Eski dostlar ile hayata dair her şey

herkese mutlu huzurlu güzel haftalar canlaarrr :KK16::KK16: dilerim tartıda herkes bolca --- görür :KK34: ben bu haftada bildirim yapmayacagım izninizle, bugun regl oldum onun da fazlası var e bide bi süre dikkat de etmeyince ordan gelen ++ lar da var derken şimdi listede kendimi ++ olarak görmek istemiyorum :KK50: bugunden itibaren dikkat etmeye başlıyorum tabiki, önümüzdeki haftaya toparlayabildigim kadar toparlarım, hem neslicigimin dedigi blog u da inceleyecegim mutlaka :KK34: gerçi detokslarla çok aram yok ama onun dışındaki düzen bana baya uyuyor gibi :KK34: işte bakalım halledecegiz umarım.

bugun sabahtan da psikiyatriste gittim, panik ataktan dolayı arada kontrol olmam lazımdı ama hep ihmal ediyordum, bide ben de aşırı dikkat dagılması ve konsantrasyon bozuklugu var, onları da bi konuşalım dedim. yeni gelmiş bu doktor çok da iyi bi adamdı, psikolog gibi baya uzun konuştu benmle. uyku düzensizligim de oluncao nunla ilgili basit bi ilaç vereyim en azından düzene girene kadar kulan dedi, onun dışındakiler hastalık deil, mizaçtan kaynaklı, terapi yaparız seninle konsantrasyonla dikkat dagınıklıgıyla ilgili olan sorunları da öyle hallederiz dedi. çok içime sindi bakalımi en azından aklımdaki işlerden biri çıktı :KK34:

yarın da baabnnemin sene mevludu var, onunla uğraşacagımi ondan sonra da köye gidip bi süre dinlenmeyi düşünyorum. orası iyi geliyor bana :KK34: artık internette var orda dolayısıyla sizden de kopmam iyi gelir :KK34: hem orda emrahla da rahat görüşürüz. evde babamdan dolayı eve girip çıkma saatleri falan hep sıkıntılı gelemiyorum artk gerginlige :KK53::KK53:

ayy neyse daha çok konuşasım var da yeter bu kadar bi anda bombardımana tutmayım sizi :KK1::KK1: şimdi biraz uzanıp da yeşil çayımı içeyim :KK34: tekrardan herkese güzel haftalarr :KK16::KK16:
çeşmicim cnm bugün yoğun olacaksın kolaylıklar olsun hep sana
dün ne güzel kendin için bir adım atmışsın senin adına çok sevindim problemlerinide aza indiriceksin sen ..:KK34:mevlüdünüz de kabul olsun alalh rahmet eylesin babaannene
Merhaba kızlar, akşam mesaisine gelen olmamış daha:KK1: Doğa sporda galiba:KK34: Ben de O Ses Türkiye finalini izlerken adım sayımı 10000 yaptım ve oturdum. Menümü yazayım bu arada,

Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmekle hazırladığım yağsız tost
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara:
- 1 elma
- 1 kase yoğurt

Öğle Yemeği:
- 1 kase yayla çorbası
- 1 avuç içi kadar fırında tavuk göğüs
- 1 kaşık fava
- 1 kaşık haşlanmış brokoli

Ara:
- 1 ince dilim kek (haftasonu yaptım)
- 1 fincan sade neskafe

Akşam Yemeği:
- 1 ızgara levrek
- 1 kase salata

Ara:
- 1 minik kare bitter çikolata

Bugün öğlen yediklerim azdı, tabağıma aslında radika ve brokoli almıştım ama ikisine de sirke koymuş aşçı, ben de yiyemedim. Ekmek hakkım vardı ama yemeyi unuttum:KK19: Akşam da acıkırsak 1 kare bitter çikolata hakkımız var, ben de 8 gündür hiç yememiştim ama bugün yedim:KK56: Az olunca daha bir tadını aldım sanki:KK1:
Su tüketimim 2.5 litre, adım sayım bugün de 10000'i geçti:nazar:
nesli menün güzel olmuş beğendim sende bu gidişlar o inatçı kilolar kalmayacak:KK52:oo akşam çikolata var iimiş herşeyden az yemek daha çabuk kilo verdiriyor....:KK34:

Canım benim, gerçekten enerjim yüksek bugün:KK8: Kilo vermek çok moral oldu, çok ihtiyacım vardı:KK16: Sen azim konusunda hepimizi sollarsın canım benim, aldığın kilo azdır eminim ve kalıcı hale gelmeden yollarsın sen:KK8: Yaza kadar ben de ideal kiloma inmek ve belli bir aralıkta kalmak istiyorum, iradem devam ettikçe de başaracağımı düşünüyorum:KK16: Yavaş yavaş spor, adım sayısı yarışına başlarız o zaman seninle:KK1:
benden kocaman bir maşallahh daha:nazar: sagol canım eski azmim senin menüler okuyunca geri geliyor ama inan çok yoruldum nesli dinlenmeyi özledim :KK50: ha birde tekrar iş hayatına dönmek istiyorum bu aralar bakalım. Ben inanıyorum bu azimle sen yaza istediğin kiloya ineceksin:KK34:
yeterince dinlenince adım yarışında varım ve iddialıyım :KK53:

hoşgeldin cnm gene gribe yakalanmışsın aman çabuk geçmiş bari temizlik günün de kolay gelsin artık sende rahat bi nefes alıcan inşlhh bundan sonra işler güçler bitti....

ohhh benim memeleketime gitmişsin cnm ne güzeldir oralar şimdi sende hoşgeldiin:KK16:

evet güzel bi hafta sonu geçirdim diyebilirim :KK9:
aslında pilatese gidicektim sonra stepe döndüm hem daha hareket var hemde bölgesel oluyor hetarafım çalışıcak pilateste ben inceldiğimi biliyorum ama sanki bölgesel yerlerim duruyor gibi geliyor bana:44: cnm aslında bedenim 42 ile 44 arası şimdi çünki 44 beden bol 42 beden dar geliyor arasında bişeyim:KK9::KK9:ama genede 44 beden aldım eteği tuniği de...sende güzel kilo veriyorsun artık demem ki ne güzel işe yaramış menülerin daha da verirsin umarım...:KK16:
sağ ol canım inşallahh dinlencem artık
cemrecim step şuanki durum için daha iyi daha güzel kilo verirsin pilates inceltiyor kilo verdirmiyor biraz daha kilo verince pilates yaparsın
yaa cemrem ben resimlerde göstermiyorum galiba pek ama var benim fazlam yaa :KK43::KK43: bacaklarım kalın, göbegim var, simitler desen tekerlek gibi :KK53::KK53: ee yaza da kalan zaman malumm :KK53: o sebeple artık gaza gelmeli yanii :KK1::KK1:

duygucumm sonunda işler bitti artk keyf zamanıı :KK1::KK1: bu arada çok da geçmiş olsun canım benimm, neyse ki iyisin sanırım artık, aman dikkat et de tekrarlamasın kuzum :KK34:

hoşbulduk canımmm :KK16::KK16: koca kafamla görüşmemiz biraz kavgalı gürültülü ama güzeldi, en azından tatlıya bagladıkk, hem içimdeki herşeyi de döktüm baya bi şoka girdi :KK1::KK1: bakalım şimdilik hallettik gibi dee söz konusu kadın - erkek ilişkis olunca her an yeni atraksiyonlar olabiliyor :KK1: yada sadece biz de öle bilemeyecem şimdi :KK37::KK37:
evet nurdancım yatsam günlerce uyunmasan kalktığımda full enerjiyle kaldığım yerden devam etsem :))

herkese mutlu huzurlu güzel haftalar canlaarrr :KK16::KK16: dilerim tartıda herkes bolca --- görür :KK34: ben bu haftada bildirim yapmayacagım izninizle, bugun regl oldum onun da fazlası var e bide bi süre dikkat de etmeyince ordan gelen ++ lar da var derken şimdi listede kendimi ++ olarak görmek istemiyorum :KK50: bugunden itibaren dikkat etmeye başlıyorum tabiki, önümüzdeki haftaya toparlayabildigim kadar toparlarım, hem neslicigimin dedigi blog u da inceleyecegim mutlaka :KK34: gerçi detokslarla çok aram yok ama onun dışındaki düzen bana baya uyuyor gibi :KK34: işte bakalım halledecegiz umarım.

