Eski dostlar ile hayata dair her şey

yeni topiğe günün sorusu yakışırr..

bulunduğunuz şehir dışında yaşamak istediğiniz şehir/ülke (yurt içi , yurt dışı )

Son düzenleme:
günaydnlar benden kocaman sizeeeeeeeeeeeeee
hepiniz bu hafta mükemmel bi hafta geçirelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK76::KK76:

bulunduğunuz şehir dışında yaşamak istediğiniz şehir/ülke (yurt içi , yurt dışı )
cnm sen çok cimcimesin yaaa:KK54:
ben gerçekten peygamber efendimiz (s.a.v) yaşadığı yerlerde yaşamak isterdim:KK16::KK16:

Günaydın kızlar, yeni topik açılmış ve sayfalarca ilerlemiş bile, ben de mj alıntısı diye özel mesaj gelince Duyguşun diğer topiğe yazısından anladım ve buldum hemen burayı:KK1: Yeni topiğimiz hayırlı olsun, yazılanlara bakamadım henüz, sadece Doğa'nın giriş yazısını okudum, pek güzel olmuş:KK16: Hepimize uğur getirsin, iyi gelsin bu topik inşallah:KK16: Ayrıca diyet baskısı yok, sohbet-muhabbet var, daha ne olsun:KK16:

kızlar bende size bi şey danışayım benim saçlarım sarı güzel oldu da dipten çıkan saçlarla güzel olmuyo yeniden de sarı yapmak istemiyorum ve 4 parmak kadar dipten saç rengim çıktı o da tabiiki siyah bende iki renkli saçları hiç sevmem :63:
acaba ben kuaföre gitsem sarı saçımı akıtabilir mi yoksa uzadıkça sacimi kesip öle mi kurtulurum :26::26:

hımmm bende soruma cevap vereyim

yurt içi yani kendi ülkemde ürgüp'de yaşamak isterdim.
yurt dışında hımmm aslıda birden çok yerler var aklımda cemreyle ortak yerimiz mekke-medine onun dışında dubai,venedik,milano benim yazıkdıklarıma bakılırsa ben her iki ayda bir yer değiştirmem lazım:))))

ben gerçekten peygamber efendimiz (s.a.v) yaşadığı yerlerde yaşamak isterdim:KK16::KK16:

evet öyleyimm ama seviyorum birbirimi tanımak adına sorduğum soruları
ayrıca yaşamak istediğin yerde bende yaşamak isterdim:KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın kızlar, yeni topik açılmış ve sayfalarca ilerlemiş bile, ben de mj alıntısı diye özel mesaj gelince Duyguşun diğer topiğe yazısından anladım ve buldum hemen burayı:KK1: Yeni topiğimiz hayırlı olsun, yazılanlara bakamadım henüz, sadece Doğa'nın giriş yazısını okudum, pek güzel olmuş:KK16: Hepimize uğur getirsin, iyi gelsin bu topik inşallah:KK16: Ayrıca diyet baskısı yok, sohbet-muhabbet var, daha ne olsun:KK16:

ay benim güzeller güzeli, güzel kalpli, güzel yüzlü güzel arkadaşım gelmiş :KK16::KK16::KK16: evet free takılcaz burda hertelden herşeyden konuşcaz baskı yokkkkkk amaişin ucunu bırakmakda yokk

kızlar bende size bi şey danışayım benim saçlarım sarı güzel oldu da dipten çıkan saçlarla güzel olmuyo yeniden de sarı yapmak istemiyorum ve 4 parmak kadar dipten saç rengim çıktı o da tabiiki siyah bende iki renkli saçları hiç sevmem :63:
acaba ben kuaföre gitsem sarı saçımı akıtabilir mi yoksa uzadıkça sacimi kesip öle mi kurtulurum :26::26:

canım boyasanda tabiri caizse kusar bence yaza kadar bekle ,ben senin türbanlı olduğunu düşünüyorum belki atladım daha önce yazdıysan eğer türbanlıysan saçlarının akmasını bekle çünkü şuan boyasan pek işe yaramıcak boşuna yıpratma saçını en kötü yaza kadar bekle derim

hımmm bende soruma cevap vereyim

yurt içi yani kendi ülkemde ürgüp'de yaşamak isterdim.
yurt dışında hımmm aslıda birden çok yerler var aklımda cemreyle ortak yerimiz mekke-medine onun dışında dubai,venedik,milano benim yazıkdıklarıma bakılırsa ben her iki ayda bir yer değiştirmem lazım:))))

evet öyleyimm ama seviyorum birbirimi tanımak adına sorduğum soruları
ayrıca yaşamak istediğin yerde bende yaşamak isterdim:KK16::KK16::KK16::KK16:

ay benim güzeller güzeli, güzel kalpli, güzel yüzlü güzel arkadaşım gelmiş :KK16::KK16::KK16: evet free takılcaz burda hertelden herşeyden konuşcaz baskı yokkkkkk amaişin ucunu bırakmakda yokk

canım boyasanda tabiri caizse kusar bence yaza kadar bekle ,ben senin türbanlı olduğunu düşünüyorum belki atladım daha önce yazdıysan eğer türbanlıysan saçlarının akmasını bekle çünkü şuan boyasan pek işe yaramıcak boşuna yıpratma saçını en kötü yaza kadar bekle derim
EVET CNM TÜRBANLIYIM boya düşündüm de korktum açıkcası çünki duyduğuma göre saçım yanma olasılığı çokmuş o yüzden zaten başım kapalı olunca saçlarım sönüyor bide yanarsa hiç saçım kalmaz benim en önem verdiğim saçlarım zaten...
ya bekliyim o zaman ben az az uzadıkça eşime uçlarından kestiriyorum zaten öle idare edeyim tmm cvbın için saol güzelim:KK54:

kızlar söz verdiğim gibi menü yazmaya başlıcam ama bu hafta öyle parlak bir menü olmaya bilir çünkü piknik tüpüyle yemek hazırlıyorum doğalgazım izmir gaz tarafından onay verildi az önce ama servisin gelip açması lazımmış o yüzden bekliyoruz neyse dünkümenüm

sabah: aç karnına şekersiz iki kahve (ayılmam için)
kahvaltı: 1 organik domates,1 kibrik kutusu peynir(tam yağlı),adet olarak saymadığım siyah zeytin,ekmek yemedim

öğlen: işlerden unuttum yemeği

akşam: 2 dilim esmer ekmek,5 inegöl köfte
yatmadan 1 büyük bardak papatya çayı
su ne kadar içtim bilmiyorum ama az olduğu kesin aklıma gelmiyor düzenimi tam kurayım eskisi gibi hesaplıcamm,

dediğim gibi dengesiz bir menü ama sabahdan akşama hareket halindeyim ev olarak düzenimi tam kurmadım için kişisel olarakda düzen kuramıyorum ama sözümüde tutmam lazım dı

EVET CNM TÜRBANLIYIM boya düşündüm de korktum açıkcası çünki duyduğuma göre saçım yanma olasılığı çokmuş o yüzden zaten başım kapalı olunca saçlarım sönüyor bide yanarsa hiç saçım kalmaz benim en önem verdiğim saçlarım zaten...
ya bekliyim o zaman ben az az uzadıkça eşime uçlarından kestiriyorum zaten öle idare edeyim tmm cvbın için saol güzelim:KK54:

rica ederim canım türbanlıysan sorun yok o zaman, biraz aynalarda sevmicen saçını ama yıpranmasından iyidir dimi ben olsam bende beklerdim

kızlar söz verdiğim gibi menü yazmaya başlıcam ama bu hafta öyle parlak bir menü olmaya bilir çünkü piknik tüpüyle yemek hazırlıyorum doğalgazım izmir gaz tarafından onay verildi az önce ama servisin gelip açması lazımmış o yüzden bekliyoruz neyse dünkümenüm

