Eski dostlar ile hayata dair her şey

Günaydın kızlar, dün fırsat bulamadım, bugün bir bakayım dedim ne var ne yok diye:KK1: Yoğunluk devam ediyor, bu hafta nasıl geçti anlamadım. Haftasonu evde hem yayılıp hem ara ara ütü işini halletmeyi düşünüyorum. İzmir'de hava çok değişken, yazlıkları çıkarsam mı diyordum ama bu hafta da bekleyeyim olmazsa, önce yapılması gereken ütüleri yapayım, yazlık çıkarması kolay:KK34:
Haftaya bitirilmesi gereken proje raporu, yeni proje önerisi var, inşallah yetiştiririm...
Nurdanım kocakafanla bozukmuşsun yine kuzum, en kısa zamanda yoluna girer inşallah canım:nazar: Bozuşmanız bir bakıma iyi aslında, birbirinizi daha iyi tanıyorsunuz:KK34: Yolculukların da hep keyifli geçsin, ben Ankara'nın size o kadar yakın olduğunu bilmiyordum yaa, 3.5 saat nedir ki, bence de gidilip gelinir:KK55:
Duyguşumla arada iletişim kuruyoruz ama keşke daha sık görüşebilsek:KK16::KK16:
Doğacım doğacım, canım benim, İstanbul yolları görünmüş bir yandan, regl olmuşsun bir yandan:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: çok sevindim canım çooooookkkk:KK9::KK9::KK9::KK9: Haftaya bir aksilik çıkmazsa buluşuyoruz inşallah:KK16::KK16::KK16: Sen de çok yoğunsun biliyorum, kolay gelsin, hem iş, hem sağlık problemleri ile uğraşıyorsun. İstanbulda da bir çay içmeliğine de olsa deniz kenarına kaçabilirsin inşallah canım:KK55:
Bu arada cerrahi yöntemleri araştırmaya başlamışsın, hayırlısı olsun kuzum, acele etme, artılarını eksilerini değerlendir, mutlaka iyi bir yer düşün diyeceğim ama eminim düşünüyorsundur, o yüzden hayırlısı olsun diyorum canım. Biraz belirginleşsin, konuşuruz zaten detaylıca. Koçla olan problemini biliyordum ama artmış gitgide, neyse birşey demiyeyim ben en iyisi, yoksa fena şeyler diyeceğim ona:KK4:
Sunacık oğluyla meşgul bolca, baban da yanındaydı yanlış hatırlamıyorsam, o nasıl iyi mi, alışabildin mi duruma, sen de kendine dikkat et, 3 tane erkekle ilgilenmek çooook zor çoooook, Allah kolaylık versin:KK16:
Atladığım bir şey var mı bilmiyorum, hızlıca bakabildim. Şimdilik benden bu kadar, hepinizi öpüyoruuummmm:KK16::KK16::KK16:

neslişim merhabaaaa :KK3::KK3::KK3:

projeler projeler nedir bizim çektigimiz yaa :KK15: benm de hazırlamam gereken bir sunum var, çizmem gereken tonlarca şey var, araştırmam gerekenler var, ama bunları yapacak bir nurdan yok :KK37:

koca kafayla işler bozuk neslicim, düzelir mi düzelmez mi zaman gösterecek ben düşünmüyorum artık bu konuyu :26: ankara burdan çok yakın yaa hemencecik givieriyorum :KK55: siz de gelin ankaraya olmaz mı :KK16: gezdirrim sizi :KK55:

ben yazlıkları bikaç hafta önce çıkardım sırf kıştan sıkıldıgımdan :KK1: ben çıkardıgımdan beri de 2 gün iyiyse 3 gün yagmurlu :KK37: ama azmettim giymeyecegim kazak ya da mont falan :KK47::KK47: bi hırka üstüne deri mont tamamdır :KK47: kime neyin inadını yapıyorsam :KK53:

sana kolay gelsin canımcım, bolca başarılarr :KK3::KK3:

Nurdancigim mrb nasilsin emrah ile durum.nasil
Su an nerdesin kafam karisiyordu senin planindan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nurdancigim ben senin buaralar cok yaptigin seyi yapiyorum. Yani yolculuk.yeni hareket ettik.istanbula gidiyoruz esimle.