bugun sabahtan da psikiyatriste gittim, panik ataktan dolayı arada kontrol olmam lazımdı ama hep ihmal ediyordum, bide ben de aşırı dikkat dagılması ve konsantrasyon bozuklugu var, onları da bi konuşalım dedim. yeni gelmiş bu doktor çok da iyi bi adamdı, psikolog gibi baya uzun konuştu benmle. uyku düzensizligim de oluncao nunla ilgili basit bi ilaç vereyim en azından düzene girene kadar kulan dedi, onun dışındakiler hastalık deil, mizaçtan kaynaklı, terapi yaparız seninle konsantrasyonla dikkat dagınıklıgıyla ilgili olan sorunları da öyle hallederiz dedi. çok içime sindi bakalımi en azından aklımdaki işlerden biri çıktı :KK34:

yarın da baabnnemin sene mevludu var, onunla uğraşacagımi ondan sonra da köye gidip bi süre dinlenmeyi düşünyorum. orası iyi geliyor bana :KK34: artık internette var orda dolayısıyla sizden de kopmam iyi gelir :KK34: hem orda emrahla da rahat görüşürüz. evde babamdan dolayı eve girip çıkma saatleri falan hep sıkıntılı gelemiyorum artk gerginlige :KK53::KK53:

ayy neyse daha çok konuşasım var da yeter bu kadar bi anda bombardımana tutmayım sizi :KK1::KK1: şimdi biraz uzanıp da yeşil çayımı içeyim :KK34: tekrardan herkese güzel haftalarr :KK16::KK16:

insanın kendini hazır hissetmesi çok önemli o yüzden rahatına bak canım,ayrıca doktor işi nasip işi ne güzel ilgili bir doktora denk gelmişsin umarım herşey senin için iyi ilerler panik atak bendede var bendeki nefesle alakalı çok zor yıpratıcı birşeyy
Merhaba kızlar, akşam mesaisine gelen olmamış daha:KK1: Doğa sporda galiba:KK34: Ben de O Ses Türkiye finalini izlerken adım sayımı 10000 yaptım ve oturdum. Menümü yazayım bu arada,

Kahvaltı:
- 2 dilim çok tahıllı ekmekle hazırladığım yağsız tost
- 1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara:
- 1 elma
- 1 kase yoğurt

Öğle Yemeği:
- 1 kase yayla çorbası
- 1 avuç içi kadar fırında tavuk göğüs
- 1 kaşık fava
- 1 kaşık haşlanmış brokoli

Ara:
- 1 ince dilim kek (haftasonu yaptım)
- 1 fincan sade neskafe

Akşam Yemeği:
- 1 ızgara levrek
- 1 kase salata

Ara:
- 1 minik kare bitter çikolata

Bugün öğlen yediklerim azdı, tabağıma aslında radika ve brokoli almıştım ama ikisine de sirke koymuş aşçı, ben de yiyemedim. Ekmek hakkım vardı ama yemeyi unuttum:KK19: Akşam da acıkırsak 1 kare bitter çikolata hakkımız var, ben de 8 gündür hiç yememiştim ama bugün yedim:KK56: Az olunca daha bir tadını aldım sanki:KK1:
Su tüketimim 2.5 litre, adım sayım bugün de 10000'i geçti:nazar:

vay tanışalı 1.5 yıl oldu seni hiç böyle görmedim maşallahh tekrar tekrar, menün çok güzel tebrik ederim kargoyla yolla banada geçsin bu azmin:KK37: bu arada sorcam unutuyorum neslişim sen doktora gittinmi en son ufak bir operasyon daha geçirmiştin

Günaydın arkidişler harika ve bol enerjili bir gün olsun özellikle enerjiye ihtiyacı olan biri olarak neyse dünkü menümü yazayım bi kahve içeyim

kahvaltı: 1 kk az yağlı peynir
6 zeytin (3 siyah-3 yeşil)
1 domates-1 salatalık
3-4 dal maydanoz
1 dilim kızarmış köy ekmeği