kahvaltı: 1 organik domates,1 kibrik kutusu peynir(tam yağlı),adet olarak saymadığım siyah zeytin,ekmek yemedim

su ne kadar içtim bilmiyorum ama az olduğu kesin aklıma gelmiyor düzenimi tam kurayım eskisi gibi hesaplıcamm,

dediğim gibi dengesiz bir menü ama sabahdan akşama hareket halindeyim ev olarak düzenimi tam kurmadım için kişisel olarakda düzen kuramıyorum ama sözümüde tutmam lazım dı
piknik tüpüyle de zor oluyordur evet bu arlar bende menümü yazamıyorum haftaya full başlıcam bende çünki yazmak ii geliyor
işler her geçen gün yoluna girdikçe sende rahat olucaksın umarım boşl bol bu topikte kilolarımız da gider muhabbetimiz de koyulaşır:KK9:

rica ederim canım türbanlıysan sorun yok o zaman, biraz aynalarda sevmicen saçını ama yıpranmasından iyidir dimi ben olsam bende beklerdim
haklsıın pek hoşlanmıorum ama bende ona çare buldum hemen saçımı düzleştiriyorum zaten düz bide öle yapınca süper oluyo bari gözüme hoş geliyor:KK16: artık beklerim en isi yanmaktansa beklemeyi tercih ediyorum..

duygusum menu yazmana cok sevındım helal olsun sana bu durumda bıle sozunu tuttun menunu yazdın canımmmmmmm:KK9:

ama uzuldummmmm:KK50: cunku o kadar tempoya ragmen cok az yemıssın ara ogunler yok ogle yemegı yok sabah ekmek yememısın aksamın da az be guzelım. evı ıyıce toparlayınca az yeme olur mu söz müüüüüüüüüüüüü:KK50:

gunaydın guzel arkadasımmmmmmmmmmmm, topıkdaşımızı, temel taşlarımızdan neslıcıgım de gelmıs sefalar getırmısssssss :KK16: hepımıze cok ıyı gelecek ınsaallah canım yenı topıgımız.

doga senı kocaman opuyorrrrrrrrrrr:KK54:

gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

ınsallah nasıp olsun canım sana ınsaalahhhhhhhh:KK9:

Günaydınnnnnnnnnnn günaydınnnn günler aydın neşeli,pozitif,enerjili ve sağlıkla geçsin inşallahhhhh:KK16:

yeni topiğin ilk günaydını benden olsunnn hepinizi çok özledimmmm kızlarrrr şimdi gideyim diğer topiğe bakayımm bakalım ne kaynattınız:KK53::KK53:

ohhhhhhhhhhhhh mis gibiiiiiiiiiiiii bir acılısssssssss olmusssssssssssss:KK16:

amınnnnnnnnnnnnn dıyorum canımmmmmmmm amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

ben topıgı artık acamayacagımmmmmmmmm sen boyle guzel guzel acarsınnnn ınsaallahhhhhhhh:KK16:

teşekkürler:KK17::KK17: ama herkezin içine sinmesi'de çok önemli

oyyy gelsin o cimcime bak teyzesi onu nasıl yicek belki teyzelikden kaynana bölümüne taransfer olurum:KK53::KK53:

bence herkesın ıcıne sındı canım. tek tek sorduk ve herkesın sınerjısı de su an harıka gelıyor bence ısmı cok sevdı herkes ve bu da ılk adım oldu hepımız ıcınnnnnnnn:KK9:

ınsaallah canım ınsaallah bır gelsın sag salımmmmmm, :KK16:

kızzzzzz, ben ogluna bayılıyorum zaten, verdım gıttı valla benım kızııııııııı:KK16: anasını sevıyorum oglunu sevıyorummmmm kızımı verdım gıttııııı:KK1: dogmamıs kızı, besık kertmesı yapacagım az kaldıııııııı:KK1:

X