Nurdancigim mrb nasilsin emrah ile durum.nasil
Su an nerdesin kafam karisiyordu senin planindan

emrahla hala aynıyız canım, konuşmuyoruz yani :KK50:

Nurdancigim ben senin buaralar cok yaptigin seyi yapiyorum. Yani yolculuk.yeni hareket ettik.istanbula gidiyoruz esimle.

iyi yolculuklar canımcım, çok güzel geçsin inşallah günleriniz :KK16:

Yaaa ama ben resmini goremiyorum ki whatsup yollasana bana.

hemen yolluyorumm :KK55:

Bazen dusunmek uzak kalmak en iyisidir canim ve zaten her sey olacagina varir ins hayirlisi ve en iyisi olsun senin icin.

Sagol canim yarin bol doktor randevulu anne yemegi bol bulasik yikama bol yuruyus starbucks keyfi aksam tiyatro olarak yogun egkenceli yorucu planim var bakalim.

Bazen dusunmek uzak kalmak en iyisidir canim ve zaten her sey olacagina varir ins hayirlisi ve en iyisi olsun senin icin.

herşey olacagına varır düşüncesiyle hiç kurcalamıyorum hatta mumkun oldugu kadar düşünmüyorum bile canım :44:

bu arada resmi yolladım sanaa :KK16:

Burdan da yazayim.ben cok begendim.cok havali cok modern olmus ben begendim valla.senin havan yerinde degil o yuzden saclarinin havasini hissedemiyorsun bence

Burdan da yazayim.ben cok begendim.cok havali cok modern olmus ben begendim valla.senin havan yerinde degil o yuzden saclarinin havasini hissedemiyorsun bence

çok teeşkkür ederim canımmm :KK16::KK16:

her zaman kullandıgım gibi degil ya ondan heralde bi garip geldi bana alışamadım. halbuki kendimi iyi hissetmek için kestirdim saçımı :KK14: gerçi birebir gören arkadaşlarım daha saçımı kestirdigimi anlamadan sen ne güzel olmuşsun dediler, de işte ben alışamıyorum, pskilojim bozuldu sanırım :KK37:

Sunacigim Iyi olmaniza srvondim ben is esimin hastaligi yolculuklar ile geciyor gunlerim canim

Kizlar cok uzun zaman sonra skype denk geldik berivanla.egitim ve is tum zamanini aliyormus keyif orta hallice ve bolca selami ile kendisinden haber vereyim dedim size

Ya seni burda ozledim burda gormek istiyorum.surekli gorusuyoruz tamam ama burda da ol benimle bizimle sekerim

Neslisim canim benim ahh sorma canim. Sesimden de anladin regl oldum dunya tozpembe. İns her ay bu mutluluga ererim agridan keyif aliyorum iste dusun durumumi.saglikli oldugumu hissediyorum agrisi oldukca. Cok iyi geldi bana bu gelisme. Koc vs derken cok keyifsizdim bu hafta.

Neslicigim canim benim ins su anda hersey planlandi sorun yok haftaya bu aksam izmir yolcusu olarak otobuste olacagim ins canim. Gorysecegiz kavusacagiz ins

Neslicigim ben bu hafta normal is tempom vardi bugun cok fenaydi pazartesi de cok yogun olacagim sem bu hafta lutfen dinlen viraz.yazlik erken bence de. Sadece utuy yap ve dinlen canim.sahil pazar gunu bakirkoy olur canim.yarin doktor olayim var ama tam senlil bisey yapacagim yarin aksam kardrsimle tiyatroya gidecegim.esim istemedi biz abla kardes takilacagiz

X