Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım mutfak çeyizim tam sayılır. ben günlük ayrı almıcam ya.12 kişilik yemek takımım ve 6 kişilik bernardo kahvaltılığım var. yeter onlar bana. sadece sevdicekle ikimize özel 2 kişilik takımlardan alabilirim. bilmiyorum yani:))
süpürgem falan yoktu onuda daha geçen hafta aldım. bide ütümü almayı düşünüyorum. önümüzdeki aylardada ütü masası, çamaşırlık, plastikler, yatak örtüsü diye uzayan bir listem var büyük eşya olarakta sadece beyaz eşyamız var mobilya bir türlü seçemedik
gizz rüzgar başo bilmem ama akif başo iyiymiş. benim kuaförümüde düşünebilirsin pendikte.
maşallah mayıs çok bereketli geçecek herkes mayıs gelini oluyor ben fotoyu ve kuaförü aralıkta hallettim. 2013 fiyatından yararlandım

ne demek canım benimm valla şubatta filan bulursanız içinize sinen bi ev tutun canım mart sonuna kalmasın bence.

canım ben adada oturuyorum evimiz küçükyalıda bostancıya geçiğp giderim bende öyle öyle götürürüm diye düşünüyorum şirketim şişldie ki burdada çok çeyizim var nasıl götürcem acaba

balayımız 5 gece pazartesi gidicez cumartesi çıkacağız canım

canım saçtan süper makyajdan süper memnun kaldım ama adaya prof makyaj yapan kimi getirebilirim diye düşünüyorum napmalıyım acaba

evet o gün kimbilir neler çıkacak bakalım bekleyelim görelim hakkımızda hayırlı olsun canm

ezgi iki kişilik takım yap canım ben kalpli tabaklar alıcam karacdan mesela tantitoniden migrostan felan yeniyıl tabakalrı aldım instagramda paylaşıyorum sürekli öyle iki kişilik setle ryapıyorum kendimce

rüzgar başo akif başo evet ikisi ortaklar iksiinden birine gidicem bende canım aynı yerlerde bildiğim kadarıyla pendikte senin kuaför nerede canım

kızlar kuaför fiyatları nasıl ben ihç bilmiyorum birde kuaföre kapora verip o tarihi ayırtıyormusunuz

nurettin esengül canım kuaförümün adı. sitesi var bakabilirsin. ben kapora falan vermedim. form doldurduk sadece.
bende senin gibi parça parça almayı düşünüyorum öyle şirin bişeyler oluşturabilirim

Listemiz benzer sanırım bayada uzuyor al al bitmiyorki bende süpürgemi yeni aldımmm çok şükür her aldıgımda yeni çeyiz hafifliyorum

ne demek canım benimm valla şubatta filan bulursanız içinize sinen bi ev tutun canım mart sonuna kalmasın bence.
zaten mart sonu gec olur gibi canım ya :18: en gec ortasına tutmak lazımki nisan sonunda ev tamamen yerleşmiş olsun :18:şimdi patlıcam fotografcıdan korkuyorum fiyatlar ya yükselmişsse 300 tl fark var arada internette bakıyorum kız elinizi cabuk tutun dedi pazartesi gittigimde bilmiyorum eski fiyattan devam ederlermi bize cumartesi kesin gitmemiz gerek :18:

senin iş yeri uzakmıs canım ya demek her yerde ceyiz var he
ohh canım ne güzelll hic istemedigim balayını artık sırf dinlenmek için istiyroum
canım memnun kaldıysan bence aynı yere git

hangi marka aldın süpürgeni? valla insan rahatlıyor. parasını falan düşünmüyor yeterki alayım eksiklerim bitsin istiyor

nurettin esengül canım kuaförümün adı. sitesi var bakabilirsin. ben kapora falan vermedim. form doldurduk sadece.
bende senin gibi parça parça almayı düşünüyorum öyle şirin bişeyler oluşturabilirim

canım çok sağol sitesinden bakıyorum ezgi ya bu gelin olayında fiyat ne kadar ben adada soracağım ama yaz sezonu olacağı için milyarlar söylyebilirler diye korkuyorum neler var içinde ve ne kadar

canım çok sağol sitesinden bakıyorum ezgi ya bu gelin olayında fiyat ne kadar ben adada soracağım ama yaz sezonu olacağı için milyarlar söylyebilirler diye korkuyorum neler var içinde ve ne kadar

3-4 tane paket var. ben 650 tl lik paket seçtim içinde değişiklik yaptım ağda falan istemediğim için.içeriği şu şekilde:
kına saçı+ makyaj
gelin saçı+ profesyonel makyaj
manikür
pedikür
takma kirpik
komple yüz alımı
kuaför boyunca belgesel çekim
düğün günü +2 kişinin saçı ve makyajı

fiyat uygunmuş canım kına saçı makyajı dahil olmasıda çok güzel artı 2 kişide belgesel çekimi fotoğrafçınmı yapacak yoksa kuaförde birimi var yapan ayyy bu paket güzelmiş

hangi marka aldın süpürgeni? valla insan rahatlıyor. parasını falan düşünmüyor yeterki alayım eksiklerim bitsin istiyor

bocsh aldım canım yılbasından 2 gün önce kampanya vardı normal toz torbalı aldım ben aslında maraton serisi güzel diyorlar ama cok pahalı alamam onu..malesef ben düşünüyorum canım eger düşünmezsem eksikleri bitiremem yoksaki

