Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım ben BSG72000 toz torbalı modelini aldım normal fiyatı 300 küsürdü internettede en ucuz o kadardı ortalama yıl sonu indirimi 185 dediler aldım inşallah memnun kalırım :44:

artık öyle yaparız olmadı canım bu salonlar genelde gec baslayım erken bitiriyorlar ya müzigi onu istemiyorum bana 19:00-23:00 arası dedi atıyorum full calsın istiyorum daha kimse toplanmadı etmedi demesinler hem ben oynarım hic sorun degil :KK9:zaten ben davetiyeye yarım saat erken yaazmayı düşünüyorum millet gec toplanıyo diye bilemiyorum :KK31:

nettenmi aldın canım sen bende bakayım hemen güle güle kullan

yaaa kına yerini herşeyi ailem yaapr herhalde annem sen nişanlına destek ol demişti salon koltuğunu ben aldım mesela beyaz eşya için biriktirmiştim kp alınca nişanlım koltuk alırken direk kartımdan nakit çektirdim şimdi tv yi yada ayakkbılığıd aben halledeyim dedim ama bizi mevimizin kıredisinin son taksidini babama evrdim maaşını almamıştı krediden kurtulduk onuda babamdan almaıdm halımı perdemi herşeyimi yapacak çeyizimi hep onun kartından alıyorum diye kıyamadım ama bu ay sıkıştım mesela

nişanlımada bazen üzülüyorum onun kıyıda hiç birikmişi yok bende ona azar azar destek oluyorum aylardır kendine bir çöp almadı çocuk didinip duruyoruz inşallah hallolur

seninde herşey tatlıya bağlanır ailene söyle valla millet hiç çalışmadan evleniyor ailesi yapıyor ediyor sen halledersin canım hayat çok pahalı ve zaten ubnlar olacak diye evlenecek çiftlere acımasızca davranılıyor

mesela inan ben kına için kabarık abiyelerden istiyordum artık istemiyorum tek bir bindallı alıcam ama içi elbise olandan ama nişanlım kabul etmiyor ayrı bir kıyafet alallım diğer bindallılı elbiseyide kına yakılırken giy diyor ama o ikisini alsak ben daha giymicem anlamıyorlar işte

hayat çok pahalı çok ayağmızı idareli uzatalım kp ayrıca tebrik ederim kredi çekmesi güzel olmuş size yardım amaçlı helal olsun maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

Masallah canım ya bende anneni takdir ettim valla :KK16: bizimkiler herseyi damat yapsın diye düşünüyorlar..Allah razı olsun işsizken ceyizmi hep sevdigim tamamladı diyince annem yapacak tabi herseyi o alacak diyor..şu koca ceyizde 3 bardaktan bi dograyıcı alet varya ondan baska yardımları olmadı..olacak gibide durmuyor onlarıda almasalardı keske bizde aldık ettik demezlerdi :KK19:
Tabi canım ya destek ol kimde varsa o olmalı bana göre ortak yuva kuruluyor sonucta :KK16: neden bi taraf bolken diger taraf dara girsin ki :KK50: ama zihniyet malesef hep aynı sanki kızlar satılık bi mal gibi biz kız verdik daha ne vericez düşüncesi var :44:
Öyle canım ben onları hic yük olmadım cocuklugumda bile az cok kendim kazandım ama kıymet bilinmiyor tabi neyse cok şüür yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim gerci şu an daha zor durum ama :KK1:
oyyy bende kınamda kabarık istiyorum :KK17:herkes olmaz diyo bence olur ama tabi fiyatlarıda önemli :KK31: ben tek elbise giymek istiyorum nasipse :KK16: ama içinde kalmasın kuzum ya varsa 2 elbisen giymek hayalinde cok pahalı olmasada al bir elbise daha
ahh canım Allah razı olsun tabi ama nişanlım ortaokuldan sonra okumamıs calısıp eve para getirmek için borcları var diye :KK50: o zaman bu zaman maası hep eve :KK31: daha nişanlandıkta kesti eve para vermeyi 1 aydır yani :44: o yüzden çokta yaptılar ettiler demekte gelmiyor içimden tabi yapmayan yapmazdı Allah razı olsun

