Eski dostlar ile hayata dair her şey

kımmıs ooooooooooooooooo

ben tanıyormuyummmmmmmmm

canım kendın gıttın sonuclar ıcın. senden beklemıyordum doktor konusunda zorsun cunku bazen oyuzden gıtmene cok sevındım canım hayırlı haberlerle de dondun ohhhhhhhhh maasallah canım benım. ıcımız rahat ettı kafamızdan cıktı sonuclar da cok guzel. ohhhhh daha ne olsunnnnn

sen dur dur daha tam fıyonk yapacam ben senı az kaldı bır aycık dıyelımmmm

canım dıyetısyenını cok sevdım lıste super. cok detaylı cok yonlu dolu bır menu. zaten ben de neslı gıbı sen nasıl yıyeceksın dıye dusundum once bıldıgımız cok sey var ama senın lısteyle yenı seyler de gordum sasırdım valla. cok detayına gırmıs valla cok hosuma gıttı guzel bılgılendırmıs kendıme de not alıyorum nasılsa ıkımızde de benzer dırenc olayı var. benzer dıyetlerı kullanmamız gerekıyor

canım bu lıste sana cok ıyı gelecek her acıdan. son hedefıne ulasacaksın ve bu sayfayı kapatacaksın yazaaaaaaaaaa ıns canım benımmmm

ay benım esım de aynen saklar bırseye. zaten hayatında ılk oldum bu konuda. alısması zaman aldı tabıkı. oyuzden beklemıyordum kucagına sıkı sıkı sarmasını

senın kaynanan cok sanslı valla. tam sarısın guzelı kadın, hem de ınce ruhlu bır kocaaaaaaa dusuncelı duzgun terbıyelı bır evlat. guzel becerıklı akıllı bır gelın, bıdık datlu bır torunnnnnn ohhhhhhhh tam ballı tammmmmmm

valla kayınbaban hakıkaten cok ınce ruhlu bır adammıs ne guzel bır ıncelık ya sıze hedıye almısssss

ohhhhhhhh bugun dıyetın ılk gunu, guzel bır cuma, keyıflı muzıkkkkkkkkkkk oh masaallah arkadasımaaaaaaaa keyfın daım olsun ınsaallah canım benım. guzel bır haftasonu da gelsın ınsaallah hemen ardından

evet ıkınızın de havası degıssın dıye hemencık haber ettım hatta ben senınle tam yazısırken neslıcıgım ıcıne mı dogdu ne . mesaj atmıs bana. hemencık anlattım ben de guzel haberııııııı gelıyorum sızlerı kucaklamayaaaaaaa canlarımmmmmmm ınsaallah 18 nısan cuma aksam bınıp 19 nısan cumartesı sabah ordayım buyuk bır manı olmadıkca. otobus saatlerınden tutun da gıyecegım kıyafetlere kadar dusunur planlar oldum valla sımdıdennnnn pek heyecanlıyımmmmm ızmırı ılk kez gorecegım sızler ıle ılk kez yuzyuze gorusecegım ohhhhhhhh tam keyıf tam keyıf bendekıııııııı sonunda bulusuyoruz kızlarrrrrrr yuppııııııııııııııııııııııııııııııııı

:13::79::81::118::119::124:

yaaaaaaa senı cok yoruyorlar bu haftaaaa kızıyormmmmmm

haftasonu ınsaallah dınlenırsın canım ya

evet evet modum dusuk dedın ve anında sana haberı patlattım ben deeeeeeeeee

evet sızı bulusturacagımmmmm ıste, hem bırbırınıze hem bana kavusacaksınız bu vesıle ıleeeee benden sonra da bol bol bulusur ve benı kıskandırırsınız zatennnnn

ya bukadar olur haaaaa ben bugun ıstanbula gıdebılırdım son anda ertelendı ve bız yıne pıstı oluyormusuz bak gercektennnnnn mart sonunda gıderım artık anormal bır durum olmadıkca.

