Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

ezgicim bosch tercih etmekle iyi yapmışsın çok kaliteli biz beyaz eşyaları ondan aldık çok övdüler bize cidden dayanıklılar tabi şans işi ama güle güle kullan tarihinm hayırlı olsun inşallah bizde pazartesi salı yapacağız nikah memur tanıdık diye rahatım bide babamda nikah kıyıyor meclis üyesi diye o yüzden kafam rahat en olmadı babam kıysın nikahımı diyorum yaa aile hekimi yarın sonucu çıkarcak 3 gün bekliyoruz ama herşey ücretsiz yapıdı buda iyi bişi

bu arada ezgi ne tarafta oturmayı düşünüyorsunuz baktınız mı ev

tutku canım evdekielrn aklı başına gelir onlara göre senin erken diye böyle yapıyorlar ama kaç senedir berabersin işte anlamıyorlar ailenle sorunları nişanlına yansıtma sakın o sana zaten destek olur asla üzme kendini canım biz mobilyaları halletik canım ama 3 4 haftada yapıyorlar o yüzden onlar şubat marttada verilebilirdi sakın panikleme

Kızlar dün gelinlik baktım. 3 yer gezebildim sadece, iş çıkışı gidince böyle oldu maalesef İlk yer kpnin söylediğiydi; pek beğenmedim işçiliğini. Dantelleri falan tüle yapıştırmaydı. İkincisi Işıltı Gelinlik, burayı çok beğendim. Fiyatı da iyi, hem de gerçek Fransız danteli kullanacak. 3. sü de hazır gelinlikler satan bir yerdi. Benim aklımda hep hazır gelinlik alıp, kendime göre ayarlatmak vardı, ama hiç beğenmedim orayı. Gelinlik modelleri hiç ,nternetteki gibi değil.Fiyatlar zaten 2600 den falan başlıyor. En ufak bir tadilatta tekrar ücret alıyorlar. Çok saçmaydı yani...
Bugün son bir yere daha bakıp karar vereceğim. Fotoğraf çektirmediler, çekebilseydim size gösterecektim.
Yalnız o gelinlik denen şey ne kadar ağır yaa, haraket etmek çok zor, kızlar bir gün boyunca onunla dolaşacağız. Gerçekten işimiz çok zor :)

bosch bende beğeniyorum canım. Teşekkür ederim amin inşallah.
sen mobilyaları nerde yaptırıyorsun? biz yine pendikte oturmayı düşünüyoruz gizcim. uzaklaşmak istemiyoruz semtimizden

bosch bende beğeniyorum canım. Teşekkür ederim amin inşallah.
sen mobilyaları nerde yaptırıyorsun? biz yine pendikte oturmayı düşünüyoruz gizcim. uzaklaşmak istemiyoruz semtimizden

canım iyi yapmışsınız aillerinize işinize yakın oturmak en iyisi bakıyormusunuz ev mobilyayı çamlıca mobilyacılar sitesinde yaptırıyoruz canım

bende kimseyle ugrasmamam ki zaten zaman yok kuzum ya buradan 6 da cıkıyorum 7 gibi evdeyim zaten karanlık olmus oluyor benim bir dolu işim olacak

Bizim de 5 ayımız kalmış olcak ama ayrı şehirlerde ne yapabiliriz nasıl yetiştiririz bilmiyorum. Okul olacak, temmuzda başlayacak tatil. Ramazanda napabiliriz ki
sizin o acıdan zor kuzum dügün onların orada olacak dimi? eger öyleyse bir defa gittiginde gelinlik salon fotografcı herseyi haletmen gerek

