Eski dostlar ile hayata dair her şey

Ben de çok yolculuk yaptığım için zamanında, şu anki halin çok zor görünüyor gözüme canım, kolay gelsin, en kısa zamanda sabit bir şekilde düzenini kurarsın ve sadece gezmek için seyahat edersin inşallah Ooooo parfüm alınmış bakıyorum, güle güle kullan canım, bence çiçekten daha zor bir hediye, o yüzden tebrik ediyorum Emrah'ı
Telefonun da eline geçiyormuş, oh arka arkaya güzel haberler var senden
Kıskanma kıskanma fıstığım, atla gel sen de

Ben de çok sevindim bu habere canım yaa Zaten bir başlangıcı yapsak arada fırsat yaratıp görüşürüz, çok güzel olur Kesinlikle güzel bir plan yapalım, bu konuda yönlendiriciliği sana bırakıyorum ama diyet miyet yok kısmına sonuna kadar katılıyorum Son hafta kafa kafaya verip güzel bir plan yaparız
Doktorla görüşmüşsün sonunda, detaylara hemen bakıyorum
Evet evet ben de dedim zaten Nurdana gel diye

Maşallah maşallah, seni böyle görmek ne güzel arkadaşım yaaa Sonuçlarının güzel çıkmasına da çok sevindim Benim de bu ara enerjiye ihtiyacım vardı, sayenizde şarj oluyorum resmen
Fotoğraf çekerim tabi ne demek ama senin istediğin profesyonel birşeyler anladığım kadarıyla Hele bir ikinci bebek kararını ver sen de gerisi kolay Doğum öncesi ve sonrası emrine amadeyim ama doğum anı konusunda garanti veremiyorum, makine elimde bayılmış bir halde pek işe yaramayabilirim
Menün çok güzel ve sağlıklı görünüyor, porsiyonlar tam benlik Sen yiyebilecek misin bu kadar Şaka bir yana, çok iyi yaptın doktora giderek canım. Özele mi devlete mi gittin diye sorayım öncelikle. Boyunu kilonu diyetisyen ölçtü galiba, 1 cm'den birşey olmaz, başka bir yerde yine 168 de çıkabilirsin yani. Peki diyetisyenin boy kilo yorumu ne oldu, biraz daha detay alalım lütfen, yani sağlıklı bir BMI değerindesin sonuçta. Yağ kas ölçümü yaptı mı? Şimdilik soru yağmurumu burada bitirirken yanacıklarından öpüyorum Enerjin bana da yansıdı bak görüyor musun birazdan çalışırken de aynı enerji iş görür inşallah

Cemrem geçmiş olsun canım yeğenine, Allah tez zamanda şifa versin, küçücük bebek çok zordur hem ona hem anneciğine hem sana. Dualarımız miniğinizle canım

Evet kızlar alıntıları yaptıktan sonra haftanın son gününden hepinize merhaba diyeyim. Foruma girmeden önceki modumla şimdiki modum çok farklı, Duygucuğum sayesinde enerji yüklendim Doğacık yok yine görünürlerde, eşyaların yerlerini değiştirmenin yorgunluğu çıktı galiba
Bugün de yapılacak işler bekliyor, bir ucundan tutacağım artık, kaçış yok

fazla enerji her zaman kabulum duyguşumm, sen sana fazla geleni yollasan hepimize yeter zaten

yaa ben bu çiçeğe laf eden denyoları da anlayamıyorum.. be eeşşşekk senin ruhun öküzse içinden gelmiyorsa böyle şeyler millete ne laf ediyosunn neyse ki eşini çok da etkilememeiş duyguşum sadece saklamaya başlamış, almaktan da vazgeçebilirdi benim babam da mesela çiçeği askerlerine aldırırdı, eve gelirken araba da bırakır kardeşimi yada beni yollayıp arabadan aldırırdı ona da biri kesin bi laf etmiştir de ondandır ama emrah ın ruhundaki bu öküzlük nerden geliyor bilemiyorum araştırmadım henuz bu çiçek muhabbeti de biz kavga etmiştik yaa annemler yokken daha, bu evden gitmişti falan, o zamandan özür dilemedi diye çiçek alacaksın bana o zaman demiştim, borcu vardı die yani amann neysee benm için hediye falan filan hikaye zaten, ben sadece herangi bişeyi gördüğünde aklına gelmek istiyorum, parfum olur çiçek olur çikolata olur hiç önemi yok 1 senenin sonunda bunu başardım, daha da iyileri olacak inşallahh

