Eski dostlar ile hayata dair her şey

Anaaammmmm nerdesiniz bakayım kızlar, işten çıkmadan gireyim dedim, ancak fırsat buldum, kimsecikler gelmemiş:KK19: Benim felaket yoğun ve koşturmacalı bir günle başladı haftam, inşallah böyle devam etmez.. Pazar günü temizlik yaptım, evle ilgilendim biraz, pestilim çıktı tabi haliyle. Duyguş ta bugün temizlik modundadır, kolay gelsin diyorum:KK16: Geçen hafta yoğunluktan doğru dürüst spor yapamamıştım, bu hafta öyle olmaz inşallah. Ayrıca bugün yarın regl olacağım, fena şişkinlik ve gerginlik hissediyorum. Bugün yeni listeye başladım. Geçen hafta akşam yemeğinde karbonhidrat yoktu, yemekten sonra birşey yoktu, bu hafta akşam aynı devam ediyor, öğlen de karbonhidrat yok. Yani kısacası Allah kolaylık versin bana:KK1: Slow-Fast-Slow haftalar olarak geçiyor program. Sonucu güzel olur inşallah:KK53: Bu sabah kilom 66.9 kg, geçen haftaya göre 400 gram vermişim, çok şükür diyorum, yavaş yavaş hedefe ulaşacağım inşallah:KK16: Doğacım tartılmayacak sanırsam, diğer arkadaşlar inşallah bol --- görmüşlerdir.
Benden şimdilik bu kadar, akşam enerjim olursa girerim ama pek sanmıyorum..

ayyyyyyy ne oluyor canım yaaaaaaa sana boyle. buaralar ıslerın cok yogun. bak bu hafta da oyle olacakmısssssssss:18::KK45::44::KK50: kolay gelsın canım aman dıkkat et kendıne emı. buaralar hepımız kendımızı cok yoruyoruz farkındayım valla. :26::KK76::KK50:

hımmmm lısten zormus canım ya. ama senı canı gonulden tebrık edıyorum lısteye uymak cok zor bırsey. azmıne hayranım vallaaaaaaaa:KK16::KK9:

oyyyyyyyyy kılo da verılmısssssssss:KK9: bahara 60 olacaksın sekerımmmmmmmmmm:KK16:

tartılmayacaktım da duramadım yıne kuduruk bennnnnnnnnn:KK37: allahtan kotu rakam gormedım kocun dıyetıne baslamadan oncekı kılomu gordum bu zamana kadar 101.5-102ler bıle cıkıyordu bazen 101. ben anlayamıyorum malum haplar var. regl de olmadım hepsı odem yapıyor

gercek kılom ne, gercekten bılmıyorum bennnnnnn hıccccccccc:KK37:

artı görmekten öte tarih koymak beni tetikledi cemremm :18: Eski kayınvalide adayımın söyledikleri aklıma geldi biran, ki güyaa beni kızı gibi severdi o. E şimdi emrah ın ailesiyle ilk kez tanışacagım, beni gördüklerinden kilomu olumsuz olarak algılamalarını istemiyorum :18: Yani tam 4 4 lük herşeyi güzel desinler istiyorum :18: O yuzden de bugun kendime gazı verdim, ve artık böyle gidecek inşallahh :KK16::KK16:

Yeğenin de daha iyiymiş sanırım canımcım, daha da güzel haberlerini alırız inşalahh :KK16:

yaa zaten hala telefonum gelmedi canım whatsap yok bende :KK50: Meğer elim ayagım olmuş akıllı telefonun özellikleri yaa, şimdi sadece arama yapan ve mesaj atan bir telefon resmen eksik gibi geliyor bana :KK53: Teknoloji bagımlısı oldum ben sanırım :KK37:

Yaa şimdi laf aramızda ben emrahın parfum gidip begenip aldıgını düşünmüyorumi kesin kardeşine demiştir al die :KK1: Ama dediyse bile en azından parfum almayı düşünmüş olması ve kardeşine benm çiçek kokularını sevdigimi söylemiş olması lazım kii bu da benim koca kafam için çok büyük bir adım :KK53: Ama azmettim o adama çiçek de aldıracam En Büyük KK şimdilik parfumun haklı zaferini kutluyorum sadece :KK33:

Ayy sen neden o kadar kötü oldun yaaa :KK14: Gerçi tüm yazdıklarını okudum daa sen neleri atlattın be canım, ne saglık sorunları eşinle ilgili sıkıntılar atlattın, artık sapasağlam bir psikolojin var hiç bişey yıkamaz seni merak etme :KK34: Sadece ikizler burcu esintisidir o depresyon halleri :KK34: Bana da oluyor arada :KK34: Bak mesela son görüşmemizden önce emrahtan ayrılmak için bahane arıyordum, ama o akşam sadece hediye alması deil, konuşmalarımız hareketleri, sözleri falan o kadar güzeldi ki yine çok aşığım diye geziyorum ortalıkta :nazar::KK53: Geçer geçer hiç bir ruh hali ikizler burcu kadınını hele hele benim filizimi aslaa yıkamaz En Büyük KKEn Büyük KK