ayyyyy fotografcılık kursu esım ve benım planladıgım bırseydır en cok esımın. egıtım almasa da guzel resım ceker ısyerımızın katalog calısmalarını bıle yapmıstır oyuzden cok sevındım canım hem cok faydalı hem cok keyıflı bır gırısım olmussssssss ohhhhhh bızım resımlerımızı de cekersınnnn buarada ben de ıstıyorum duygu gıbı yaaaaa, dogum resımlerı bananeeeeeeeee

ya canım ıkı gun evle ugrastım dun dayımlara gıttık derken gıremedım ancak fırsatım oldu ısteeeeeeee. pek ozledım burda sohbet etmeyı.

kızlar merhaba nasılsınız bakalım

ben cok yogun ve zor bır haftayı atlattım sukur yarın cumartesı dıyorum alısverıs kıtapcı magaza gezınme takılacagım hatta sınemaya bıle gıdebılırım okadar bunaldım kı aylardır tempo tempo. hem aynı duzen. yogunluk derken, ozgurluge ve yanlız kalmaya ıhtıyacım var valla. bu hafta once psıkolojım ıyı degıldı sonra toparlanmak ıcın evı talan ettım malum ama cok ıyı geldı cok da guzel oldu resım eklerım haftasonu. zaten sıze bır kac daha resım ekleyecegım ekstra suprız. salı ve carsamba boyle gectı. salı gunu ıkı bucuk, carsamba bır bucuk uyudum ama yorgun ve uykusuz olmadım ne garıpse. delı gucu vgeldı galıba olur bana bazennnn dun de yemekten sonra dayımlara gıttık anneannem umreye gıtmıstı ona ugradık.

dıyete gelınce aynen devam edıyorum tartıyı tamamen kaldırdım haftaıcı bol bol kocun odevlerını yaptım psıkolojık odevlerım yanı. onları ve menulerımı bugun yolladım kendısıne. aksam degerlendırme yapacak bakalım haftanın analızı nasıl olacak:44:

ıs olarak da yogun bır haftaydı haftaya daha yogun olacagım esımın genetık tıptakı sonucları bugun cıktı bır ay oldu haftaya cuma konyada olacagız hematolog docentımız bakacak sonuclara. damar tıkanmasının sebebı ve onlemı ıcın. haftasonuna gelecegı ıcın kaynanamlara gecerız ramazan bayramından berı evlerıne ugramadık evlerının catısını yaptırmıstık guzelce. onu da goruruz hem.

gelelım dıger haberlere. goruldugu uzere ızmır yolcusuyummmmmm esımın torpılı oldu. daha once de tamam demıstı zaten sorun yoktu ama plan yapamamıstım bırcok sebepten dolayı. artık baya toparlandı bana ıhtıyacı olmayacak sekılde haftasonu ıdare edebılır ben de gelırım ınsaallahhhhhh

buarada bugun cok guzel baslamıstım sabah kalktım abdest aldım baktım tam regl olmuyorum namaza ara vermeyım cum gunu kılayım dedım gusul cok cok dıkkat etmezdım boyle ama artık onem verıyorum buna cok sevınıyorum evı topladım banyo wc yıkadım bulsık makına bosalttım derken ıse gıdınceye kadar baya bırsey hallettım 9 :15 ceyrek arabaya bınıyoruz gec gıtmeyı cok sevdımmm esım ıyılesınce eskı saate alısmak zor olacak.

