Eski dostlar ile hayata dair her şey

Ben seksen seksen bes olmadan plates yapamam canim cogu uzman ayni seyi soyluyor evde spor yapmayi da becerememis biri olarak spor salonuba yazilacam canim. Eve on dk yurume uzakliginda artik. Profesyonel degil ilgi yok zaten. Ama imkan bu iste

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Himm anladim valla ben tele alistim gibi ama iste resim ekleme ya da smileys yapamiyorum o yuzden keyifli olmuyir forumda okudum bir programi yukledim kk rahat giriliyor bu sayede. Adini unuttum programin.

Kiz ben sana diyeyim sen bu ankarayi sevmiyorum diyip durma ha. Orda yasayacaksin bu gidisle.ben ve ailem aksarayi hic sevmeyiz doksan iki yilinda ayrilmustik ama bak don dolas aksaraya yerlestim hem de esim aksarayli bile degil dusun ayy sansa bak

ben ankarada yaşayamam filizim mümkün değil yaşayamam :KK20: basıyor o şehir beni ruhum daralıyor resmen, çok hırçınlaşıyorum oradayken enerjimiz tutmuyor galiba :KK37: Allah mecbur bırakmasın da hiç istemiyorum orada yşamayı. bir de benm küçük şehirlerde iş imkanım çok daha fazla, çok daha iyi yerlere gelebilirim o sebeple ankarada yaşamayı aklımdan bile geçirmiyorum, umarım da mecbur kalmam :KK50:

Benim cok yakin arkadasim ve kuzenim evleniyor ben de dustun kiyafet derdine. Baba tarafim cok kokos da

valla ben arkadaşımın düğününde ne giyersem büyük ihtimal emrah ın kardeşinin düğününde de aynısnı giyecegim :26: nasıl olsa yerleri tamamen farklı olacak kimse de görmeyecek beni, böyle bir hile yapacagım mecbur :26: yoksa bide nişan kıyafeti derdi olacak nasıl seçeyim ben o kadar kıyafeti :KK30:

Ev sahibimizle konusup ben de taktirmayi dysunuyorun kira jarsiligi. İns kabul ederse hem cok ekonomik hem cok kolaylik

Ben seksen seksen bes olmadan plates yapamam canim cogu uzman ayni seyi soyluyor evde spor yapmayi da becerememis biri olarak spor salonuba yazilacam canim. Eve on dk yurume uzakliginda artik. Profesyonel degil ilgi yok zaten. Ama imkan bu iste

imkanlarını fazlasıyla kullan valla canım :KK34: spor salonu imkanın var nasıl olsa en güzeli git, olmadı eliptik de yapğarsın ohh misss :21: ben de bolca yiürüyeyim işte :KK55:

Himm anladim valla ben tele alistim gibi ama iste resim ekleme ya da smileys yapamiyorum o yuzden keyifli olmuyir forumda okudum bir programi yukledim kk rahat giriliyor bu sayede. Adini unuttum programin.

ben özellikle hiç araştırmıyorum bile nasıl girerim diye, ki denedim bi kere normal internet baglantısı üzerinden bile giriyorum ama hiç alışmak istemiyorum :26: hiç olmazsa evde degilken bilgisayar başında degilken dadanmayım buraya, resmen nobetçi gibi oldum yaa :KK52:

Ay ben de iste burda oyleyim kucuk sehirler bana hitap etmiyor boguluyorum hele de anadolu sehriyse. Sen ankaraya ben de buraya bagimli kalmam ins diyeyim ozaman

Esimin durumunu anlatiyordum dun. Yazdin yazdim ama jaydetmedi forum net zayiflamis o an. Onu da yazip kaciyorum namaz giyim kusam hazirlik yapacam eve donus zamani geldi.

