Eski dostlar ile hayata dair her şey

Ay basim agriyor uykum var aksam olsa da eve gitsek hic calisasim yok sabah iyiydin de kacti modum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese guzel bir hafta diliyorum uykulu ve yorgun basladim ben. Oyuzden bugun erkenden uyuyacagim.aksam yoldan geldik valiz bosalt yika topla derkwn yoruldum bolca peynir gwtirdim ona ozel su hazirladin bol bol ispanak dofradim dondurucu koydum hafif pisirip. Ev temiz utu de yok oyuzden bu hafta rahatim biraz dinlenip kendime zaman ayiracagin dizi, kitap, spor olarak. Artik alti da kalkinca uyumuyorum ise erken gelecegiz eskisi gibi. Aksam terzi ve banka isimi halledecegim size resim sozum vardi onu halledecegim bugun kesin. Menulerimi de yazacagim bugun yolladim koca.bu hafta gorusememistik zaten.bakalim iki haftayi nasil yorumlayacak yeni beslenme nasil olacak

evine hoşgeldin filizimm :KK16::KK16: çok güzel bir hafta geçirirsin inşallah bu hafta :KK19:

Duygu, nesli nerelerdesiniz artik hic yazmiyorsunuz uzuluyorum

evet yaa nerdelerrr bizi unuttular mı yoksaa :KK14::KK14:

Ay ins nurdancigim senin de benim de istedigim sehir olsun insaallah

aminn inşallahhh :KK16::KK16:

Benim icin tlf iyi oldu nurdancigim cunku esim aksamlari web sayfasi falan calisiyor lokanta icin cok kullaniyor laptopu. Onceden kullanmazdi pek.isyerinde de girmiyorum kk artik.o yuzden benim icin iyi oldu

laptop imkanı olmasa ben de telefondan girmenin yollarını arardım canım ama laptop tan yeterince giriyorum telefonu sadece msj konuşma ve oyunlar için kullanıyorum :KK53: o bile yeterince oyalıyor zaten :KK53:

Canim mrb yine ikimiz buralardayiz nasil geciyor gunun.nesli annesinden sabah donmus direkt ise gecmis oglen.duygus da kuzey azicik hastaymis haberler boyle. Neslis dinlensin kuzis iyilessin hafta ortasi toparlaniriz ins

Ay haklisin ya telden zor da oluyor ben de laptop tercih ederim ama sartlar telefona yonlendiriyor

Pek yorgunum.yorgin oldugum.icin sinirliyim oyizden bir. Bakem dedim iste :sly::confused::what::rolleyes::cool:

Eve geldim.ama dinlenemedim cunku ispanak karnibahar uymuyor esime.barbunyam vardi o onu yedi. Yarina yemegim var ama uymuyor iste adama. İlactan dolayi yasak. Ben de pirasa kabak mantar yasak olnayan yemek yapiyorum iste.yarim saate bitecek ins sonra kitap okuyarK yatarim. Yarin laptoptan girerim opuyorum

herkese iyi akşamlar bugün gene kan verdim prolaktin hormonu için hemşire kolumu mahvetti mosmor oldu bide bana ne var çok mu acıttım diyor ya kolumu kaldıramıyorum ağrıdan ufff
neyse bugün biraz sabah benim için üzücüydü çünki tartıda + gördüm olsun o an üzüldüm ama geçti nasılsa bugün başladım eski dönemime bu arada çeşmi cmn bende alıcam en kısa zamanda şu yeşil kahveyi eşimde duymuş bu ara oda söyledi deneme yapıcaz onunla .. gelelim kiloma bu hafta 70.00 olmuşum yani toplam 500 gr almışım olsun vericem en kısa zamanda benden bu kadar diğer kan sonuçlarım da çıkmış sonuçlar güzel di tabii r apora eklenmedi hala 15 gün sonra belli olur benden bu kadar ben kaçar:KK3:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, nasılsınız? Herşey yolundadır inşallah:KK16: Ben Denizli'ye gittim geldim, çok güzel vakit geçirdim:KK9: İlk defa şehirlerarası yolda araba kullandım, giderken çok yorulmuştum ama dönüşte daha iyiydi. Dün işyerine geldim direkt. Annem sarma yapıp yolladı, onları pişirdim akşam:KK56: çatlayana kadar yedim:KK1: Denizli'de de hiç dikkat etmedim, bu sabah tartıldım ve 68 gördüm tartıda:KK59: 1 kg almışım, ne diyeyim bilemiyorum... Neyse bugünden itibaren yine dikkat etme modundayım, ne kadar sürer bilmiyorum gerçi:KK53:
Bugün de sabahtan beri koşturmaca halindeydim, şimdi fırsat bulur bulmaz gireyim bakayım dedim. Hızlıca baktığım kadarıyla Nurdan ve Doğa kaynatmış epey, Cemrem gelmiş gitmiş, Duyguşum girememiş henüz, herşey yolundadır inşallah:KK16: Fırsat bulursam gün içinde geçmişe dalarım:KK8:

Cemrecigim ilk kez arti ciktin hemen uzulmussun boyle yapma lutfwn
Sonuclarin da iyi cikar ins canim

Neslicigim gelmis hosgelmis yollarda kalmisti gozum valla :KK66::KK70: canim konustuk ama burdan da yazayim bu yollarin fatihi olma projen cok hosuma gitti yorulsan da guzel olmus ohhh sefan olsun canim. Hem araba keyfi hem aile bulusma keyfi hem sarma ile donus :KK66: super.ipin ucu kacmis gerci :eek: ama toparlayacagini dusunuyorum canim.benim gelmeme on gun kaldi kendini tutarsan beni mincirmana izin verecegim :p senin kurs ne oldu buaradacanim ne zaman bitiyordu

Kizlar merhaba nasilsiniz yorgun ve keyifsizim.modum cok dusuk.ins sizler iyisinizdir aksam uzun soluklu yazarim opuyorum

Pek yorgunum.yorgin oldugum.icin sinirliyim oyizden bir. Bakem dedim iste :sly::confused::what::rolleyes::cool:

Merhaba canım :) sizde mi diyet yapıyorsunuz :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yine bir ankara dönüşü hepinizi selamlıyorum kızlar :KK3::KK3: duyguş hariç herkesler bi uğramış sanırım :KK16: suna yı da görmedim gerçi bebeiş de kendisi de iyidir inşallah :26:

ben çok uykusuzum, pazartesi gecesi neredeyse hiç uyumadan ankaraya gittim, salı günü hep koşturmaydı ankarada. o akşam da keyfim yoktu die arkadaşım yalnız bırakmadı beni. akşam 5 ten gece 4 e kadar beraberdik bütün ankarayı gezdik nerdeyse :KK53: çok da iyi geldi bana, amaçsızca sokaklarda yürümek, konuşmak dertleşmek falan :KK34: ama işte sabah 10 da ofiste olmam gerekiyordu diye yine uykusuz kaldım. şimdi dde resmen direniyorum uyumaya :KK53:

bu araada saçlarımı kestirdim :KK14: arkası kısa önü uzun yaptım yine ama bu sefer arkası çok kısa oldu :KK53: emrahla da aramız kötü, 2 gündüğr görüşmüyoruz, bi süre daha da görüşmeyecegiz :KK34: benden havadisler bu kadar, bişeyler izleyeyim de uyuyayım bari :26:

herkese iyi gecelerrr :KK3:

Merhaba kızlar, nasılsınız? Herşey yolundadır inşallah:KK16: Ben Denizli'ye gittim geldim, çok güzel vakit geçirdim:KK9: İlk defa şehirlerarası yolda araba kullandım, giderken çok yorulmuştum ama dönüşte daha iyiydi. Dün işyerine geldim direkt. Annem sarma yapıp yolladı, onları pişirdim akşam:KK56: çatlayana kadar yedim:KK1: Denizli'de de hiç dikkat etmedim, bu sabah tartıldım ve 68 gördüm tartıda:KK59: 1 kg almışım, ne diyeyim bilemiyorum... Neyse bugünden itibaren yine dikkat etme modundayım, ne kadar sürer bilmiyorum gerçi:KK53:
Bugün de sabahtan beri koşturmaca halindeydim, şimdi fırsat bulur bulmaz gireyim bakayım dedim. Hızlıca baktığım kadarıyla Nurdan ve Doğa kaynatmış epey, Cemrem gelmiş gitmiş, Duyguşum girememiş henüz, herşey yolundadır inşallah:KK16: Fırsat bulursam gün içinde geçmişe dalarım:KK8:
nesli cnm sende takılma kiloya bu dönem hepimizin bünyesi isyan bayrağını çekti galib atam düzenli de gidemeyince bunye hemen alıyor kiloyu ama o kilo da şişkinlik bi kaç güne düzene giriyorverirsin vermesende senin kilon fazla değil tatlım
ne güzel ailenle vakit geçirmişsin çok da iyi olmuştur sana işlerinde kolaylıklar...
Cemrecigim ilk kez arti ciktin hemen uzulmussun boyle yapma lutfwn
Sonuclarin da iyi cikar ins canim

evet tatlım ya biraz üzüldüm aylar sonra + görünce ama topladım kendimi nasılsa formülü öğrendim artık dikkat ederim
senin modun düşük demişsin uamrım sıkıntılı bi durum yoktuır :KK54:
yine bir ankara dönüşü hepinizi selamlıyorum kızlar :KK3::KK3: duyguş hariç herkesler bi uğramış sanırım :KK16: suna yı da görmedim gerçi bebeiş de kendisi de iyidir inşallah :26:

ben çok uykusuzum, pazartesi gecesi neredeyse hiç uyumadan ankaraya gittim, salı günü hep koşturmaydı ankarada. o akşam da keyfim yoktu die arkadaşım yalnız bırakmadı beni. akşam 5 ten gece 4 e kadar beraberdik bütün ankarayı gezdik nerdeyse :KK53: çok da iyi geldi bana, amaçsızca sokaklarda yürümek, konuşmak dertleşmek falan :KK34: ama işte sabah 10 da ofiste olmam gerekiyordu diye yine uykusuz kaldım. şimdi dde resmen direniyorum uyumaya :KK53:

bu araada saçlarımı kestirdim :KK14: arkası kısa önü uzun yaptım yine ama bu sefer arkası çok kısa oldu :KK53: emrahla da aramız kötü, 2 gündüğr görüşmüyoruz, bi süre daha da görüşmeyecegiz :KK34: benden havadisler bu kadar, bişeyler izleyeyim de uyuyayım bari :26:

herkese iyi gecelerrr :KK3:

cnm cnm sen gene yollardan geldin işlerin hep rast gitsin tatlım
aa emrahla konuşmuyormusun umarım sorununuzu çabuk atlatırsın
yeni saçın güle güle kullan bu arada senle pişti olduk bende geçen hafta saçımı kestirdim bende sarılar vardı uzayınca iki renkli saç oldu hiç sevmem:KK47:bende kuaföre gittim arkası kısacık erkek gibi yanları uzun bıraktırdım..süper oldu sarı saçlarım sadece uc kısımda kaldı
değişiklik iyi geliyor bana da yaradı kilo aldım hemen :KK52::KK9::KK9:

duygu girmemiş umarım bi aksilik yoktur
serap ta bu hafta gözükmedi ve suna da hepsi iyidirler ee nede olsa anneler üçü de cocuk peşinde koşmaktan topiğe girememişlerdir :KK9:

Son düzenleme:
Kuzey hafif nezle demistim kizlar.hem bu sebepten hem ev hayirlamaya gelen misafiri oldu o yuzden giremedi duygu.modu da dusuk.cunku o da benim gibi uzun zamandir kilo veremiyor hatta almis kilo.duygusumun da havasi bozuk yani kizlar

Cemrecigim.artik zor kilo vereceksin hatra biraz alacaksin bile tekrar. Kaldi ki hamilelik gelecek kilocuk gwlecek.sen cok basarili kilo verdin boyle uzulmwn gerwksiz ve erkwn canim. Ooo demek saclar krsildi hani resimyok mu.gule gule kullan canim.

X