Eski dostlar ile hayata dair her şey

Günaydın kızlar, hepimize güzel ve enerjik bir gün olsun inşallah Cemrem diyetisyen görüşmesini detaylı olarak anlatmışsın, teşekkür ederiz canım, biz de yeni şeyler öğreniyoruz böylece Uzun süre kalan kiloları vermenin zor olması mantıklı aslında, inatla ve sabırla devam etmek lazım demek ki. Bu arada ben senin son kilonu 70 diye hatırlıyorum, yanılıyor muyum? Ama 74 te olsa 6'lı rakamlara az var, bu azimle 70'ler de fazla dayanamaz giderler
Akşam yemeğinde ekmeği sormuşsun canım, listede yok, o yüzden yemedim. Önceki listede de yoktu, çorba öğlendi daha önce, şimdi akşam. Haftada iki akşam da yemekten sonra 1 çay fincanı çerez var
Ben de pek azimliyim Cemrem, hayatımda ilk defa bir listeye göre besleniyorum, sonuç almak çok motive edici oluyor.
Nurdanım evde telaşe başlamış bakıyorum hadi kolay gelsin, hayırlısı olsun Beslenmene dikkat etmen için hızlandırıcı bir sebep olmuş sanki
Kızlar ben dünkü menümü de yazayım;

Kahvaltı:
-1 dilim çok tahıllı ekmek
-1 dilim beyaz peynir
-2 kuru kayısı
-1 avuç maydanoz
-1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara:
-2 tane form yulaflı bisküvi
-1 fincan sade neskafe

Öğle Yemeği:
-Fırında köfte+patates (2-3 köfte, yarım patates)
-2-3 kaşık ıspanak yemeği
-2-3 kaşık z.yağlı enginar
-2 kaşık yoğurt

Ara:
-2 mandalina
-2 ceviz (bütün)

Akşam Yemeği:
-1 kase brokoli çorbası
-4-5 kaşık et sote
-3-4 kaşık havuçlu pazı kavurma

Ara:
-1 minik kare bitter çikolata

Su tüketimim 2 litreden fazla, adım sayım da 10000'den fazla

evet canım ciddileşti bir görüşme yapıldı bile gerçi ben yoktum cv faksladı eşim, arada biri var bakalım hayırlısıysa olsun inşallah,kendi arabamı alma hayali hep vardı inşallah bu sefer gerçekleşir merak etme şehir içinde hız yok
ahh en hassas noktam aşkım ,kalbimle ilkkez ayrılcam ben mecbur olmadıkça kuzeyi annelere bile bırakmadım acayip canımı acıtacak ama eninde sonundA ayrılcaz şimdi olmasa ilkokul'da yine ayrılcaz neyse eğer iş olayı olursa kreşe gitcek güzel teyzesi umarım iyi ellere düşer umarım hiç incilmez hiç kimse anne kadar sabırlı olamaz şuan çok aktif ister istemez yaramaz ya biri sesini yüklseltirse diye vesvese yapıyorum off nesli napcam ben

oyy annen tam benlik ellerinden öpüyorum benim annem sevmez gezmeyi bende asla üşenmem çok severim..

evet canım ciddileşti hayırlı olur inşallah dua et bize canım kuzeye iyibir kreş bana iyi bir iş
senin özel durumlarda ciddileşmiş hadi bakalım hayırlısı olsun tadını keyfini çıkar bugünlerin sana evli bir arkadaşından tavsiyee

sorma cemre benimde günlerim nasıl geçiyor anlamıyorum bu aralar temizlik takıntı olmaya başladı kuzey heryeri elliyor parmak izi oluyor ben bezle geziyorum, hergün işim var bitmiyor iş tam bitti diyorum akşam olmuş eşim gelmiş bu ne yaaa diyorum

benden sana kocaman bi maşallah diyetisyen söyledikleri çok mantıklı yola aynen devam enkısa sürede 6'lı rakamların için tebrik ederiz seni inşallahh

ayy çok beğendim yaaaaaaaaaa bu yemeklerden banada yollasana maşallahh arkadaşımm çok mutlu oluyorum bu azmini iradeni gördükçe

Son düzenleme:
Tünaydınn güzeller güzeli azimli kararlı ve güçlü arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallahh şöyle denk gelsekde iki sohbet etsek kızlar sizden bir öneri bekliyorum şarjlı süpürgem hakkın rahmetine ulaştı malum kuzeyin kırıntıları bitmiyor benim büyük süpürgem çok tefaratlı şöyle kırıntılar için süpürge önerisi bekliyorum sizden..

bir günün sorusu çakayımmı kızlar HAYIR DİYEBİLİYORMUSUNUZ yani o kırılır bu kırılır deyip istemediğiniz şeylere evet demek zorunda kalıyormusunuz????

Doğalar konyadaki hastaneye gitmişler yatış işlemi yapılmış doktor ve hastane çok iyiymiş doğada ayağını göstercekmiş hadi bakalım hayırlı bir gün olur inşallahh arkadaşıma güzel enerjiler yolluyorum

Canım benim, işle ilgili gelişmelere sevindim, hayırlısı olsun arkadaşım oooo sen şimdiden başlamışsın evhamlara, Kuzey büyüyor artık canım benim, kreş ona da iyi gelecektir, bolca arkadaş edinecektir. Birileri ses yükseltse bile buna da alışması lazım, etrafındaki herkes annesi gibi olmayacak. Bir bakıma yavaş yavaş hayatı öğrenecek, öğrenirken de onu seven, arkasında olan, destekleyen bir annesi olacak Kuzeyi rahatsız eden, üzen birşey olursa da gelip sana anlatacak. Bu konuda şu an duygusal davranıyorsun ama zamanla alışacaksın, ben eminim. Bu yaşa kadar hep yanındaydın, artık hafif hafif kanat çırpsın annesi
Duygucum azimle devam ediyorum, aslında sık tartılmamayı öğütlüyor doktor ama ben herşeye uyuyorum buna uymuyorum İnan 100 gram vermek bile motive ediyor beni Yemeklerden yollarım da, sana ellerimle yaparım da canım benim, yeter ki iste Bu program yüzünden hayatımdaki bir sürü şeyi düzene oturtmam gerekti, bana da iyi geldi açıkçası