nettenmi aldın canım sen bende bakayım hemen güle güle kullan

sagol canım :KK16: karısık yazmısım yine :KK9: magazada bana 300 küsürden 185 e indi dediler bende baktım internetten gercekten fiyatları öyleymiş dedim kacırmıyım bari en sonuncuyu aldım :KK16:senin masallah canım ceyizler bitti bol bol terlik patikte alıyorsun masallah :KK9:takipteyim :KK76:

canım ben BSG72000 toz torbalı modelini aldım normal fiyatı 300 küsürdü internettede en ucuz o kadardı ortalama yıl sonu indirimi 185 dediler aldım inşallah memnun kalırım :44:

artık öyle yaparız olmadı canım bu salonlar genelde gec baslayım erken bitiriyorlar ya müzigi onu istemiyorum bana 19:00-23:00 arası dedi atıyorum full calsın istiyorum daha kimse toplanmadı etmedi demesinler hem ben oynarım hic sorun degil :KK9:zaten ben davetiyeye yarım saat erken yaazmayı düşünüyorum millet gec toplanıyo diye bilemiyorum :KK31:

evet yaa bak aynı ben :) benim nişanım mayısta olmuştu salonda. millet toplansın die beklerken anca 21:00 de çıktık. 24:00 bitti zaten.bende erken yazdırcam o yüzden

Masallah canım ya bende anneni takdir ettim valla :KK16: bizimkiler herseyi damat yapsın diye düşünüyorlar..Allah razı olsun işsizken ceyizmi hep sevdigim tamamladı diyince annem yapacak tabi herseyi o alacak diyor..şu koca ceyizde 3 bardaktan bi dograyıcı alet varya ondan baska yardımları olmadı..olacak gibide durmuyor onlarıda almasalardı keske bizde aldık ettik demezlerdi :KK19:
Tabi canım ya destek ol kimde varsa o olmalı bana göre ortak yuva kuruluyor sonucta :KK16: neden bi taraf bolken diger taraf dara girsin ki :KK50: ama zihniyet malesef hep aynı sanki kızlar satılık bi mal gibi biz kız verdik daha ne vericez düşüncesi var :44:
Öyle canım ben onları hic yük olmadım cocuklugumda bile az cok kendim kazandım ama kıymet bilinmiyor tabi neyse cok şüür yüzdüm yüzdüm kuyruguna geldim gerci şu an daha zor durum ama :KK1:
oyyy bende kınamda kabarık istiyorum :KK17:herkes olmaz diyo bence olur ama tabi fiyatlarıda önemli :KK31: ben tek elbise giymek istiyorum nasipse :KK16: ama içinde kalmasın kuzum ya varsa 2 elbisen giymek hayalinde cok pahalı olmasada al bir elbise daha
ahh canım Allah razı olsun tabi ama nişanlım ortaokuldan sonra okumamıs calısıp eve para getirmek için borcları var diye :KK50: o zaman bu zaman maası hep eve :KK31: daha nişanlandıkta kesti eve para vermeyi 1 aydır yani :44: o yüzden çokta yaptılar ettiler demekte gelmiyor içimden tabi yapmayan yapmazdı Allah razı olsun

canım benim babam zor şartlarda evlenmiş annem hep ona destek olmuş ki benim kıyıda birikmişim var ama annem ona ne dokunduruyor ne dokunuyor şayet nişanlıma ailesi yardım etmeseydi annem demişti ki o çocuk çok akıllı onun üzülmesini istemem biriktirdiğinden harcarsınız bile dmeişti küi şükür gerek kalmadı

