Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

kıyamaaaaammm( Çok geçmiş olsun kuzum, dualarım seninle, yalnız çok ciddi bir salgın varmış, muhakkak doktora git olur mu?

Canım Çok Teşekkür Ederim, şu sıra öyle bir Finallerle doluyum ki, doktora gidemedim,
Hatta ilaç bile almadım, kendime şaştım gerçekten :)
Öpyorum çok dikkat et kendine

kuzum ya dikkat et bu ara herkes hasta bi yatan kalkaamuıyo günlerrce valla çok dikkat et gerci etsende bulasıyo ama

Sağolasın Edam, gerçekten fena ya, Grip yok Allah'tan ama işte kötym,
Sende dikkat et bitanem kendine

Nihanım çok teşekkr ederim, Evet salgın var malesef, Allah'tan grip değilim diyorum ama Ateş mafediyor
Amin canımm. Evet canım ilanı bugün vermişler, sonradan icradan zabıt katipliğine geçiş varmış,
Çook kararsızım çok, birinden birini seçmem gerek
Ediyorum canım, herşey güzel olacak İnşallah

Canımm
Özledim valla, bende gelemiyorum. Benimde finaller başladı
Allah Kolaylık versin sanada, Dikkat et sağlığına olur mu, koşuşturmalardan halsiz düşme Allah korusun.
Öpüyorum

Bugün ilk final günümdü, Çalıştım çalıştım çalıştım ama ateşle sıfırdım :18:
Allah'tan birkaç birşey yaptım, derste dinlemenin önemini anladım bir kez daha
Şaka maka tam 5 dk kala ölçtüm 38 dereceydi, o ateşle geçersem sınavdan kendimi öpeceğimm.
Asıl Çarşambadan Çok korkuyorumm

Bende özleyeceğim sizi ama haftayaaaa İnşallah bitecek, veee geleceğimm

Şunuda atlamayayım hastalık bana 2 kg verdirtti
Geçsin bu günler acısını çıkartırım dicemde Eda dan dayağı yememek adına demiyorum,
Demedim hee

Son düzenleme:

unutur muyum hiç kuzucumm.. hep aklımdasınız, hep dualarımdasınız.. ama işte çok gelemiyrm, gelirim de kendimi bir kaptırınca çıkamıyorum, sonra sınavlar yalan oluyor :))))
bu arada yazmış mıydım hatırlamıyorum ama (yazmayı düşündüm de yazıp yazmadığımı hatırlayamadım, kafa gitmiş, devreler yanmış benim :))) ) çok sevindim senin adına da.. elbiseye de baktım çok beğendimm, eminim çok güzel olacaktır sana da.. zaten gözün elbise bile görmeyecek o gün emin ol! :)))

Canımm
Özledim valla, bende gelemiyorum. Benimde finaller başladı
Allah Kolaylık versin sanada, Dikkat et sağlığına olur mu, koşuşturmalardan halsiz düşme Allah korusun.
Öpüyorum

teşekkür ederimmmm...:))
sana da çok geçmiş olsun cnmm, ve de Allah kolaylık versin.. bir atlatsak şu haftayı..
geçen sormuştun yazamadın, buca eğitim fakültesinin oraya gelmiştim geçen hafta.. kuzenimle buluşmaya, aman tövbe dedim, bir daha gelmem buraya resmen yoruldum, ne uzakmış bana... bir de trafik çok kötüydü.. bir de ben hala acemi şöför sayılırım.. baya baya gerildim yaniii..

Perim ayy nasıl çıkmış öyle ateşin, tam da sınav haftası bol bol vitamin al, iyileş biran önce inşallah.
Geçiş olması da çok iyi, için rahat eder en azından.
Kiloların gitmesi de çok iyi
benim de vermem gereken 2 kilom var yapıştı gitmiyor

Sınavlarını da ihmal etme canım aman. Kuzuum çok teşekkür ederiim, elbisemi beğenmeniz beni mutlu ediyor İnşallah o gün çok mutlu ve huzurlu olurum da öyle olur Dua edin bana olur muuu

Periimm, sınav zamanı kötü denk gelmiş yine kuzucum... İnşallah iyi gelir sonuçların da hastalık etkilememiş olur, ama arda bir boşluk yaratıp doktora git bence. İlaç alırsan daha çabuk iyileşirsin ya da belki serumla falan ayağa kaldırırlar.

