Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Olur canım bakarım çok sağ ol. Sevdicek kabul etmez reçeli galiba, yiyelim derAslında minik kavanozlarda şeker düşünüyordum ama onu kuzenim yaptı yakın zamanda

Olur canım bakarım çok sağ ol. Sevdicek kabul etmez reçeli galiba, yiyelim derAslında minik kavanozlarda şeker düşünüyordum ama onu kuzenim yaptı yakın zamanda

minik renkli kuş lokumları da olabilir... ben lokumla reçel arasında kalmıştım.. sonra çoğunluk reçel deyince reçel oldu.. bir de bizim 200 kişi kadardı.. baya çokça olmuştu.. 6 kilo reçel gitmişti yanlış hatırlamıyrsam...

Kuş lokumlarını kalpli kürdanlarla servis etmeyi düşünüyorum canım...
Baya kalabalıkmış sizinkisi canım, iyi yapmışsınız. Bizim az olur zaten, en fazla 50 kişi

Tutkuu naber
Benim de başım ağrıyo yaa, üstüme de bi ağırlık çöktü, uykum da geldi. Şimdi klavyenin üstünde uyuyacağım

bende bir türlü kk dan ayrılıp derse geçemiyorum ya

kız okuldamısın hala

aynen ya buradan ayrılınmıyor ki :))
evet okuldayım hala.. bir iki saat daha kalırım herhalde.. acıkınca giderim :))

Kuş lokumlarını kalpli kürdanlarla servis etmeyi düşünüyorum canım...
Baya kalabalıkmış sizinkisi canım, iyi yapmışsınız. Bizim az olur zaten, en fazla 50 kişi

o da çok güzel fikirmiş... :) dur ben düşüneyim aklıma gelirse yazrım yine...
aa bu arada bir arkadaşım da, (kınasında yapmıştı o) küçük mutfak havlularına isimlerini yazdırmıştı işlemeli.. havluları da katlayıp işlemenin renginden(altın sarısı) kurdele ile bağlamıştı.. havlular da krem rengiydi... çok güzeldi o da bence.. ne kadardı maliyeti bilmiyrm.. sorarım ama istersen.. hem sadece bayanlara versen yeter, erkekler pek önemsemiyor zaten böyle şeyleri..

Aslında olabilir canım ama maliyeti çok olmaz mı? Mendil de dağıtanlar var... Evet erkekler önemsemiyor ya, lavanta kesesi bile yapsam napıcaz ki bunu der. Minik renkli kolonyalar da var güzel ama çok küçükler

İnsan hastayken tat alamıyor ki, ama sen iç yine de dik başına gitsin

Tamam canım

Canım hoşgeldin Nasılsın,

amin cnmm...
tamam bir daha gelirsem haber vereyim, ama gelir miyim emin değilim
haha süpermiş..bizim buranın yolları deli eder kulları... :))))))

Tamam canım anlaştık o zaman

Tutkuu naber
Benim de başım ağrıyo yaa, üstüme de bi ağırlık çöktü, uykum da geldi. Şimdi klavyenin üstünde uyuyacağım

iyiyim nihanım sen nasılsın
uyu dinlen biraz,bu pc zaten tam hastalık

aynen ya buradan ayrılınmıyor ki :))
evet okuldayım hala.. bir iki saat daha kalırım herhalde.. acıkınca giderim :))

ooo çok geç ya
kolay gelsin kuzum

Aslında olabilir canım ama maliyeti çok olmaz mı? Mendil de dağıtanlar var... Evet erkekler önemsemiyor ya, lavanta kesesi bile yapsam napıcaz ki bunu der. Minik renkli kolonyalar da var güzel ama çok küçükler

kuzucum arkadaşımı aradım sordum, tanesini 1,75 tl den yaptırmış o..150 tane yaptırdım dedi.. yazın yaptırmıştı.. Yalnız o denizlide, havlu cennetinde yani, normalde başka yerde ne kadar olur bilmiyrm.. bir araştır istersen.. buldanda olsaydım ben burdan sipariş verir yaptırırdım arkadaşın için ama şimdi buldanda değilim telefonu da yok kadının dedi

Canım zahmet oldu sana da çok mahcup oldum ben şimdi Fiyat olarak da iyiymiş canım...Araştırayım biraz, belki bulurum bir şeyler

iyiyim nihanım sen nasılsın
uyu dinlen biraz,bu pc zaten tam hastalık

ooo çok geç ya
kolay gelsin kuzum

Baş ağrısı dışında iyiyim tutkucum,evet uyusam geçer belki

Canım zahmet oldu sana da çok mahcup oldum ben şimdi Fiyat olarak da iyiymiş canım...Araştırayım biraz, belki bulurum bir şeyler

Baş ağrısı dışında iyiyim tutkucum,evet uyusam geçer belki

aşkolsun yaaa.. ne mahcubiyeti.. üzülürüm valla düşünme öyle.. evet bana da iyi geldi fiyatı.. araştır bakalım, daha vakit var nasılsa.. benim de elimden gelen bir şey olursa yardımcı olurum kuzuuu..
bu arada uyu dinlen biraz sen, oturma bilgisayar başında, daha çok ağrıtma başını..

Canıım teşekkür ederim yeniden, sizler iyi ki varsınız
Evet ben çıkayım kızlar gözlerim kapanıyor, öpüyorum sizleri. İyi bakın kendinize

Tamam canım

Canım hoşgeldin Nasılsın,

Tamam canım anlaştık o zaman

hoşbuldum canım iyiyim sağol sen nasılsın? topik topik geziyorum baktım buradasınız hemen yazıverdim özlemişim sizleri
nihancım bende nişanımda kavanozlar yapmıştım. facete görebilirsin. ama kuzenim yaptı diyorsun o yüzden ses etmedim. beninm kuzenimde benden 9 ay sonra falan nişanlandı. oda küçük şişelere minik çikolatalar koymuştu kurdela bağlamıştı (benimki minik kavanozda lokumdu ve tülle süslemiştim). bilgin olsun canım sanada fikir olur

Ezgiişim hoşgeldin canım, ben de bizim kızların konularına bakayım belki bulurum bir şeyler diyordum
İşte çok şeker oluyor o minik kavanozlar ama bayramda oldu onun nişanı da aynı olmasın diyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…