nişanlım çeyizime birşey alsa anneme söylemiyorum birkez söyledim çok kötü bağırdı kızdı adüşün istemiyordur ki nişandan sonrada ben annemi kandırdım şunu aldım die ama nişanlım alıyor du :KK1::KK1::KK1::KK1:bizde beraber yapmaya gayret gösterdik benim yapabilceklerimi o okurken ben yaptım çeyizi hafiflettim

canım bende tek elbise giymek istiyorum öcnelleri kabarık istriyordum baktım 1000 1500 arası kalsın tv alırız yahu dedim artık kaıllandım savurgan değilim şükür ama çok pahalı herşey

o hürrem sultanın giydiği yada hatice sultnaınn gelinliği tarzı birşey alacağım tek onu giyinmeyi üdşünüyorum hatta eminönünde gördüm o model

canım üzülme sende çok haklısın hem ailen hem karşı taraf için doğru diyorsun nişanlın herşeyi ailesine verdiyse onlarda yardım olacak doğru diyorsun canım üzme kendini annelede güzelce konuş ben nişanlıma destek olayım sizde bana destek olun onada ailesi bir şekilde orta yolu buluruz de cidden yapılabilecek başka birşey yok bu durumda

kısmetse düğün ne zamana canım

sagol canım :KK16: karısık yazmısım yine :KK9: magazada bana 300 küsürden 185 e indi dediler bende baktım internetten gercekten fiyatları öyleymiş dedim kacırmıyım bari en sonuncuyu aldım :KK16:senin masallah canım ceyizler bitti bol bol terlik patikte alıyorsun masallah :KK9:takipteyim :KK76:

ahahaha terlik patik almalara doyamadım misafirim bol olcak herhalde :KK1::KK1::KK1::KK1:canım diamond bardakları paşabahçenin sende görmüştüm dimi markafoniden çok pahalıya geliyor baktım şimdide eminönüne giderim yada küçükyalıda birkaç bir milyoncu gördüm çok hoş şeyler vardı bu markafoniye ne geliyorsa vardı çok uygundu şaşırdım

günaydın kızlarrr...

ebisimmm sağol kuzummm... bilmez miyim, hep yanımda oldun her sıkıntılı anımda, iyi ki varsın kuzucumm...
evet böyle ne olduğunu bilmeden arada bir durumda kalmak rahatsız ediyor.. ne sevgilisin ne değilsin ne de sonunda bir şey olabilecek.. yok yani boşu boşuna birbirimizin hayatından çalmaktan başka bir şey değil..
di mi bencil değilim ben ? :KK66:

tabi ki değilsin, hatta fazla düşünceli bile diyebiliriz :KK34:

çok çokkk eksik çokkk bide çalışınca inanılmaz zor oluyo aksam cıkıcam şimdi 6 da zaten hava kararıyo ne yaparsın nereye yetişirsin :KK30:
bende kafamda düşünüyodum nikah ve kına yeri belirlenince direk gidip bastırsam erkenmi ıolur diyodum son ay dagıtılmaya baslanır ama hazır olması daha iyi sanırım :44: bizim bide nikah şekeri var nikah olacagı için :44:
bende hepsini tasarladım bu cumartesi eminönüne gidelim alalım diyorum amaaa ne olur bilmiyorum annemde kayınvalidenleri yemege alalım oturur ailece konusuruz hem hep kalabalıga denk gedli diyo bilmiyorum ne yaparız :KK31:
ohh canım o konuda rahatsın o zaman ben bide onun panigini yapıyorum nişan çekimlerini yaptırdıgımız yerde hem günler doluyo hem fiyatlar artıyo eski fiyatlardan yararlanıp almamız lazım şu günü :18:sen rahatmıssın o zaman ohh:KK76:
bak bende bu konuda rahatım nişanda oldugu gibi yine kendi kuaförüme gidicem nasipse :KK16:nikah tarihini alınca pazartesi belki o aksam belki salı falan hemen gidip randevü ve fiyatları konusucam :44:
kuzum şükret bak evin ile ilgili eksiklerin azaldı masallah bizim ortada ne ev var ne eşya :KK52:
bitmez tabi canım yaa ben eskiden herseyimi alıcam yapıcam diyodum ama şimdi kesin eksiklerim kalacak amann napayım diyorum :44:

tabii ya tarih işi kesinlesince öyle oluyo kuzum :KK9:gerci sizinde salon tarihi beliydi ama :KK16:inşallah canım sizde hafta bitene kadar alırsınız gününüüzü :KK16:

öyle düşünüyoruz canım telafi ettiler ya hatalarını :KK52: ama inşallah eski fiyatlardan yaparlarsa bize :KK31:
gercekten öyle inanılmaz pahalı nişan için 500 verdik dügün 700 eger artmazsa gelin yardımcı oluruz vs dediler ama :KK31:

gizzzzzz sen bana panik yapma de sonra heyecan yapp seni böyle gördüm bakkk benimde okuyunca elim ayagıma dolastııı :KK52::KK52: ayy 4 ay sonra burada biz çamasır bulasıkmı konusucazzzz :KK52::KK52:

ne güzel canım ya en güzeli borcsuz evlenmek ki sizin çok şükür kira derdiniz olmayacak bu büyük avantaj sizin için :KK16:
bize kp kredi cekti yeter o para bize dedik ama yetmeyecek biraz borclanıcaz galiba dügünden sonrası için evdeki hesap carsıya hic uymuyor :KK31:neyseki babamlar yatak odasını alacak bende ondan yırttım :KK53: ama halısı perdesi kına yeri hepsi bana bakıyor :KK50: az önce annemle konusurken ben kınaya en fazla 600 olsun ya dedim annemde sen 600 ver kalanını baban verir diyo yani 50 yada 100 tl onu vermesede olur ben veriririm yani :KK50:kızım yükün cok biz yaparız kınayı demiyo yatak odasını siz almaıyın ben alırım desem hemen kabul eder :KK19::KK19:

Edoşuuuummm, kuzum geçecek bu sıkıntılar 4 ay sonra. Bırak demesin, sen çalışıp kazanıyorsun çok şükür. Nişanlınla birbirinize destek oluyorsunuz. Nişanlının ailesi maddi destek olmuş. Bak benim kp hiç oralı değil. Anca para yesin, bir kere de sormadı bir şeye ihtiyacınız var mı diye. Demek ki iki taraftan biri böyle oluyor. Hep buna şahit oldum ben.

evet yaa bak aynı ben :) benim nişanım mayısta olmuştu salonda. millet toplansın die beklerken anca 21:00 de çıktık. 24:00 bitti zaten.bende erken yazdırcam o yüzden
heh işte sinir oluyorum ya cevremde görüyorum zaten davetiyede 7 yazıyor aman zaten millet ancak 8 de gelir gelin 8.30 da cıkar gec gidelim deniyor o yüzden yarım saat bile kar :KK1:
canım benim babam zor şartlarda evlenmiş annem hep ona destek olmuş ki benim kıyıda birikmişim var ama annem ona ne dokunduruyor ne dokunuyor şayet nişanlıma ailesi yardım etmeseydi annem demişti ki o çocuk çok akıllı onun üzülmesini istemem biriktirdiğinden harcarsınız bile dmeişti küi şükür gerek kalmadı

nişanlım çeyizime birşey alsa anneme söylemiyorum birkez söyledim çok kötü bağırdı kızdı adüşün istemiyordur ki nişandan sonrada ben annemi kandırdım şunu aldım die ama nişanlım alıyor du :KK1::KK1::KK1::KK1:bizde beraber yapmaya gayret gösterdik benim yapabilceklerimi o okurken ben yaptım çeyizi hafiflettim

canım bende tek elbise giymek istiyorum öcnelleri kabarık istriyordum baktım 1000 1500 arası kalsın tv alırız yahu dedim artık kaıllandım savurgan değilim şükür ama çok pahalı herşey

o hürrem sultanın giydiği yada hatice sultnaınn gelinliği tarzı birşey alacağım tek onu giyinmeyi üdşünüyorum hatta eminönünde gördüm o model