Envymeeemmm nasılsın canımmm:) Pek seviniyorum seni burda görünce:)

wuuuuuuuuu diyorummmmm
tebrik ederim olacak inşALLAH ben inanıyorum.
elbisende pekgüzelmiş.
sarı ve yeşilide çok yakıştırım. tamda şubat renkleri
.bende arkadaşımın düğününde yeşil elbise sarı şal takmıştım.
tek güzel olmuştum

günaydınn kızlarr
uzun zamandan beri gelemiyorum acaip yoğunum çünküü
neler olup bitiyo topikte biri özet geçebilir mii

Amin canım sanada İnşallah
Aaa Eğitim Fakültesine mi geldin
Ben Fakülte içindeyim işteeee. Tüh ya, Karşılaşma imkanımız çok yüksekmiş :)
Bir daha gelirsen yolun düşerse haberim olsun olur mu
Evet canım, normalde çok uzağız malesef
Birde bizim buranın yolları deli eder kulları hahah uydu demi
Bucanın trafiğide berbat gerçekten, Diyorum ya bazen okula 5 dk da gidiyorum bazen 1 satte

Sağolasın canım, Portakal Suları bile içemez duruma geldim, diyorlar yok tadında birşey, mideyide üşüttüm heralde tat duygumda gitti
Senin gene 2 kilo ne güzel canım ya, Verirsin, Sağlıklı Olda

Evet Ebisimm, Ama çok şükür iyiyim şuan
Sınav marotonunda zaten dinlenmeye bile fırsat yokki
Bugün ilk defa Minoset Aldım 1 tane, uyku yapar diye korkuyorum, yaptıda Allah'tan KK da listeleri düzenlerken kaçırdım
Allah'a şükür ateşim indi artık, dün gece baya terletti,
Sen nasılsın canım iyiysin demi

günaydınn kızlarr
uzun zamandan beri gelemiyorum acaip yoğunum çünküü
neler olup bitiyo topikte biri özet geçebilir mii

Günaydın canım, bende finallerden giremiyorum
Nasılsın
Soru mu dersen haklısın, Yoğun ve yorgun cevabın alacağım sanırım :)
Öpüyorum çok Kendine iyi bak

Asmiiim teşekkürler kuzum, o kadar başınızı şişirdim ama seçtim çok şükür sonunda
İnşallah güzel olur.
benim kuzum güzel olur tabi, zevkli hatunsun
Evet Şubata da uydu değil mi, krem çok yazlık olacaktı.
Şimdi de hediyelik arayışındayım, lavanta kesesi istiyorum ama pahalılar

Sağolasın canım, Portakal Suları bile içemez duruma geldim, diyorlar yok tadında birşey, mideyide üşüttüm heralde tat duygumda gitti
Senin gene 2 kilo ne güzel canım ya, Verirsin, Sağlıklı Olda
İnsan hastayken tat alamıyor ki, ama sen iç yine de dik başına gitsin

ne demek görerimiz yapabilcek bişeyimiz varsa yine yaparız
gizz bişi yapmıştı nişanında sende ondan yaptırabilirsin.
giz in konularına bak. ben öyle bişi yapardım

nihancııımm, siparişini verdin mi elbisenin? Ay çok yakışacak yeşil, asminukalin dediği gibi başını da öyle bir sarı eşarpla örtebilirsin aslında.
Bak bu fotoğrafta tabakların üstünde duranlar benim nişanım için yaptığım kurabiyeler. daha ayrıntılı resmini bulamadım. Arkadaşlarımla beraber yapıyoruz bunları. böyle bir hediye düşünür müsün?

selam kızlar
edacım hayırlı olsun topiğiniz. uzun zmandır görüşemedik. nişanlanmışsın tebrik ederimm
en son ebisle benim söz nişan olmuştu. baya şeyler değişmiş anlaşılan
ee düğün ne zaman bakalım?

sa ezgi nasılsın canım. nasıl gidiyor.. seni gördüğüme çok sewindim..