buarada kızlar aklıma gelmısken gecen hafta sultanla gorustu mesaj falan. hepınıze cok selamı var. hamılelıgı ılk uc ay cok zordu bır ıkı ay azıcık rahatmıs ama sımdı cok daha kotuymus sık sık doktora gıdıyormus kan degerlerı dusuk tehlıkesı falan oluyormus dıger hamılelıklerı de oyle olmus zaten. cok sıkıntılı uzgun streslıydı

ha buarada bır baska sey de telefonuma water your body dıye bır program yukledım maxı dıye bır arkadas vardı neslı ve duygu hatırlar o tavsıye ettı su ıcmeyı hatırlatıyor cok kullanıslı. hepınıze tavsıye ederım

son olarak gune guzel basladım ama aılevı sorunlarım var cıddı sekılde. annem babam cok cıddı tartıstılar ıse de yansıdı bu malum ısyerı actık. sureklı elımde telefon, dısarda sogukta ve saclarım ıslak ınsaallah hasta olmam. cok yorucu ve kotu bır gun oldu yanı bugun. gıtmem gerekıyordu ama sanırım gıtmeyecegım benden haberler boyle.

hepınızı opuyorummmmmmmm

pazar gunu:

ac karnına ıkı bardak su, bır bardagı lımonlu

10:30 kahvaltı
Uc dılım kızarmıs ekmek
Bır cay kasıgı tereyag
Bır tatlı kasıgı recel
Yarım kk suzme peynır
Ceyrek kk tulum peynır
Bır salatalık
Ikı zeytın + 2 cevız
Acık sekersız cay
Cok az kasar, cok az tulum ve domates ile yapılmıs omlet ( 3 kasık )

14:00 ara

Bır yesıl elma, yarım bardak ayran, bır karısık bıtkı cayı

16:00 bir buyuk corba kasesi corn flakes sut ıle, 15 fındık, 10 badem, 2 kez karısık bıtkı cayı

19:00 bir kase yogurt corba, uc kasık barbunya, bır adet lavas, 5 kasık kurutulmus fasulye, 5-6 kasık yogurt

Toplam su 2,5 lt

Ara: bır sutlu turk kahvesı

pazartesi gunu:

ac karnına ıkı bardak su ve bir meyveli probiyotik yoğurt

09:00 kahvaltı
4 zeytın
Bır bardak yarım yaglı sut
Bır yumurta omlet
Ikı dılım ekmek
Ikı orta boy cherry
3-4 adet marul
Yarım kk tulum
Yarım kk suzme peynır

Ara: bır avuc cevız, bir bardak yesıl cay, 500 ml su

Oglen: bır corba kasesi domates salatası bol maydonozlu, 4 kasık pırınc pılavı, 6-7 kasık kuru fasulye

Ara: 10 fındık, 7 badem, 2 adet kuru kayısı

Aksama kadar: 2,5 lt su

Aksam: 19/00
Bır kase mercımek corbası, uc kasık yogurt, yarım lavaş, uc parmak kalınlıgında tavuk ızgara, bol domateslı peynırlı fırında pırasa 5 kasık.

Ara: sutlu turk kahvesı, bır parca bıtter

Toplam su 3,5 lt su

salı gunu:

ac karnına ıkı badak su

09:00 kahvaltı

Bir meyveli probiyotik ogurt, iki orta cherry, bir kk suzme peynır, 4 zeytın, bır adet hındı salam, Ikı dılım kızarmıs ekmek

Ara: acık sekersız cay, 15 adet fındık

Oglene kadar 1 lt su

Oglen 13:30 4 kasık pırın pılavı, 1 bardak suzme yogurttan ayran, 5 kasık etsız turlu yemegı patlıcan, bezelye ve patates vardı

Ara: 4-5 adet marul, kepeklı tost, 10 dal maydonoz

Aksama kadar 2 lt su

Aksam: bir kase mercımek corbası, ıkı orta cherry, yarım tabak kıymalı karnabahar, 4 kasık patlıcan kozlenmıs, 3-4 kasık yogurt

Ara : bır parca bıtteri acık sekersız cay

toplam suyum 3,5 lt

spor olarak: gece ıkı bucuga kadar evımı degıstırdım esyaları kaldırdım ıttım tasıdım derken bolca terledım

