Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Hoşgeldin giz Nasılsın?

çeyizdeki eksik şeyler için netten araştırma yapıyorum canım bakıyorum nelerim eksik diye senin nasıl gidiyor alıyormusun çeyiz bakalım bence almalsın hem çok zevkli acaip kafa dağıtıyor ve rahat olabiliyorsun bak 2011 ağustosta hiçbirşey belli değilken aldım ve herkesede tavsiye ediyorum bu çeyiz alışverişini

Ama maşallah senin çeyizin çok güzeeelllAllah hayırlsıyla kullanmanızı nasip etsin. Ben de bu yaz başladım canım geç bile kalmışım. Ufak tefeke bişeylerim var işte. Konu açmayı düşünüyorum, beklerim Bulunduğum yerden hiçbir şey alamıyorum. İnternetten bakabiliyorum, onda da çoğu kart istiyor. Görüp almak daha başka ama yaa Önerdiğin siteler var mı?

canım öncelikle çok teşekkür ederim bende istanbulun küçük bir semtinde yaşıyorum o yüzden çoğu şeyi %90 çeyizi netten aldım pişman değilim görerek almak başkadır ama ben genelde hep netten en uygununu bulduğumu düşünüyorum hoş aldıklarmın hepsini hemen hemen mağazalarında görmüşümdür

ben konu açana kadar ne aldığımı ne eksiğim olduğunu göremiyordum hoş şu anda da eksiklerim vardır muhakak ama konu açarsan şayet öncelikle ev tekstil ürünlere yönel mesela yastık yorgan asla modası geçmeyecek şeyler alabildiğini al ben özdilekten bambu yorgan taç kristaldende 2 mikro fiber aldım annemelrde 2 adet vereceler bu aldıkarım hep kampanyalıydı mesela özdilek sitesine üye ol arada kampanya yapıyor netten alabilirsin

markafoni, altıncıcadde,morhip,evim net,trendyol,limango,bonvagon,dekoreko,cookplus ben bu sitelerden çok alışveriş yaptım canım çoğu eşyamı netten aldım

sende ilk olarak ev tekstilidnen gir pike yatak örtüsü nevresim hattaha havlu bornoz bunları al bitir zevkine göre yap şimdi ben para biriktireyim nişandan sonra olur deme o elidneki paran başka şeylere uçar ben sana söylim söze nişana kadar alabildiğini al inan nişandan sonra başımızı kaşıyacak vaktimiz olmadı bide çeyiz alsaydık halim nice olurdu e bu işin maddi boyutuda var maalesef birde kendine yüklenme kimseyide umursama al koy kenara canım

Çok haklısın canım.Önceden almak lazımmış kesinlikle...Hem zevkine göre almış oluyorsun hem de bir anda sarsılmıyor insan. Bir de böyle eksiğini de göremiyorsun.. En kısa zamanda açayım inşallah. Mesela hiç yorganım yastığım yok. Havlum yok resimlere bakınca anlıyorum....Artık daha sistemli ihtiyaca yönelik almak istiyorum.Dediğin sitelere bakayım canım.Kampanyaları takip edeyim ben de. Tatide de bakınayım biraz.çok sağ ol canım
.

Ay bunlar da çok güzel nihancım, fiyatları da gayet uygun bence. Nerde yapıyorlar bunu o fiyata? ben hep daha pahalı görmüştüm internette.

Envymem, annen öyle diyorsa vardır bir bildiği. Sen yeteri kadar düşünceli davranmışsın bence, artık bundan sonra bencillik yapman söz konusu olamaz, ama gidişat seni rahatsız ediyorsa tabi ki söylemek zorundasın. Her türlü kararında yanında olduğumu bil kuzucum.