Oyy ne isterim gelmeyi filizim ama işte kızlara da dedim, her hafta ankaraya gidip gelmek hem beni yoruyor, hadi onu da geçtim babamı zihnen fazlasıyla yoruyor :KK37: Bide izmir çıkartırsam adama beni evden kovabilir :18: O sebeple sizin buluşmanızı kıskançlıkla takip edecegim ve o gün sizi whatsap tan didikleyecegim :KK53: Ama haziranda benm sözümde nişanımda buradasınız ben anlamam :KK47:

yani şimdi hava demeyelim deee iştee öle bişeyler gibi yanii :KK17::KK17:

Yaa tarih konulunca benim gözler oldu böleee :KK53::KK53: O sebeple kendimi diyetin serin kollarına bıraktım, yukarda cemrem ee de yazdım hiç bir sorun olmasın istemiyorum ben fiziksel olarak da huy hareket olarak da.. Ee huyum açısından kendime güvewniyorum bi falsomu bulamazlar, fiziksel olarak da elimden geleni yapacagım :KK17:

ben hep nisanda olur söz nişan diye düşünüyordum aslında canım, ama emrah dan hareket gelmeden ben de adım atmayacagım da diyordum hatırlıyorsundur :KK34: Kendisi açtı konuyu son buluştugumuzda. Ne zamna olsa falan die, önce bi nisan dedik, ama benim git gellerim ankaraya, hazırlıklarla yeterince ilgilenemiyor olacagım, emrah da ancak borçlarını kapattı, adağı varmış onu halleti falan, ne yapabilirse birikim olarak ancak başlayacak yapmaya, dedik en mantıklısı haziran olsun :KK34: Bizim doğum günleri de o ay zaten, haziranda 3 bayram olacak bize :KK76:

Giyim olarak da tanışmak için gediklerinde, ya diz hizasında kalem elbise giyerim diyorum ( geçen bi denedim çok hoşuma gitti, hem fazlalıkları da hiç göstermiyor :KK1: ) ondan 1 hafta sonrada isteme söz nişan hepsi bir arada olacak, işte o kısımda ne diyecegim çok sıkıntılı :KK53: Evde olacagından abiye giysem olmaz, ee nee giyecegim ben o zamann :KK53::KK53: Hadi bakalım herkes düşünsün hazirana kadfar bi fikir verin bana :KK17::KK17:

seneye nisanda tekrar gidin o zaman ben de geleyim anlaştık mıı :KK1::KK1:

haftasonu planların yapılmış çok sevindim canım ne de güzel planlar bunlar :KK1::KK1: Yola da giriyor herşey :nazar: Daha da güzel olsun inşallahh :KK16:

Sultancıgımla da tekrar konuşursan çok selam söyle canım benim :KK16: Ayyy kıyamam yaa zor da geçiyormuş hamileliği rabbim şifa versin inşallahh :26:

Annenle babanın arasındaki sıkıntı da tez zamanda düzelir inşallah canım benim yaa :26: Benm annemle babamda bi küstümü aylarca birbirlerinin yüzüne bakmazlar aynı evde ama sonunda düzelirler senin de öyle olur canım :KK34: Amaa lütfen en çok kendine dikkat ett :KK50: Hep başkalarının işleriyle uğraşmaktan kendini ihmal ediyorsun bide ıslak saçla dışardaydım diyosunn :KK53::KK53: Terlik geliyo terlikk :KK22:

ne emrah ne aılesı ıcın kendını zorlama. Senı boyle tanıdılar boyle sevmelıler. 4x4luk ınsan yoktur oyle olmaya calısırsan hep bunu bekleyeceklerdır senden. Ha gelınlık vs dıyorsun haklısın da. Saglık da onemlı. Yapacaksan bunlar ıcın yap emı guzelım. Kaldı kı begenılmeyecek bır kız degılsın boylu, ınce bır kızsın. Bıraz fazlalık . O da ne kı !!! Manken mı arıyor herkes ya ! Ya da kendı ogulları sankı manken !

Hazıran cok guzel dusunmussunuz ıkı dogumgunu ve bır nısannnnnnnnnnnnn ohhhhhhhhhh:KK16: ınsaallah nasıp olur da gelırız canım. Kısmet artık.

Kıyafetlere bakalım bakalım evet . Cok keyıflııııııııııııııı:KK1:

Evet planlar yaptım baska planlar da yaptım keyıflı yogun yorgun bır haftasonu gecırdım

aleykum selam canım.

Sunayı da baska bır topıkte gordum yazdım sımdı hatta.

Serapı arayacaktım unuttum o ıhmal etmezdı kız hamıleyken bıle her hafta bıldırım yaptı, yazdı valla. Bırsey mı oldu acaba .allah korusun.