senin kayınpederin de muhteşem bir adammış duygucum Allah başınızdan eksik etmesin

haziranın 28 i gibi sanırım benm sözüm nişanım olacak duyguşum, şimdilik öyle bir tarih belirledik gibi, haziranda hepinizi buraya alayım ben, gelin beraber bana nişan yapalım nasıl fikir

haziranda bitecek neslişim ama bende biterim sanırım o zamana kadar bu kadar koşturmadan ama pişman değilim valla, ankarada sürekli durmak beni ailemi emrahı çok yıpratacaktı, böyle her yere yetişiyiroıum şimdilik

düşün bak salı sabah 6.15 arabasına bindim, gittim ordu evine yerleştim. 13.30 da ofise gittim 17.30 a kadar proje üzerine degerlendirme yaptık, ordan çıktım orduevine geldim tekrardan. duşumu aldım hazırlandım, 19.00 gibi arkadaşlarımla buluştum oturduk yemek yedik, ordan başka biş yere geçtik, gece 12.30 da tekrar döndüm orduevine. 2 arkadaşımla beraber kalacaktım saat kaçta uyduugumu hatırlamıyorum bile. sabah da 10 da kalktım 12.00 de tekrar ofisteydim. koştura koştura 16.00 arabasına yetiştim, adapazarına geldim, duşumu aldım hazırlandım. 22.00 de emrahla buluştum, gece 12 de eve geldim yorgunluktan bayılmışım ama işte keyifli geçirdigim 1 dk bile bütün yorgunluklarımı gideriyor

nisan da gelmeyi de çok isterim ama dedigim gibi neslicim bu kadar koşturma arasında fırsat bulamayabilirim sanırım ama haziran 28 de inşallahh sözüm nişanım olacak buyurun ben beklerimm

günaydın canlarımm cigerlerimm

bu sabah itibarıyla diyet mantıgını kafama yerleştirmiş ve herşeyiyle başlamış bulunmaktayım kilo almıyorum diye abarttım sanırım, en son tok karnına ve kalın kıyafetlerim varken üstümde 80 e çok yakın bir rakam gördüm yani tamam montum falan vardı üstümde karnımda toktu ama 5 kilo olacak değil ya bütün bunlar demek ki 1 2 kilo da olsa almışım bu sebeble kendime darbe yaptım ve yönetimi elime aldım

sabah kahvaltıda

1 dilim esmer undan ekmek

1 kk beyaz peynir

yarım domates

3 siyah zeytin

1 tk bal

yedim. kahvaltıdan sonra az sütlü neskafemi içtim. ve az önce de 1 portakalla ara öğünümü yaptım telefonum tamirden geldikten sonra adım sayılarımı da daha iyi ayarlayabilirim ama şuan kendi kendime en azından ev içerisinde fazla hareket etmeye çalışıyorum. bu sabh aç karnına tartılmayı da unuttum ama yarın sbaha acı gerçeklerle yüzleşirim artık

ayy neysee ben biraz daha bakınıp işime döneyim barii :44: yanii evimde proje çiziyor da olsam ben çalışan bir bayanım sonuçta değil mii

evet bi kırılma noktası şart sonra görüşürüz bol bol çok güzel dolu dolu bir plan yapalımm istiyorum özellikle denize nazır birşeyler yapmayı çok istiyorum ayy bowling oynuyalım çayır çimende kahvaltı yapalım vitrin bakalım kısacası yiyelim içelim gezelim:))))))))))) ohh yandannn