o kadar pahalımı canım yaaa benim hic bi fikrim yok düşünüyorum dün aksamdan beri nereye gidicem gelinlik için hic bilmiyorum yok yapıstırma yok o bu suda anlamam ben ne kadar sürede dikilir bi gelinlik benimde bakmam mı lazım artık offf bu hafta sonu mola verelim biz cumartesi kına malzemelerini alıcaz zaten haftaya mobilya beyaz eşya falan bakalım diyorum sonraki haftada gelinlikcileremi gitsek
o kadar agırmı gercekten ben kınalıgıda öyle istiyordum ama dün gizde dedi çok pahalı diye bilmiyorum 2 gelinlik parasıda vermek olmaz ki

kızlatr yarın evlilik fuarına gidecekler varmı cumartesi ve pazar fuar vamrış gitsem mi gitmesemmi diye düşünüyorum

günaydın kızlar. hayırlı cumalar.. dua ile inşALLAH..
kızlatr yarın evlilik fuarına gidecekler varmı cumartesi ve pazar fuar varmış gitsem mi gitmesem mi diye düşünüyorum

günaydın giz. nasılsın kuzum.
ben istanbulda olsam evliliğim yakın olsaydı giderdim aslında pek eksiğinde yok. onun için düşündürücü.
çalışmalar nasıl gidiyor. içimden bir ses çalışmadığını söylüyor
çeyizinde maşALLAH :)
senden sonra evlenince ben çeyiz topiğine damga vurcağım

günaydın berfin

günaydın berfin

nasılsın canım. gelinlik bakmışsın.
inşALLAH gönlüne göre bir yer olur.. Kına içindemi kabarık istiyordun sen yanlışmı anladım:44:
ailen hakkındada konuşmuştuk. herkes aynı açıyla bakmıyor olaylara..
mesela benim babamda kıza bir şey vermeme taraftarında.. ama annemde gizemin annesi gibi düşünür.. bende bunun için çalışınca üç beş köşeye attım. olurda evlendiğimde beyaz eşyaları ben alırım diye. çünkü bizde örf adet gereği kız tarafı yatak odası almıyor..
ilerde sıkışmamak içinde çeyizimi tamamladım şuan %50 tamam diye düşünüyorum. geriside zaman yaklaşınca alırım diye düşündüm. nişan vs olduğu zaman.
nişanlınada yansıtma.. siz birbirinizi seviyorsunuz.. her nişanlılık döneminde olur.. sıkma sen canını..

.......

nehir canım sen nerelerdesin.. hastaydın en son. iyleşebildinmi:44: salgın var sanırım. hastalanan bir daha ayağa kalkamıyor

kızzzz cadı çalışıyorum yazarak çalışmayı bıraktım okuyarak çalışıyorum şükür akşam vaktim oluyor en azından 3 saat dizi izlemyeceğime çalışıyorum

bilmiyorum napsam acaba ben gitsem mi kalsammı çünkü orda davetiye ve fotoğrafçılar için gideceğim bilmiyorum napsam

kuzum fuar nerde ?

lütfü kırdarda canım evlilik fuarı 2014 yaz google geliyor

gelinlikçiler falanda olacakmış sanırım. bana yakın olsaydı gitmeyi düşünürdüm nişanlın napıyor. nedense aklıma geldi:44: bir ara iş problemi olmuştuya

Ne hissettin giydiğinde ebism, inşallah istediğin gelinliği bulursun. Cok mu ağırlar yaa, insan yorulur desene.

sizin o acıdan zor kuzum dügün onların orada olacak dimi? eger öyleyse bir defa gittiginde gelinlik salon fotografcı herseyi haletmen gerek

Evet canım, yani şu an kaldığım ilçe onların ilçesine yakın ama küçük bir yer olduğundan öyle iyi bi salon, fotoğrafçı filan yok. Bu yüzden fotoğrafları bizim orda( annemlerin orda yani) çektirmek istiyorum ama bunun için de gelinliği giymek,kuaföre gitmek var. Kınamda da gelinlik istemiyorum hem ama nasıl olacak hiiç bilmiyorum.

kızlar yarın evlilik fuarına gidiek olanlarınız varmı ben napsam diye düşünüyorum

İstanbulda olsam koşa koşa gelirdim giiiiiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…