Eski dostlar ile hayata dair her şey

kızlar cok uzun zaman sonra hepınıze merhabaaaaaaaaaa

hepınızi cok ozledımmmmmmmm gercektennnnnnnn

grıp, mısafır, esımın seyahatı, ıs yogunlugum derken cok yogun gunler gecırdım sızlerı ıhmal ettım ardından modum cok dusuktu ınanın. dıyetı falan cok bozdum psıkolojım yerlerdeydı yıyıp kendımı kusturdum bıle. cuma aksam ıstanbula gıttım ısyerımızı baya bır derledık toparladık hem hazırlık hem temızlık hem satıs. cok keyıflıydı. arkamızda cocugumuzu bırakmak gıbı oldu el bırlıgı ıle ortaya guzel bırsey cıkardık temızlık yapmaktan ust bas gıyınıp foto cekemedım kardesım cekecek o zaman eklerım. kucuk bır yer ama samımı. sımdıden sevılmeye baslanmıs bu arada ınanılmaz yoruldum surejklı ayaktaydım ayrıca bu arada bır dıyetısyene de gıttım ama aslında psıkolog desem daha dogrudur yasam kocu tarzında. cok uzun bır terapı yaptık bır sure dıyet dusunmeyecegız cok uzun uzun konustuk sıze uzun uzun anlatırım sımdı kısacık gırme fırsatım oldu gecmısı cok okuyamadım kusura bakmayın esım ıcın guzel dıleklerınız ıcın sagolasın canlarım. sabah evın onunde dustu menuskus yırtıgı. aksama kadar ugrastık cok uzuldum patronumuz sımdı aradı konyaya goturelım falan dedı. ısler asırı yogun. ben ya da esım olmak zorunda. telefonlar susmuyor nasıl olacak bılmıyorum bızım ıslerımızı devralacak kımse de yok. benden kısaca haberler boyle. doktor ıle olan gorusmem, gelecek planlarım, duygularım hepsını uzun uzun anlatacagım sıze ılk fırsatta. cızelgeyı yayınlayamayacagım kusura bakmayın. bıldırımlerı topıkten yaparsanız, duygu ya da neslı yardımcı olabılır dıye dusunuyorum ya da haftaya erteleylım nasıl ıstersenız.

bukadar sey arasında guzel bır olay olarak adet sokturucuye gerek kalmadan regl oldum bugun. guzel haber buydu.

annem ve aılem halımı begenmedı rengın bıle sarı, mutsuz, gozlerınde ısık yok dedıler kılo verememek benı herseyden cok sarsıyor bu konu uzerıne egılıyoruz bakalım doktorla.

hepınızı opuyorum yarın ya da sonrakı gunler daha uzun uzun gorusuruz. ben buaralar ne tartılacagım ne menu yazacagım bır sure yasakladı doktor ama sızlerleyım fırsat oldukca.

filizimm yaşam koçu tarzı bi yere gitmene çok sevindim, moraline çok iyi gelmiştir eminim, kendini o kadar üzmene de çok üzüldüm. ben buraya da yazdım, aklıma geliyorsun aslında sana msj aatayım die ama gündü işte oluyorsun akşamları spor eşin ev işlerin falan, seni oyalamak istemedigim için atmadım aslında, kızdım şimdi kendime, seni yalnız bırakmış oldum, çok özür dilerim

neyse bundan sonra ihmal etmem söz, ama sen musait olmazsan kırılır falan die düşünme, msj atma uğraşma sakın benle, sana nasıl uyarsa yani

bildirim işini bi süre erteleyebiliriz, yada herkes burdan yazar zaten liste falan uğraşmasın kimse, zaten az kişiyiz birbirimizi takip etmemiz de kolay olur sende kendini ne zaman hazır hissedersen kilonu menulerini o zamn söylersin, önce moralini yüksek tut gerisi zaten kendiliginden gelir inşallah tez zamanda bütün sıkıntıların biter filizim