öğlen: (dışardaydım)1 gevrek-1 büyük boy ayran

akşam: fırında sebzeli tavuk 5 kaşık (genelde sebzelerden yedim 1 baget tavuk)
1 küçük kase yoğurt
1 dilim köy ekmeği

su olayını hala daha oturtamadım spor işini iyice dinlenip öyle yapacağım gerçi hergün hareket halindeyim.

bu arada dün doğa ile haberleştik grip olmuş ve baya yogun -yorgun günler geçiriyor erken yatacaktı haberiniz olsun ALLAH şifa versin kuzuma çok özledim topikde varlığını:KK50:

çeşmicim cnm bugün yoğun olacaksın kolaylıklar olsun hep sana
dün ne güzel kendin için bir adım atmışsın senin adına çok sevindim problemlerinide aza indiriceksin sen ..:KK34:mevlüdünüz de kabul olsun alalh rahmet eylesin babaannene

nesli menün güzel olmuş beğendim sende bu gidişlar o inatçı kilolar kalmayacak:KK52:oo akşam çikolata var iimiş herşeyden az yemek daha çabuk kilo verdiriyor....:KK34:

Sağol canım, gitsinler valla, kim daha inatçıymış görüyorlar işte:KK1:

benden kocaman bir maşallahh daha:nazar: sagol canım eski azmim senin menüler okuyunca geri geliyor ama inan çok yoruldum nesli dinlenmeyi özledim :KK50: ha birde tekrar iş hayatına dönmek istiyorum bu aralar bakalım. Ben inanıyorum bu azimle sen yaza istediğin kiloya ineceksin:KK34:
yeterince dinlenince adım yarışında varım ve iddialıyım :KK53:

sağ ol canım inşallahh dinlencem artık
cemrecim step şuanki durum için daha iyi daha güzel kilo verirsin pilates inceltiyor kilo verdirmiyor biraz daha kilo verince pilates yaparsın

evet nurdancım yatsam günlerce uyunmasan kalktığımda full enerjiyle kaldığım yerden devam etsem :))

insanın kendini hazır hissetmesi çok önemli o yüzden rahatına bak canım,ayrıca doktor işi nasip işi ne güzel ilgili bir doktora denk gelmişsin umarım herşey senin için iyi ilerler panik atak bendede var bendeki nefesle alakalı çok zor yıpratıcı birşeyy

vay tanışalı 1.5 yıl oldu seni hiç böyle görmedim maşallahh tekrar tekrar, menün çok güzel tebrik ederim kargoyla yolla banada geçsin bu azmin:KK37: bu arada sorcam unutuyorum neslişim sen doktora gittinmi en son ufak bir operasyon daha geçirmiştin

Duygucum, biz bile belli bir sürede yorulup saldık, sen uzun zaman diyet modundaydın, şimdi ev işleri yordu seni, ayrıca da ideal bir kilodasın zaten:nazar: şımart kendini:KK16: İş hayatına dönme kararın yeni mi? Kuziş ne olacak? Hadi bakalım, hayırlısı neyse o olsun diyelim:KK8: Kargoya gerek yok, gel bulaştırayım ben sana:KK1:

Günaydın arkidişler harika ve bol enerjili bir gün olsun özellikle enerjiye ihtiyacı olan biri olarak neyse dünkü menümü yazayım bi kahve içeyim

kahvaltı: 1 kk az yağlı peynir
6 zeytin (3 siyah-3 yeşil)
1 domates-1 salatalık
3-4 dal maydanoz
1 dilim kızarmış köy ekmeği

öğlen: (dışardaydım)1 gevrek-1 büyük boy ayran

akşam: fırında sebzeli tavuk 5 kaşık (genelde sebzelerden yedim 1 baget tavuk)
1 küçük kase yoğurt
1 dilim köy ekmeği

su olayını hala daha oturtamadım spor işini iyice dinlenip öyle yapacağım gerçi hergün hareket halindeyim.