Ay ben de iste burda oyleyim kucuk sehirler bana hitap etmiyor boguluyorum hele de anadolu sehriyse. Sen ankaraya ben de buraya bagimli kalmam ins diyeyim ozaman

ben ankarada iş bulmayayım inşallah, sen de istanbulda iş bul inşallahh :KK16::KK16:

Esimin durumunu anlatiyordum dun. Yazdin yazdim ama jaydetmedi forum net zayiflamis o an. Onu da yazip kaciyorum namaz giyim kusam hazirlik yapacam eve donus zamani geldi.

size iyi yolculuklar canım, hazırlıklarında da kolay gelsin :KK3: öpüyorum :KK16::KK16:

Esim gexen hafta cok buyuk risk atlatmis sekize cikmis bazi kan degerleri.bu beyin kanamasi dahil onemli organlarda kanama yaoacak bir rakammis bu yuzden artik gaftada iki kez tahlil yapruracagiz ve soniclaru konyadki docente gobderecegiz cunku igne ve hap kani inceltiyor ve bu durumda kanama olursa durdurulamazmis tahlil sonucu dusuk cikarsa pihti tehlikesi olur diye dozaji fazla olacak eger tahlil sonucu yiksek olursa hapin dozaji azalacak vs vs derken surwkli kontrol edrcegimiz seyler detaylar anlatildi dualariniz ve guzel dilekleriniz icin cok sagolun zorlu surwc devam ediyor ins yaz sonu kurtulnus oluruz bunlardan

Esim gexen hafta cok buyuk risk atlatmis sekize cikmis bazi kan degerleri.bu beyin kanamasi dahil onemli organlarda kanama yaoacak bir rakammis bu yuzden artik gaftada iki kez tahlil yapruracagiz ve soniclaru konyadki docente gobderecegiz cunku igne ve hap kani inceltiyor ve bu durumda kanama olursa durdurulamazmis tahlil sonucu dusuk cikarsa pihti tehlikesi olur diye dozaji fazla olacak eger tahlil sonucu yiksek olursa hapin dozaji azalacak vs vs derken surwkli kontrol edrcegimiz seyler detaylar anlatildi dualariniz ve guzel dilekleriniz icin cok sagolun zorlu surwc devam ediyor ins yaz sonu kurtulnus oluruz bunlardan

oyyyyy çok geçmiş olsun tekrardan filizcimm, Rabbim bir an önce yoluna sokar herşeyi inşallah :26:

Cemrecigim hastane ve musafirler derken yorucu ve tabiki bu yoruculugun bir baska boyutu olan duzenin bozulmasini yasamassin canim.bunlari hep yasayacagiz canim maalesef.tadimlik yiyerek atlatacagiz.ya da cok mu yedik ertesi gunler telafi edecegiz sonucta sureklu yasayacagin bir surwc degil.moralini bozma canim.ins raporu kolayca alirsin canim.allah kolaylik versin canim.

evet cnm misafir o bu derken su içmeyi bile unuttum bu aralar olsun bu hafat sanki + çıkarım gibi bi his var ama bakalım + da olsa problem yok vermeye devam nasılsa:26:
Kizlar merhaba cok yogun bir hafta geciriyorum bu sebeple ancak bugun geldim topige. Su an konyada hatta koydeyim kayinvalindeyiz yarin oglen ayrilacagiz aksama dogru evde oluruz esimle geldik persembe aksam.cuma gunu hem benim randevum vardi jinekolog hem esimin damar tikaninligina ait genetik soniclari cikti bir kac hafta sonra tekrar gelecegiz erken menopozun sebebi icin genetik arastirma yapilacak istanbula d gitmemiz lazim izmir planim var malum. Sanirim her hafta yolcu olacagim

genetik araştırma çok iyi olur cnm bende genetik test yaptırıdım bende kan pıhtılaşamsı çıktı ne kadar erken bilmek o kadar çabuk atlatmak bazı sorunları.. inşlh eşininde rahatsızlığı düzene girer geçer gider güzelim...
Carsamba gununden beei inanilmaz yurudum cok yoruldum valla..is cikisi esimle lokanta icin alisveris yaptik persembw gunu aksaray da randevu ve tahlil aksama kadar kuafor carsi pazar isi aksam konya yolculuk cuma konyada doktor trafigi derken ancak tamamlandi sabah yedi de otobuse binip bugun koye gectik iste. Yemek bahceden yesullik toplama on bes gunluk buzagi sevme yumurta toplama ile gecrn koy hayatiydi bugun. Bu arada cok yorulmadin ragatti cunku gunes enerjisi taktirmistik wc banyo yaptirdik cok guzel ragat oluyir artik burda kalmak.