canım üzülme sende çok haklısın hem ailen hem karşı taraf için doğru diyorsun nişanlın herşeyi ailesine verdiyse onlarda yardım olacak doğru diyorsun canım üzme kendini annelede güzelce konuş ben nişanlıma destek olayım sizde bana destek olun onada ailesi bir şekilde orta yolu buluruz de cidden yapılabilecek başka birşey yok bu durumda

kısmetse düğün ne zamana canım
Ne iyi annen yaaa :KK16::KK16:düşünceli kadın :KK16:
Bendeyse tam tersi olaya bak annem sürekli neden sen aldın o alsın diyo :KK53: benim tanısmaya geldiklerinde daha yeni işe girmiştim maasımı almamıstım sevdigim onu bile aldı anneme söyledigimde alacak tabi diyo yok böyle bi düşünce :KK19::KK31:annene selamlar sevgiler valla helal olsun :KK9:
ooooo o kadar pahalımı :KK50:gelinlik alınır neredeyse o paraya :KK31:neden millet kınada kabarık giymiyor anladım şimdi :KK9:bakalım o zaman bende bulamazsam uygun bir elbise alırım ama kendini belli etmeli elbisede :KK31:kuzen arkadas vs herkes abiye giyer şimdi gelin oldugum bile anlasılmaz :44:neyse bakalım artık kısmet :KK16:
o zaman sana güzel bir eminönü turu gerekli :KK52: gerci hangimize gerekli degilki :KK1:
ahh ahh canım kac kere söyledim her zaman konusuyorum ama oralı bile degiller bende artık bisey demiyorum..bizim aldıgımızı begenmezsin sen diyolar kolayı var beni magazaya götürün birlikte alalım ama yok onlar verirse parayı kendi begendiklerini almalılar gerci onuda almıyolar bahane oluyor biraz ama :KK1:
ahahaha terlik patik almalara doyamadım misafirim bol olcak herhalde :KK1::KK1::KK1::KK1:canım diamond bardakları paşabahçenin sende görmüştüm dimi markafoniden çok pahalıya geliyor baktım şimdide eminönüne giderim yada küçükyalıda birkaç bir milyoncu gördüm çok hoş şeyler vardı bu markafoniye ne geliyorsa vardı çok uygundu şaşırdım
benimde almam lazım kendimede nişanlımada pijama terlik vs :KK31:bitmiyor liste :KK9: benim daha terlik ev botu patik toplam 4 tane var giz 2 si kendime 2 si misafire almam lazım o vakit daha :KK9: evet canım sen sizin oraya bak eger bulamazsan alacaklarını toplar gidersin eminönüne hemen kürkcü hanın orada pasabahce :KK16:ne güzel canım bizim buradakilerin hepsi bibiriyle aynı artık :KK31:
tabi ki değilsin, hatta fazla düşünceli bile diyebiliriz :KK34:
Edoşuuuummm, kuzum geçecek bu sıkıntılar 4 ay sonra. Bırak demesin, sen çalışıp kazanıyorsun çok şükür. Nişanlınla birbirinize destek oluyorsunuz. Nişanlının ailesi maddi destek olmuş. Bak benim kp hiç oralı değil. Anca para yesin, bir kere de sormadı bir şeye ihtiyacınız var mı diye. Demek ki iki taraftan biri böyle oluyor. Hep buna şahit oldum ben.