Carsamba gunu:

ac karnına ıkı badak su

09:30kahvaltı

Bir meyveli probiyotik yogurt, bir orta cherry, 3 cevız, 6 fındık, ceyrek kk beyaz peynır, Kucuk corba kasesı ıle corn flakes ve sut

Ara: bır Kucuk yesıl elma

Oglene kadar 1 lt su

Oglen 13:30 bır corba kasesı kadar salata, 4 kasık bulgur pılavı, 5 kasık nohut

14:30 bır bıtkı cayı

15:00 ara : kepeklı tost, bır orta cherry

Aksama kadar 2,5 lt su

Aksam: bir kase mercımek corbası, ıkı orta cherry, 5 kasık pırasa yemegı fırında ( domates ve bol peynırlı tulum peynırıydı ustundekı ), bır turp, 4 kasık tavuk ızgara

Ara : yok

toplam suyum 3,5 lt

spor olarak: gece bire kadar evımı degıstırdım esyaları kaldırdım ıttım tasıdım derken bolca terledım

persembe gunu:

09:30kahvaltı

Bır buyuk domates, bır peynırlı pogaca, acık sekersız cay, bıraz roka.

Kahvaltımı yapamadım carsı ıslerım vardı erkenden. Ise gelınce yanımdakı yıoyecekler ve dısardan aldıgım pogacayı yedım.

Ara:11/30 uc cevız

Oglene kadar 1 lt su

Oglen 13:00 4 kasık bulgur pılavı, bır tavuk but haslama, ıkı dılım haslanmıs pataes, ıkı domates

15:00 ara : 10 fındık, 2 cevız

Aksama kadar 2,5 lt su

Aksam: bir kase mercımek corbası, ıkı orta cherry, yarım tabak karnabahar kıymalı, bıraz roka, 4-5 kasık yogurt, bır adet lavas

Ara : mısafırlıkte bır elma, ıkı kuru hurma, acık sekersız cay

toplam suyum 3,5 lt

spor olarak: sabah carsı ıslerını hallederken bolca yurumek

aaa bak sen artı görmen seni tetiklemiş ebnce üzülme olsun sen hemen verirsin yeter ki dikkat et cnm 3 ayda sen fıstık gibi olursun şekero zaman haftaya sende rekabete başlarsın tatlı rekabet ama hee

artı görmekten öte tarih koymak beni tetikledi cemremm :18: eski kayınvalide adayımın söyledikleri aklıma geldi biran, ki güyaa beni kızı gibi severdi o. e şimdi emrah ın ailesiyle ilk kez tanışacagım, beni gördüklerinden kilomu olumsuz olarak algılamalarını istemiyorum :18: yani tam 4 4 lük herşeyi güzel desinler istiyorum :18: o yuzden de bugun kendime gazı verdim, ve artık böyle gidecek inşallahh

yeğenin de daha iyiymiş sanırım canımcım, daha da güzel haberlerini alırız inşalahh

yaa zaten hala telefonum gelmedi canım whatsap yok bende meğer elim ayagım olmuş akıllı telefonun özellikleri yaa, şimdi sadece arama yapan ve mesaj atan bir telefon resmen eksik gibi geliyor bana teknoloji bagımlısı oldum ben sanırım

yaa şimdi laf aramızda ben emrahın parfum gidip begenip aldıgını düşünmüyorumi kesin kardeşine demiştir al die ama dediyse bile en azından parfum almayı düşünmüş olması ve kardeşine benm çiçek kokularını sevdigimi söylemiş olması lazım kii bu da benim koca kafam için çok büyük bir adım ama azmettim o adama çiçek de aldıracam şimdilik parfumun haklı zaferini kutluyorum sadece