Kizlar iyi aksamlar herkese ben bugu tartilmayi unuttum nasil oldu anlamadim:44:
Doga da erteleyebiliriz dedi bence uyar ama tabiki her seye zcigim sizler bilirsiniz.
Nurdancim cnm sinavlarim sali gunu bitti yuz yuze egitimden gectim.ve uzaktan sinavlarimda 13subatta aciklannacak bakalim..
Seni de isindeki sorunlar bian once halolur umarim
Nesli cnm yeni listen sana bol bol aciktirmadan saglikli kilolar verdirsin.
Dogacim cnm esine cok cok gecmis olsun ve yeni isinde hep rast gitsin bol kazanclar olsun guzelim.cnm cok sevindim kendini rahatca ifade edecegi bir kusiye basvurman tmm fieti bosver sen nasil denirse ole yap sadece burda muhabbet ederiz
Duygunun miisafirleri varmis demek inslh cok yorulmamistir bu arada hamilelik mevzusunu merak ettim ..
Benden haberler bole yarin dietisyenle randevum var gelince ayrintili yazarim..

neslicim gerçekden yorulmuşum zaten beyinen ev meselesi yıpratmış beni,sonra bulduk kapora verdik bu sefer eksperden geçmedi tekrar'dan ara havalarda soğudu çocukla ara sonra bulduk eşya,avize taşınma yerleşme derken maf olmuşum psikolojimi etkilemiş buda bende enerji düşüklüğüne sebep oldu

bende şaşırdımm ya taşınma sürecinde ihmal ettim D.K.H BAZI belirtiler olunca şüphelendim ama değilmişim isteyen herkeze versin ben şuan kalben istiyorum ama beyinen hiç hazır değilim birgün tam anlamıyla istersem ALLAH aratmasın versin inşallahh..

ALLAH için imkanız yok isterse verir verdiğin örnekde bunu gösteriyor zaten bende seni ve güzel prenseslerini öpüyorum
oo çok güzel tekrardan hoşgeldin aramıza..
sağ ol canım ne güzel şeyler yazmışsın öyle

geldim geldimmmm

celdum celdumm
tüm gelişmelerden haberim var burdanda geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,ayrıca regl olmana sevindim son günlerdeki sıkıntılarından bir an olsun gevşemene yardımcı olur canım nurdana katılıyorum ya bir müddet liste yapmayalım yada her p.tesi sabahdan yada günün herhangi saatinde herkez kilosunu yazsın bana göre ikinci seçenek iyi fikir

bana göre mantıklı fikir

duyguşum gelmiş hoşgelmişşş hamile deilmişsin kuzum Allah hayırlısını versin demiştik demek ki hayırlısı buymuş, zamanı geldigindeo lur inşallah burda hep beraber kutlarız onu artık aramıza da dönmüşsün olleeyyyyy

bende sizi bekledim işte buralarda, başka topiklerde takıldım falan boşta kalmanın evde anlamsızca oturmanın tadını çıkartıyorum mu desemm acısını çekiyorum mu desem ne desem bilemedim :18::18: öle işte, sende düzenini oturtmuşlsundur inşallah canım, herşey içine sindiği gibi istedigin gini olmuştur umarım duyguşumm

kızlar selam nasılsınız görüşmeyeli geç oldu ama hepimize harika bir hafta diliyorum,en son perşembe görüştük c.tesi misafirlerim vardı cumadan eksik kalan temizlik işlerimi hallettim o yüzden girmeye fırsat bulamadım hafta sonu zaten girmem zaten misafirim vardı bugünde klasik temizlik günümdü çok şükür hayatım normale döndü gün keyif yapma günü enerjimde yüksek artık ufakdan kıvama gelmeye başlamayalım sporu özlerdim gerçi her günüm hareketli ama olsun özel olarak spor yapmak istiyorum, neyse yarın görüşürüz inşallah iyi geceler tatlı rüyalar

hoşgördüm nurdancım evet canım herşeyin hayırlısı olsun.. senin proje bitti şimdi neler yapıyorsun ?