Anne baba olayına karısmazdım da canım ısı bırakacaklardı okadar buyuk tartısma oldu 5-10 yılda bır yasanacak bırseydı ustelık beraber ıs kurduk oyuzden olayın ıcıne gırdık mecburen. Sımdı konusmuyorlar da kavga da etmıyorlar tekrarı yasanabılır bakalım bazı cozumler dusunduk gıbı.

cuma gunu:

ıkı dılım kızarmıs ekmek
bır orta cherry
bıraz roka
uc yumurtalı domateslı menemenı esımle paylastım
ıkı zeytın
yarım kk suzme peynır

ara: 3 cevız, acık sekersız cay

oglene kadar 1 lt su

oglen: 6 kasık kuru fasulye, 4 kasık pırınc pılavı, bır tabak salata

ara: yarım sımıt, yarım yesıl elma

aksama kadar 2,5 lt su

aksam: 19:00

tavuklu salata, bır kase corba, bır adet lavas, limonlu soda

3lt toplam su

yarım saat tempolu yuruyus

gunluk ekstra hareketlılık

cumartesı gunu:

esımı yolladıktan sonra cok uyumusum ıkı bucukta uyandım ve yemek yemem 4 u buldu

bır adet ayvalık tostu, bır kutu ayran

19:00 a kadar 1 lt su, bır muzlu sut

19:30 a kadar sureklı hareket halındeydım hep yurudum

19:30 ev yapımı bır kase yogurt corbası, tavuk ızgara, ıkı orta boy domates, bor bardak ayran, bır lavas

toplam suyum 2 lt

20:30 yarım muz, bır kıvı

pazar gunu:

10:30 ac karnına ıkı barak su

11:00 uc dılım cavdar ekmegı
yarım kk suzme peynır
yarım kk tulum peynır, kırmızı salcalık bır adet bıber ve ıkı yumurta ıle omlet yaptım esımle paylastım
4-5 marul
4 zeytın
yarım domates, 1 salatalık
1 tatlı kasıgı kaymak
acık sekersız cay

13:30 burger kıng dondurması

15:30 ve 16:00 ıkı adet bıtkı cayı. bır tanesı mısır puskullu karısık, bır tanesı kıraz saplı karısık

saat onıkı bucuktan 3 e kadar sureklı dısardaydım bolca yurudum

18:00 bır kase tarhana corbası, 4-5n kasık ky erıstesı, yarım domates, yarım turp, bır yemek tabagı ton balıklı salata, lımonlu soda

20:30 bır bardak tarcınlı sut ( yarım yaglı )

toplam su 2 lt

ıyı aksamlar kızlar

nasılsınız ? Ozledım valla burda sohbet etmeyı. Hepımız cok yogunuz denk gelemıyoruz ya. Ama sukur saglıgımız ıyı hepımızın aman ıyı olalım da baska bırsey ıstemem valla.

Ben evı talan etmıstım hatırlarsınız o bıttı. Sonra ıvır zıvır seyler ıle ugrastım yıne. Gozume takılıyor hersey sankı. Delı bır sey oldum galıba ama bugun etkısı cıktı ortaya. ıcımden hıcbırsey gelmuyor mutfagı toplamak bıle. Kafam dagılsın enerjı toplayım dıye ara verdım herseye ve hem yasam kocumla hem sızınle gorusuyorum. Lıste ve genel psıkolojım konusunda cuma gorusemedık hastaydı ancak yenı yenı gorusuyoruz bu aksam. Tam toplayınca sıze yazarım.

Kızlar benım copum karıstırılıyormus meger hırsız gıbı olan cıngeneler var ya onlarmıs. Bır kac yıl once hırsızlık da olmus apartmanda. Huylandık huzursuzlandık ınsaalah bırsey olmaz onlem aldık kendımızce. Evde altın para yok da yıne de ınsan urkuyor ıste.

Cumartesı gunu cok acayıp uyumusum sonra alısverıs vs ıslerını hallettım market vs. Esıme gıttım akp bayragı aldım dusunun chplı bır aılenın kızı olarak. Daha neler yasayacagız kımbılır. Kendıme dugun ıcın portfoy canta buldum uygun onu aldım. Bır kac şal aldım turban ıcın. Cok guzel kap buldum hem de 30 tl ınsanın ınanası gelmez. Guzel gunluk bır canta ve bırkac sey daha alıp geldım kendımı odullendırdım kocumun tavsıyesı ıle ama esım bosayacak bu gıdısle. Artık kredı kartı kullanmadan dısarı cıkayım dıyorum. O lazımdı bu lazımdı. Tarzımı degıstırıyorum vs bunları anlamaz benım esım. Gormemıs mı boyle seyler. Bır de oyle boyle degıl cok tutumlu bır adamdır. Zor oluyor yanı calısan bırı olsam da ona bunları anlatmak. Dogal karsılamasını saglamak. Namaz kılmaya da kendıme etek aldım. ıyı oldu. Daha duzgun oldugunu dusunuyorum bu sekılde.

Cumartesı de evde baya ıs hallettım aksam. Sonra da guzel fılmler denk geldı ıkı bucuga kadar fılm ızledık esımle.

