Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

kuzum günaydın, var mı haber fotoğraflardan?

nihancım ben de nişandan önce senin gibiydim. Elbisem yetişecek mi? Elbiseye uygun ayakkabı bulamayacak mıyım? Bu olacak mı? Şu olacak mı? Saçım nasıl olacak, makyajımı nerde yaptıracağım? bu ve bunun gibi bir sürü konu... Sonra bunlar düşünmekten strese girdim ve vertigo oldum. Vertigo kaba tabirle baş dönmesi atakları. Kulağın içindeki denge meerkezi hasar görüyor ve ayağa kalamaz hale geliyorsun. Nişana 20 gün kalmıştı ve ben evde yatıyordum. O günden itibaren stres yapmayacağıma söz verdim kendi kendime. Ve nişanım o kadar sorunsuz geçti ki.. Olan sorunları da ben görmemezlikten geldim.

Elbise her türlü hazır olur kuzucum, sen mutlu ol yanındaki sevdiğinle, önemli olan o. Hangisi gönlüne güzel geliyorsa sipariş et onu, olmazsa bir beden büyük söyle, yaşadığın yerde terzi varsa tadilat yaptırırsın. Baktın tenine açık geldi, makyaj hilesi yapar halledersin en kötü ihtimal. Ama yeter ki içine sinsin.

canım çok şükür dün aksam gittik cok yardımcı oldular :KK16:sevdigimde begendi fotoları düzeltecekler kesmedikleri yerleri..telafi olarak 17 foto falan biraz büyük boyda hediye verecekler :KK52: cocuk baya bi ugrastı anlattı tek tek kullanıkları makineyi malzemeleri herseyi gösterdi :44:hatta tek tek ayarlamaya calıstı bizim fotolar cekilirken hem flash patlamıs hemde ısıklar cok aydınlık olmus o yüzden soluk cıkıyor rengini koyulastırmayı denedi önümüzde bu seferde resimler kötü oluyo yüzümüz gözümüz kararıyo :44:baya 1 saati geckin süre anlattı ben hatta sinirimden agladım :KK9: sonuc = gece yarısına kadar oturdugum düşündügümle, bütün gün boyu kafa yordugumla,üzüldügümle,sinirlendigimle,sevdigimin basının etini yedigimle kaldım her zamanki gibi :KK1::KK1::KK17:

ebisiiim hatırlıyorum senin hastalığını, geri gelmesin inşallah. Bu gidişle ben de hasta olcam Allah korusun. Zaten aylardır bizim işin belirsizliği ve stresiyle p. over oldum canım... Önceden de vardı ama hiiç böyle değildi, hafifti ve bu dönem çok fena oldum ilaç kullanıyorum hala.:KK31: Aslında elbise işine biraz fazla eğilmem daha derinlerde yatan sorunları unutmak isteyişim. Ailemin bekletmesini vs. Ama işte o da sorun oldu:KK9::KK9::KK9: Dün rüyamda da hep nişanla uğraştım, kimse eğlenmiyordu çok sıkıcıydı:KK30::KK50::KK9::KK9::KK9:
Kuzum bu elbise nasıl sence, elemiştim aklımda ama bu rengi hoşuma gitti.
Ya krem ya bu diyorum artık:KK31:

Eki Görüntüle 918829
Elbise önden şöyle...
Eki Görüntüle 918830

Bak yaaa... Yavruuu sadece kendimize yapıyoruz düşünerek yaa, aman diyim nihanım, bak evlenmeye yakın kendine dikkat et lütfen. Çok geçmiş olsun canım...

Ben bu son gönderdiğini beğendim. O krem çok dar, eğer kilo varsa hafif, son gönderdiğinin yeşili favorim. Hem beyaz tenliysen yeşil de çok güzel olur. Ben de beyaz tenliyim ve yeşili kendime yakıştıtırım.