evet canım düzenimi kurdum herşey hayal ettiğim gibi olmadı çok farklı oldu içimdeki kokoş duygu çıktı ve ev değişik oldu çaya kahveye bekliyorum hepinizi

ayyy inşallahh inşallaahhh resimde koy ama merakta bırakma bizi

benm işyeriyle ilgili bazı ıskıntılar var canım onların hallolmasını bekliyorum, yada anlaşamazsak eğer yeni bi iş bulmayı bekliyorum falan gibi sıkıcı bir dönemdeyim :26: böle sıkıntılı zamanları da hiç sevmem o yuzden ne yapacagımı şaşırmış durumdayım anlayacagın

ohh düzenini kurdun atrtık, çalışma konusunda karar verdin mi ne yapacaksın duygucum

Hosgeldin cnm enerjinin tekrar gelmesi superrrrr artik gun seni gunun olacak kiz
Cnm kokos olmaya bayilirim bende bi kokos olarak o zaman hosgeldin saglikli kilo vermeyeeee

Doğacım, gelişmelerden haberim var ama seni burada görmek ayrı güzel, girebilmene sevindim canım Eşinin de durumu biran önce düzelir inşallah İşyeriniz güzel olmuş anlaşılan, yorulmuşsun ama çok keyif almışsın, hep böyle olsun, bol ve hayırlı kazançlar sağlasın size
Doktorla görüşmen çok iyi oldu canım, sana iyi gelmiş belli, hep böyle ol inşallah Kilo bildirimini falan kafana takma, zaten burada diyet baskısı falan yok, isteyen istediği listeye uyar, isteyen menü paylaşır, spor paylaşır, ana amacımız sohbet, muhabbet Ben de arkadaşlara katılıyorum, zaten az kişiyiz, mesaj olarak yazarız kilomuzu Aslında benim de sık tartılmamam lazım ama duramıyorum Beni olumlu ya da olumsuz çok etkilemiyor gibi geliyor şimdilik.
Bu arada regl olmana çoooook sevindim canım Hep böyle ilaçsız gelsin inşallah

Cemrem, teşekkür ederim canım, bu listede de biraz zorlanıyorum ama 1-2 güne alışırım sanırım Bugün diyetisyen randevun varmış, sonuçları bekliyoruz canım Hatta dün tartılmayı unutmuşsun, bugün diyetisyende tartılırsın sanırım. Sonucu yaz olur mu? Bu arada ben de 1. programa başladığım gün hem tartıldım, hem ölçü aldım, dün de 2. programa başlarken yine tartılıp ölçü aldım, sonuçlardan da çok memnunum, ama asıl bundan sonrasını merak ediyorum.

Hoşgeldin canım arkadaşım Toparlanmışsın, kendine gelmişsin, çok sevindim canım Yakın bir zamanda spora başlama haberini alacağız gibi görünüyor

Nurdancım, evin ve dinlenmenin tadını çıkar, film izle bol bol Bu arada gündüz yazıyorum ama bazen biri geliyor, ya da iş çıkıyor, çıkmam gerekiyor, sonra da tekrar giremeyebiliyorum, gerçi sen anlıyorsundur zaten de ben yine yazmış olayım

Kızlar, alıntıları yaptıktan sonra, hem güncel kilomu yazayım, hem de dünkü menümü paylaşayım, yeni listeyle ilgili fikir olmuş olur,
Kilom: 69.1 kg (İlk listeyle 12 günde 1.9 kg vermişim) Asıl önemli olan 67'den aşağı düşmek gibi geliyor bana, geçen sefer de 68'den sonra çok zorlanmıştım ve kilo vermem durmuştu, bu sefer şeytanın bacağını kırarım inşallah

Dünkü menüm;
Kahvaltı:
-1 kaşık keten tohumlu müsli ve 2 kaşık yulaf üzerine 1 bardak süt, içine de 1 kırmızı erik doğradım, ocakta biraz ısıttım ve yedim

Ara öğün:
-2 tane form tahıllı bisküvi
-1 fincan sade neskafe

Öğle Yemeği:
-1 porsiyon tavuklu salata (1 kaşık z.yağı koydum)
-1 dilim ekmek

Ara Öğün:
-1 elma
-12 badem

Akşam Yemeği:
-1 kase tarhana çorbası
-1 fırında levrek
-1 kase yeşil salata

Ara Öğün:
-1 çay fincanı kadar karışık çerez
-1 fincan şekersiz çay

Haftasonu hareketsizliğinden sonra dün de 10000 adımımı attım Su tüketimim de 2-2.5 litre arası.