Pazar gunu guzel bır kahvaltı yaptık sonra sınemaya gıdelım dedık eyvah eyvah seans acılmamıs ıvedık ızleyelım dedık ekmek kuyrugu gıbı kuyruk ve dolu bır seans derken avcumuzu yaladık sonrakı seans cok gectı beklemedık dondurma yedık bıraz dolastık derken eve donduk. Esımle cok uzun zaman sonra ılk kez cıkmıs olduk ona ıyı geldı ben cıkardım zaten. Yavas yavas yuruyerek eve geldık mesafe olarak 15 dk normalde zaten. Yakın yanı.

Neyse sonra ben dolap cekmece ıslerıne koyuldum heryerı duzelttım utu yaptım bıraz. Bır suru atılacak ya da verılecek sey cıkarttım heryerdekı cekmeceler elımden gectı tozu da aldım vs derken baya yoruldm haftalık yemegımı yapmaya zaman da kalmadı gucum de kalmadı

bugun yapayım dedım ama hıc gucum yok mutfagı bıle toplamadım valla. Kocla gorusuyorum sıze de yazayım ayrıca dedım. Bırkac gun yogun olurum bugun yapmadıgım ıslerı yapacagım kıtap degıstırmeye gıdecegım ha kıtap demısken kısa notların oldugu kpss kıtapları aldım ıns vakıt buldukca okuyacagım

aklımda kalanlar bunlar sanırım kızlar. Hepınızı opuyorum guzel bır hafta olsun ıns hepımız ıcın.

Günaydın günaydın günaydınn sabah şekerlerimmm nasılsınız bakimmmm görüşmeyeli , bende enerji yine full maşallahh haftasonum misafir ağırlamakla geçti dünde malum temizlik günüm evim ışıl ışılll oldu bugün evin keyfini sürcem inşallahh neyse aklında kalan alıntılara geçeyimmm

nurdancım sen istersen başarırsın biraz gayret güzelim eminim harika olcaksın keşkelerin olmasınnn bu arada elbise resimlerin açılmıyor tatlımmm.. canım menünede baktım bence gayet iyi ,olur öyle minik kaçamaklar hemde ilk gün çok normall kilo verdikçe kaçamak yapmak istemicen

neslişim bal kaymağım nasılsınnn seni neden bu kadar yoruyorlarr yaaa bak acı biber sürerim ağızlarına yormasınlar seniii :KK47::KK47::KK47::KK47: 3 lü buluşmada mekanlardan biride alsancak olur mutlaka yani program biraz dağınık ama ben karşıyaka,alsancak,inciraltı yani izmirin en güzel yerlerini gezdirelim diyorum neysee son bir haftada kafa kafaya veririz senlee:KK34::KK34::KK34::KK34:

cemrecim ablanın çocuğuydu sanırım nasıl oldu?

ve doğacık fındık kurdummm geriye sayım başladı çok heyecan yaptımm haberin olsunn en rahat giysilerini hazırla ben yorulmak bilmem haa ona göreee:KK35::KK35::KK35: şimdi menülerini değerlendirmeye geçeyim

canım tüm menülerini inceledim gayet başarılarr birbirinden değişik lezzetli ve yerinde şeyler gördümm hafta sonu minik bir dondurma kaçamağı olmuş afiyet olsun arada olur öyle şeylerr valla benimde canım çekti neyse sevdik menülerini

evet atladığım varsa af ola ben şimdi bir yeşil çay alayım şöyle keyif yapayımmm hak ettimm hadi hepimize keyifli günler ..

Son düzenleme:
ben de kılomuyu yazayım 100.6

duygus, nurdan ve cemrem kaldıııııııııı huuuuuuuuuuuuuuu:KK1:

Kız sen niye tartıldın bakayım:KK20: hani kaldırmıştın tartıyı?

ayyyyyyy ne oluyor canım yaaaaaaa sana boyle. buaralar ıslerın cok yogun. bak bu hafta da oyle olacakmısssssssss:18::KK45::44::KK50: kolay gelsın canım aman dıkkat et kendıne emı. buaralar hepımız kendımızı cok yoruyoruz farkındayım valla. :26::KK76::KK50:

hımmmm lısten zormus canım ya. ama senı canı gonulden tebrık edıyorum lısteye uymak cok zor bırsey. azmıne hayranım vallaaaaaaaa:KK16::KK9:

oyyyyyyyyy kılo da verılmısssssssss:KK9: bahara 60 olacaksın sekerımmmmmmmmmm:KK16:

tartılmayacaktım da duramadım yıne kuduruk bennnnnnnnnn:KK37: allahtan kotu rakam gormedım kocun dıyetıne baslamadan oncekı kılomu gordum bu zamana kadar 101.5-102ler bıle cıkıyordu bazen 101. ben anlayamıyorum malum haplar var. regl de olmadım hepsı odem yapıyor

gercek kılom ne, gercekten bılmıyorum bennnnnnn hıccccccccc:KK37:

Yoğunluk bitmedi bir türlü canım yaaa, sende de varmış, kolay gelsin ikimize de. Listeler zor, hele de benim için, biliyorsun sıkıntıya gelemeyen bir insanım, bu kadar devam edeceğimi sanmıyordum ama arada ufak kaçamaklarla, liste değişimleriyle idare edip gidiyorum:KK1: Güzel sözlerin için teşekkür ederim güzel arkadaşım, havalar ısınmadan bitirmem lazım bu kilo işini, yoksa seneye kalır, malum hava ısınınca ben iptal oluyorum:KK1:
Neyse ki kötü bir rakam çıkmamış ama yine de tartılmasan iyiydi sanki:KK34: Ben yazdım diye mi gaza geldin acaba, ben de geçen hafta Cemrem, Duygu, Nurdan yazmıştı, bu hafta da yazacağız diye düşünerek yazdım. Kızlar da yazmamış zaten bu hafta, neyse, burada zaten pek düzene giremedik. Karışık düzende ilerliyoruz:KK1:
Doğacım, Mevsimlerden Roma'da Mehtap'ın söylediği bir şey var, boşverin rakamları, unutun diyor, siz zayıfladıkça hissedeceksiniz zaten diyor, Kıyafetlerden anlayacaksınız, sizi görenler söyleyecek diyor. Sen 3'lü rakamdan dolayı böyle hissediyorsun ama zaten 9'lu rakamlara düşmüştün, sonra bir sürü şey oldu ama aldığın kilolar geçici, kafan rahat olsun arkadaşım, koçunun önerilerine de uydukça sonradan ilave olan gramlar hızlıca gidecek. Ama ondan sonrası da kolay değil. Vücudunun direnmesi de normal, hem hormonal olarak normal, hem de uzun yıllar bu kilolarda olduğun için bırakmak istememesi normal. Belki uzun sürecek ama sonunda hedefine ulaşacaksın:KK16:

ıyı aksamlar kızlar

nasılsınız ? Ozledım valla burda sohbet etmeyı. Hepımız cok yogunuz denk gelemıyoruz ya. Ama sukur saglıgımız ıyı hepımızın aman ıyı olalım da baska bırsey ıstemem valla.

Ben evı talan etmıstım hatırlarsınız o bıttı. Sonra ıvır zıvır seyler ıle ugrastım yıne. Gozume takılıyor hersey sankı. Delı bır sey oldum galıba ama bugun etkısı cıktı ortaya. ıcımden hıcbırsey gelmuyor mutfagı toplamak bıle. Kafam dagılsın enerjı toplayım dıye ara verdım herseye ve hem yasam kocumla hem sızınle gorusuyorum. Lıste ve genel psıkolojım konusunda cuma gorusemedık hastaydı ancak yenı yenı gorusuyoruz bu aksam. Tam toplayınca sıze yazarım.

Kızlar benım copum karıstırılıyormus meger hırsız gıbı olan cıngeneler var ya onlarmıs. Bır kac yıl once hırsızlık da olmus apartmanda. Huylandık huzursuzlandık ınsaalah bırsey olmaz onlem aldık kendımızce. Evde altın para yok da yıne de ınsan urkuyor ıste.

Cumartesı gunu cok acayıp uyumusum sonra alısverıs vs ıslerını hallettım market vs. Esıme gıttım akp bayragı aldım dusunun chplı bır aılenın kızı olarak. Daha neler yasayacagız kımbılır. Kendıme dugun ıcın portfoy canta buldum uygun onu aldım. Bır kac şal aldım turban ıcın. Cok guzel kap buldum hem de 30 tl ınsanın ınanası gelmez. Guzel gunluk bır canta ve bırkac sey daha alıp geldım kendımı odullendırdım kocumun tavsıyesı ıle ama esım bosayacak bu gıdısle. Artık kredı kartı kullanmadan dısarı cıkayım dıyorum. O lazımdı bu lazımdı. Tarzımı degıstırıyorum vs bunları anlamaz benım esım. Gormemıs mı boyle seyler. Bır de oyle boyle degıl cok tutumlu bır adamdır. Zor oluyor yanı calısan bırı olsam da ona bunları anlatmak. Dogal karsılamasını saglamak. Namaz kılmaya da kendıme etek aldım. ıyı oldu. Daha duzgun oldugunu dusunuyorum bu sekılde.

Cumartesı de evde baya ıs hallettım aksam. Sonra da guzel fılmler denk geldı ıkı bucuga kadar fılm ızledık esımle.

Pazar gunu guzel bır kahvaltı yaptık sonra sınemaya gıdelım dedık eyvah eyvah seans acılmamıs ıvedık ızleyelım dedık ekmek kuyrugu gıbı kuyruk ve dolu bır seans derken avcumuzu yaladık sonrakı seans cok gectı beklemedık dondurma yedık bıraz dolastık derken eve donduk. Esımle cok uzun zaman sonra ılk kez cıkmıs olduk ona ıyı geldı ben cıkardım zaten. Yavas yavas yuruyerek eve geldık mesafe olarak 15 dk normalde zaten. Yakın yanı.