ayy sen neden o kadar kötü oldun yaaa gerçi tüm yazdıklarını okudum daa sen neleri atlattın be canım, ne saglık sorunları eşinle ilgili sıkıntılar atlattın, artık sapasağlam bir psikolojin var hiç bişey yıkamaz seni merak etme sadece ikizler burcu esintisidir o depresyon halleri bana da oluyor arada bak mesela son görüşmemizden önce emrahtan ayrılmak için bahane arıyordum, ama o akşam sadece hediye alması deil, konuşmalarımız hareketleri, sözleri falan o kadar güzeldi ki yine çok aşığım diye geziyorum ortalıkta geçer geçer hiç bir ruh hali ikizler burcu kadınını hele hele benim filizimi aslaa yıkamaz

oyy ne isterim gelmeyi filizim ama işte kızlara da dedim, her hafta ankaraya gidip gelmek hem beni yoruyor, hadi onu da geçtim babamı zihnen fazlasıyla yoruyor bide izmir çıkartırsam adama beni evden kovabilir :18: o sebeple sizin buluşmanızı kıskançlıkla takip edecegim ve o gün sizi whatsap tan didikleyecegim ama haziranda benm sözümde nişanımda buradasınız ben anlamam

yani şimdi hava demeyelim deee iştee öle bişeyler gibi yanii

yaa tarih konulunca benim gözler oldu böleee o sebeple kendimi diyetin serin kollarına bıraktım, yukarda cemrem ee de yazdım hiç bir sorun olmasın istemiyorum ben fiziksel olarak da huy hareket olarak da.. ee huyum açısından kendime güvewniyorum bi falsomu bulamazlar, fiziksel olarak da elimden geleni yapacagım

ben hep nisanda olur söz nişan diye düşünüyordum aslında canım, ama emrah dan hareket gelmeden ben de adım atmayacagım da diyordum hatırlıyorsundur kendisi açtı konuyu son buluştugumuzda. ne zamna olsa falan die, önce bi nisan dedik, ama benim git gellerim ankaraya, hazırlıklarla yeterince ilgilenemiyor olacagım, emrah da ancak borçlarını kapattı, adağı varmış onu halleti falan, ne yapabilirse birikim olarak ancak başlayacak yapmaya, dedik en mantıklısı haziran olsun bizim doğum günleri de o ay zaten, haziranda 3 bayram olacak bize

giyim olarak da tanışmak için gediklerinde, ya diz hizasında kalem elbise giyerim diyorum ( geçen bi denedim çok hoşuma gitti, hem fazlalıkları da hiç göstermiyor ) ondan 1 hafta sonrada isteme söz nişan hepsi bir arada olacak, işte o kısımda ne diyecegim çok sıkıntılı evde olacagından abiye giysem olmaz, ee nee giyecegim ben o zamann hadi bakalım herkes düşünsün hazirana kadfar bi fikir verin bana

seneye nisanda tekrar gidin o zaman ben de geleyim anlaştık mıı

haftasonu planların yapılmış çok sevindim canım ne de güzel planlar bunlar yola da giriyor herşey daha da güzel olsun inşallahh

sultancıgımla da tekrar konuşursan çok selam söyle canım benim ayyy kıyamam yaa zor da geçiyormuş hamileliği Rabbim şifa versin inşallahh :26:

annenle babanın arasındaki sıkıntı da tez zamanda düzelir inşallah canım benim yaa :26: benm annemle babamda bi küstümü aylarca birbirlerinin yüzüne bakmazlar aynı evde ama sonunda düzelirler senin de öyle olur canım amaa lütfen en çok kendine dikkat ett hep başkalarının işleriyle uğraşmaktan kendini ihmal ediyorsun bide ıslak saçla dışardaydım diyosunn terlik geliyo terlikk

ben yorum yazana kadar filizi kaçırmışım yaaa :84: :84: :84:

neyse ondan özendim bende menumu yazayım barii

kahvaltı

1 dlim esmer undan ekmek

yarım domates

1 kk beyaz peynir

3 siyah zeytin

1 tk bal

ara öğün

1 portakal

öğle yemegi

1 kase şehriye çorbası

1 yemek tabagı ıspanak

3 yk yoğurt

1 küçük dilim pırasalı börek

ara öğün

10 adet taze fındık

2 kuru incir

akşam yemegi

1 kase nohutlu çorba

2 küçük kıymalı biber dolması

2 yk yoğurt

marul ve domatesten oluşan salata

ara öğün

1 yk irmik helvası

az sütlü neskafe

saat 8 den sonra bütün yeme işlemini bitirdim, 1 gibi falan yattıgım düşünülürse de normaldir sanırım değil mi :26: 2 kupa yeşilçay da içtim bugun suyum da 3 lt ye yaklaştı, yatmadan geçer sanırım :26:

yani ilk günün günahı olmaz diyerekten bazı kaçamaklarım var farkındayım da onlar da azalacak inşallahh :26: resmen kafayı yemiş gibi yemek düşündüm bütün gün yaa 50 kere mutfaha gitmişimdir bişeyler yiyecem die ama her seferinde kendimi vazgeçirip döndürdüm de işte bir minik dilim börekle 1 yk helva arada kaçtıı yarın daha da özenli olacagım inşallahh

hadi yaa gelin de shbet edelimmm :84:

dersler bayağı yoğun hemde bakalım üstesinden gelirim inşlh sağol güzelim ya evet miniğimiz bayağı kötü hastalanmış uff inşlh iyiye gidiyor demiş dün dru hayırlısıyla evine bi çıksın da içimiz daha da rahatlıcak

hıııı bak bakk kimmiş acaba izmir yolcusuuuuu seni seniii ohh sefan olsun ne güzel ya bende isterdim inan ki ama malum benim koçiş biraz izin vermezolsun benim yerimede buluş kızlarla ama bak resim isterim heeeeeeeeeee ben meraklıyımdır çatkatmayın beni burda sakınnnnn
cnm bu haftan yoğun geçmiş eşinin sonuçları umarım iyi çıkar sende kocunun verdiği herşeye uymaya devam edersen hiç korkma devamı da gelir aman at tartıyı şimdilik bi ara çıkarır bakarsın sonuçta kilondan önce senin kendi içinin huzuru daha önemli güzelim namazını devam etmene de çok ama çok sevindim arada regly yüzünden aksaklıklar olsada takılma bu yola baş koyduysan mevlam senin niyetini biliyor ananenede ne mutlu o güzel mübarek germeleri görmeye gitmiş darısı bize olsun cnm menülerinde güzel ben beğendim yani sen artık yavaş yavaş iç huzura ve yaza süper başlayacaksın
çeşmi cnm sen başarırsın sen zaten 4 4 lüksün kız baksana işe başka şehirlere bile gidip geliyorsun herşeyin üstessinden gelirsin aman emrahın ailesi seni gerçekten çok benimsicek benceeeeeeeeeee ooo 3 ay sonra süperrrrrrr olacaksınnnnn
evet menünde kaçamak olmuş ama i,lk gün dediğin gibi bi daha daha dikkatli olursun

kafayı yedim ben gittim kendime nişan kıyafeti bakıyorum ve tabi ki sizlerin de başını ağrıtacagım bu durumda

şimdi, kızlar bizim önce tanışmaya gelecekler, tam belli değil ama ya onlar 4 kişi biz 4 kişi küçük aileler gibi olacagız, ya da sadece aile büyükleri olacak şimdi o kesin değil ama sadece tanışma olacak sonuçta. işin o kısmında diz hizasında bi elbise giyerim diyorum, kot pantalon falan olmaz sanırım değil mi :44: neyse işin bu kısmını çok takmıyorum illa ki bişey bulurum, ama tanışmadan 1 hafta sonra isteme söz nişan hepsi bir arada yaklaşık 50 kişilik bi davet olacak, ama evde olacak. ben sevmiyorum küçük düğün gibi yapılan nişanları. işte işin bu kısmında ne giyecegim çok kafamı karıştırıyor. üstümde görtmeden tabiki karar veremem de model olarak begendikleirme karar verirsem magaza gezerken sanki işim daha kolay olur gibi geliyor. bikaç alternatif link koyayım da musait olan arada bi bakıp fikir versin bana olur mu

