Eski dostlar ile hayata dair her şey

Kizlar merhaba cok yogun bir hafta geciriyorum bu sebeple ancak bugun geldim topige. Su an konyada hatta koydeyim kayinvalindeyiz yarin oglen ayrilacagiz aksama dogru evde oluruz esimle geldik persembe aksam.cuma gunu hem benim randevum vardi jinekolog hem esimin damar tikaninligina ait genetik soniclari cikti bir kac hafta sonra tekrar gelecegiz erken menopozun sebebi icin genetik arastirma yapilacak istanbula d gitmemiz lazim izmir planim var malum. Sanirim her hafta yolcu olacagim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Carsamba gununden beei inanilmaz yurudum cok yoruldum valla..is cikisi esimle lokanta icin alisveris yaptik persembw gunu aksaray da randevu ve tahlil aksama kadar kuafor carsi pazar isi aksam konya yolculuk cuma konyada doktor trafigi derken ancak tamamlandi sabah yedi de otobuse binip bugun koye gectik iste. Yemek bahceden yesullik toplama on bes gunluk buzagi sevme yumurta toplama ile gecrn koy hayatiydi bugun. Bu arada cok yorulmadin ragatti cunku gunes enerjisi taktirmistik wc banyo yaptirdik cok guzel ragat oluyir artik burda kalmak.

Nurdancik gelmis hosgelmus diyecem ama hep gidiyor hep geliyor yazik kizcagiz.canim yorgunluk konusinda cok haklisin cok iyi anliyorum aman sut urunlwri ve metve tuketimi konusunda dikkatli ol lutfen.vucut direncin cok onemli.sana yolculuklar ve islerinde basarilar kolayliklar diliyorum canim

Canim valla sartlar zorluyor biliyorum o yuzden bu surecte kilo almamak vucutu dinc tutmak ve iki uc kilo verebilnek cokonemli ilerleme olacaktie oyuzden pes etme sen emi. Nisangunune de az kaldi malum. Guzelsin incesin en fistik olmak sana baglu.bizburdayiz sekerim durtmen yeterli. Kaynana kanki abla modaci mimar tekstilci vb oluruz sana.sorun yok
.

Slm nurdancik napiyon bakem
.

Yesil kahveyi cok uzun zamandir ben de duyuyorum ama denemedim benim koc lutfeder ve bu hafta bana donerse kendisine de soracGim
.

sondan başlayım laf yetiştirmeye :KK1::KK1:

valla filziim bende duduyordum ama ben hap gibi bişey zannediyordum bu yeşil kahveyi, doğal bişey değil gibi geliyordu ama araştırınca gördüm ki bu yeşil kahve bizim bildigimiz kahvenin ilk haliymiş, yani kararmadan önceki çekirdek hali :KK34: ve faydalarını sizinle de paylaştım ya baya bi çok, o yuzden dün denemeye başladım. dün bütün sabah tuvaletten çıkamadım :KK17: ve fark eden 700 gr dı tartıda. bugun henuz tuvalet olarak bir etkisi olmadı, yarın sabah tartıda görecegiz bakalım etkilemiş mi etkilememiş mi :44: böyle şeylerin bana bir katkısı oluyor ki o da bişey yiecegim zaman bikaç kere düşünüyorum :26: bu kadar kötü tadı olan şeyler yiyip içiyorum, deger mi bunu yememe diye :KK34: ve 2 gündür sıfır kaçamak var bende En Büyük KK hem de evde pasta olmasına ragmen :KK53: bunun dışında bide yag yakma gibi bir özelliği de olursa daha ne isterim yani :KK1:

nişana geri sayım başladı, hele ki tanışma ondan da 2 hafta önce falan olacak, ki haziran ayında benim en yakın arkadaşlarımdan biri de evlenecek daha onun kıyafet derdi de var, ee ağustosta emrah ın kızkardeşi evlenecek derken bu yaz bol şıkırtılı geçecek benim için :KK53: kıyafet telaşına başlamadan simitlerimle vedalaşayım diyorum :KK1: bakalım 2 gündür gayet iyiym daim olsun inşallah :KK16: bu sürede de size çok iş düşecek tabi ki, daha ben de tam yogunlaşmadım şimdilik bu rahatlıgın keyfini çıkarın :KK1:

yol konusunda da tahmin ettigimden daha zormuş itiraf etmek gerekirse :26: ama ankarada kalmaktan iyidir diye düşündüğümden hala pes etmedim :KK34: bazen diyorum aslında 1 2 hafta ankarada olsam hem yol yorgunlugumu gideririm hem de arkadaşlarımla bolca vakit geçirirm, ama sonradan vazgeçiyorum her seferinde. emrahla bi ara bayagı kötüydük tamö yeni yeni düzelmeye başladık, şimdi araya mesafe koymayayım diye biraz daha sabrediyorum bakalım. çok yoruldugum bi dönemde en az 1 hafta kalıp dinlenecegim güzelce, böyle yol buldum kendime :KK16:

Kizlar merhaba cok yogun bir hafta geciriyorum bu sebeple ancak bugun geldim topige. Su an konyada hatta koydeyim kayinvalindeyiz yarin oglen ayrilacagiz aksama dogru evde oluruz esimle geldik persembe aksam.cuma gunu hem benim randevum vardi jinekolog hem esimin damar tikaninligina ait genetik soniclari cikti bir kac hafta sonra tekrar gelecegiz erken menopozun sebebi icin genetik arastirma yapilacak istanbula d gitmemiz lazim izmir planim var malum. Sanirim her hafta yolcu olacagim

Carsamba gununden beei inanilmaz yurudum cok yoruldum valla..is cikisi esimle lokanta icin alisveris yaptik persembw gunu aksaray da randevu ve tahlil aksama kadar kuafor carsi pazar isi aksam konya yolculuk cuma konyada doktor trafigi derken ancak tamamlandi sabah yedi de otobuse binip bugun koye gectik iste. Yemek bahceden yesullik toplama on bes gunluk buzagi sevme yumurta toplama ile gecrn koy hayatiydi bugun. Bu arada cok yorulmadin ragatti cunku gunes enerjisi taktirmistik wc banyo yaptirdik cok guzel ragat oluyir artik burda kalmak.

sen bana diyorsun da asıl yorgunluk yogunluk sende filizcim yaa :26: aman diyim hasta olma :KK14: doktordan da inşallah olumlu sonuçlar gelir de artık yiice rahatlarsınız. hem senin jinekoloji için bu kadar kapsamlı bi tetkikten geçmen de iyi oluyor canım, aman ihmal etme kendini :26: aklım hep sende :KK34:

köy hayatı da iyi bi yenilenme olmuştur snein için, bayılırım ben öyle ortamlara :KK16: bizim köy tam sizinki gibi değil ama sırf bahçe çayır çimen bile yetiyor bana, gidip bikaç gün orda kalınca gençleşiyorum resmen :KK16:

yarın da sag salim dönersiniz inşallah evinize canım :KK16: ama kendine dikkat et lütfen tamam mı :KK17:

Nurdancigim kusura bakma gelinlik yapiyordum mola verdim sosyal medyadaki kimligime

Evet devam haberlere.persembe gunu sonuclarin umdugumuzdan iyi cikti hirmonal anlamda ama rezerv cok kotu.rahim zaru da cok incelmus ve bundan sonra yarim gunluk bile regl yasayabilirmisim. Yeni bir hapa basladik uc ay kullanacaz daha yigun icerikli bir hapmis. Ben emin olnak icin konyada da iyi bir uzmana gorundum ayni seyler soylendi ve hapa basladim

Kilo versem de menopiz uzerinde etkisi olmazmis bunu duynak cok uzdu beni. Randevudan sonra cok uzuldum ama iste esimin durumuyla ilgilenmek kendi uzuntumu unutturdu kilo vermenin tup bebek tedavisinde basari oranini artirma etkisi olacakmus destekledi iste doktor.hosuma giden tek sey ilk kez menopozun sebebini merak eden arastirildi mi diye soran ve beni bu arastirmaya sevk eden bur doktor ile tanismak.strestendir diyip olmaz dedi genetik bir sebebi var mi bilmek lazim dedi

Nurdancigim kusura bakma gelinlik yapiyordum mola verdim sosyal medyadaki kimligime

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: tazen gelin maşallahh :nazar::KK1:

Evet devam haberlere.persembe gunu sonuclarin umdugumuzdan iyi cikti hirmonal anlamda ama rezerv cok kotu.rahim zaru da cok incelmus ve bundan sonra yarim gunluk bile regl yasayabilirmisim. Yeni bir hapa basladik uc ay kullanacaz daha yigun icerikli bir hapmis. Ben emin olnak icin konyada da iyi bir uzmana gorundum ayni seyler soylendi ve hapa basladim

inşallah bu hap tüm dertlerine deva olur canımcım :KK16:

Bu arastirmanin menopozu durdurmaya etkisi olmatacakmus ama sebep bilinince bir kromozom bozuklugu buna sebepse ornegin tup bebekte ona gore onlem alinirmis

Yesil kahve aktardan mi aldin. ?kimden tavsiye ve referans aldin ? Yakininda kullanan var mi ? Canim o yedi yuz gram su olmasin ya. Eger oyleyse tehlikeli yani. Bu arada seni ek olarak frenliyormus bu acidan sevindim buna. Sen devamini getirsen olacak da bu is ama baslayip hep Birakiyosun kisa surede.bu kez birakmazsan bu is tamamdir fistik

Yesil kahve aktardan mi aldin. ?kimden tavsiye ve referans aldin ? Yakininda kullanan var mi ? Canim o yedi yuz gram su olmasin ya. Eger oyleyse tehlikeli yani. Bu arada seni ek olarak frenliyormus bu acidan sevindim buna. Sen devamini getirsen olacak da bu is ama baslayip hep Birakiyosun kisa surede.bu kez birakmazsan bu is tamamdir fistik

her zamanki gibi nöbetteymişim hemen yakaladım seni :KK1:

yeşil kahveyi aktardan aldım, tavsiye ve referans kimseden almadım aslında, daha doğrusu tanıdıgm birinden almadım, forumda araştırırken bikaç yorumda okudum, deneyeyim dedim ve aldım :KK34: 700 gr tabi ki sudur yagdan gitmesi mumkun degil, hatta ben genel olarak yeşil kahvenin yaglardan arınmamı saglayacagını zannetmiyorum ,en fazla metabolizmamı hızlandırır sporla veya aktiviteyle desteklersem de yagları vucudumdan atmamı saglar diye tahmin ediyorum, nesli nin bu konuda bi hesabı vardı hatta 7000 kalori yakmak gerekiyor 1 kilo yag yakmak için gibi :KK1::KK1: o sebeple yeşil kahve metabolizmamı hızlandırsın vucudumdaki ödemi attırsın ve beni yeme konusunda frenlesin bana bu faydası yeter diye düşünerek bismillah dedim başladım :KK34: mucizeler yaratacak malesef kahve yada başka şeyler degil biz kendimiziz, sadece destekleyici bişey lazımdı bana onu da buldum sanırım, umarım bu sefer bozmadan devam ederim de haziran başına kadar en az bi 5 6 kilo gitmiş olur :KK16: gerçi hesap da yapmayacam artık, ne kadar giderse kardır diyecegim ve öyle devam edecegim :KK16:

Ooo bu yil bol dugunlu bir sezon olacak desene. Bende de iki tane cok onemli dugun var ustelik mayista.madem kilo veremiyorum SlKl Vucudum olsun diyerek spora baslayacam cok harekwtliyim surwkli bol yuruyus ama artik hem level atlamak hem de SlKlLasmak icin spor let's start diyecegim bakalim

Kiz nurdan sen bu ankarayi niye sevmiyosun yaw. Sirf bu yuzden yol cekiyosun deli kizzz ya

Kiz nurdan sen bu ankarayi niye sevmiyosun yaw. Sirf bu yuzden yol cekiyosun deli kizzz ya

yaa hep kendimi kurtuldum ankaradan moduna sokuyorum sonra yine bi sebeple oraya gidiyorum bu sefer inat ettim yerleşmeyecegim diye :KK53: ankaraya haftada 1 gece yeter diger geceler sevdigim şehirde uyuyacagım diye yollarda helak olacam bigun :KK37:

Ooo bu yil bol dugunlu bir sezon olacak desene. Bende de iki tane cok onemli dugun var ustelik mayista.madem kilo veremiyorum SlKl Vucudum olsun diyerek spora baslayacam cok harekwtliyim surwkli bol yuruyus ama artik hem level atlamak hem de SlKlLasmak icin spor let's start diyecegim bakalim

ayy valla herkesin bu yaz evlenesi gelmiş yaa :KK1: benimki sonbaharda olacak allahtan :nazar:

sıkılaşmak için en güzeli pilates ama çok sabırlı olmak lazım pilates için bide düzen lazım, ben denedim beceremedim :KK50: o yuzden en sevdigim sporu yapıyorum ve bol bol yürüyorum :KK16: senin eliptik şansın var evinde evde olsa kesin kullanırdım onu da çok seviyorum çünkü, ama öyle yat yuvarlan sporları bana göre değil malesef :KK50: sen yine spor salonuna mı gideceksin filizcim :KK31:

Nobetci hemsirw gibisin kiz maasallah evet yakaladin beni.yirmi dort saat online misin kiz yoksa sen.ben bici bici yaptim koyde bu imkan yok denecek kadar azdi yeni banyo ve gunes enerjisi yaptirmustik kisin.onun keyfini cikariyoruz saclarimin dogal yontemle kurumasini beklerken baktim topige. Dun gece yarim kalmusti zaten. Netim cekmedi uyudugumuz oda da.

Valla anlattiklarindan isik gordun kahve sana cok iyi gelmis psikolojik olarak ve zaten zayiflama surecinde psikoloji cok onemli. Firsat umut direnc sabir sebep hepsini uyandirmis sende. Oyuzden sevindim ins faydasi da olur canim. Sen elindwn geleni yap da onemli olan bu aslinda. Beni dusun.turlu turlu denemeler yapiyorum cozimler ariyorum

Nobetci hemsirw gibisin kiz maasallah evet yakaladin beni.yirmi dort saat online misin kiz yoksa sen.ben bici bici yaptim koyde bu imkan yok denecek kadar azdi yeni banyo ve gunes enerjisi yaptirmustik kisin.onun keyfini cikariyoruz saclarimin dogal yontemle kurumasini beklerken baktim topige. Dun gece yarim kalmusti zaten. Netim cekmedi uyudugumuz oda da.

yok canım 24 saat değil uyurken kapatıyorum :KK1::KK1: bilgisayarda çizim yaptıgım için internette sürekli açık oluyor, forumda açık oluyor tabiki :KK1: bide takip ettigim başka topiklerde var, işte bu yaz sözlenecek kızlar vs gibi :KK34: o yuzden uyudugum ve evde olmadıgım zamanlar hariç hep buralardayım :KK1: telefondan girmeye alışamadım daha, biraz da iyi oluyor hiç olmazsa evde değilken forumda olmuyorum ki bu bence gayet güzel bişey, yokda bagımlı gibi oldum :18:

güneş enerjisi yaptırarak çok iyi yapmışsınız canım, bende ananemleri ikna etmeye çalışıyorum :KK34: doğal enerji kaynagı işte sayenizde kuresel ısınma azalacak falan diye denedim olmadı şimdi ekonomik olacak faturanız azalacak diye daha etkili bi yöntem denemeyi planlıyorum bakalım :KK1:

Valla anlattiklarindan isik gordun kahve sana cok iyi gelmis psikolojik olarak ve zaten zayiflama surecinde psikoloji cok onemli. Firsat umut direnc sabir sebep hepsini uyandirmis sende. Oyuzden sevindim ins faydasi da olur canim. Sen elindwn geleni yap da onemli olan bu aslinda. Beni dusun.turlu turlu denemeler yapiyorum cozimler ariyorum

şimdilik pskikoljik olarak ilgileniyorum kahveyle canım, eğer ekstradan faudasını görürsem de asla hayır demem yani :KK1: gerçi annem olacak hain geçen gün brownie yapmış, şimdi de poğaça yapıyor :KK47: dedim evi terk edecem böyle giderse hayatımı sabote ediyosun benim :KK47: kendi kndimi asla poğaça yemeyeceksin diye motive etmeye çalışıyorum umarım başarırırm :18::18:

Kiz ben sana diyeyim sen bu ankarayi sevmiyorum diyip durma ha. Orda yasayacaksin bu gidisle.ben ve ailem aksarayi hic sevmeyiz doksan iki yilinda ayrilmustik ama bak don dolas aksaraya yerlestim hem de esim aksarayli bile degil dusun ayy sansa bak

Benim cok yakin arkadasim ve kuzenim evleniyor ben de dustun kiyafet derdine. Baba tarafim cok kokos da

X