evden gidecek olan iki kazulet var onlar bi gitsin resimlicem canımm

hımm işle ilgili sorunlar var demek hakkında hayırlısı olsun valla konu ne bilmiyorum ama seni gibi birini kaybettikleri için onlar kaybederler ,benim iş konusuda ciddileşmeye başladı hayırlısı olur inşallahh bu aralar şahsıma araba almaya taktım kendi arabamı kendim almak istiyorum bu yüzden çalışmak istiyorum..
Hosgeldin cnm enerjinin tekrar gelmesi superrrrr artik gun seni gunun olacak kiz
Cnm kokos olmaya bayilirim bende bi kokos olarak o zaman hosgeldin saglikli kilo vermeyeeee
hoşgördüm cemrecim evet cemrecim gün keyif yapma günü artık
bende çok sevindim canım neydi öyle parçalı bulutlu duygu hiç yakıştıramıyorum bu ruh halini kendime evet spora başlıcam aslında bugün bile başlardım ama banyo ile ilgili bir sorun var 1-2 güne hal olcak spor sonrası duş alamam bu bir iki günde

Güzel arkadaşım benden kocaman bir sürü maşallah ne güzel bir liste kusursuz ilham verici tebrik ederim seni ayrıca harika kilo vermişsin bunun içinde maşallah devamı sen istediğin sürece devam etsinn

ESKİSİ GİBİ GÜNAYDIN DİYEMİYORUM SABAH'DAN EVİN TÜM İŞLERİNİ HALLEDİP KAHVEMİDE ALIP ÖYLE GİRDİM ,HEPİMİZE KEYİFLİ GÜNLER HERKEZ İYİDİR İNŞALLAHH...

DOĞA GRİP EŞİNİ YARIN KONYA'YA GÖTÜRCEKLER Bİ İHTİMAL AMELİYAT OLABİLİRMİŞ AMA HERŞEYE RAHMEN İKİSİNİNDE MORALİ İYİMİŞ BU ÇOK ÖNEMLİ BUGÜN İKİSİDE İŞE GİTMİŞ VİCDANLİ Bİ PATRON BENCE HER İKİSİNEDE İZİN VERMELİYDİ EN AZINDAN BİR KAÇ GÜN BEN BÖYLE BİR PATRON GÖRMEDİM NEYSE BENDEN BÖYLE HABERLER ALLAH'DAN ARKADAŞIMA BU SÜREÇ'DE SABIR VE GÜÇ DİLİYORUM

BU ARADA GEÇEN HAFTA DOĞA KİLOMU YANLIŞ YAZDI GERÇİ SÖYLEDİM AMA VAKTİ YOK KIZIN GEÇEN HAFTA 62.5 BUGÜN 62.100 GR OLMUŞUM ŞİMDİDEN KİLO VERENLERİ KUTLUYORUM..

Duygucum menümü beğenmene çok sevindim canım, biraz zorlanıyorum ama buna da alışırım bir iki gün içinde. İlk ara öğünde seçenek az, ya bisküvi ya da evde yapılmış poğaça, ben de fırsat bulup poğaça yapamadım, bugün kararlıyım ama yapacağım Haftasonu bir arkadaşım gelecek şehir dışından, 1 gece kalacak, hem ona da ikram etmiş olurum, hazır olsun
Doğa'nın patronlarını kızılcık sopasıyla kovalamak lazım da neyse Yazık, eşi nasıl gitti acaba işe, kendi de grip olmuş, kıyamam yaa. Allah güç kuvvet ve sabır versin.
Bakıyorum sen de kilo vermişsin tebrik ederim canım, zaten ideal kilodasın, bence güzel de korudun, bu kadar yoğunluk ve stres altında bile az kilo aldın, 41 kere maşallah arkadaşıma Ben de azimle düşeceğim inşallah o kilolara ve daha aşağısına