ay güldürdün beniii nesli resmen hayal ettim seni demek düşüp bayılırsın ha merak etme ben sana sakinleştirici veririm

malesef canımm çok istesemde o miktarlarda yiyemiyorum yani 8 kaşık baklagil yerine 5 kaşık yiyorum 4 dilim ekmek yerinde 2 dilim ama elimde değil almıyor bünyem ben bizim burdaki araştırma hastanesine gittim öğün zamanlarıma uyuyorum ara öğünlerimede sadece ölçü anlamında bir miktar azaltıyorum canım doktor boyumu kilomu ölçtü başkada birşey yapmadı baktı yüzüme öylee:)))) ben aslında yağ oranımı merak ettiğim için gitmiştim benimde basiretim bağlandı o an soramadım neyse birdahaki ay gtitğimde sorarım mutlaka aslında diyetisyene gitme fikri benim kırılma noktamdı bir türlü bir adım atamıyordum şimdi kendimi kilo vermek için yeterince güçlü hissediyorumböyle işte güzeller güzelimmm benim bende o güzel yanaklarından mis mis öpüyorummm

ohhhh sefan olsunnn hadi bakalım nurdanda döndü aramızda kız sen hiç 80 gibi durmuyorsun çok ciddiyim nerende saklıyon bu kiloları ama şu kadar diyeyim en güzel günlerinden biri resimlede ölümsüzleşcek ilerde ah ben napmışım nedememek için bencede kilo vermelisinn zarif bir kız ol o gün her halinle hadi bakalım hayırlısı olsun diyetin

az önce üstümde kalın eşofmanlarım ve tok karnımla tartıldım 78.2 çıktım nişana da 3.5 ay kaldıgı düşünülürse benim en az bi 70 görmem lazım zaten 70 in altına şimdiye kadar ömrümde 1 kere düştüm o da 68 di, eski nişanlımla bir arkadaşının düğününe gitmiştik de herkesler çok begenmişti o zaman demek ki 70 e yaklaşsam olay taamdır 3 ayda 70 olurum dimi duyguş yaa :44: nişanda güzel olmak istiyorum ben eski kayınvalide adayım kilomla ilgili laf çarptırıyordu arada bana, şimdi emrahın annesinden de aynı şeyleri duymak istemiyırum

Home office çalışıyorsun yani, ooohhhh, en keyiflisi Haftada 1 Ankara bir bakıma iyi geliyor sana bu durumda Söz Nişan tarihi belirlenmiş bakıyorum, hayırlı olsun canım İnşallah ikinci toplamayı orada yaparız öyleyse

Bence de bol deniz kenarlı, bol kahkahalı olacağı kesin zaten Her tür plana da varım Hem vitrin bakma, hem deniz kenarı, hem eğlence deyince aklıma Alsancak geldi direkt Hatun Cumartesi sabahı burada olur, dolayısıyla dolu dolu bir kahvaltıyla başlayan bir organizasyon süper olur

Sen gül bakalım, bayılıp kalayım oralarda da gör, fena bir fobi bendeki Duyguşum yaaa, du bakalım hayırlısı diyelim Sen bir hamile kal da

Sanırım kilo vermek için tam karar almak şart, ben de 7'li rakamlarda ilerleme olacağını görünce kafaya koymuştum malum. Şimdi 5'li rakamlara kadar bu moddayım, kararlıyım, azimliyim Aslında ben de boy ölçümü tam bilmiyorum, 15 sene önce arkadaşım çalıştığı hastanede ölçmüştü, ben de çekmiş olabilirim yani Önemli olan hangi kiloda iyi hissettiğimiz, sanırım sen 55 civarı olmak istiyorsun, ben 57-58'de kalmak isterim muhtemelen.

