Eski dostlar ile hayata dair her şey

ben bikaç gündür nete giremedim çünki bilgisayarım bozuldu virüs girmiiş nerden geldiyse:KK47:
ceptende giremedim olmadı bi türlü ama dün yaptırdım dün babamlara gittim ve o gece orda kaldım bugün eve döndüm menülerime dikakat ettim sayılır bugünün dışında ve menümü yazayım bugün kinin

sabah: geç yemek yedik malum babamda evdeydi biraz geç yatınca geç kalktık:KK1:

1 tane minik börek,2 çatal patates,1 tatlı kaş. reçel şekersiz çay ,maydanoz,abuk sabuk oldu ama kalabalıkta çok gaza geliyorum ben yaaa:KK17:

ara: yapmadım

öğle: eşimle dışarı çıktık ve dışarda bi ince lavaşa tavuk döner aldım içine salata malzemesinden başak bişey koymadım,ve bi ayran

ara: gene yok

akşam: bi kase çorba,4 yk sebze yemeği,2 yk pilav,1 dilim ekmek

ara: 3 kuru kayısı şekersiz çay

aktivite: telefonuma adım sayar yüklemiştim ve cebime koydum tl. ne kadar yürüyeceğiz diye eşimle yürüyelim dedik biz ipin ucunu kaçırım 6,43 km yürümüşüzzz:KK1:ii de oldu bana bari sabah ki menümü yakmış oldum:KK9: 2 lt ye yakın su,şimdilik bu kadar yarın görüşmek üzereeeeeeeeeeeee:KK3:

herkesler nerdeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52: kimseler gelmemiş burayaaa, neyse bende azıcık kendi kendime konuşayım barii :KK43::KK43:

bu akşam itibarıyla evime geldim, bazı sıkıntılar vardı ama biraz biraz halloldu gibi, çalıştıgım yerle ilgili de bi problem var, o durum da yarın kesinleşecek bakalım, duruma göre ya salı günü başlarım çalışmaya, ya da yeni bi iş bakacagım :44: bende durumlar böyle canlar, hee diyete ne kadar dikkat ettin dersen hiç dikkat etmedim sanırım :KK53::KK53: evdeki tartının da pili bitmiş ben yokken, yarın çarşıya indigimde alacagım amaa bu hafta da bildirim yapamayacagım, bunu yarın sabha filize haber veririm ben :KK34:

benden böyle canlar, ankarayı sevmiyorum ama orda bi şekilde arkadaşlarımla falan canım çok ıskılmıyor aslında, burda hiç arkadaşım yok canım çok sıkılıyor :KK43::KK43: emrah da eğitime gidecek bu akşam perşembeye kadar o da olmayacak, inşallah işle ilgili problem hallolur da biran önce çalışmaya başlarım iş aramakla uğraşmam yoksaa günler nasıl geçer hiç bilmiyorum :KK53::KK53: resmen bilgisayar oyunlarına sardım bu ara :KK53::KK53:

benden bu kadar hatunlarr, en yakın zamanda eski bol sohbetlü günlerimize döneriz inşallah, hepinizi özledim :KK43::KK43:

Günaydın kızlar, hepimize güzel bir hafta olsun inşallah:KK16: Ben Denizliye gittim geldim, anneciğimi görmek iyi geldi, biraz koşturmaca geçti, kardeşime ablalık yaptım biraz, kuzenimin bebeği olmuştu onu görmeye gittim, bir baktım dönüş vakti gelmiş:KK1: Cuma günü ilk programı sağ salim bitirdim, ama cumartesi pazar 2. listeye başlamama kararı aldım, çok zor olacaktı çünkü, yediklerime dikkat ettim, abartmadım, sadece su tüketimim az oldu. Tabi hareket te minimum oldu. Bugün sabah itibariyle tartıldım, 2. listeye başladım, bu liste daha zor gibi ama birkaç gün içinde alışırım sanırım. Filizle haberleştik, sabah indiler otobüsten ama eşi karda kayıp düşmüş, menisküs yırtılması olmuş, hastanedeydiler en son. Bu akşam foruma girmeyi planlıyordu ama bu durumda girebilir mi bilmiyorum.