Yakaladım seni 5 dakika bile olsa karşılıklı yazalım, özledim yaaa
Şarjlı süpürge ben de Fakir var, çok ta memnunum ama işin içinde çocuk olunca ekstra özellikler gerekir mi bilemedim. Ben bu tarz elektrikli ev aletlerinde philips veya fakir tercih ediyorum Model olmasa da marka olarak fikrimi söylemiş olayım.

En kısa zamanda iyileşir inşallah, Doğa'nın ayağında birşey yok şu anda değil mi, kontrol amaçlı gösterecek herhalde:26: Ben de enerji yollayayım o zaman, bol bol lazımdır şimdi ona

Ooooo günün sorusu gelmiş bakıyorum hemen cevaplayayım, ben "hayır diyebilenlerdenim", tabi ki arada kıramadığım insanlar oluyor ama yıllar insana HAYIR demeyi öğretiyor bence.

HAKLISIN ALIŞCAM BU DURUMADA İNŞALLAHH
SENİN BU AZMİN BENİDE KIRBAÇLIYOR ŞU BANYO İŞİ HAL OLSUN HEMEN SPORA BAŞLIYORUM İNŞALLAHH ..AZMİN HEP BÖYLE DEVAM ETSİN İNŞALLAHH BENDEN YİNE MAŞALLAHH

AYY İYİKİ YAKALADIN BENİ BENDE ÇAMAŞIR ASTIM GELDİM ,DEDİĞİN MARKALARI BİR ARAŞTRAYIM
DOĞANIN AYAĞINDA BİRŞEY YOK KONTROL AMAÇLI CANIM
Ooooo günün sorusu gelmiş bakıyorum hemen cevaplayayım, ben "hayır diyebilenlerdenim", tabi ki arada kıramadığım insanlar oluyor ama yıllar insana HAYIR demeyi öğretiyor bence.

EVET SİZLERDEN'DE BEKLİYORUM SORULAR HEM BİRBİRİMİZİ İYİ TANIYORUZ HEMDE SOHBET OLUYOR

Aaaa geçen gün çamaşır katlarken aklıma gelmişti bir soru, sonra unutmuştum sormayı, kıyafetlerinizde en fazla hangi renk hakim? Kendim de cevaplayayım hemen MAVİ
Tabi beyaz ve siyah ta klasik renkler olduğu için bol ama kıyafetlerime şöyle bir baktığımda mavi ağırlığı göze çarpıyor

kışın vizon,siyah,bordo,koyu yeşil bunların dışında fazla renk kullanmam
yazın beyaz,açık mavi,pembe,sarı tüm açık renkler

kışın vizon,siyah,bordo,koyu yeşil bunların dışında fazla renk kullanmam
yazın beyaz,açık mavi,pembe,sarı tüm açık renkler

O zaman bir renkte ağırlık yok sende demek Bende de pembe, lila, mor, yeşil var bolca ama mavi öne çıkıyor hem yazın hem kışın Bende vizon ve sarı pek yok.

Kızlar kardeşim patron oldu red kidss diye bebek magazı açtı muğlada yakında internet'den satış yapcak wep adresi yaptırıyor bittiğinde linkini atarım belki işinize yarar

Nesli pabucu yarım çık dışarıya oynuyalım

Dün nasıl yağdı yağmur

Çok güzeldi valla, ben çok seviyorum yağmuru yaaa. Bugün de güneş senlik Birazdan çıkıp İkea'ya gideceğim, yemeği orada yiyeceğim ve bir de puf bakacağım. Epeydir aklımda, salona koymak için puf almak ama bir türlü fırsat yaratamadım. Bugün işler sakin, yarın ve cuma günü yoğun olacak, ben de sakinliğin tadını çıkarayım dedim. Hadi gel sen de, İkea'da oynayalım

Kızlar kardeşim patron oldu red kidss diye bebek magazı açtı muğlada yakında internet'den satış yapcak wep adresi yaptırıyor bittiğinde linkini atarım belki işinize yarar

Hayırlı olsun canım, ne güzel bir haber bu? Hediye alırken bakarım siteye artık Red Kidss ha, isme bayıldım Bol ve bereketli kazançlar dilerim, güzel kıyafetler satıp çocukları mutlu etsin

o zaman bir renkte ağırlık yok sende demek Bende de pembe, lila, mor, yeşil var bolca ama mavi öne çıkıyor hem yazın hem kışın Bende vizon ve sarı pek yok.

evet kışın genelde sınırlı ve eşit ,ama yazın her renk kullanıyorum sarı ilk kez 2 yıl önce kullanmaya
başladım ön yargılıymışım sevdim kendimde sarı rengi

hayırlı olsun canım, ne güzel bir haber bu? Hediye alırken bakarım siteye artık Red kidss ha, isme bayıldım Bol ve bereketli kazançlar dilerim, güzel kıyafetler satıp çocukları mutlu etsin

sağ ol canımm inşallah öyle olur Rodi battı tabi önceden haberi varmış batmadan önce açtı dükkanı iyimiş işlerde sıra evlilikde arayış içerisine girmeye başlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…