma oldugu falan nasıl anlasılır nolur anlat bildiklerini elinde resimlerlemi gittin sen yoksa direk deneyerek mi baktın ? şuan 119 gün var yanılmıyorsam:18::18:yardımmmmmmmm nereye gidicem bennnn

Kızlar benim öksürügüm hiç durmuyor salgına yakalandım geçmiyor cigerlerim acıyor artık öksürmekten

eylüldü dimi dügünü ablanın :18:amanınnnn ne kadar gec kalmısım meger daha erken derken bennn napıcam nerelere gidicem
aslında dogru diyosun kuzum bende işte o yüzden kınada kabarık istiyorum ama fiyataları duyunca bi gelinlik 2 gün mantıklı

kuzum inanırmısın hiç avrupa yakaısna bakmadım gelinlik için ben zaten iki yere gittim ikisidnen birinden alacağımı biliyordum tavsiyeyele gittim birinde bu gelinliğin hazırını denedim 1500 dedi satılığa ki kadiköyde nurbanu ünlüdür bilenler bilir 3 4 bindir orada ben bunu başka modaevine gittim daha kabarık straplez denedim ve bana kabarık tül yakışıyor zayıf olduğum için beni göstereceğni düşündüm straplez zaten açık giyinmem eee bide kemiklerim var felaket kötü durur o yüzden dantel fakir kollu olcak gelinliğim

canım satılık 2 bine geldi

evet tatlım eylüldeydi.

bak bi avantajı daha var 2 gün giymenin.

çevrenin bi kısmı kınaya geliyo , bi kısmı düğüne. sadece cok yakınlar gelir kına+düğüne.

velhasılı 2 gün gelinlik giyilirse herkes seni gelinlikle görebiliyo

kuzum sen erteleme tekrar bi doktora git

Öyle yapıcam kuzum akşam direk doktora

Gizcim gelinligini aldınmı hayırlı olsun benim tarzım dantel kol gelinlikler güzel bir seçim canım aşkla giy inşallah

fiyat olarask tam orta bir fiyata almıssın canım anladıgım kadarıyla inşallah bizde cok gezmeden buluruz gezdikce bunalıyo insan içine sinmesi çok önemli bide tavsiye üzerine bi yere gitmek dahada önemli mesela ben gidicem tamam denedim begendim ama aklımda şüphe kalacak ya begendigim gibi olmazsa diye pazar günü bakalım bari dedim ama nereden baslıcam bilmiyorum kendi oturdugum yerden mi baslasam bakırköyemi gitsem ama oranında fiyatları ucukmudur yada baska bi yermi

ikisinede gelsinler yaa kız bu arada ne dicem kav davetiye bastırmıstı ablanlar annem sadece bize 400 olmalı onlarada o kadar basın 800 iyi diyo fazla geldi bana çok abartılı bişey istemiyorum ama ne kadar olurki maliyet :26: babamı görsen liste yapmıs mesela amcamın baldızının kızı :44: ona davetiye ulasır mı ulasmaz mı belli degil büyük ihtimal amcama dagıt diye verilir ve dagıtılmaz direk çöp sizdede böylemi oldu :44: herkese tek tek davetiyemi göndericez şimdi :44:400 kız tarafına cok gibi geldi bana inşallah bunun içnde benimde cevrem vardır :44:

canım iyi yapmışsınız aillerinize işinize yakın oturmak en iyisi bakıyormusunuz ev mobilyayı çamlıca mobilyacılar sitesinde yaptırıyoruz canım

kızlar yarın evlilik fuarına gidiek olanlarınız varmı ben napsam diye düşünüyorum

canım ev bakıyoruz ama nisanda tutucaz şimdilik fikir ediniyoruz sadece.
fuara ben geçen yıl gitmiştim. gezmesi çok zevkli. ama geçen sene bizim nişan fuardan sonra oldu o yüzden o sırada hiç bişeyimiz net olamdığı için firmalarla alıcı olarak konuşmadık. ama fotoğrafçılarla falan yüzyüze görüşme şansın olabilir o açıdan iyi. benim onla hazır olduğu için gitmeyi düşünmüyorum belki sadece zevkine giderim

buarada kızlar kına için bende tek kıyafet düşünmüştüm hürrem kıyafeti ama sonra vazgeçtim. gelinlikçim bindallıyı hediye etti ki zaten bindallı kiralamak ucuz. bende kabarık bi elbise alıcam. büyük taç falan takıcam. yani olabildiğince kokoş olmak istiyorum çünkü o elbiseleri bir daha giyme şansımız olmayacak

canımmm nerede oturuyordun sen ? istanbul avrupa yakası de hadi gelinlikci tavsiyesine ihtiyacım var işini güzel yapan ve kazıklamayan

canım fotoğrafçı konusund amutlu masal photografyi üdşünüyorum çağlanının fotolaırnı çekti çağlada memnun kalmıştı onunla bir görüşme yapabilirim fuara katılmayacak herhalde zaten fotoculara baktım katılımcı lsitesinden

keşke gitmeye vakitim olsa bu haftasonu gelin ayakkbımı almammız gerekiyor inciden beğenmiştim belki onu alırım hatta nurayın ayakkbısının aynısı bir ona sorayım ben memnun kaldımı diye

sen hangi fotoğrafçıyla anlaştın canım

yaa bindallımı kabarık elbisemi hiç bilmiyorum kabarık alırsan banada haber veririmisin pendiği çok seviyorum ordaki modaevlerini nişan sürecimde gezmiştim sezon başlamadan almak istiyorum

edacım gelinlik normalde çok pahalı arkadaşım sezonda çok çok pahalı bir rakama almıştı ben sezon bitti diye böyle anlaştım yoksa imkansız fiyatları hep artıyorlar

davetiye konusunda bizimde kafamız çok kaırşık 600 davetiye bastırcaz ama çok pahalı birşey istemiyorum bak evlililk fuarına katılcak bir davetiyecinin sitesinden baktım kampanyallılar ama ne istediğim tam belli değil karikatürlü modalmi alsak napsak

Kampanya Davetiyeleri | Nişan Davetiyesi | Düğün Davetiyesi | Nikah ve Sünnet Davetiyesi

kıyamam sana iznde vermiyolar tabi

Söylesem verirlerde kuzum geçen hafta 2 gün gelmedim hastalıktan gerçi 1 gün rapor almıştım ama cuma zaten bugün yarın yarım gün çalışıyorum geçer dedim çabuk hafta başından beri böyleyim yatsamda geçmiycek gibi uzun sürüyormuş çünkü bende sık sık limonlu çay,ıhlamur,ballı süt içiyorum mandalina portakal yiyorum yarını dört gözle bekliyorum ögleden pazartesi sabaha kadar yatış Sen gelinlik arayışınamı girdin canımcım inşallah gönlüne göre bir yere denk gelirsin hiç bakmadıgım için yardımcı olamıycam malesef ama kadıköydeki cadde üzerindeki gelinlikçilere bayılıyorum fiyatları konusunda bilgim ama müsait olursan bir o tarafada bak derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…