Hemen sana enerji yollayayım biraz:KK55: Benim de enerjim var da işe gelince yok:KK1: Dün güzel çalışmıştım ama bugün hiiiiç içimden gelmiyor, çıksam dışarlarda yürüsem modundayım:KK1:
Duygucum menün gayet güzel olmuş, çok beğendim ben:KK16: Hareket konusunda, bence yeterince hareket halindesindir, kendine gel, dinlen, sonra ne zaman canın isterse pilatesine başlarsın, sen çok severek yapıyordun pilatesi:KK16:

bu arada dün doğa ile haberleştik grip olmuş ve baya yogun -yorgun günler geçiriyor erken yatacaktı haberiniz olsun ALLAH şifa versin kuzuma çok özledim topikde varlığını:KK50:

Aaa, gündüz mesajlaşmıştık bizde, haftasonu kötüydüm ama bugün iyiyim demişti, işleri çok yoğundu, akşama kötü oldu demek ki, ben de acaba iyi hissedip spora mı gitti diye düşünmüştüm. Hay Allah, acil şifalar diliyorum, bir an önce gelsin aramıza, ben de özledim yaaa:KK24:

Merhaba kızlar, hepimize güzel ve enerjik bir gün olsun:KK16: Bugün hiç çalışma havamda değilim, istek gelir inşallah, yapılacak işler bekliyor çünkü:18: Benim program çok iyi gidiyor, alıştım, başta notlara bakıyordum ama şimdi tam olarak öğrendim. Cuma günü 1. program bitiyor ve Cumartesi 2. program başlıyor, Cuma işten çıkıp annemlere gideceğiz, haftasonu orada olacağız, malum annemleyken herhangi bir diyete uymak çok zor oluyor ama çaktırmadan ve elimden geldiğince uygulayacağım:KK1: Başarıyla atlatmak istiyorum:KK16: Zaten, seyahatlerde, gezilerde, tatillerde de dengede tutmayı öğrenmem lazım.

Pek güzel toplaşmışız bakıyorum:KK16: Filizcim yazdıklarını beğeniyorum ama sistem izin vermiyor:26: Ben bugünkü menümü de paylaşayım, birazdan sütümü de ısıtayım, açlık hissetmiyorum ama canım istiyor, o yüzden içeceğim:KK53: İlginç bir şekilde iştahım azaldı, böyle olunca da programa olan güvenim artıyor:KK16:

Kahvaltı:
- 2 dilim köy ekmeği
- 1 dilim beyaz peynir
- 6 tane yeşil zeytin
- 1 avuç maydanoz
- 1 çay kaşığı kaymak (1 tk zeytinyağı yerine yedim)
- 1 tk vişne reçeli
- 1 fincan şekersiz çay

Ara Öğün:
- 1 kase yoğurt
- 3 tane form bisküvi

Öğle Yemeği:
- 1 kase süzme mercimek çorbası
- 4 tane ızgara köfte (Porsiyonda 6 tane vardı ama 2'sini eşime verdim)
- 1 dilim ekmek kadar lavaş
- 1 kase salata

Ara Öğün:
- 1 mandalina

Akşam Yemeği:
- 1 porsiyon haşlama et (100 gram civarı)
- 1 kase şevketibostan salatası (haşlayıp az zeytinyağı ve bol limonla)

Yatmadan Önce:
- 1 bardak süt

Şevketibostan ilk defa yapıp yedim ve çok beğendim. İzmir'de olmanın avantajı, pazarda değişik değişik bir sürü ot satılıyor, bunun da adını duymuştum ama hiç yememiştim, pazarda çok tatlı bir teyze alıyordu, ben de özenip aldım:KK1:

sevketı bostan ben de ılk kez duydum merak ettım menulerın yıne cok guzel sıfır kacamak yapıyorsun bravo valla. ayrıca ıstahın azalmıs bu da harıka bır haber

Merhaba arkadaslar diger topik bitmis yeni baslangic herkese guzellikler getirsin
Birazcik iz surup buldum sizi.bi kac sayfa okudum ve Doga nin yazdiklari taaa derinden etliledi beni.canim yeni isinuz hayirli ugurlu olsun bol jaxanclar nadip olsun .sikintilarin son bulsun.ben senin erkek bebis istefigini zannederdim.insallah Doga n bu sebe kollarinda olur canim.bunu taaa kslbimin derinletinden hissderek soluyorum emin ol.istemektsn korkma.dile getirmektsn korkma Rabbim cok buyuk ins sanada cemrdmede isteyen herkesede nasip etsin

oooooooooo kımler gelmısssssssss canım benım ozledım valla senı. ama anladıgım kadarıyla sukur ıyısın onemlı olan bu zaten.