Canım belkide bizim iş kendi zorlastı dedigim gibi adama güvenip gitmeseydik bu kadar telas ve kosturma olmazdı belkide ama varya nikah dairesi bi kalablıkkkk ne cok evlenecek var :44: owww sizin daha karısık desene ben bizimkini zor çözdüm kuzum ama sizinkini hic bilmiyorum :18:

Kızlar öncelikle o kadar kötüyüm ki sanırım hasta oldum zor duruyorum gecmişi okuyamadım sadece 2 sayfa geriye gittigimdeki msjlardan alıntı yaptım özür dilerim

Canın kıyamam yaa, dikkat et kendine,
Vitaminini eksik etme, Çorba gerçekten iyi geliyor canım eve gidince iç derim,
Sakın şu günlerde yememezlik yapma

Hoş geldin canım tekrar :)
Bende özlüyorum...
İyiyim canım Final sınavlarıyla cebelleşiyorum
Birbirimizle konuşarak, dertleşerek atlatacağız heyecanlı bekleyişimizi

aaa ben bu topiği gördüm ama yazmamışım nasıl olur kızlar naıslsınız hazırlıklar nasıl gidiyor heyecanlar ne durumda

Hoş Geldin Canım

bu arada nikah dairesini aradım az önce :) şuan istediğin tarih müsait ama mayıs çok fazla yoğun oluyo hemen doluyo şimdiden başlatın işlemleri dedi.yarın bile dolar bilemeyiz dedi.

Hoş Geldin Canım
İnşallah gönlündeki tarih dolmadan işlemleriniz tamamlanır

selam güzel gelinlerim beniim

Canımm, Tutkum nasılsın, görüşemiyoruz ne zamandır

Finallerden gelemiyorum :26:
Bitsin İnşallah full online olaceğimm

offf zaten yiyip duruyorum güya yarın yine diyete giricem azıcık zaman kaldı ve halime bak

kızlar günaydın nikah işlemleri başladı sanırsam bende salı günü hastahaneye gititğimde ki küçük biryerde yaşıyorum evlencek diğer arkadaşlaırmı görüdm yılın ilk haftası herkesler acele ediyor haliyle

bende gelinliği şubat gibi alacaktım aslında ama tesadüfen buldum ve kaçırmak istemedim. o yüzden aldık hemen.
eşyalarıda alıp mağazada bekleticez sıkıntı olmayacak o yüzden. bizim beyaz eşyalar mart ayından beri bekliyor bayide.
mobilyaya karar veremiyorum ama bir türlü. hiç içime sinmedi (
benimde salonda olacak düğünüm. normalde bende salon istemiyordum ama burası yeni yapılmış çok güzel. çok severek tuttum

istediğini sorabilirsin ne demek canım benim hazırlıkları konuşmak hiç sıkmaz beni
sende geç kalmış sayılmazsın. henüz son virajı dönmedik

günaydın gelinçeler

ahhh evet gizcim ne kalabalık öyle nikah dairesi ne cok evlenicek genc varmıs ve cogu mayıs-haziran :44:

günaydınn canım kafamda deliii sorularrr artık her sabah böyle uyanıyorum

saol canıım sende hoşgeldiinn ayy inş tatlım yaaa:18:

ahhh evet gizcim ne kalabalık öyle nikah dairesi ne cok evlenicek genc varmıs ve cogu mayıs-haziran :44:

edacım mayıs ayında bir patlama var ve arkadaşlarımın çoğuda mayıs ayında evlenecek offf heyecanlanmaya başladım artık halbuki heyecan yoktu eksik olan şeyleri üdşünüyorumda yapmamız gereken şeyler var

çeyizimde minimal eksikler kaldı almasamda olur diyorum

davetiye için bu haftasonu evlilik fuarına mı gitsem acaba

kına için nereden ne alacağımı biliyorum henüz almadım

fotoğrafı düğün sonrası herhangibir zamanda çektireceğimiz için rahatım fotocuyu ayarlamak için acele etmiyorum haftaiçide çekim olabilir çünkü

kuaför için aklımda birkaç isim var onlarla görüşcem

he bide halı perde ahize bu tür eksikler var bide ayakkbılık yapılıcak

yaaa eksikler bitmez ama böyle böyle dağ olabiliyor kızlar

günaydın canımmaynen öle valla bende panik oldum dünden beri salı günü inş başlıcaz bizde işlemlere

evet canım çok şükür şimdi dügün içinde anlasmak istiyorum nişan fotolarını daha almadım ama..fiyatlar internet sitelerde baya artmıs oradada artacak diyodu inşallah artmadan yetişirz :44:

aynı yerle mi anlaşcaksın canım.