Neyse sonra ben dolap cekmece ıslerıne koyuldum heryerı duzelttım utu yaptım bıraz. Bır suru atılacak ya da verılecek sey cıkarttım heryerdekı cekmeceler elımden gectı tozu da aldım vs derken baya yoruldm haftalık yemegımı yapmaya zaman da kalmadı gucum de kalmadı

bugun yapayım dedım ama hıc gucum yok mutfagı bıle toplamadım valla. Kocla gorusuyorum sıze de yazayım ayrıca dedım. Bırkac gun yogun olurum bugun yapmadıgım ıslerı yapacagım kıtap degıstırmeye gıdecegım ha kıtap demısken kısa notların oldugu kpss kıtapları aldım ıns vakıt buldukca okuyacagım

aklımda kalanlar bunlar sanırım kızlar. Hepınızı opuyorum guzel bır hafta olsun ıns hepımız ıcın.

Bu ara evi epey talan ettin sen:KK1: e hani fotoğraf yükleyecektin, unutmadık:KK34: Alışveriş yapılmış, oh pek güzel, hele alışverişte uygun fiyatlı ve beğendiğin şeyleri bulmak çok çok güzel olmuştur eminim:KK16::KK16: Bu arada cehaletimi bağışla, "kap" nedir? akp bayrağı olayına ben hiç yorum yazmayayım, hele şu son olaylardan sonra hiç hiç yazmayayım:KK37:
Ben de dün mutfağı olduğu gibi bırakıp yattım, sabah boşalttım bulaşık makinesini ancak:KK1: Yorgunluktan enerjimiz kalmıyor galiba temel işlere:KK1:
Canım hırsız ihtimali varsa aman dikkat edin, evden birşey almasından çok eve girmesi bile yetiyor insana. Benim başıma iki kere geldi, Allah kimseye yaşatmasın diyorum. Birşey alsa da almasa da çok kötü bir şey, evin altını üstüne getiriyorlar birşey bulmak için. Kapınızı mutlaka sonuna kadar kilitleyin.
KPSS hazırlanma kararına çok sevindim canım, kendini geliştirmek, hedefler koymak çok güzel bir şey bence. Hayırlısı olsun, inşallah güzel bir puan alıp atanırsın canım:KK16:

Günaydın günaydın günaydınn sabah şekerlerimmm nasılsınız bakimmmm görüşmeyeli , bende enerji yine full maşallahh haftasonum misafir ağırlamakla geçti dünde malum temizlik günüm evim ışıl ışılll oldu bugün evin keyfini sürcem inşallahh neyse aklında kalan alıntılara geçeyimmm

nurdancım sen istersen başarırsın biraz gayret güzelim eminim harika olcaksın keşkelerin olmasınnn bu arada elbise resimlerin açılmıyor tatlımmm.. canım menünede baktım bence gayet iyi ,olur öyle minik kaçamaklar hemde ilk gün çok normall kilo verdikçe kaçamak yapmak istemicen

neslişim bal kaymağım nasılsınnn seni neden bu kadar yoruyorlarr yaaa bak acı biber sürerim ağızlarına yormasınlar seniii :KK47::KK47::KK47::KK47: 3 lü buluşmada mekanlardan biride alsancak olur mutlaka yani program biraz dağınık ama ben karşıyaka,alsancak,inciraltı yani izmirin en güzel yerlerini gezdirelim diyorum neysee son bir haftada kafa kafaya veririz senlee:KK34::KK34::KK34::KK34:

cemrecim ablanın çocuğuydu sanırım nasıl oldu?

ve doğacık fındık kurdummm geriye sayım başladı çok heyecan yaptımm haberin olsunn en rahat giysilerini hazırla ben yorulmak bilmem haa ona göreee:KK35::KK35::KK35: şimdi menülerini değerlendirmeye geçeyim

canım tüm menülerini inceledim gayet başarılarr birbirinden değişik lezzetli ve yerinde şeyler gördümm hafta sonu minik bir dondurma kaçamağı olmuş afiyet olsun arada olur öyle şeylerr valla benimde canım çekti neyse sevdik menülerini

evet atladığım varsa af ola ben şimdi bir yeşil çay alayım şöyle keyif yapayımmm hak ettimm hadi hepimize keyifli günler ..

Ellerine sağlık canım, evin zaten pırıl pırıl, iyice ışıldamıştır kesin:nazar: Ben de bir gazla pazar günü temizlik yaptım biraz. Gerçi camlar, kapılar çooook uzun zamandır ellenmedi ama olsun:KK1:
Yaaa yoğunluktan fenalık geldi gerçekten, şimdi de yapmam gereken bir iş var aslında ama başlamadan foruma gireyim dedim, sonra fırsat bulamıyorum. Oooo gezi planlaması hafif hafif şekilleniyor bakıyorum:KK55: Son hafta kafa kafaya verip netleştiririz canım. Nerede ne yiyeceğimize, hangi mağazalara bakacağımıza kadar belirleriz:KK1: Ben de pek heyecanlıyım:KK1:
Bu arada senin menü nasıl gidiyor, uygulayabiliyor musun? Herşey yolunda mı?