................

kızlar bir şey sorucam.. benim şimdi liseden beri bir arkadaşım var..
10 senelik bir arkadaşım..
doğum günü geliyor.. güzel bir şey almak istiyorum
benim doğum günümde, kendi olduğu şehirden benim olduğum şehire geldi eşiyle beraber. bide pasta yapmıştı:26:
geçen haftada kitap okumayı seviyorum diye bana kitap alıp göndermiş

bu sene yeni evlendi oda.. hani önceden çeyizlik bişiler alıyordum ona kahvaltı takımı tencere takımı falan

şimdi ne alabilirim sizde.. güzel bişi alayım mutlu olsun istiyorum..
var mı fikriniz:26::26:

a.s berfin iyiyim sağol sen nasılsın? iyi gidiyor çok şükür hazırlıklar , tatlı telaşlar:) sen nasılsın? görmeyeli nişan falan oldu mu?
hediye içinde aklıma nette çok cici mutfak önlükleri var facete. onlardan yaptırabilirsin. yada keçeden amerikan servis yapıyorlar onlarda hoş duruyor

evet olabilir saol iyi fikir.. bir bakıyam. belli bir site ismi varmı alında acaba :26:
gelinliği falan halledebildinmi.. inşALLAH herşey gönlünce olur canım..

benim nişan falan yok şuan için. bakalım zaman ne göstercek

mesaj olarak atarım ismi burdan yazmak yasak mı bilmiyorum çünkü
gelinlik halloldu çok şükür canm.1 ay olcak nerdeyse. damatlık,balayı,kuaför,fotoğrafçı bunlarda tamam. mobilyalar falan kaldı işte birde eksik olan çeyizlerim.Allah'ın izniyle olcak hepsi sırayla.
Allah seninde gönlüne göre versin inşallah hayırlısı olsun hakkında

tşk ederim mail için
herşey gönlüne göre olur inşALLAH
bnmkide geç olsun temiz olsun diyelim

Envymeeemmm nasılsın canımmm:) Pek seviniyorum seni burda görünce:)

iyiyim tatlımmmm.. sen nasılsın? aynen yaaa
nasıl gidiyor hazırlıklar? var mı yardıma ihtiyacın, geleyim hemen

amin cnmm...
tamam bir daha gelirsem haber vereyim, ama gelir miyim emin değilim
haha süpermiş..bizim buranın yolları deli eder kulları... :))))))

ne demek görerimiz yapabilcek bişeyimiz varsa yine yaparız
gizz bişi yapmıştı nişanında sende ondan yaptırabilirsin.
giz in konularına bak. ben öyle bişi yapardım

Bakayım canım, gizin maşallah her şeyi çok güzel...

Evet canım geçen gün verdim siparişimi. Fotoğraftaki gibi sarı düşünüyorum ben de canım. Sarı detaylarıyla da uyumlu olur. Berfin de uygulamış teyit etmiş yakışıyor, sarı yeşil..
Canım kurabiyeleriniz çok güzel.Senin nişanın da çok güzel geçmiş belli ki maşallah canım, mekan da ferah ferah. Ben bayramda söz faslı olcak diye çok hayal kurmuş hatta bir arkadaşla görüşmüştüm sonra olmadı tabi... Ablam filan şimdi kalıcı bir şey olsun diyor. Kararsızım yani şu an canım.

Nihann, kuzum az maliyetli şeyler olsun diyorsan eğer, benim kuzenime nişanı için hazırladığım lavantalar vardı.. kese gibi değil de, tülün içinde.. bir de kendiminkinde de minik kavanozlarda gül reçeli koymuştuk.. fotolar bilgisayarda yok harddiskte.. okuldayım hala, eve geçince yollayayım sana.. fikir olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…