günaydın hanımlaarrr :KK16::KK16::KK16: guya marmaradayız amaa bugun inanılmaz soğuk burası, evden çıkmam lazım ama soğuk die hiç çıkasım yokk :KK37: kahvaltımı ettim, kahvemi de içeyim de bari ondan sonra çıkarım acelem yok :KK33:

neslişim hoşgeldin kuzum, güzel güzel gidip gelmişsiniz yeni programın da başlamış, buna da alışır çabucak atlatırsın inşalah :KK34:

ayy filizimi de öğleden sonra arayım bari, musait olur inşalah :KK53: eşine de burdan da geçmiş olsun diyeyimm de tel de derim nasıl olsa :KK34:

duyguuuuuuuu, hadi ama evine de geçtin artıkk neden ihmal ediyorsun biziii :KK43::KK43::KK43:

cemreeeemmmmm, sınavlar bitti mi canımm :44: merak ettigin her konuda güzel haberler al inşallahhh :KK16:

taze annelerr de kaçakmış haftasonu :KK1: artık hafta içi olduguna göre herkesi bekliyoruz efenimm koşun koşun gelinnn :KK1::KK1:

günaydın hanımlaarrr :KK16::KK16::KK16: guya marmaradayız amaa bugun inanılmaz soğuk burası, evden çıkmam lazım ama soğuk die hiç çıkasım yokk :KK37: kahvaltımı ettim, kahvemi de içeyim de bari ondan sonra çıkarım acelem yok :KK33:

neslişim hoşgeldin kuzum, güzel güzel gidip gelmişsiniz yeni programın da başlamış, buna da alışır çabucak atlatırsın inşalah :KK34:

ayy filizimi de öğleden sonra arayım bari, musait olur inşalah :KK53: eşine de burdan da geçmiş olsun diyeyimm de tel de derim nasıl olsa :KK34:

duyguuuuuuuu, hadi ama evine de geçtin artıkk neden ihmal ediyorsun biziii :KK43::KK43::KK43:

cemreeeemmmmm, sınavlar bitti mi canımm :44: merak ettigin her konuda güzel haberler al inşallahhh :KK16:

taze annelerr de kaçakmış haftasonu :KK1: artık hafta içi olduguna göre herkesi bekliyoruz efenimm koşun koşun gelinnn :KK1::KK1:

Günaydın canım:KK16: Sen neden anneannende kalmadın? İşe dönmeye acele ediyorsun bakıyorum:KK1: dinlen kız birazcık:KK6: Haftasonu sakinmiş, Duyguş misafir ağırlamış haftasonu, bugün de temizlik günü, bitirip gelir inşallah tez zamanda:KK34:

Günaydın canım:KK16: Sen neden anneannende kalmadın? İşe dönmeye acele ediyorsun bakıyorum:KK1: dinlen kız birazcık:KK6: Haftasonu sakinmiş, Duyguş misafir ağırlamış haftasonu, bugün de temizlik günü, bitirip gelir inşallah tez zamanda:KK34:

yaa bana kalsa ben hep ananemde kalıp orda yaşayacaktım hatta evdeki sorunlardan da uzaklaşmak için amaaa babam üzülüyomuş falan filan bi sürü bişeyler oldu işte, bende o yuzden dün akşam geldim eve :44: perşembe emrah istanbuldan dönecek ondan sonra tekrar kaçacam bende ananemlerin tarafa :KK1:

işe başlamak içinde acele etmiyorum aslında neslicanım daaa zaten bu ara biraz sıkıntılar var o konuyla ilgili, bir araya gelip konuşmamız lazım, konuştuktan sonra karar verecem :KK34: kii hemen başlayabilirim de sanırım, sıkıntıdan forumdaki bütün konulara sardım, acilen çalışmam lazım benimm :KK1::KK1:

yaa bana kalsa ben hep ananemde kalıp orda yaşayacaktım hatta evdeki sorunlardan da uzaklaşmak için amaaa babam üzülüyomuş falan filan bi sürü bişeyler oldu işte, bende o yuzden dün akşam geldim eve :44: perşembe emrah istanbuldan dönecek ondan sonra tekrar kaçacam bende ananemlerin tarafa :KK1:

işe başlamak içinde acele etmiyorum aslında neslicanım daaa zaten bu ara biraz sıkıntılar var o konuyla ilgili, bir araya gelip konuşmamız lazım, konuştuktan sonra karar verecem :KK34: kii hemen başlayabilirim de sanırım, sıkıntıdan forumdaki bütün konulara sardım, acilen çalışmam lazım benimm :KK1::KK1:

Anladım canım, mantıklı o zaman çalışman senin için. Baban yokluğuna dayanamamış demek ki, eee ne kadar aranız bozuk olsa da biricik kızı işte:KK16::KK16::KK16:

Anladım canım, mantıklı o zaman çalışman senin için. Baban yokluğuna dayanamamış demek ki, eee ne kadar aranız bozuk olsa da biricik kızı işte:KK16::KK16::KK16:

:KK1::KK1:

ya neslicim bide işi bırakma gib i bir ihtimalim de var, o zaman yeni iş aramam falan lazım o sürecin de bir an önce başlaması lazım derkeennn, amaann çalışayım gitsin, evde oturmak yaramıyor bana, müge anlı izliyorum şuan :18::18:

sen nasılsın canım? keyifler yerinde mi :KK34:bi sıkıntın bir derdin yoktur inşallah :KK16:

evet menu yazmaya başlıyorum bugun itibarıyla, günahlarıyla sevaplarıyla vira bismillah bakalımm :18:

kahvaltı

1 dilim tam bugday unundan ekmek

1 yumurtadan ekşimikli yumurta

1 küçük domates

3 yeşil zeytin

1 kupa ıhlamur

ara öğün

azıcık sütle yapılmış 1 bardak neskafe

öğle yemegi

1 lahmacun

bol maydanoz

1 bardak ayran

ara öğün

1 küçük bardak sıcak çikolata

1 mandalin

akşam yemegi

1 kase tarhana çorbası

2 yk ıspanak

2 yk bulgur pilavı

4 yk yoğurt

aktivite olarak daa 2 saatten fazla çarşı gezmesi sayılıyor mu :KK1::KK1: suyumu tam bilmiyorum ama 2 lt olmuştur sanırım. yeşil çay da 1 kupa içtim zaten, yatmadan 2. yi de içtimmi tamamdırrr :KK16::KK16:

evet menu yazmaya başlıyorum bugun itibarıyla, günahlarıyla sevaplarıyla vira bismillah bakalımm :18:

kahvaltı

1 dilim tam bugday unundan ekmek

1 yumurtadan ekşimikli yumurta

1 küçük domates

3 yeşil zeytin

1 kupa ıhlamur

ara öğün

azıcık sütle yapılmış 1 bardak neskafe

öğle yemegi

1 lahmacun

bol maydanoz

1 bardak ayran

ara öğün

1 küçük bardak sıcak çikolata

1 mandalin

akşam yemegi

1 kase tarhana çorbası

2 yk ıspanak

2 yk bulgur pilavı

4 yk yoğurt

aktivite olarak daa 2 saatten fazla çarşı gezmesi sayılıyor mu :KK1::KK1: suyumu tam bilmiyorum ama 2 lt olmuştur sanırım. yeşil çay da 1 kupa içtim zaten, yatmadan 2. yi de içtimmi tamamdırrr :KK16::KK16:

diyetmii yapıyorsunnn :KK1::KK1:

eski topikte son sayfadaki mesajlara bakınca kolay oldu. adını da değiştirmişsin güzel isim....

anlaşılan senden başka kimse tanımadı beni ya da umursamadı :KK50:

yok yok hatırlıyorum hatta sen mersınde mıydın

valla apar topar cıktın gıttın belkı bır yıl oldu bılemıyorum ama yıne de eskıden tanıdıkları gormek guzel. hatırlanmak guzel. ınsaallah bu kez pat dıye gıtmezsın

X