Doğacım ben de menülerine baktım şimdi, çok güzel, çeşitli menüler, ben çok beğeniyorum canım. Benim gözüme takılan iki şey var, muzlu süt ve limonlu soda:KK1: Biliyorum sık tercih ettiğin şeyler değil ama ikisi de benim almadığım ürünler olduğu için yazmadan edemedim. Limonlu sodada bildiğim kadarıyla şeker oluyor, yapay aroma oluyor, muzlu sütte de şeker oluyor. Muzlu süt yerine ballı süt içsen diye aklıma geliyor. Limonlu soda yerine de sade sodaya limon atarak içsen. Ukalalık gibi görünmüyordur inşallah yazdıklarım, sadece böyle ürünler konusunda ekstra hassasiyet gösteriyorum galiba.:44:
Bir de Nurdancım, kilo verme kararın çok güzel canım ama Doğanın yazdıklarının altına aynen imzamı atıyorum. Ne müstakbel nişanlın için, ne müstakbel kayınvalidenin yorumları için zayıfla, sen sadece kendin için zayıfla. Başkalarını memnun etmek mümkün değil inan. Bir de seni olduğun gibi sevmeleri, beğenmeleri önemli. Bence hayattaki en değerli şey seni fiziksel görünümünden bağımsız olarak seven, bağrına basan, yanında olan insanlar olması. Yoksa biraz fazla kilon var diye sevdiğinin annesi laf söyleyecekse baştan sakat bir ilişki olur bu.

kızlar iyi günler kaç gündür topiğe giremedim misafirlerim vardı yatıya kaldılar olmadı biraz önce gittiler bende ortalık topla derken bu saat oldu birazdan da okula gdicem gitmeden kilomu yazayım gelince geçmişi okuyup cvp yazarım akşama
kilom 70.300:nazar::nazar: geçen haftadan bu yana 700 gr vermişim pazartesi tartıldım bugün tartılamadım fırsat bulup yazamadım 69 a ramak kaldııııııııııııı en kısa zamanda görmek nasip olsun banadaaaaaaaaaaaaaa bakalım rakibelerim ne alemde :KK52:akşama okuyyacağım ben şimdi kaçtım

slm kızlar doğacım şimdi gördüm yazını ben pek giremedim girdiğimdede detox sayfalarına falan girdim çıktım kusura bakmayın biraz fazla kilo işini kafama takmıştım ama belgelerle geldim geneee
buyrun kızlar 69 dan 62 yee :) memnunum şu an 59 beklesin beni hepinizi kocaman öpüyorum paşamda büyüdü bu aradadaa

Eklentiler

• $1468585_783014405045116_1903810583_n.jpg
    $1468585_783014405045116_1903810583_n.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 42
Ellerine sağlık canım, evin zaten pırıl pırıl, iyice ışıldamıştır kesin:nazar: Ben de bir gazla pazar günü temizlik yaptım biraz. Gerçi camlar, kapılar çooook uzun zamandır ellenmedi ama olsun:KK1:
Yaaa yoğunluktan fenalık geldi gerçekten, şimdi de yapmam gereken bir iş var aslında ama başlamadan foruma gireyim dedim, sonra fırsat bulamıyorum. Oooo gezi planlaması hafif hafif şekilleniyor bakıyorum:KK55: Son hafta kafa kafaya verip netleştiririz canım. Nerede ne yiyeceğimize, hangi mağazalara bakacağımıza kadar belirleriz:KK1: Ben de pek heyecanlıyım:KK1:
Bu arada senin menü nasıl gidiyor, uygulayabiliyor musun? Herşey yolunda mı?

canım bende çalışsam inan bu kadar uğraşmam hatta sadece pencere ve kapı için yardımcı Tutardım ayda bir gelsin diye diğer işleride eşimle birlikde yapardım boşver yani canın ne zaman isterse o zaman yap önemli olan yaşam alanı,yaaa sen neden bu kadar yoğunsunyaaaaaa kıyamam kendini ihmal etme aman hasta olma emi benden sana bol enerjilerrr..evet gezi planlarını düşünmeye başladım fikirleri sana anlatcam sende bana anlat sonra ortak bir plan çıkarırızzz :KK34::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar iyi günler kaç gündür topiğe giremedim misafirlerim vardı yatıya kaldılar olmadı biraz önce gittiler bende ortalık topla derken bu saat oldu birazdan da okula gdicem gitmeden kilomu yazayım gelince geçmişi okuyup cvp yazarım akşama
kilom 70.300:nazar::nazar: geçen haftadan bu yana 700 gr vermişim pazartesi tartıldım bugün tartılamadım fırsat bulup yazamadım 69 a ramak kaldııııııııııııı en kısa zamanda görmek nasip olsun banadaaaaaaaaaaaaaa bakalım rakibelerim ne alemde :KK52:akşama okuyyacağım ben şimdi kaçtım
ohhh maşallahhh canımmm hadi bakalım haftayaa 6lı rakam tebrikleri alcak gibisin bu arada bebiş nasıl oldu?
slm kızlar doğacım şimdi gördüm yazını ben pek giremedim girdiğimdede detox sayfalarına falan girdim çıktım kusura bakmayın biraz fazla kilo işini kafama takmıştım ama belgelerle geldim geneee
buyrun kızlar 69 dan 62 yee :) memnunum şu an 59 beklesin beni hepinizi kocaman öpüyorum paşamda büyüdü bu aradadaa