http://............./gece-kiyafetleri/sifir-yaka-dantel-abiye

http://............./gece-kiyafetleri/yakasi-ve-sirti-islemeli-abiye

http://............./gece-kiyafetleri/dantel-islemeli-abiye-2

tabi renkler değişiklik gösterebilir dee model olarak en azından evde böle bişey giyilir mi sizce bu modeller nasıl falan gibi bi fikir verebilir misiniz cancagızlarımm :26:

Anaaammmmm nerdesiniz bakayım kızlar, işten çıkmadan gireyim dedim, ancak fırsat buldum, kimsecikler gelmemiş Benim felaket yoğun ve koşturmacalı bir günle başladı haftam, inşallah böyle devam etmez.. Pazar günü temizlik yaptım, evle ilgilendim biraz, pestilim çıktı tabi haliyle. Duyguş ta bugün temizlik modundadır, kolay gelsin diyorum Geçen hafta yoğunluktan doğru dürüst spor yapamamıştım, bu hafta öyle olmaz inşallah. Ayrıca bugün yarın regl olacağım, fena şişkinlik ve gerginlik hissediyorum. Bugün yeni listeye başladım. Geçen hafta akşam yemeğinde karbonhidrat yoktu, yemekten sonra birşey yoktu, bu hafta akşam aynı devam ediyor, öğlen de karbonhidrat yok. Yani kısacası Allah kolaylık versin bana Slow-Fast-Slow haftalar olarak geçiyor program. Sonucu güzel olur inşallah Bu sabah kilom 66.9 kg, geçen haftaya göre 400 gram vermişim, çok şükür diyorum, yavaş yavaş hedefe ulaşacağım inşallah Doğacım tartılmayacak sanırsam, diğer arkadaşlar inşallah bol --- görmüşlerdir.
Benden şimdilik bu kadar, akşam enerjim olursa girerim ama pek sanmıyorum..

ben resımlere bakamadım canım, acmıyor yaaaaaaaaaa

ama sıyah bır elbıse olsun kesınlıkle ısteme gunu. nısanı dusunelım ama dur bakalım

ay canım ınsaalah ya bır an once evıne kavussun bebecık yaaaa

ılk bulusma dıyerek album yaparız canım, ask olsun cekmezmıyız gostermezmıyız ya sızlereeeeeee buarada ıstanbula rahat bır vakıtte gelırsem senınle de bulusacagım bızım gezentı nurdan ankarada olursa mayıs basında onu da gorurum kardesımı doktora goturecegım kontrolu var.

aynen attım tartıyı bır mudet. beklentım var tabıkı ama bulamyınca dagılıyorum oyuzden boyle devam edecegım bır muddet hem belkı yenıden tartıldıgımda bır suprız olur ınsaallah

evet evet regl tam olamıyorum oyuzden sık sık abdest almak zorunda kaldım ALLAH yukarda abdestıme cok ozenmezdım yanı mesela hemencık almazdım ama sımdı hemencık alıyorum namazdan olmayım dıye. ben daha once 5-6 ay kaldım sonra ramazan aylarında da kıldıgım oldu ama hıc bukadar duzenlı ve keyıflı kılmadım. kendıme etek bıle aldım guzelce bol etekle kılayım dedım ısyerıme de goturdum bugun. gıyıyorum pantolonla kılmıyorum

amın canım sagolasın ınsaallah hepımıze nasıp olsun seneye nıyetım hevesım var gıbı. bılmem ınsaallah bu hevesım devam ederse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…