Öyle canım yok aslında kimseden kimseye fayda yok bu devirde :KK50: Çok şükür sevdigim destek tabi

Son düzenleme:
heh işte sinir oluyorum ya cevremde görüyorum zaten davetiyede 7 yazıyor aman zaten millet ancak 8 de gelir gelin 8.30 da cıkar gec gidelim deniyor o yüzden yarım saat bile kar :KK1:

Ne iyi annen yaaa :KK16::KK16:düşünceli kadın :KK16:
Bendeyse tam tersi olaya bak annem sürekli neden sen aldın o alsın diyo :KK53: benim tanısmaya geldiklerinde daha yeni işe girmiştim maasımı almamıstım sevdigim onu bile aldı anneme söyledigimde alacak tabi diyo yok böyle bi düşünce :KK19::KK31:annene selamlar sevgiler valla helal olsun :KK9:
ooooo o kadar pahalımı :KK50:gelinlik alınır neredeyse o paraya :KK31:neden millet kınada kabarık giymiyor anladım şimdi :KK9:bakalım o zaman bende bulamazsam uygun bir elbise alırım ama kendini belli etmeli elbisede :KK31:kuzen arkadas vs herkes abiye giyer şimdi gelin oldugum bile anlasılmaz :44:neyse bakalım artık kısmet :KK16:
o zaman sana güzel bir eminönü turu gerekli :KK52: gerci hangimize gerekli degilki :KK1:
ahh ahh canım kac kere söyledim her zaman konusuyorum ama oralı bile degiller bende artık bisey demiyorum..bizim aldıgımızı begenmezsin sen diyolar kolayı var beni magazaya götürün birlikte alalım ama yok onlar verirse parayı kendi begendiklerini almalılar gerci onuda almıyolar bahane oluyor biraz ama :KK1:

benimde almam lazım kendimede nişanlımada pijama terlik vs :KK31:bitmiyor liste :KK9: benim daha terlik ev botu patik toplam 4 tane var giz 2 si kendime 2 si misafire almam lazım o vakit daha :KK9: evet canım sen sizin oraya bak eger bulamazsan alacaklarını toplar gidersin eminönüne hemen kürkcü hanın orada pasabahce :KK16:ne güzel canım bizim buradakilerin hepsi bibiriyle aynı artık :KK31:

Öyle canım yok aslında kimseden kimseye fayda yok bu devirde :KK50: Çok şükür sevdigim destek tabi

aynen o yüzden en iisi erken yazdırmak :)

Ay bunlar da çok güzel nihancım, fiyatları da gayet uygun bence. Nerde yapıyorlar bunu o fiyata? ben hep daha pahalı görmüştüm internette.

Canım fotoğrafta da yazıyor yeni mutluluklar diye bir yere ait.
Adet fiyatı bu modelde 2.80 ama toplu alım olursa 50 filan 2.50 oluyormuş burada.

Canım belkide bizim iş kendi zorlastı dedigim gibi adama güvenip gitmeseydik bu kadar telas ve kosturma olmazdı belkide :KK31:ama varya nikah dairesi bi kalablıkkkk ne cok evlenecek var :44: owww sizin daha karısık desene ben bizimkini zor çözdüm kuzum ama sizinkini hic bilmiyorum :18:

evet canım bizim işler de çok telaşlı olacak, her şey sıkışıcak belli ki.:KK31:

aynen o yüzden en iisi erken yazdırmak :)

daha davetiye var bizim nikah şekeri varr hele onları dagıtmak en zoru daha bizim şimdiden millet triplerde isteme-nişan bir oldu dayımlar bi darıldı sen bizi kendin davet etmedin diye tamam onu gectim yakın komsumuz gelmedi meger sebebi benim gidip yada arayıp cagırmadıgımdanmıs..ben annem ve babam aradı diye gerek duymadım ne fark ederki hem ben kime nasıl yetişirki özellikle dügünde şimdi zaten son zamanlarda dagıtılır kendi işime mi kosayım davetiyemi dagıtayım zaten kendi cevreeme kendim dagıtırım tamamda :KK31:

Canım fotoğrafta da yazıyor yeni mutluluklar diye bir yere ait.
Adet fiyatı bu modelde 2.80 ama toplu alım olursa 50 filan 2.50 oluyormuş burada.

evet canım bizim işler de çok telaşlı olacak, her şey sıkışıcak belli ki.:KK31:

arada kac ay olmus olacaktı sizin nişan dügün arası canım?