Duygucum çalışma konusu ciddileşmiş bakıyorum hayırlısı olsun, iş arıyor musun peki, yoksa hazırda bir yer var mı? Kendi arabanı alma düşüncesi çok güzel ve motive edici Yalnız fazla hız yapmak yok, ona göre Kuzeyi kreşe mi yollamayı düşünüyorsun? Konuyla ilgili detayları bekliyoruz

tahmin ediyorum canım o durumları hiç sıkıntı yok yaa bende bir anne var kiii hiç evde tuttmuyor ki benii sabah daha ben uyurken beni şu şekilde uyandırdııı " DUDUŞŞŞŞ HAYDİİ ÇARŞIYA ALIŞVERİŞEEEEEEEEE " tabii ben o yataktan nasıl fırlayıp da hazırlandım tahmin edebiliyosundur annem bu ara evi yeniden düzenlemeye taktı, istemeye gelecekler yakında terlik lazım misafirlerin ayagına die terlikçi gezdik bugun babama takım elbisenin altına giymek için ayakkabı, evdeki su bardagı koleksiyonumuza katkıda bulunmaları için su bardagı falan derkenn kollarım uzadı resmen daha ne zaman ne olacagı belli deil benim annecim hazırlık yapıyor işte

ayy bu arada babam da emrahı öğrenmişş sanırım bu yuzden biraz da iş ciddiye bniyor ve ben gerilmekten çatlayacagımmm

anlayacagın hala işin keyif kısmına başlayamadım, yarın dinlenmeyi düşünüyorum, peşembe de işle ilgili sorunları halletmek için kolları sıvamayı bana ne yaaa 1 gün evimde dinlenmeden iş falan düşünmeyecegim işteee

çok düzenli menuler, gerçekten çok da azimlisin neslişim, tek bir sekme yok yani

özel sektörün patronlarının anlayışsızlıklarından nefret ediyoruummmmmm o adamı ayagı agrırken işe getirmenin anlamı ne yanii noldu satış patlaması mı yaşadınn, bugun dünyayı mı kurtardın, sayelerinde kuresel ısınma mı durdu ne oldu da bugun o halde insanları işe getiriyorusunnn neyse filizcgimi de doldurmayım da gerçekten söz konusu hastalık olunca anlayışını kaybeden beyinsizlere sinir oluyorummm

duygucumm bu arada sende kilo vermelere başlamışsın sana da kocaman bi tebrik iş konusu da ciddileşiyormuş, hem ucunda araba gibi bi hedef olması da güzel, çalıştıgının daha da çok degerini anlarsın kuzey de artık büyük bir kurabiye olduguna göree kreşle idare edebilir aklın onda da kalmaz çocuklar bayılıyorlar kreş ortamına, arkadaş oyuncaklar falan, seni aramaz bile

herkeslere merhabalaaarrrrrr ben bir anne gazisi olarak saat 11 den bu saate kadar sokaklarda magazalarda kolarımı uzata uzata gezdimm artkk bagımsızlıgımı ilan etmek istiyorum dedim ve yeşil çayımı alıp yatagıma attım kendimi, daha da odamdan çıkmam bugun yeter yahuu

yukarıda da belirtttigim gibi kızlar enteresan şeyler oluyor bu evde, bi isteme hazırlıgıdır ttutturmuşlar, babam emrahı öğrendi die sanırım bi koşturmalar hareketler ben kenardan izliyorum elbet bana da açıklarlar ne zaman istemeye geleceklerini die düşünyorum işle ilgili de bi adım atmadım hala, kafa olarak henuz hazır deilim, 1 tam gün evde dinlenip hazır olmayı düşünyorum

öyle yani hatunlaarr taze anneleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruzz

neslicim evet tartılmayı ilk defa unuttum nasıl oldu anşamadım dietisyene gittim birazdana yrıntılı yazarım...2.ci liste daha da kilo verdirecek sana ben buna inannıyorum
cnm menün güzel olmuş benim sorum akşam yemeğinde ekmek yok mu yoksa sen mi yemedin çorba var diye...