canım çok şükür dün aksam gittik cok yardımcı oldular :KK16:sevdigimde begendi fotoları düzeltecekler kesmedikleri yerleri..telafi olarak 17 foto falan biraz büyük boyda hediye verecekler :KK52: cocuk baya bi ugrastı anlattı tek tek kullanıkları makineyi malzemeleri herseyi gösterdi :44:hatta tek tek ayarlamaya calıstı bizim fotolar cekilirken hem flash patlamıs hemde ısıklar cok aydınlık olmus o yüzden soluk cıkıyor rengini koyulastırmayı denedi önümüzde bu seferde resimler kötü oluyo yüzümüz gözümüz kararıyo :44:baya 1 saati geckin süre anlattı ben hatta sinirimden agladım :KK9: sonuc = gece yarısına kadar oturdugum düşündügümle, bütün gün boyu kafa yordugumla,üzüldügümle,sinirlendigimle,sevdigimin basının etini yedigimle kaldım her zamanki gibi :KK1::KK1::KK17:

Edaamm peki oldu mu, yani içine sindi mii? Önemli olan o.
Napıyormuşuz?? Kendimize dert etmiyormuşuz di mi :)) Kıyamam senin göz yaşlarına ben:KK20:

Edaa ah biz :KK19::KK19::KK19: diyorum anladın sen onu:KK9::KK9::KK9: Bak nasıl da harap ediyoruz kendimiz biz böyle yaa. Sonuçta yine Rabbim yardım ediyor ama biz üzüldüğümüzle, huzurumuzu bozduğumuzla kalıyoruz... Çok sevindim yoluna girmesine :KK16:

Bak yaaa... Yavruuu sadece kendimize yapıyoruz düşünerek yaa, aman diyim nihanım, bak evlenmeye yakın kendine dikkat et lütfen. Çok geçmiş olsun canım...

Ben bu son gönderdiğini beğendim. O krem çok dar, eğer kilo varsa hafif, son gönderdiğinin yeşili favorim. Hem beyaz tenliysen yeşil de çok güzel olur. Ben de beyaz tenliyim ve yeşili kendime yakıştıtırım.

Evet canım zaten bu hastalıkta da moral önemliymiş, stres olunca işte arttı bozukluk...:KK31:
Ebisim sanırım elbisemi buldum yaaa çok mutluyum şu an. Yeşili alacağım inşallah. Dediğin gibi ya göbeğim çıkarsa, ya dar olursa krem. Bir de kış mevsimindeyiz o elbise daha yazlık. Olmadı içimde kalmasın dersem alır abimin düğününde giyerim:KK9: Evet beyaz tenliyim kuzum ve bu yeşilin tonu içime çok sindi, inşallah güzel olur.Senin beğenmen de içimi rahatlattı canım çok sağ ol.

Edaamm peki oldu mu, yani içine sindi mii? Önemli olan o.
Napıyormuşuz?? Kendimize dert etmiyormuşuz di mi :)) Kıyamam senin göz yaşlarına ben:KK20:

Canım cocuk anlatınca gercekten hak verdim neden öyle olduguna bide sevdigim en sonunda dur bende fikrimi söyliyim dedi ve ben gercekten begendim dedi oda öyle diince daha cok içime sindi :KK16: canımsın benimm :KK16:

Edaa ah biz :KK19::KK19::KK19: diyorum anladın sen onu:KK9::KK9::KK9: Bak nasıl da harap ediyoruz kendimiz biz böyle yaa. Sonuçta yine Rabbim yardım ediyor ama biz üzüldüğümüzle, huzurumuzu bozduğumuzla kalıyoruz... Çok sevindim yoluna girmesine :KK16:

Evet canım zaten bu hastalıkta da moral önemliymiş, stres olunca işte arttı bozukluk...:KK31:
Ebisim sanırım elbisemi buldum yaaa çok mutluyum şu an. Yeşili alacağım inşallah. Dediğin gibi ya göbeğim çıkarsa, ya dar olursa krem. Bir de kış mevsimindeyiz o elbise daha yazlık. Olmadı içimde kalmasın dersem alır abimin düğününde giyerim:KK9: Evet beyaz tenliyim kuzum ve bu yeşilin tonu içime çok sindi, inşallah güzel olur.Senin beğenmen de içimi rahatlattı canım çok sağ ol.
Ahhh canım ahhh böyle olmasak keske şmdide mesela nikah olayını takıyorum bu biter baska bisey gelir aklıma :KK9:bide kuzum eger kendi elbiseni giymezsen gercekten bu yyesil elbise bi harika bende cok begendim ya senin elbisen ya bu yakısacak eminim ben :KK16:

Canım cocuk anlatınca gercekten hak verdim neden öyle olduguna bide sevdigim en sonunda dur bende fikrimi söyliyim dedi ve ben gercekten begendim dedi oda öyle diince daha cok içime sindi :KK16: canımsın benimm :KK16:

Ahhh canım ahhh böyle olmasak keske şmdide mesela nikah olayını takıyorum bu biter baska bisey gelir aklıma :KK9:bide kuzum eger kendi elbiseni giymezsen gercekten bu yyesil elbise bi harika bende cok begendim ya senin elbisen ya bu yakısacak eminim ben :KK16:

Sevdiğin de beğenmiş canım ne güzel, hediyeleri de olmuş, şimdi düzelticeklerdir de o kenarları hiç sıkma canını artık diycem ama bizim de huyumuz bu,nikahı nden dert ediyosun canım hem var daha telaş yapma:KK9::KK9:. Elbiseyi ben de çoook sevdim canım, yeşili içime çok sindi. Bu akşam ulaşabilirsem siparişimi vericem inşallah. İnşallah yakışır çok heyecanlandım:KK52:

Sevdiğin de beğenmiş canım ne güzel, hediyeleri de olmuş, şimdi düzelticeklerdir de o kenarları hiç sıkma canını artık diycem ama bizim de huyumuz bu,nikahı nden dert ediyosun canım hem var daha telaş yapma:KK9::KK9:. Elbiseyi ben de çoook sevdim canım, yeşili içime çok sindi. Bu akşam ulaşabilirsem siparişimi vericem inşallah. İnşallah yakışır çok heyecanlandım:KK52:

canım tarih alsak rahatlcam en azından bu konuda :44::KK14: aslında kuzum deneme şansın yokmu yani aynısı olmasada oralara hic bakındın mı

canım tarih alsak rahatlcam en azından bu konuda :44::KK14: aslında kuzum deneme şansın yokmu yani aynısı olmasada oralara hic bakındın mı

Haklsın canım tarih de düşündürücü... Şimdiden alma imkanınız yok mu? Yoksa hala belirleyemediniz mi babanın arkadaşı nedenyile?
Çalıştığım yer çok küçük canım yok böyle şeyler. Eve gittiğimde de çok iş ve stres olcak bulamam.Bir de pat diye olursa hazır olsun istiyorum. Ev iiçin uygun di mi bu elbise. İlk gösterdiğimde sen beğenmiştin diye hatırlıyorun koyu yeşilini.

canlarıım nasıLsınız bakiim:KK3:

nihanım son koyduğun elbiseye yeniden alıcı gözüyle bakınca oda güzel geldi bana..
o kremle bunlardan biri olabilir.. hangi rengini tam bilemedim aslında,senin tenine bağlı biraz
:26:

canlarıım nasıLsınız bakiim:KK3:

nihanım son koyduğun elbiseye yeniden alıcı gözüyle bakınca oda güzel geldi bana..
o kremle bunlardan biri olabilir.. hangi rengini tam bilemedim aslında,senin tenine bağlı biraz
:26:

İyiyim canım çok şükür, sen nasılsın?
Tatlım düşündüm kremi giyen kız çok zayıf belli,hatları çok düzgün, benim biraz göbeğim var ve krem yazlık bir elbise gibi... Oysa nişanım Allah mani vermezse ve bizimkiler yine vazgeçmezse :KK9: şubatta büyük ihtimal. Bu yüzden şu oğlanla kızın olduğu fotoğraftaki yeşili seçtim. Ölçülerimi de verdim... Beyaz tenliyim canım, yeşil yakışır dedi herkes. Ben de Ya nasip dedim seçtim artık. Evde olacağı için uygun olur model itibariyle de di mi?

