Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

bu ne böyle. niye bu kadar basit çalışmışlar :26:

git sor bakalım ne cevap verecek.

fotoğrafları yakınlaştırıp cektilerse görüntü kalitesi azalır tabiki. :26:

Edam sakınan göze çöp batarmış misali niye bizim her şeyimiz böyle oluyor yeaaa... Az da çıkarmamışsın ki, az olsa baştan savdılar diycem. Paranla rezil ediyorlar insanları. Git kız bence de

Son düzenleme:
canım bak bende bunu alcam. günlük giymeye. sana mail atcaktım. fiyatı uygun sende düşünebilirsin diye :)

Çok güzelmiş canım,ben etek, elbise daha çok giyiyorum canım, pontalonu arada giyiyorum niyeyse Ama ne güzel tunikler var yaa ve uygun da. Elbise yapsalar ya onları. Ne kadara bu?

fiyatı uygun bişeye denk gelirsen banada söyle. elbise giymeyede bende utanıyorum :26:
şansen giyinmekte zorlanıyorum
bu 60lira :26: çok az deil ama fazlada deil bence fiyatı:26:

Son düzenleme:
bu ne böyle. niye bu kadar basit çalışmışlar :26:

git sor bakalım ne cevap verecek.

fotoğrafları yakınlaştırıp cektilerse görüntü kalitesi azalır tabiki. :26:
nişanlım aramıs şimdi çöplerde ve kesimden dolayı cok özür dilemiş foto kalitesi hakkında aksam nişanlınıza anlatırım neden böyle oldugunu içine sinmeyen seyleri düzenlemeye calısırım demiş ama bilmiyorum ceken kişide mi sorun yani kuzum ? pc ekranında biraz daha canlı fotoda biraz daha cansız

Edam sakınan göze çöp batarmış misali niye bizim her şeyimiz böyle oluyor yeaaa... Az da çıkarmamışsın ki, az olsa baştan savdılar diycem. Paranla rezil ediyorlar insanları. Git kız bence de

bende bilmiyorum ya bütün gece düşündüm durdum gece cok gec uyudum onların yüzüne zaten biliyosunuz ben herseyi takıyorum kafama aynen öyle oluyo paranla rezil oluyosun albümleri cok merak ediyorum daha onları almamıza baya zaman var şubat sonu ancak o kadar yogunlarki

fiyatı uygun bişeye denk gelirsen banada söyle. elbise giymeyede bende utanıyorum :26:
şansen giyinmekte zorlanıyorum
bu 60lira :26: çok az deil ama fazlada deil bence fiyatı:26:

Tamam canım haberdar ederim. Genelde internette değil de çarşıda görüyorum uygun fiyatlı. Ama bakınırım görürsem söylerim
Bundan aza da yok ki artık bir şey. Tesettür giyim gerçekten çok pahalı. Hele elbiseler En az 200...Ben de elbiseyi daha çok yakıştıryorum kendime, seviyorum da.. Ama işte her yerde giyilemiyor Gerçi çok elbisem de yok.Birkaç spor elbise alsam diyorum ben de. Kuzum ben şimdi çıksam ayıp olmaz di mi okula gitmeliyim. Dersim var Çok öpüyorum seni görüşelim yine özlemişim

Resimler onlarda mevcuttur. tekrar cıkartıp kessinler. özensiz kesmişler madem. daha dikkatli daha profesyonel yapsınlar . bu onların işi sonuçta.

evet canım, biraz da makinaya bağlı kaç megapikseldi acaba, ondanda kaynaklıdır. mümkün mertebe çok fazla yakınlaştırmadan çekmek lazım.

sıkma canını kuşum. tekrar cıkartıp kesssin bence

İyi de çok mu uzaktan çekmişlerdi canım niye yakınlaştırıp kaliteyi bozmuşlar? Albümler iyi olur ama inşallah kuzum, profosyonel çekim sonuçta. Gönlünü ferah tut, inşallah düzeltirler.

Yeniden cıkarsalarda aynı cıkarırlar kesin sanırım şimdi sadece düzgün kesecekler beyazlıkları almaları gerek yani hic bilmiyorum canım makine arkadasımındı yakınlastırmadan cekmişlerdir diye düşünüyorum cünkü cektikleri alan cok uzaktan degildi yakınlastırmalarına gerek kalmaz :44:

İyi de çok mu uzaktan çekmişlerdi canım niye yakınlaştırıp kaliteyi bozmuşlar? Albümler iyi olur ama inşallah kuzum, profosyonel çekim sonuçta. Gönlünü ferah tut, inşallah düzeltirler.

hayır cok uzaktan falan degil resim karesine sıgdırmak için yapmıslar sanırım bende anlamadım inşallah kuzum aksam olmuyor şimdi gidicem ya aksam