süperrrrrrrrrrrrrrrr aylar sonra kilo vermen harika cnm ya tebrik ederim en kocamanından bundan sonra seni kimse tutamazzzzzzz
sana da günaydın cnm kahveler alınmış keyif zamanı bazen keyif yapmak da ne hoş oluyor gerçi ben bu aralar yapamıyorum. öğlene kadar iş güç öğleden sonra eşim eve geliyor yemek ıvır zıvır derken gün bitti he eşimle film seyretmek keyifli oluyor o da devamlı omuyor tabii ama olsun genede evde olmak bile güzel ..sen ciddi ciddi çalışmak istiyorsun galiba cnm senin için en doğru olan neyse o olsun...bu arad asenide en kocamanından tebrik ederim 100 gr bile versek bizim için büyük başarııı

DOĞA cnm sana da kolaylık versin mevlam eşin en kısa zamanda iileşsin zaten o patrona laf kalmadı demeye ki adam tam antika bi adam

tatlım sizi bir telaş kaplamış aslında aileni hayırlısı cnm baban öğrendiyse demekki bi an önce iş ciddiye binmesini bekliyor.. alışverişte ii olmuş aman hiç deme zaten anneler evde olsada aa olmaz dünürler gelecek yenileri koyarız deyip evde olan şeylerin bile yenisini alırlar hem iş hem aşk hayatında hep güzel haberler al cnm bizde merakal bekliyoruz emrah seni ne zaman istemeye gelecek...

ve gelelim bana ben bildiğiniz gibi dün dietisyenimle randevum vardı gelince yazıcaktım yemek falan derken olmadı geçelim
sabah kalktım tartılıp dietisyene gittim orda da tartıldım kilom aynı çıktı 74.000 şaşrıdım açıkçası dr. a dedim yani bu kadar diet yapıyorum hiç durmamıştı kilom diye hatta bu hafta çok da spor yapmıştım dedim dr.um sana şimdi bişey sorayım sen 80 li kilolarda kaç senedir sabitsin dedi ben de yaklaşık 3 veya 4 sene var dedim tmm peki 70 lerle kaç senedir sabitsin deyince bende o da nerden baksan bi 8 sene vardır dedim bekarlığımdan bu yana ..dr. bana bu cvp tan sonra şöyle bi cvp verdi
80 li kiloların sana yapışmamış onu vermek daha kolayçünki arada kendi çapında kilonu verip 80lere düşmüşsün ama 70 li kiloların daha da seninle yaşamış asıl 70 li kilolarını vermek kolay değil şimdi sen bu 70 lerden çıkarken tartıda inip çıkabilirisin bünyen bu kiloları atmak için savaşacak o yüzden sakın üzülme 100 gr bile versen o bile yeter çünki ne kadar yıllar sana yapışmış sa o kadar vermesi kolay değil dedi hiç değilse içim rahatladı..
pilatese yazıldığımı söyledim ii yapmışsın dedi ben dedim step istedim ter atıp yağları yakmak için deyince hayır işte en büyük yanlış bu dedi terlemek yağ yakmak değil sadece vucudun dan su kaybetmek dedi o yüzden ter atacağına vucudunu sıkılaştırman daha mantıklı dedi benimde pilatese olan soğukluğum birden ısındı
diet listemde sabah kahvaltısında ki zeytin veya ceviz.fındığı kaldırdı ,akşam ki ekmeği de 1 dilime düşürdü.. gerisi sabit kaldı menüm de.. ve dr.umla uzun uzun konuştuk dietisyene gideli tam 3 ay oldu dedim o da ilk 2 haftasını sayma o vucüdundaki ödemlerdi dei yani 2,5 ayda toplam 9.700 gr vermişim tebrik etti dr beni çok güzel bir sonuç bundan sonra kaçamak yapsan da dikkat etmesini öğrendin dedi kaçamak yaptığımı söledim önce güldü sonra olur ama genede kaçırmamaya bak dedi
şimdi 1 ay bu menüyle devam edeceğim havuc için tereddütlerim vardı çünki şeker oranı yüksek diye oda yok salatana tam bir havucu doğra istediğin salata malzemesini koy dedi havuç faydalı dedi içimde rahatladı.birde yemek saatlerinde yarım saat öne veya yarım saat erken yiyebilirmişim.. mutlu bişekilde ayrıldım dr.un yanından benden böle inşlh bundan sonra hepimizin adının yanında bol bol -- kilo yazıları görürrüzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…