yeni yılla beraber herşeye zam geldi valla.

düğün albümleri dudak uçuklatacak cinsten

bu arada herkese selammm

günaydın canımmaynen öle valla bende panik oldum dünden beri salı günü inş başlıcaz bizde işlemlere

çok az zaman var aramızda benden birgün önce evlencek arkadaşıma geyik yapıyorum o birşeyi hallediyor ohoo benim 24 saatim var senden sonra hallederim diyorum artık geyiğe vurdum

o değilde geçen zamanının aleyhimzide işlediğini düşünüyoprum panik günlerim geri geldiii bayılajammmmmm çok heyecan verici

150 günler kaldığında asker şafağı gibi 5 ay kalıyor işte diyordum şimdi 120 lere glemişiz şoklardayım az kaldı yaaa az

hahaha arada geyiğe vurmak gerekiyo tabi :):) aynen bende de bu hafta başladı panik heycan. sanki hiç bişi yetişmicek gibi. çeyizde ufak tefek şeyleri almamaya karar verdim öle çeyiz serme filan da yapmıcam eksikliklerimi düğünden sonra toparlarım artık dedim zaten öle çok fazla bişi de kalmadı.

günaydın kızlarrr...

ebisimmm sağol kuzummm... bilmez miyim, hep yanımda oldun her sıkıntılı anımda, iyi ki varsın kuzucumm...
evet böyle ne olduğunu bilmeden arada bir durumda kalmak rahatsız ediyor.. ne sevgilisin ne değilsin ne de sonunda bir şey olabilecek.. yok yani boşu boşuna birbirimizin hayatından çalmaktan başka bir şey değil..
di mi bencil değilim ben ?

çok çokkk eksik çokkk bide çalışınca inanılmaz zor oluyo aksam cıkıcam şimdi 6 da zaten hava kararıyo ne yaparsın nereye yetişirsin
bende kafamda düşünüyodum nikah ve kına yeri belirlenince direk gidip bastırsam erkenmi ıolur diyodum son ay dagıtılmaya baslanır ama hazır olması daha iyi sanırım :44: bizim bide nikah şekeri var nikah olacagı için :44:
bende hepsini tasarladım bu cumartesi eminönüne gidelim alalım diyorum amaaa ne olur bilmiyorum annemde kayınvalidenleri yemege alalım oturur ailece konusuruz hem hep kalabalıga denk gedli diyo bilmiyorum ne yaparız
ohh canım o konuda rahatsın o zaman ben bide onun panigini yapıyorum nişan çekimlerini yaptırdıgımız yerde hem günler doluyo hem fiyatlar artıyo eski fiyatlardan yararlanıp almamız lazım şu günü :18:sen rahatmıssın o zaman ohh
bak bende bu konuda rahatım nişanda oldugu gibi yine kendi kuaförüme gidicem nasipse nikah tarihini alınca pazartesi belki o aksam belki salı falan hemen gidip randevü ve fiyatları konusucam :44:
kuzum şükret bak evin ile ilgili eksiklerin azaldı masallah bizim ortada ne ev var ne eşya
bitmez tabi canım yaa ben eskiden herseyimi alıcam yapıcam diyodum ama şimdi kesin eksiklerim kalacak amann napayım diyorum :44:

tabii ya tarih işi kesinlesince öyle oluyo kuzum gerci sizinde salon tarihi beliydi ama inşallah canım sizde hafta bitene kadar alırsınız gününüüzü

aynı yerle mi anlaşcaksın canım.

yeni yılla beraber herşeye zam geldi valla.

düğün albümleri dudak uçuklatacak cinsten

bu arada herkese selammm

öyle düşünüyoruz canım telafi ettiler ya hatalarını ama inşallah eski fiyatlardan yaparlarsa bize
gercekten öyle inanılmaz pahalı nişan için 500 verdik dügün 700 eger artmazsa gelin yardımcı oluruz vs dediler ama

gizzzzzz sen bana panik yapma de sonra heyecan yapp seni böyle gördüm bakkk benimde okuyunca elim ayagıma dolastııı ayy 4 ay sonra burada biz çamasır bulasıkmı konusucazzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…