oh hem ticaret hem alışveriş iş hepsi üst üste gelmiş bayağı yormuştur seni..
oyyy ne tatlıdır o buzağı bayılırım minik yavru hayvanlara ben:KK16::KK16:
Evet devam haberlere.persembe gunu sonuclarin umdugumuzdan iyi cikti hirmonal anlamda ama rezerv cok kotu.rahim zaru da cok incelmus ve bundan sonra yarim gunluk bile regl yasayabilirmisim. Yeni bir hapa basladik uc ay kullanacaz daha yigun icerikli bir hapmis. Ben emin olnak icin konyada da iyi bir uzmana gorundum ayni seyler soylendi ve hapa basladim

hap inşlh şifa olsun korkam acnm hepsi halolunur zamanla düzene girerler sen yeterki canını sıkma .. hem erken yola çıkmak sana bayağı avantaj sağlıcak bu ilaç tedavisinde...
Kilo versem de menopiz uzerinde etkisi olmazmis bunu duynak cok uzdu beni. Randevudan sonra cok uzuldum ama iste esimin durumuyla ilgilenmek kendi uzuntumu unutturdu kilo vermenin tup bebek tedavisinde basari oranini artirma etkisi olacakmus destekledi iste doktor.hosuma giden tek sey ilk kez menopozun sebebini merak eden arastirildi mi diye soran ve beni bu arastirmaya sevk eden bur doktor ile tanismak.strestendir diyip olmaz dedi genetik bir sebebi var mi bilmek lazim dedi

ne güzel bak tamda seni anlayan bi dr. çıkmış karşına ya evet kilo tüp bebek zamanında çok daha önemli hormonal baskılayıcı iğne ilaçalr olucağı için vücüd şişip ödem yapabiliyor ama menepoza etkisinin olmadığını bende bilmiyordum bende kilo menepoza etki eder zannedenlerden dim:26:üzülme ne olur hep iyi düşün bu sıkıntılarında bi çıkış kapısı var o kapıy aher geçen gün yaklaşıyorsun inan bana :KK19:

ayy allahım korumuş eşini cnm çok çok geçmiş olsun şükür bişey olmamış eşine
bu sürecide kolay ve huzurlu atlatın en kısa sürede inşlh cnm dualarım hep seninle olacak:KK16:

Herkese guzel bir hafta diliyorum uykulu ve yorgun basladim ben. Oyuzden bugun erkenden uyuyacagim.aksam yoldan geldik valiz bosalt yika topla derkwn yoruldum bolca peynir gwtirdim ona ozel su hazirladin bol bol ispanak dofradim dondurucu koydum hafif pisirip. Ev temiz utu de yok oyuzden bu hafta rahatim biraz dinlenip kendime zaman ayiracagin dizi, kitap, spor olarak. Artik alti da kalkinca uyumuyorum ise erken gelecegiz eskisi gibi. Aksam terzi ve banka isimi halledecegim size resim sozum vardi onu halledecegim bugun kesin. Menulerimi de yazacagim bugun yolladim koca.bu hafta gorusememistik zaten.bakalim iki haftayi nasil yorumlayacak yeni beslenme nasil olacak

Ay ins nurdancigim senin de benim de istedigim sehir olsun insaallah

Benim icin tlf iyi oldu nurdancigim cunku esim aksamlari web sayfasi falan calisiyor lokanta icin cok kullaniyor laptopu. Onceden kullanmazdi pek.isyerinde de girmiyorum kk artik.o yuzden benim icin iyi oldu

Cemrecigin uzulme sen zaten guzel kilo veriyorsun bir hafta duzenin bozuldu diye moralini bozma hic.bu hafta ben de disarda oldugum icin ayni senin gibiydim

Cemrecigin ben de cok severin kucuk hayvanlaru.ve maasalah kopek yavrusu gibi guzel tuylu ve cok sevimliydi sevdim. Abisi oldu gecen yil. Esimin adini verdik huseyin senden uzakta. Seversin demistim kaynanama.simdi kizimiz olmus ayse koydum adini dedi universitedeki gorumcem.baya eglence malzemesu oldu bize de bunlar.girgir samata

Cemrecigim sagol canim aynen esimi gercektwn allah kor mus doktor sonuclari gorunce cok sasirdi hatta.cok sukur birsey olmamis olmasin sa ins

Esim ve ben zaten genetik tahlil yapturacaktik canim. Tup bebek oncesi tum hazirliklarimizi yapacaktik zaten.simdi menopoz bahane oldu one almis olduk bakalim hayirlisi artik. Cok sagol canim sen de beni soniclardan habersiz birakma emi

X