daha davetiye var bizim nikah şekeri varr hele onları dagıtmak en zoru daha bizim şimdiden millet triplerde isteme-nişan bir oldu dayımlar bi darıldı sen bizi kendin davet etmedin diye tamam onu gectim yakın komsumuz gelmedi meger sebebi benim gidip yada arayıp cagırmadıgımdanmıs..ben annem ve babam aradı diye gerek duymadım ne fark ederki hem ben kime nasıl yetişirki özellikle dügünde şimdi zaten son zamanlarda dagıtılır kendi işime mi kosayım davetiyemi dagıtayım zaten kendi cevreeme kendim dagıtırım tamamda :KK31:

Bizim de 5 ayımız kalmış olcak ama ayrı şehirlerde ne yapabiliriz nasıl yetiştiririz bilmiyorum.:KK31: Okul olacak, temmuzda başlayacak tatil. Ramazanda napabiliriz ki:KK31:

ayy bide şu muhabbet var yaa deli oluyorum. kızın zaten telaşı var kafasında bi dünya şey var bide seni gidip çağırmasını beklemek neden. büyükler çağırmış zaten davet etmiş gel kızın en güzel gününe ortak ol ama yook insanlar hep bi arayış içinde acaba nasıl trip atsam die. illa bi terslik çıkarırlar yani. hiç takma kafana davetiye ver geç gelen gelsin gelmeyen gelmesin herkesi tel ile arayamazsın ya.sen kendi işlerini halletmeye çalış canım şahsen ben öle yapıcam

kızlar elektirk süpürgesini boschtan ne kadar aldınız ben dyson istiyordum annem alıcak belki ama olmadı fakirin bir modeli var onu alacağım boschtaki mdoelinz nedir benim tek elektirikli süpürgem eksik herhalde

canım anneciğim aldı bana relaxx pro silence66 720 tl. dyson bende düşündüm istedim ama bosch aldık.
edacım hemen her ailede sorunlar yaşanıyor. 4 ay daha sık dişini canım. benim şükür evimin içinde değil ama ailemden diğer kişilerde bana sıkıntı çıkarıyor. yok erkek tarafı illa şunu alcak bunu alcak. benim gözümde değil böyle şeyler. bizde nişanlımla mümkün olduğunca herşeyi kendimiz yapmaya çalışıyoruz.
buarada artık resmi olarak nikah tarihi olan bir gelinim:KK16::KK16: 17 Mayıs 2014 saat 14.00 de:123:

canım anneciğim aldı bana relaxx pro silence66 720 tl. dyson bende düşündüm istedim ama bosch aldık.
edacım hemen her ailede sorunlar yaşanıyor. 4 ay daha sık dişini canım. benim şükür evimin içinde değil ama ailemden diğer kişilerde bana sıkıntı çıkarıyor. yok erkek tarafı illa şunu alcak bunu alcak. benim gözümde değil böyle şeyler. bizde nişanlımla mümkün olduğunca herşeyi kendimiz yapmaya çalışıyoruz.
buarada artık resmi olarak nikah tarihi olan bir gelinim:KK16::KK16: 17 Mayıs 2014 saat 14.00 de:123:

Ezgişim tarihiniz hayırlı olsun güzelim, çoooooooooook sevindim:KK16::KK16:
Allah sağlıkla hayırlsıyla o güne ulaştırsın

kızlar nasılsınız iyi akşamlar aşağıda bir tutuku görüyorum tutku canım hazırlıklar ne alemde
gizim yeni girdim anca gördüm yazdığını :)

hazırlık yok desem yeri kuzum.. erkek tarafında var ama bizim komşu kızı evlendiği için ailem hiç rahatını bozmuyo :)
Bekliyorum işte :)

senin nasıl gidiyo, mobilya felan aldınızmı
:KK16:
Canımm, Tutkum nasılsın, görüşemiyoruz ne zamandır :KK16:

periim sağoL kuzum buna şükür,sen nasılsın:KK54:
eskisi kadar sık giremiyorum canım ya,sınavlarım felan başlıyo artık:26:

X