Memur olayım da bir, o zaman daha çoook sohbet ederiz kuzum

Teşekkürler ebişim Kolay gelsin sana da

Edam evet benim elbisem çok güzel ama fotoğraflara bakıyorum aynı gibi ya resmen. O yüzden çook istesem de giyemiycem sanırım
Nihancım asmunkalin de dediği gibi, kafanı karıştırma, yoksa işin içinden çıkılmaz hale geliyor. İki modele indir eleyerek, en son da içine daha çok sineni al. Ben hala ilkini diyorum, ama beyaz tenli olduğun için solgun gösterebilir. Acaba gül kurusu falan gibi bir rengi yok muymuş? Gerçi cevap vermiyorlar di mi? tok satıcı galiba bunlar yaaa

Edoşum çeken de belki tam ayarlamadan çekmiştir yaa. Ama fotoğrafçı bir şekilde ayarlayıp düzeltebilir aslında. Sen akşam gittiğinde iyice konuş, hatta azıcık kız bence. Sonuçta senin mutlu günün bu, ne demek yani...

bastan cıkarın kabul etmiyorum desem yine aynı cıkaracaklar diye düşünüyorum düzeltip öyle cıkarın fotoları desem adam haliyle bu benim işim degil ben bskı yaparım diyebilir neyse ya bi gideyim aksam ne neymiş anlatsın

tutkucum beğenmen beni çok mutlu etti gerçekten. Kime sorsam bu diyor, beni tek endişelendiren kısmı yakışır mı ve rengi çok mu açık?

rengide,modelide herşeyi çok güzel bence canım
nettenmi alıcaktın,ordan riskli biraz sanki canım ya,sonra ya iyi durmazsa:18:

yaşadığın yerden alma ımkanın yokmu:44:

işte canım beni de endişendiren bu. Bi de giyip deneme imkanım yok küçücük yerdeyim, internetten bakıyorum mecburen. Tek renkmiş. benim de aklıma gül kurusu geldi ama özel diktirmem lazım, ve bu da fiyatı arttırıyor. Aynı havayı verir mi sence o tonlar?

rengide,modelide herşeyi çok güzel bence canım
nettenmi alıcaktın,ordan riskli biraz sanki canım ya,sonra ya iyi durmazsa:18:

yaşadığın yerden alma ımkanın yokmu:44:

Canım başka şansım yok şu an görev yaptığım yerde hiçbir şey yok, eve gittiğimde de vaktim olur mu ya da bulur muyum belli değil. O yüzden bakınıyorum ama yakışmazsa mahvolurum

anladım canım
hadii büyük gelse küçültme imkanı var ama ya küçük gelirse:44:

canım benim iyice düşün,üzerine olmazsa boş yere para vermiş olursun. O kadarda dert etme,çok sıkıntı yapıyosun bak,sıkma canını o kadar

Evet canım haklsın. Bakayım artık inşallah o gün mutlu olacağım bir şey giyerim. Evet fazlasıyla abarttığımın farkındayım.

kuzum günaydın, var mı haber fotoğraflardan?

Evet canım haklsın. Bakayım artık inşallah o gün mutlu olacağım bir şey giyerim. Evet fazlasıyla abarttığımın farkındayım.

nihancım ben de nişandan önce senin gibiydim. Elbisem yetişecek mi? Elbiseye uygun ayakkabı bulamayacak mıyım? Bu olacak mı? Şu olacak mı? Saçım nasıl olacak, makyajımı nerde yaptıracağım? bu ve bunun gibi bir sürü konu... Sonra bunlar düşünmekten strese girdim ve vertigo oldum. Vertigo kaba tabirle baş dönmesi atakları. Kulağın içindeki denge meerkezi hasar görüyor ve ayağa kalamaz hale geliyorsun. Nişana 20 gün kalmıştı ve ben evde yatıyordum. O günden itibaren stres yapmayacağıma söz verdim kendi kendime. Ve nişanım o kadar sorunsuz geçti ki.. Olan sorunları da ben görmemezlikten geldim.

Elbise her türlü hazır olur kuzucum, sen mutlu ol yanındaki sevdiğinle, önemli olan o. Hangisi gönlüne güzel geliyorsa sipariş et onu, olmazsa bir beden büyük söyle, yaşadığın yerde terzi varsa tadilat yaptırırsın. Baktın tenine açık geldi, makyaj hilesi yapar halledersin en kötü ihtimal. Ama yeter ki içine sinsin.

ebisiiim hatırlıyorum senin hastalığını, geri gelmesin inşallah. Bu gidişle ben de hasta olcam Allah korusun. Zaten aylardır bizim işin belirsizliği ve stresiyle p. over oldum canım... Önceden de vardı ama hiiç böyle değildi, hafifti ve bu dönem çok fena oldum ilaç kullanıyorum hala. Aslında elbise işine biraz fazla eğilmem daha derinlerde yatan sorunları unutmak isteyişim. Ailemin bekletmesini vs. Ama işte o da sorun oldu Dün rüyamda da hep nişanla uğraştım, kimse eğlenmiyordu çok sıkıcıydı
Kuzum bu elbise nasıl sence, elemiştim aklımda ama bu rengi hoşuma gitti.
Ya krem ya bu diyorum artık

Elbise önden şöyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…