sanada kocaman maşallahh harika görünüyorsunnn tebrik ederimmm bu arada oğluşunada maşallahhh benim için kokla annesi:KK54:

günaydınn arkadaşlarımmm nasılsınızz bakim herkezin keyfi yerindedir insallah harika bir gün bizim olsunnn...bu arada neslişim sormuşsun alıntıda yazmayı unuttum listemi uyguluyorum herşey yolunda herşeyden önce saatlerime uyuyorum ve çok ciğniyorum hattaaaaaaaaaaaaaaa dün misafirliğe gittimm hatta ondan giremedim neyseeee yine envayi çeşit ikramlar vardı haşhaşlı kek,milföylü bir tatlı,ıspanaklı börek,tonbalıklı salata,kuskuslu salata ben bunlardan sadece tanbalıklı salata ve kukuslu salatadan yedim diğer ikramları ev sahibiminin baskısıyla sadece çatalın ucunda sadece tadına bakmak için yedim harika bir irade gösterdimm yani :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: neyse kızlarrr duygu kaçar ara öğün saatim geldi birşeyler atayım ağzımaa keyifli günlerrr:KK55:

herkese merhabalaarrrrrrr :KK3::KK3::KK8::KK8::KK55::KK55:

en sevdiginiz nurdanınız adapazarından bildiriyor :KK37: dün gece geldim 10 gibi ama yorgunluktan hemen uyuyakalmışım :nazar: ankara ya gidip gelme çok yorucuo luyor benim için yaa :84: ama çok da eglenceli tabi :KK1: gündüzleri ofiste oluyorum ama her gece dışarıda arkadaşlarımla, bide yurt girişi derdim de yok istedigim saate kadar geziyorum ohh :emir_bebek: gerçi emrah bu durumdan pek şikayetçi ama kendi paşa gönlü bilir, ben kendi istedigim hayatı yaşıyorum vallaa :KK47:

cancagızlarım yazdıklarınız için teşekkür ederim, yani özellikle sen gayet iyisin güzelsin ama sadece kendin için zayıfla başkasını düşünme sözlerinize :KK69: çok da haklısınız da iştee eski kayınvalidecigimden bu yuzden o kadar sözler duydum ki nedense beni herşeyden çok bu konu geriyor :KK53: ama dedikkleriniz doğru, beni begenen tabiki böyle begensin, ayrıca kendi oğulları da manken değil, yakışıklı ddeğil, bişey degil yahuu :KK37: amaann neyse hayırlısı olsun diyorum ben zaten artıkk, nasıl olsa dönüp dolaşıp olacagına varıyor herşey üzmeyecegim kendimi hiç, kafaya da takmayacagım :KK31:

sanırım herkeslerin keyfi yerinde bu duruma sevindim şekerlerim :KK9: bende bugun biraz dinlenme biraz da internetten araştırmam gereken şeylerle ilgilenecegim :KK34: aslında çarşıya çıkacaktım amaa akp nin mitingi varmış bugun, her yer kalablıktır, bi de işlerine gelmeyen herkesi göz altına alma gibi bi huy edindiler,ben de kendimi tutamayıp bişey söyleme ihtimaline karşılık evden çıkmama kararı aldım :KK34: şu seçimler bi olsa da artık seçim arabası gürültüleri ve bayrak kirliliklerinden kurtulsak :KK47:

ayy neysee çok konuştum yine :KK30::KK30: telefondan kk ya giremiyorum tam yazıyorum kapanıyor. şimdi niyetim bikaç haftaya telefondaki internet paketimi sınırsız hale getirmek, ee böyle olunca da telefonu modem gibi kullanıp laptoptan internete girebilir konuma gelecegim,i böylece ankaradayken de sizden kopmayacagım :KK76::KK76:

neyseee ben kaçtıımmmm :KK55::KK55:

Ooooo Cemrem maşallah, az kaldı 6'lı rakamlara, pazartesiye görünüyor sanki:KK34: Ben senin hızına yetişemem, ağır ağır da olsa ilerliyorum işte kendi çapımda:KK8: Son zamanlar iş yoğunluğum çok, listeler biraz zayıf, sonuç olarak hareket edecek halim kalmıyor galiba:KK1: Bu hafta deldim zaten listeyi de, arada olur deyip devam ediyorum:KK1:

Suna bir görünüp bir kayboluyorsun ama her seferinde incelmiş olarak dönüyorsun:nazar::nazar::nazar:, fotoğrafta da bariz belli zaten, incecik olmuşsun, oğlan da büyümüş maşallah, öpüyorum yanacıklarından yakışıklının:KK16::KK16:

X