Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlar öncelikle o kadar kötüyüm ki sanırım hasta oldum zor duruyorum gecmişi okuyamadım sadece 2 sayfa geriye gittigimdeki msjlardan alıntı yaptım özür dilerim
evet canım çok şükür nişan bitti sagol
11 mayıs için gün almaya calısıyoruz canım bakalım sizin ne zaman olacak tarihi alabilirsek kınayıda 9 mayıs cuma istiyoruz ama önce nikah günü almamız şart :18:
Kızlarrr günaydınn Edacım topiğin hayırlı, bol gelinli olsun tatlımm

Canım çok sagol amin girdik artık bizim seneye hayırlısıyla

Kızlarr günaydın size dünü anlatayım ölüyorum off
İşlemler o kadar zorki ve hic kimse dogru düzgün bisey demiyor off inşallah pazartesi sonucları alıp gittigimizde çözülür bunlar

Canıım teşekkür ederim yeniden, sizler iyi ki varsınız
Evet ben çıkayım kızlar gözlerim kapanıyor, öpüyorum sizleri. İyi bakın kendinize

sen de iyi ki varsın tatlımm... hepiniz iyi ki varsınız!

geçmiş olsun kuzummmm... dikkat et kendine.. Allah kolaylık versin, çabucak halledersiniz inşallah tatlım..

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine fena salgın var :26: aynen girdik bizim seneye hadi bakalımcanım nikah işlemleri mi zor anlamadım

hasta canım sen

Amin canım inşallah pazartesi olsa bari

Grip mi? Salgın varmış kuzum dikkat etmek lazım. :18:

çoook geçmiş olsun.

İyiym ben Allaha şükür. Görüşemedik bi kaç gündür.

Fotoğrafçı işi ne oldu, merak ediyodum.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine fena salgın var :26: aynen girdik bizim seneye hadi bakalımcanım nikah işlemleri mi zor anlamadım
Evet canım daha dogrusu bizim tanıdık zorlastırdı güya işleri halledecekti biz oradan oraya öldük kolayca belgeleri ögrenip aile hekimimize gitmek varkenn kostur baba kostur oldu
Grip mi? Salgın varmış kuzum dikkat etmek lazım. :18:

çoook geçmiş olsun.

İyiym ben Allaha şükür. Görüşemedik bi kaç gündür.

Fotoğrafçı işi ne oldu, merak ediyodum.

Canımmm pazartesi almaya gittim fotoları bi baktım ben şokkk 16/17 sectigim fotodan büyük basacaklardı ve sadece kenarlarını kesecekti digerlerinin düzeltme yapacaktı ama ben gittigimde cok üzgün oldugumu görmüş vee hepsini bastan tam istedigim ebatlarda istedigim gibi cıkarttırmıs dedim çok teşekkür ederim mutlu oldum evlilik foto olarak gelinleri üzgün görmek istemeyiz mutlu olmanıza sevindik dedi

süperrrrrrrrr. bak istediğin oldu işte

süperrrrrrrrr. bak istediğin oldu işte

evet canım çok şükür şimdi dügün içinde anlasmak istiyorum nişan fotolarını daha almadım ama..fiyatlar internet sitelerde baya artmıs oradada artacak diyodu inşallah artmadan yetişirz :44:

Hadi yaa inş halledersiniz bir an önce. Ay ben nikahı tamamen unutmuşumacaba ne zaman başlamamız gerekir işlemlere. bizim salonda olcak nikah.

Hadi yaa inş halledersiniz bir an önce. Ay ben nikahı tamamen unutmuşumacaba ne zaman başlamamız gerekir işlemlere. bizim salonda olcak nikah.

canım hemen basla bizde 11 mayıs istiyoruz hic zaman kaybetme ögren belediyeden neler gerektigini

içini ferah tut canım ama gecde kalma kına yerin falan hazırmı

Bi onlar hazır zaten canım yaa. Bazen bi bakıyorum çok ağırdan alıyorum sizlere göre. Balayı oteli bile daha bu hafta ayarlancak gelinlik filan hiç bişi yok ortada. Bide kiraya çıkıcağımız için büyük eşyaları da alamıyoruz. Son günlerde çok stres yaptım bunları nişanlıma trip atıp duruyorum yazık hiç suçu yokken

ahh canım ben senden beterim daha henüz nikah tarihini almaya calısıyoruz ben kına yeri balayı vs vs hic bişey yapmadık sadece nasip olursa inşallah aksilik cıkmaz pazartesi günümüzü alıcaz bir dolu iş var :18:

Sorma yaa bide mecburen herşey sona kalıyo. o da insanı strese sokuyo

Sorma yaa bide mecburen herşey sona kalıyo. o da insanı strese sokuyo

biz eşyaları alıcaz ama canım ya :44:Bu pazar degil haftaya mobilya bakmaya gidelim diyorum nişalıma yada önce beyaz eşya mı bakmalı yada ikisi bir aradamı bizde kirada oturucaz bu arada..ama kiracılık bu hangi evde ne kadar oturacaksın belirsiz
Ben zaten yatak odası takımı birde salona Köşe koltuk + tv ünitesi + masa + belki birde konsol alırım diyorum bu konsol konusunda inanılaz kararsızım fikrin varmı senin alacakmısın sen ? önce evi tutmuyorum çünkü dedigim gibi kiracı olunca eve göre eşya almak mantıksız iyi düşünüp her eve uyacak eşyalar almak lazım inşallah pişman olmayız..2 hafta sonra aldık diyelim şubatta hemen yapılmaya baslansa martta ev tutulup eşyalar gelse nisanı ortasını gecerken yerleşmek çeyiz gelmesi falan ben evlenmeden 15 gün önce falan hazır olsun istiyorum ev ama bakalım nasıl olacak offf daha gelinlikte var..hep daha zaman cok dedik ama öyle degilmiş geri sayım inanılmaz hızlandı :44:

evet canım yaa. ben bide çok tez canlıyım hersey hazır olsun istiyorum yiyorum kendimi resmen. bence konsol kesinlikle al tatlım inan çok eşyanı alcak hem görüntü olarak hoş oluyo hem kulanışlı oluyo. :) evet mobilya konusunda haklısın ama ben bi türlü emin olamıyorum şimdi ev kaç oda olur belki salon takımı ayrı oturma odası ayrı olcak. bu sefer nasıl kombin edicem . zaten şu koltuk rengine bi karar veremedım yaa:) herşey dert. bizde martta tutcaz inş evi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…