Fıstıklaaar napıyosunuz? Hafta sonları neden kmse uğramıyor, benim de en çok uğradığım zaman hafta sonu...Yaa kızlar annemle abimin bir mevzusunu konuşurken on beş tatilde senin nişanın olursa dediiii..:KK52::KK52::KK52: Yani onlar da benimsemişler bu fikri ona göre plan yapıyorlar. İnşallah şubat fikri şimdi biraz daha net.İnşallah bir aksilik çıkmaz da bu kez de hayal kırıklığına uğramam. Yılan hikayesine döndü işimiz habire değişiyo:KK9: Ama olsun... Şubatta aşkımıza bahar gelebilir:KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
Ayy bi de eltiymiş!!!! Görümce olsa belki bir nevze haklı diyeceğim de elti ne ya:KK47: İnşallah ikimizde istediğimiz yere atanırız canım ya benim Ankaraya atanmam için 90'ı görmem gerek:KK43: Maaşı çok olan yeri tercih ederim ben de ya:KK23: Hayırlısı olsun canım ya:KK76:

İnşallah Gönlüne Göre olsun Canım, İnşallah Kazanrsın :KK16:

bilmiyorum ki kuzum acaba maddi konular mı beni böyle yapıyor ki :KK31: evlenince calısmak istemiyorum ama baksana sanırım taksite giricez yani mecburum :KK31:
senin neden agrıların var kuzum gecmiş olsun :KK31:
off yine mi ya özletiyosun kendini :KK14:
bu arada kuzum ceyiz topigimdeki gecmişi okurken gördüm sebze dograma bıcagından istiyodun sanırım sen cuma günü bım markete geliyo yine 3.5 tl :KK16:

Evet canım çok istiyordum, Cuma bir ara uğradığımda okudum, ama öğlenden sonraydı gidemedim :KK14:
Cumartesi koştum, bulamadım :KK14:
Ama Börek Maşası aldm :KK1:
Teşekkür Ederim Canım haber verdiğin için :KK16:

Perimmmm çok sevindim. Bence gayet güzel geçmiş. Kız babasının öyle ağırdan satması normaldir yani :)
Ben nişanlım bu sefer geldiğinde nişanlılık durumundan o kadar bunaldım ve yoruldum ki bence en kısa nişanlılık en iyisi kızlar. Bir kere edoşumun başına geldiği gibi herkes her şeye karışıyor, o bunu dedi, bu onu dedi, bize gelmediniz, hiç aramadınız. En iyisi evlenmeyi düşündüğünüz tarihten iki ay önce nişanlanın ve aileler de o zaman tanışsın kuzum. Çünkü hakikaten yıldım yani..

Katiplik konusunda da sen olumlu olumsuz taraflarını koyacaksın kefeye canımcım, bir de evli olup işte o kadar yorulduğunu düşünmeyi unutma. Eve gelince bütün işler seni bekliyor olacak. Ama evlenene kadar ayde 500 lira fazla para ilaç gibi gelir o kısmı da ayrı. Yorumları okudun mu hiç internetten?

Canımsın sağolasın :KK16:
Evet canım, bende istiyordum bu şubat başlarında öyle bir niyetlere girdim, sonra direk vazgeçtim.
Ocak-Nisan arasıda olursa bu sefer hem gerileceğiz, hem bunalacağız...
Evet canım parasını aslında ne yalan söyleyeyim düşünmüyorum, önümde ilk açılacak fırsat olduğu için düşündüm...

Okudum canım bazıları çok mutlu bazıları çok mutsuz :)
Ama bugün katip bir bayanla görüştüm, icradakiler başka yerde yapamam diyormuş, zabıt k. leride icrada yapamam diyorlarmış.
Galiba şansım hangisinde fazla olursa onu deneyeceğim canım :44:

Perii tatlı bir akşam geçirmişsiniz kuzum çok sevindim.
İş konusuna gelince evet insan bir an önce işi olsun, maaşı da iyi olsun diyo ama yoğunluğu, koşulları da önemli kuzum. İnsan işin içine girince anlıyor. Bir bayan olarak, ev, iş, ilerde de çocuk yapabilcek misin o tempo, o yğunluk seni mutlu edecek mi? Kendine bunu sor, bazı insanlar bunu sever ve çok rahat üstesinden gelir ama bazı insanlar daha rahat koşullarda çalışmak ister. Sadece maaşı düşünme, huzur, mutluluk en en önemlisi.:KK16::KK34:

Canımmm Çok Teşekkür Ederim :KK16:
Kesinlikle biran önce işi olsun olayından atlıyorum canım, ama sanırım icra yı seçmeyeceğim :KK50:
Maaşı düşünmüyorum inanki, biran önce girmek istiyorum sadece :KK50:

Fıstıklaaar napıyosunuz? Hafta sonları neden kmse uğramıyor, benim de en çok uğradığım zaman hafta sonu...Yaa kızlar annemle abimin bir mevzusunu konuşurken on beş tatilde senin nişanın olursa dediiii..:KK52::KK52::KK52: Yani onlar da benimsemişler bu fikri ona göre plan yapıyorlar. İnşallah şubat fikri şimdi biraz daha net.İnşallah bir aksilik çıkmaz da bu kez de hayal kırıklığına uğramam. Yılan hikayesine döndü işimiz habire değişiyo:KK9: Ama olsun... Şubatta aşkımıza bahar gelebilir:KK17::KK17::KK17:

Hadi canım hayırlısı ya senin adına çok mutlu oldum :KK16:
Demekki Şubatta var nişan var, evde konuşulmuş bu konullar :KK1:
Gönlünüzce olsun İnşalla hherşey :KK16:

Nasılsınız canlarım, :KK16:
Ben Hastayımm :2: :KK50:
Yarın Finallerim Başlyor ve ben yatağımda yatmaktayım :KK25:

Hiçbirşeyim yoktu, takiii Cumartesiye kadar.
Dünden beri kötüyüm, ateşim çok yok, 37,7 di yaklaşık 6 buçuktan beri, biraz terledim ve 37,3 ü gördüm :)
Artık iner diye düşünüyorum, geçen sene ki gibi 40 ı bulmayayımda :KK25: :18:

Grip değilim ben gerçi ama yutkunamıyorum, üşüyorum, önümde sayfalar dolusu ezberlenecek şey var, :KK25:
Dua edin bana olur mu :KK14:

Dünden beri kötüyüm, ateşim çok yok, 37,7 di yaklaşık 6 buçuktan beri, biraz terledim ve 37,3 ü gördüm :)

Grip değilim ben gerçi ama yutkunamıyorum, üşüyorum, önümde sayfalar dolusu ezberlenecek şey var, :KK25:

kıyamaaaaammm:KK43:( Çok geçmiş olsun kuzum, dualarım seninle, yalnız çok ciddi bir salgın varmış, muhakkak doktora git olur mu?

Evet yaaaa:KK31: Günaydın Nehircim:KK3:

kuzucuklar günaydınnn! :))
nasılsınız bakalım?
ben yiine koptum, eskisi gibi burada sizinle olmak istiyrm ama ankara izmir arası koşuşturmaca da kendime gelemiyorm bir türlü.. geçen yazdıklarınızı okudum ama cevap yazamadım kuzularımm... :KK43: kusuruma bakmayın noluurr...
bu hafta da çok gelemeyeceğim sanırım :KK43: cuma, cmt ve pazar güünü için 5 sınav+1 ödev teslimim var, hala elde bir şey yok ve ben kafayı yemek üzereyim...
seviyorum hepinizi, öpüyorum hepinizi...

Haklsın canım tarih de düşündürücü... Şimdiden alma imkanınız yok mu? Yoksa hala belirleyemediniz mi babanın arkadaşı nedenyile?
Çalıştığım yer çok küçük canım yok böyle şeyler. Eve gittiğimde de çok iş ve stres olcak bulamam.Bir de pat diye olursa hazır olsun istiyorum. Ev iiçin uygun di mi bu elbise. İlk gösterdiğimde sen beğenmiştin diye hatırlıyorun koyu yeşilini.

canım öncelikle elbisen hayırlı olsunnn veee annenden bunu duymak cok güzel demekki evde öyle planlar konusmalar var :KK52:
Nikah için yarın gidelim diyoruz adam ısrarla buraya gelin burada yapılıyo tahliller merak etmeyin diyomus bakalım ne olacak :KK31: hatta cok uzun sürmez bitiririz diyomus anlamadım gitti..patrondan izin almam lazım işim biterse erken gelirim dicem ama patron yok ortada inşallah gelir pufff yarın alabilelim nolur dua edin yinee :KK31::KK31::18::18::18::18::18:alırsak cumartesi kına için yer baakrız belki tutarız sonra işler hızlanır :18:ayy ben büyümüsüm yaa :KK30::18::KK9:

kuzum ya dikkat et bu ara herkes hasta bi yatan kalkaamuıyo günlerrce valla :KK50:çok dikkat et gerci etsende bulasıyo ama :KK50:

nehircim ya bende şu kedi modundayım :KK9:

nasılsınız bakalım?
ben yiine koptum, eskisi gibi burada sizinle olmak istiyrm ama ankara izmir arası koşuşturmaca da kendime gelemiyorm bir türlü.. geçen yazdıklarınızı okudum ama cevap yazamadım kuzularımm... :KK43: kusuruma bakmayın noluurr...
bu hafta da çok gelemeyeceğim sanırım :KK43: cuma, cmt ve pazar güünü için 5 sınav+1 ödev teslimim var, hala elde bir şey yok ve ben kafayı yemek üzereyim...

kuzum benim iyiyim ben sen nasılsın ?
baya yogunsun canım olsun arada bir msj yazman bile yeter bizim için :KK16:

kuzum benim iyiyim ben sen nasılsın ?
baya yogunsun canım olsun arada bir msj yazman bile yeter bizim için :KK16:

iyiyim çok şükür canımm.. şu haftayı da atlatırsam hayırlısıyla ve güzel bir şekilde daha iyi olacağım inşallah...
nikah için gün alacaksınız galiba, inşallah hallolur yarın her şey kuzumm.. ne güzel, ne tatlı telaşlar, maşallah allah nazarlardan saklasın...

Canımmm Çok Teşekkür Ederim :KK16:
Kesinlikle biran önce işi olsun olayından atlıyorum canım, ama sanırım icra yı seçmeyeceğim :KK50:
Maaşı düşünmüyorum inanki, biran önce girmek istiyorum sadece :KK50:

Hadi canım hayırlısı ya senin adına çok mutlu oldum :KK16:
Demekki Şubatta var nişan var, evde konuşulmuş bu konullar :KK1:
Gönlünüzce olsun İnşalla hherşey :KK16:

Canım çok geçmiş olsun, kızların dediği gibi fena salgın varmış, dikkatli ol muhakkak doktora git. Benim de ablamlar fena hasta.
Sınavlarında da Allah kolaylık versin canım.
Ama kuzum şunu unutma sonra değiştirme imkanın var mı? İyice araştır bak gönlüne de sor öyle karar ver kuzum.
evet periim konuşulmuş ya çok sevindim ben de. Sanırım vazgeçmeyeceğimizi, sevdiğimizi anladılar.Dualarınızı eksik etmeyin de nişanlı bir hatun olayım ben de hayırlısıyla :KK52:

kedideki tipe bakın ama ya çok komik:KK9:
nehircim nasıl oldun kuzum, iyi misin iyileştin mi?

nasılsınız bakalım?

Canım Allah kolaylık versin, arada ce-ee desen de yeter ama unutma bizi:KK34: Biz de seni seviyoruz, öpüyoruuz

canım öncelikle elbisen hayırlı olsunnn veee annenden bunu duymak cok güzel demekki evde öyle planlar konusmalar var :KK52:
Nikah için yarın gidelim diyoruz adam ısrarla buraya gelin burada yapılıyo tahliller merak etmeyin diyomus bakalım ne olacak :KK31: hatta cok uzun sürmez bitiririz diyomus anlamadım gitti..patrondan izin almam lazım işim biterse erken gelirim dicem ama patron yok ortada inşallah gelir pufff yarın alabilelim nolur dua edin yinee :KK31::KK31::18::18::18::18::18:alırsak cumartesi kına için yer baakrız belki tutarız sonra işler hızlanır :18:ayy ben büyümüsüm yaa :KK30::18::KK9:

Teşekkür ederim Edam. Çok şükür bunları duymak da varmış. Kıyafetimi de söyledim anneme iyi yapmışsın, soluk olma canlı renk olsun dedi. Yeşil dedim güzel dedi:KK9::KK9: Allah'ım bir mani vermezse şubatta nişanlı olabiliriiiim:KK52::KK52::KK52: Adam nerdeki canım, hastanede mi çalışıyor? Ayy hadi alın gününüzü de geri sayım başlasın:21::21::21:
bu aradaaa bana da 29 güncük kalmış olabilir:KK9::KK9::KK9: Daha gün belli değil ama 04.02.2014 olsun dedik aşkla :KK16::KK16::KK69: Belki bu kez olur isteğimiz:KK31:

X