duaların ve guzel dıleklerın ıcın ALLAHN razı olsun canım cok duygulandırdın benı. oyle guzel bır ınsan kı kızların cok sanslı boyle guzel bır annelerı oldugu ıcınnnnnnnnnkocaman opuyorum senı. kızlarını da tabıkı. ALLAHA emanet olun

iyi gecelr kızlar bizim gece mesaimizbaşladı benim bebek geceleri gündüzlerle karıştırıyo gece hep ayaktayızzz....2 gündür yediklerime dikkat etmedim yarından itibaren toparlıyorum .... kızlar doga canım giremiyorum bazen valla yetişemiyorum size malum bu hafta hem misafirim vardı hem ben misafirlikteydimm ama size oğluşumla bir resmimizi paylaşıyorumm büyüdü sıpaaa

canım sana duz sac cok yakısıyor bence boyle kullan. duru bır guzellıgın oluyor boyle hem de cok dogal oluyorsun. yasında duruyorsun ayrıca.

oglusune gelınce bayıldım maasallah ne guzel bır oglan. maasallah saclarına da kuzunun. cok tatlı cıkmıssınız MAASALLAH ALLAH nazarlardan korusun ınsaallah

buarada kılonu yazmamıssın bu hafta

biraz geç oldu ama hoşbulduk canım...

bu hafta ben pek giremedim..misafir geldi biz misafirliğe gittik cuma antep turu yaptık derken benim pestilim çıkmış..yeni yeni kendime geliyorum...evde iki sele ütü var ve beni bekliyor...

yogun ama guzel gecmıs gunlerın. dısarı cıkmak gezmek ıyı gelmıstır bence.

yardıma bır bayan ayarlasan ıyı olur aslında. okul da acılacak malum 3 hafta sonra daha yogun olacaksın

Günaydınnn günaydın hayırlı sağlıklı çok huzurlu bir hafta dilerim..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hafta sonu genelde girmem ama perşembe-cuma için kusura bakmayın perşembe kendime dinlenme günü ilan ettim tam keyif yapacaktım görümcem hastalanmış içim razı olmadı çorba ilaç götürdüm biraz evde yardım ettim ,cuma acayipti heryerim her noktam agrıyor kas gevşetici,grip ilaçları krem derken gece yarısı kendime geldim hafta sonumda çok yoğundu neyseki artık bitti artık günlük klasik temizlik günüm dışında ev ile ilgili bir şey yok bu hafta bir iki eksiğimi tamamlayıp resim yüklemeyi planlıyorum, benden böyle herkez iyimi? gideyim güzel bir kahvaltı yapayım :KK56: sonrada keyif kahvesii ohh mis missss gelmek isteyen buyursunn:nazar::nazar:

bu arada neslişim mesajın için tşk.ederim ayrıca benim mesajımıda topiğe ilettiğin teşekkür ederim iyiki varsın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben bunların hepsını bılıyorum ama okurken yıne cok uzuldum canım. kıyamıyorum sana kuzum. bak halen dınlenemedım lutfen bu hafta barı sakın gecır de kendıne gelsın vucudun.

gorumcene tekrardan gecmıs olsun sıfalar dılıyorum canım

resımlerı artık beklerken catlayacagımmmmmmmmmm hadı gariiiiiiiiiiii sekerımmmmmmmmmm

canım benım gule gule otur gule gule kırlet agız tadıyla mutlulukla saglıkla gunler gor ınsaallah evındeeeeeeeeeeeeee

Sağol canım, gitsinler valla, kim daha inatçıymış görüyorlar işte:KK1:

Duygucum, biz bile belli bir sürede yorulup saldık, sen uzun zaman diyet modundaydın, şimdi ev işleri yordu seni, ayrıca da ideal bir kilodasın zaten:nazar: şımart kendini:KK16: İş hayatına dönme kararın yeni mi? Kuziş ne olacak? Hadi bakalım, hayırlısı neyse o olsun diyelim:KK8: Kargoya gerek yok, gel bulaştırayım ben sana:KK1:

Hemen sana enerji yollayayım biraz:KK55: Benim de enerjim var da işe gelince yok:KK1: Dün güzel çalışmıştım ama bugün hiiiiç içimden gelmiyor, çıksam dışarlarda yürüsem modundayım:KK1:
Duygucum menün gayet güzel olmuş, çok beğendim ben:KK16: Hareket konusunda, bence yeterince hareket halindesindir, kendine gel, dinlen, sonra ne zaman canın isterse pilatesine başlarsın, sen çok severek yapıyordun pilatesi:KK16:

Aaa, gündüz mesajlaşmıştık bizde, haftasonu kötüydüm ama bugün iyiyim demişti, işleri çok yoğundu, akşama kötü oldu demek ki, ben de acaba iyi hissedip spora mı gitti diye düşünmüştüm. Hay Allah, acil şifalar diliyorum, bir an önce gelsin aramıza, ben de özledim yaaa:KK24:

çalışma fikri hep vardı ama kuzeye kıyamıyordum dişi,emzirmesi,wc eğitimi bunlarla baş etmek zordu bu süreçi benle geçirsin istedim ha devlet dairesinde olsam mecbur çalışırdım ama özel sektör olduğu için böyle bir karar almıştım kuzey artık çocuk ihtiyaçlarını dile getiriyor ve kendi yapıyor umarım iyi eller bakar benim sabır ve şevkatimi gösterir:KK43:

pilatesimi özledim aslında başlasam hem bedenen gevşerim biraz daha enerji yükleyim başlıcam inşallahh
bazen insan hiç birşey yapmak istemiyor seni anlıyorum bu aralar bu durumu iyi bilirim
Merhaba kızlar, hepimize güzel ve enerjik bir gün olsun:KK16: Bugün hiç çalışma havamda değilim, istek gelir inşallah, yapılacak işler bekliyor çünkü:18: Benim program çok iyi gidiyor, alıştım, başta notlara bakıyordum ama şimdi tam olarak öğrendim. Cuma günü 1. program bitiyor ve Cumartesi 2. program başlıyor, Cuma işten çıkıp annemlere gideceğiz, haftasonu orada olacağız, malum annemleyken herhangi bir diyete uymak çok zor oluyor ama çaktırmadan ve elimden geldiğince uygulayacağım:KK1: Başarıyla atlatmak istiyorum:KK16: Zaten, seyahatlerde, gezilerde, tatillerde de dengede tutmayı öğrenmem lazım.
vayyyy alışmana sevindim sonuçda alıyorsunyaa keyfi ayrı güzeldir valla maşallahh :nazar::nazar::nazar::nazar:
hafta sonu biraz kritik gibi özellikle havası ve anne yemeklerini düşünürsek işin zor ama minimum derecede atlatacağını düşünüyorum anne yemeği yenmedende gelinmez dimi sana şimdi'den iyi yolcularla annene benden selamlarrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bu aralar gene herkesler yoğun iş güç derken topiğimiz garip kalmasın elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. ve bugünn aylar sonra eşimle dışarı çıktık gezdik güzel oldu benim için ara öğünümü yanımda götürdüm hiç kaçamak yapmadım bugün
ve mükafatını aldım veeeeee bugün kendime ilk defa kalem etek aldım süper oldu bayıldımmmm:21::21:mağazaya girince bedenime göre bulmak çok mutlu etti kendimi bide uzun hırka tarzı tunik aldım inşlh daha da verip inceleceğim yola devam ediyorum arada kaçırsam da size yazmak istedim sevincimi paylaşmak istedimm:KK52:

canım esınle gezmıssın guzelce. ablanı da gormussun guzel guzel ınce beden etekler almıssın ohhhhhhhh keyfıne dıyecek yok deseneeeeeeeeeeeeee cok sevındım adınaaaaaaaaaa. resım ekleseneeeeeeeeeeeeeee