Ooooo Nurdan da tarihi kesinleştirip gaza gelmiş bakıyorum Hadi hayırlısı olsun Ben de Duyguya katılıyorum yalnız, sen kilonu hiç göstermiyorsun Nerende saklıyorsan göster bakalım

ankara bikaç gün gidip gelmek için güzel ama temelli orda kalıp sevdiklerimden uzak kalmak içinse yok artık kalsın ben almayımm tarihi de emrahla kendi aramızda belirledik canım sonunda, anneme sordum tamam dedi, babam zaten karışmıyor emrah ın annesi de tamam demiş babasıyla da bi ara konuşacaklar inşallah

gerçi daha önce benim yıldönümünü düşünmem lazım 3 hafta kaldı hala daha tam olarak ne yapacagımı toparlayamadım hem emrahı da ayarlamam lazım dahaa, ona yıldönümü kutlamamız gerektigini söyleyecegim falan ohooo çok işim var çookkk

ben hep bol giyindigimden yırtıyorum canım kilo konusunda bi de boy uzun dşe ama sanırım nişanımda bol t shırt ve kot pantalon giyemeyecegime göre o zamna kadar bayaaaa bi toparlamam lazım ki bu da beni çok geriyor ama kararlı bir şekilde devam etmek zorundayım o psikolojiye girdim sanırım, bugun iyi gidiyorum, her günüm böyle olsun inşallahh

aynen canım oyle ıyı gelıyor kı bazen. bılırsın ben cok severım zaten evde tek takılsam fılm ızlesemmmmmm. esım bu yıl cıkamıyorn gcen yıl bu vakıtlerde hep yurtdısı , sehırdısı oluyordu ben de takılıyordum kulaklıgımı takıp evde benzer keyfı yapmaya calıstım ıste ben de
canım rakam konusunu bılıyorsun cok hassasım cok yıprandım ayrıca bu konuda. oyuzden boyle oldu. ama psıkolojımı duzeltınceye kadar tartılmayacam tartıyı kaldırdım hatta.

regl olamadım ya o da gerdı benı anlasılan. cunku regl sokturucu ıle bıle olmadım oluyor gıbı oluyor agrı cok hafıf kanama ama yok baska tık.

ah ah ben senın kılonda olsam........... rakamlar ıste aynen oyun olurdu be canımmmmmmm

neyse hayırlısı canım. o psıkolojıden kurtulmak ıcın cok sey yaptım bu hafta. yakalanmamak ıcın de kaldırdım tartıyı ıste.

ay canım ya sen bu yıla yogun basladın yogun gıdıyorsun mısafırler cok oldu ıs yogunlugun da cok buaralar. ALLAH kolaylık versın guc versın canım arkadasımmmm

evet evet costum hem de ıkı gun tam gazzzzzzz cok da ıyı geldııııı resım eklerım haftasonu evdeyım, ısım de yok evım temız gelen gıden olmayacak ozgurum kısacaaaaaa

esının dıkkat etmesı ıyı olmus cunku senı sabote edemez bır bakımaaaaa

canım ne dıyım valla haklısın soyledıklerınde. hem de cok. ama ıste sabır tukenmıs baya. onu goruyorum. psıkolojık olarak yorulmusum. kırılma noktası olusmus cok hassas. oyuzden buyuk bır gelgıt yasadım bu hafta ama sukur toparlandım

hımmmmmm balıkcı guzelı senıııııııııııııııııı sen buara cok balık yedınnnnn gaza geldım ben de yarın yıyeyım balıkcının yerı ters. gıdemedım uzun zamandırrrrrr

sağol cnm evet bebek minik olunca daha da zor inşlh iileşecek d. bugün daha iiye gidiyor tedavi demiş inşlh evine döner anensine
cnm sen 10 kiloyu vericeksin bide üstüne + 5 kilo daha bile verirsin sağol güzelim amin mevlam kimsenin cocuğuyla sınamasın bend eyokken bu kadar üzüntülüydüm bide annesi en halde oluyor :26:

hımmm diet menüler başlamışşş haftaya güzel rekabetli tatlı bir hafta olucak dememkiiiiiiiiiiiiiii
Cemrem geçmiş olsun canım yeğenine, Allah tez zamanda şifa versin, küçücük bebek çok zordur hem ona hem anneciğine hem sana. Dualarımız miniğinizle canım
teşekkürler cnm benim evet bana bile zorda annesi için daahazor dr. bugün daha ii demiş kardeşim ne mutlu oldu anlatamam herkese şifa versin mevlam ..
enerji dolu günden sana kolaylıklarrrrrrrrrrrrrrrrr

aaa bak sen artı görmen seni tetiklemiş ebnce üzülme olsun sen hemen verirsin yeter ki dikkat et cnm 3 ayda sen fıstık gibi olursun şekero zaman haftaya sende rekabete başlarsın tatlı rekabet ama hee

hosgeldın fıstıkkkkkk yogunluga daldım senınle haberlesemedım ama aklımdaydın da. guzel gecmıs hersey, guzel de bır karsılama olmusssssss oh sefanız olsun valla ben neslıye katılıyorum cıcek kolay hedıye adam hem parfum almayı dusunmus hem de secım yapmıs bence daha zor bır hedıye olmus oyuzden alkıs senın kocafayaaaaaa

kız ırdeleme ıste cocuk hedıye almısssss ayyy tıpık ıkızler ıste. hep yuksek beklentısı olur tam memnun olmazzzz. ama zamanla degısırsın ablana benzersın az daha alttan alan bırı olursunnn

ben pek kotuydum de roket hızıyla topladım kendımı canım, attım basımdan bır daha da gelmesın ınsaallah

telefonuna da kavusuyorsun ohhhhhh cok sevındım yasasın akıllı telefonlarrrrrr

kıskanma kıskanma fıstık sen de gelllllll

ooooooo senı boyle gordugume cok sevındım canım. hanı bırsey demıyordum ama ıyı yapmıyordun dıyet ve spor azmın bırara cok ıyıydı ama sonra duzenı bozdun ustune dusmedın guzel bır kızsın boyun ıyı kılon ıyı ama ıste hedefın var nısan ve dugun ıcın daha ınce olmak. oyuzden cok sevındım vallaaaaa her turlu destek burdaaaaaaa basarılar dılıyorum canım sanaaaaaaa

havasını da yesınlerrrrrr homeoffıce guzelı senııııııııı

ayyyyyyyyy tarıh de bellı olmus kız ben de 21 hazıran da evlendım sıcak olmasına ragmen malum yaz mevsımını sevmeyen ben hazıranı severım nıkahım, dugunum, sevgılı oldugumuz ay, dogdugum ay derken pek severım bır de guzel bır dostum var onun bıdık oglu da hazıran dogumlu. ay hazıran sevdım sevdım bennnnnn cıddı cıddı tarıh de var heyecanlandım haaaa, kız ne gıyeceksın falan planlayalım

ahhhhh kıyamam ya en yorgun ben olurdum sen benı gectın ya yolculuk konusunda aman dıkkat et canım kendıne

ınsaallah hepımız ayarlayıp gelırız nısanına ınsaallah canım

canım merhaba, derslerın yogundu dıye hatırlıyorum kolay gelsın canım yaaaaaa

ayyyy yazık kıyamam ne oldu ya bebıse. cok uzuldum canım yaaaaa. tuhhhh yazık masuma . aman ınsaallah hemencık ıyılessın annesıne kavussun canım. ALLAH korusun sıfasını versın ınsaallah cok cok gecmıs olsun canım.

yok yok hazıran olmaz fıstık. ben hazıranda ızmıre gıdersem olurum sıcaktan vallaaaaaaaaaa cıddı soyluyorum burda bıle zor oluyor hele de kapalı bırı olunca sen dusunnn bahar ayları benım aylarım. ızmır de baharda guzel. nısan en guzelı ısteeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…