fiyat uygunmuş canım kına saçı makyajı dahil olmasıda çok güzel artı 2 kişide belgesel çekimi fotoğrafçınmı yapacak yoksa kuaförde birimi var yapan ayyy bu paket güzelmiş
hem kendisi yapıyor hemde anlaşmalı fotoğrafçısı var. ama kendiside kursa gidiyor sanırsam.
paket çok uygun geldi banada. normalde pahalı bir kuaför çünkü

güle güle kullan canım. bende bosch aldım. taksitle dünyayı verseler alırım

ayy artık bu işleri çözmemiz lazım canım . az önce kuaförü aradım istediğim tarihler boş telde adımı yazdırdım. şimdi cumartesi gitcem kapora yatırcam randevuyu alcam. ordan nişanlımla nikah için foto çekincez hem düğün foto çekimi için konuşcaz. en azından bunları halletmiş olcaz

güle güle kullanalım o vakit ben taksite girmiyorum evlendikten sonra ödemesi olmasın diye o yüzden yetinmeye calısıyorum elimdeki parayla

hadi hayırlı olsun canım bende kına yeri için bzim orada küzük bir salon var hep kına yapılıyor orada aradım oraya fiyat aldım orkestralı 800 eger müzigi laptop getirip kendimiz calarsak 700 dedi ben kendiiz calalım en azından istedgimiz olur diyorm ama annem orkestra daha iyi diyo bide tanıdık varmıs babam o indirim yapar diyo :44: benim kafamda hep 600 vardı ama

bende hiç takside girmedim babam yatakj odasını kayınbabam beyaz eşyaları diğer mobilyaları aldılar bizde tv yi fotocuyu felan hallederiz dmeiştik ama ben korkuyorum üdğün sonrası ödemelrden o yüzden elimde ne varsa herşey hazırlığa gidiyor

kızlar elektirk süpürgesini boschtan ne kadar aldınız ben dyson istiyordum annem alıcak belki ama olmadı fakirin bir modeli var onu alacağım boschtaki mdoelinz nedir benim tek elektirikli süpürgem eksik herhalde

olsun 800 de ii canım sen yine laptop götürürsün olmaz mı :) bak ufak ufak hallediyoruz hadi bakalım:)

ne güzel canım ya en güzeli borcsuz evlenmek ki sizin çok şükür kira derdiniz olmayacak bu büyük avantaj sizin için
bize kp kredi cekti yeter o para bize dedik ama yetmeyecek biraz borclanıcaz galiba dügünden sonrası için evdeki hesap carsıya hic uymuyor neyseki babamlar yatak odasını alacak bende ondan yırttım ama halısı perdesi kına yeri hepsi bana bakıyor az önce annemle konusurken ben kınaya en fazla 600 olsun ya dedim annemde sen 600 ver kalanını baban verir diyo yani 50 yada 100 tl onu vermesede olur ben veriririm yani kızım yükün cok biz yaparız kınayı demiyo yatak odasını siz almaıyın ben alırım desem hemen kabul eder

yaaa kına yerini herşeyi ailem yaapr herhalde annem sen nişanlına destek ol demişti salon koltuğunu ben aldım mesela beyaz eşya için biriktirmiştim kp alınca nişanlım koltuk alırken direk kartımdan nakit çektirdim şimdi tv yi yada ayakkbılığıd aben halledeyim dedim ama bizi mevimizin kıredisinin son taksidini babama evrdim maaşını almamıştı krediden kurtulduk onuda babamdan almaıdm halımı perdemi herşeyimi yapacak çeyizimi hep onun kartından alıyorum diye kıyamadım ama bu ay sıkıştım mesela

nişanlımada bazen üzülüyorum onun kıyıda hiç birikmişi yok bende ona azar azar destek oluyorum aylardır kendine bir çöp almadı çocuk didinip duruyoruz inşallah hallolur

seninde herşey tatlıya bağlanır ailene söyle valla millet hiç çalışmadan evleniyor ailesi yapıyor ediyor sen halledersin canım hayat çok pahalı ve zaten ubnlar olacak diye evlenecek çiftlere acımasızca davranılıyor

mesela inan ben kına için kabarık abiyelerden istiyordum artık istemiyorum tek bir bindallı alıcam ama içi elbise olandan ama nişanlım kabul etmiyor ayrı bir kıyafet alallım diğer bindallılı elbiseyide kına yakılırken giy diyor ama o ikisini alsak ben daha giymicem anlamıyorlar işte

hayat çok pahalı çok ayağmızı idareli uzatalım kp ayrıca tebrik ederim kredi çekmesi güzel olmuş size yardım amaçlı helal olsun maşallah

kızlar elektirk süpürgesini boschtan ne kadar aldınız ben dyson istiyordum annem alıcak belki ama olmadı fakirin bir modeli var onu alacağım boschtaki mdoelinz nedir benim tek elektirikli süpürgem eksik herhalde
canım ben BSG72000 toz torbalı modelini aldım normal fiyatı 300 küsürdü internettede en ucuz o kadardı ortalama yıl sonu indirimi 185 dediler aldım inşallah memnun kalırım :44:

olsun 800 de ii canım sen yine laptop götürürsün olmaz mı :) bak ufak ufak hallediyoruz hadi bakalım:)

artık öyle yaparız olmadı canım bu salonlar genelde gec baslayım erken bitiriyorlar ya müzigi onu istemiyorum bana 19:00-23:00 arası dedi atıyorum full calsın istiyorum daha kimse toplanmadı etmedi demesinler hem ben oynarım hic sorun degil zaten ben davetiyeye yarım saat erken yaazmayı düşünüyorum millet gec toplanıyo diye bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…