canım gercekten cok mutlu oluyorum senı boyle gorunceeeeeeeeeee

oooooooo demek anneye gıdılıyorrrrrrrr ben de haftasonu annemlerde olacagımmmmmmmmmmmm annene bızden selamlar opuyoruzzzzzz guzel guzel hasrat gıder canım benımmmmmm

merhaba kızlar. görüşmeyeli nasılsınız? herkes istediği kg ya düşmüştür inşallah. ben düşemedim malesef. ama o yolda ilerliyorum çok şükür

ben 58.5 oldum (maşallah)

oooooooooo merhaba nasılsınnnnnnnn

cok uzun zaman oldu gorusmeyelı.

nasıl buldun bızıııııııııı, topıkte yenı ustelıkkkkkk

cok guzel kılodasın ama zaten sennnnnn

seni görmekde çokkk güzel hele böyle azimli kararlı görmek ayrı bi keyiff maşallah kilolar verilmiş enerjinde yüksek valla maşallahh :nazar::nazar: devamı misli misli gelsin,bana gelirsek evet hareket halindeyim ama molalarda elime devasıl bir çikolata yada cipsle buluyorum malesef hareketli olmamı değerlendiremedim tartıma pil aldım ve tartıldım şok oldum kilo almışım ama pes etmek yok yaza dümdüz bir karın ve orantılı bir vücutla girmek istiyorum:KK76::KK76::KK76:

nesli seni böyle görmek beni çokk mutlu etti yaaa :nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmmmmmm duzenın bozulunca halıyle senın de yeme ıcme alıskanlıklarını etkıledı takma kafana kaldı kı sen uc yıldır nerdeyse dıyet yapıyorsunnnn kolay mı yaaaaaa , bosver dusunme sımdı bunları. yedın tadını aldın bırakırsın yaza kadar ne olacak. nefsını koreltmıs oldunnnn

Kişiler:Başlangıç:Geçen Hafta:Bu Hafta:Gelen/Giden:Toplam Gelen/ Giden:Hedef:
duyfer_200685 kg60,2 kg 60,7 kg ) +500 gr 24,5 kg59 kg
pomogranate110,00 kg99,5 kg98,5 kg -1,00 kg 11 kg80 kg
nesli7875 kg71 kg69,9 kg -1,1 kg 6,2 kg58 kg
sunagokan 72 kg (doğum )65,1 ?? kg ?? gr 6,9 kg kg59 kg
ceşminaz83 kg75,7 kgizinli kg ?? gr 7,00 kg70 kg
serap_serap77,9 kg ( doğum )82,4 kg 82,4 kg 0,0 gr kg60 kg
berivannn85 kg65 kg?? kg?? kg 20 kg 58 kg
tultan108,00 kg104 kg (hamilelik) izinli kg kg?? kg
cemrem2985,8 kg74,4 kg70 kg -400 gr 11,8 kg68 kg
[tr],

cok uzuldum sımdı, duygusum da benım gıbı kotuymus buaralar. ne oldu bıze anlamadım kı canımmmm

ben mı olumsuz etkılıyorum acaba

baksana calısmak ıstıyorsun ama bundan haberım yok cok uzuldum bunu bılmedıgım ıcın. benım duzenım nekadar bozdu uzaklastırdı bızı boyle yaaaaaaaaa

kızlar cızelgemızı yayınladım kılo veren herkesı tebrık edıyorum ben ızın aldıgımda 99 dum ama ızınlı haftanın ortasında 99,5 den fazlasını gordugum bıle olmustu nerdeyse. oyuzden kılomu 99,5 olarak gordum 98,5 ındım sukur. ınsaallah boyle devam eder gercı bu hafta duzenım gecen haftakı gıbı degıl ayrıca cok yogunum yorgunum grıbı bugun atlattım sayılır bır gun ıyı bır gun kotu gectı yolcu da olacam haftasonu. bakalım odem olur yolculuktan yıne. hayırlısı artık. ıkı gundur spora gıdemedım ama yarın gıderım forumu bıtırıp calısmam gereken evraklar var su an. marketten yenı geldım dun de cok agırlastım erkenden uyudum sukur bugun ıyıydım

X